Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

sisa.b
15. okt 2009

deni, moje poporodne sportovanie skoncilo po druhej hodine spinningu 😀 😝 ja teda nemusim ziadne taketo. akurat v tatrach som si dala pekne do tela, tam som nechala asi 2 kila. no keby to bolo aspon castejsie...

deni_v22
15. okt 2009

sisa, to si i tak lepsia, lebo ja som ostala len v teoretickej rovine, ze "zislo by sa"... 😀
no ved tatry su fajn aj v zime 😉 a ked sa tam nabuduce vyberiete a zvladnete nejake stretko, mozme sa dohodnut...od nasich je to nedaleko 😉

sisa.b
15. okt 2009

deni, ked MD mi povedal, ze su tatry pre 5clennu rodinu drahe, tak vraj uz nepojdeme ☹ a chalupa nas caka...

deni_v22
15. okt 2009

myslim, ze akykolvek ulet z domu je pre 5 clennu rodinu drahy 😖 a zase chalupa za trosku odriekania stoji 😉

prsky
15. okt 2009

tal..ak je keks nejaky eufemizmus pre sex, tak aj to sa rata ako cvicenie 😀

sisa.b
15. okt 2009

deni, jasne 🙂 ale aspon na vikend ho mozno ukecam 🙂 no do leta daleko, uvidime. ale rada sa stretnem 😵

siska_br
15. okt 2009

eufemizmus - nerozumiem, sex - tiez nie...

😀 😠 ☹ 😝 🤐

spining, zumba taky....

deni_v22
15. okt 2009

prsky 😀 😀 tiez ma to napadlo, ked com citala talinkine pismenka ale takto krasne by som to nepomenovala 😉

sisa, ok, ponuka plati aj v lete 😉 😵

sisa.b
15. okt 2009

siska, ja tiez nerozumiem slovu eufemizmus, ale sexu dnes vecer ano 😀 po dvoch poharoch cerveneho sa idem vrhnut na draheho 😀 😝

sisa.b
15. okt 2009

baby, vy sa tu stazujete na postavu po jednom, co mam ja hovorit po troch? 😝 ale tak ja sa stazovat nemozem, to je moja nenazranost + lenivost 😝

tal, zumbu som stiahla z rapidshare 😉

bezaz
autor
16. okt 2009

ahojte
u nas dnes padol rekord, ninka spala do 8.15 😲 😀 to bolo naposledy, ked mala asi 3tyzdne
adi ja som tal pochopila ako keks, teda ze si dava jedlo 😉
ja sa stazujem na postavu, lebo teraz to mozem zvalit na tehu, ale ani pred tym som nemala postavicku lane 😝
cicuse, cim prikryvate deticky? myslite, ze uz mozem vytiahnut perinku? som v noci zistila, ze ked som mladu prikryla mojou velkou perinou, ze spala pokojnejsie.. tak neviem, ci preto, ze smrdkala po mne alebo jej bolo fajn teplo 😅
sisa 😀 ja sem to rikala

talinka
16. okt 2009

dobre ranko,

baby 😀 ze sex? to co jeeeee? ja som vazne myslela keks a vobec to nebol ani dvojzmysel, tak na tom zle uz som 😀 😀 😀 ja uz len kekse ziadne sexe 😀 😀

no musim, lebo Tomino nova mania je chodit po byte s hadicou od vysavaca teda rurou, a ked prestaneme ziape ako pavian, no co rastie z neho upratovac, ..... 😀 momentalne to vzdal a uz na mna necaka a plazi sa s nou a "vysava"

cafte a prajem pekny dnik..... 😉

zdenus
16. okt 2009

caute baby 😉

povedzte mi, kedy to moje decko zacne normalne spavat.....kazde 2 hodiny hore 😠 😠 😠, som svina,a le zacala som odstavovat, najskor umelinu len na obed pred spanim, vcera uz aj vecer a aj tak hofno z toho...v noci stale na ciciku....keby mam nervy nechat ju hukat, tak je ok, lenze pobudi cely dom 🙄 🙄 🙄 🙄

tak uz som sa vykecala a teraz idem do tohto uzasneho pocasia aspon trochu vyvetrat tieto moje jezibaby, nech ma uz celkom nezozeru 😝

tara2
16. okt 2009

Caute 🙂

tal - 😀 😀 😀 ja som tiez pochopila keks ako sex 😀 😀 😀 a vysavac fici aj u nas, ked dovysavam tak ho necham chvilu vytiahnuty a maly natahuje hadicu. Minule som ho vypla a este nieco odkladala a maly ho normalne sam zapol 😨 dobre ma vtedy miklo 😝

zdeni - taketo noci uz mame aj my, je to otras...vecer nechce zaspat normalna doba na zaspavanie je u nas o 21:00 🙄 🙄 🙄 skor nezaspi ani za nic 😝 . A v noci sa budi aj kazdu hodinu. Uz som z toho na prasky a este k tomu mam tu otrasnu nadchu 😠 😠 😠

bezaz
autor
16. okt 2009

zdeni a co ti alura pije? lebo mne mlada dala kosom 😝 a hore sme v noci aj kazdych 20minut 😠

paskova
16. okt 2009

baby je normalne nechapem co tym deckam chyba. Moja Sophi sa takisto budi kazdu hodinu, este nikdy nespala dve hodky v kuse. Puci sa, vrti sa zacne revat dovtedy kym si ju nezoberiem na ruky. Ked ju necham plakat je to este horsie, lebo sa koplet preberie a sme hore aj dve hodky. Ja normalne viac sedim a chodim v noci ako lezim. 😒 Spolieham sa nato, ze ked pride domov muz sa to zlepsi, ale vy ste predsa na decka dvaja a aj tak buntosia. Tak ja uz fakt neviem co to je. 😝

ada33
16. okt 2009

Ahojte kocky, ako tak citam, tak ani Vase ratolesti nespinkaju, moj Jakubko nespinka ani v noci, ani cez den, uz som s nim chcela ist k lekarke, kedze som sa bala, ze to nie je v poriadku, nakolko som mala komplikovany porod, ale asi tymto obdobim musime prejst, snad budeme v rociku oslavovat narodeninky a prespanie celej noci 😉

mojkamirka
16. okt 2009

ahojte,

ada, prespanie celej noci, to čo je?

bez, ja dávam Hami mlieko, malo úspech. Prvýkrát mi síce fľasu vypil až na tretí pokus, no a teraz po týždni mi na ex vypije 210 ml a jačí, že ešte 😀

U nás to večer vyzerá tak, že okolo 6. tej kašička, UM asi pol hodinu po tom (210 ml), a vstáva každé tri hodky v noci. V noci ešte kojím tak 3 x s mojími pohrýzenými prsiami, no mlieko sa už pomaly stráca. Tajne dúfam, že mu to dôjde a nebude sa budiť vôbec, keď zistí, že sa mu to neoplatí. Ja už cez deň nekojím asi dva týždne, nedá sa lebo je ako upír. Radšej bude sať krv ako mlieko. 😠 A chodíme spať ako kedy, keď vidím, že je unavený, príde ku mne a sám začne dobiedzať, že chce spať. Takže niekedy zaspí o 6. tej, najneskôr o 8. mej. Cez deň spíme už len na obed tak hodinu, dve, ako kedy. Uspávanie ma prestalo baviť, keď mal pol roka. Proste keď nechce spať, tak ho neuspíš, a vysvetliť mu to nevysvetlíš. Takže ak vidím, že padá únavou tak ho položím v spálni na posteľ, on si 5 min pokecá,otočí sa mi chrbtom a zaspí. Mňa to nebaví ho nútiť hodinu uspávať a on pri tom funguje na Energizer. Takže tak. 😉

tara2
16. okt 2009

pepka - ja som to tiez nasla na viacerych strankach...

siska_br
16. okt 2009

cafte babizne

fuj, to je pocko 😝 zase...

bezi - my sme zrovna vcera vytiahli samikovi paplonik...prvykrat si pod nim spinkal v postielke...

vecer bol desny, samuel pekne o 8 zaspal, len ja som ho krava moc aktivna chcela priskoro prehodit do postielky, jasne, ze sa na to zobudil a hodinu a pol cirkusoval vrrrrr...nakoniec zufaly pri mne zaspinkal, drichmal asi do pol 1, reeeeev ako uz davno nie, asi po pol hodke som aj tak musela dat kozu, lebo som uz bola na prasky...spinkal asi do pol 7, nacical sa a este do 8 tahal. tak aspon toho celonocneho visenia na mne, a budenia kazdu hodinu - pol hodinu sme sa snad zbavili...celkom pekne aj zaspava - az na ten vcerajsok...len to chce terminatorske nervy a mne uz pomaly tecu 😢

pas - my mame tatina doma, ale vecer a v noci je nam uplne na dve veci, samuel neakceptuje nic a nikoho len mamu...ani tata dokonca - nesmie sa ho ani len dotknut..aj ked by rad pomohol, neda sa 😠

zdenus
16. okt 2009

zuzka, alura pije babylove, je to bio, tak sa utesujem, ze tam nie je kadejaky bordel 😀 , okrem ineho ma tesi, ze 600g stoji len 5€, ine stoja 10 😕 😕 😕

a jasne, ze hned nechcela, zacali sme v podelok, utork...nic....zarobila som len 30 ml a nevypila nic...niekedy to trva aj tyzden, treba vydrzat....potom som jej dala inu flasu, MAM a pila....takze obidve moje decka mi oprdeli aventky... 😀

zatial jej davam na obed 170ml a vcera prvky krat aj vecer.....zjedla kasu, vypila 120 mlieka a za 3 hodiny hucala...kokos na odstrel 😠 😠 😠

zdenus
16. okt 2009

jooj, ale ako sa dobre sa to cita, ze aj vase deticky vymyslaju...aby som si nahodou nemyslela, ze moja je nohorsia 😝

bezaz
autor
16. okt 2009

zdeni dik.. mne akurat kamoska doniesla nutrilon a bebu na skusku, nutrilon jej mala tiez oprdela a bebu papaju.. tak vyskusam.. sa utesujem, ze to hami mam zadara ako vzorku, akurat dorazila aj krabica od 1. roka, tak si mozem davat do kavy a do pecenia 😅 vidis, babylove ma nenapadlo, mozem skusit, sak za tu cenu
siska pekne ste to zvladli, u nas detto ninku do asi 4. mesiaca uspaval len peto, odvtedy ho vecer neche ani vidiet, sice ked som bola cvicit, tak jej stacil aj on 😀
jaj a este som sa chcela opytat, ake caje davate, teda okrem granulovych, zasa ninka nechce nic len cistu vodu av tejto kose by som jej sem tam chcela dat nieco teple a ona nic teple nechce,.. aj obed ked jej prihrejem na viac ako vlazne, tak sa tvari, ako keby to malo minimalne 50stupnov 😝

siska_br
16. okt 2009

zuzi - to presne ako u nas. tiez pije len cistu vodu, caj do neho ani za boha neviem dostat...uz mam doma 4 nacate balenia detskych cajov - 2 bylinkove (z toho jeden idealisticky ze na lepsi spanok 😀 ) a dva ovocne - vsetky nalevove..ale on ich jednoducho nechce...len co zaciti, ze je to nieco ine ako voda, nevypije. uz som mu skusala aj ovocnu stavu nariedit - tiez ju nechcel. tiez neviem, ako to budem riesit v zime, studenou vodou ho urcite nechcem nalievat... a ozi - obedujeme tiez vlazne 😉

zuzi - a chces ninku uplne odstavit alebo len v noci preorientovat na UM? my sme UM este ani neskusali, nebolo preco, ale davam tomu asi take sance, ako caju..

prsky
16. okt 2009

bez...sak aj ja som tal tak pochopila, ale dala som tomu druhy vyznam 😉

ja Lalu prikryvam jej perinkou uz vyse mesiaca, ale je mi to prd platne, lebo sa odkope do 3 sekund

tara..ja vysavam normalne, ale Lala myka snurou, ked vsak vysavam obyvacku, tak mi vypina a zapina vysavac - teda stisuje a pusta zas na full vykon, takze vysavanie trva dost dlho 😀

pas..tiez ako u sisky...tatino nam je v noci na 2 veci 😠

bez...caj som skusala zatial len alnatura ovocny, ale oprdela nam ho, pije ho rudo 🙂 takze ja caj neriesim, staci voda a obed tiez musi mat max izbovu teplotu, lebo inak sa tvari, ze ju chcem spalit 😀

zuzz
16. okt 2009

ahojte,
tak uz mam pracku doma 😀 uz som si ju pozapajala, teraz musim nastudirovat navod, lebo s mojou starou sa toto ovladanie neda porovnat. uz sa tesim 😀

siska_br
16. okt 2009

zuzi - aku ste kupili??? ja som mojho zlomila na kupu novej, tak hladaaaaam az mi z toho brni hlava...

prsky - ten alnaturovy ovocny mame aj my, je dost kysly, potvora. poslem rudimu?

zuzz
16. okt 2009

sisa, aeg L 47330. dllllho som vyberala, lebo je toho teraz v obchodoch vela, ale aj tu na MK v teme Naj pracka ju dost odporucali. a predavac tiez. a nasla som ju na webe v e-shope celkom za dobru cenu v porovnani s kamennymi obchodmi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre