Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

zdenus
21. okt 2009

no pojdeme sa vyvetrat von, chvalabohu svieti slnko, tak bude fajn....majte sa tu pekne alebo ako chcete 😉 😝

prsky
21. okt 2009

zdenus...skus vyhrazky, ze ju das ciganom 😀 u nas sice nepomohlo, u vas moze 😀 😀

a Lala neje zas skoro vobec nic 🙄 ale kaslem na to, zatial nevyzera, ze by umierala hladom

bezaz
autor
21. okt 2009

zdeni aj my vyrazime, len si musim vyfenovat vlasy
adi, no nebudem budovat rasovu neznasanlivost od malicka neee 😀

mojkamirka
21. okt 2009

ahojte,

prsky, môj tiež začal bojkotovať jedlo, asi zuby 😀 , jediné čo akceptuje sú jogurty a mlieko, ale tiež nevyzerá zle

zdeni, mi rovnako, večer kaša, umelina a v noci sme hore 5 x

telku vypnutú ešte nemámeš, ale za to prepína kanály a volí hlasitosť, jas

s košom tiež pochodujeme po kuchyni

tara2
21. okt 2009

Caute 🙂

dnes som konecne po 100 rokoch umyla okno v kuchyni, uz cez neho nebolo ani von vidiet 😅 😝. Maly konecne zaspal tak mam cas kuknut co je tu nove a vypit si kavu. Dnes sa konecne chystame von po dlhsom case, sople este mame stale 🙄 ale zachripnutie sa uz stratilo tak sa tesim ze mu uz je lepsie 🙂. Muz je este stale chory tak mam doma dvoch marodov 😝 🙂.

zuzz - super ze ta neprepustili 😵

a co sa tyka noci tak maly vecer nechcel kasu a stale sa budil ze je hladny 🙄 ja uz ani neviem kolkokrat som bola v noci hore

pepka
21. okt 2009

ahojte

no "super" ako "dobre" ze som stare DM body vyhodila 😀 , no kto mohol vediet, ze to budu vymienat

siska, presne ako pise cryo, UM u nas neni o tom, ze by sa nam nechcelo kojit a radi miname peniaze, no ale s krvavymi a hnisavymi bradavkami, ktore som musela bolestivo odtrhat od podprseniek a so svojimi zdravotnymi problemami, ktore som musela riesit liekmi nie vhodnymi pre kojace, nebola bohuzial ina moznost. Tiez som chcela vydrzat tak do roka aspon, no ale musi stacit matovi aj 9 mesiacov, nic nenarobime.
A s tymi peniazmi mas pravdu, co to stoji, to je hroza, ako zarabaju na tom. Esteze sme UM nepotrebovali od narodenia, ked na tom dieta zije, to by ma piclo, tie 2 flase denne sa daju....

pepka
21. okt 2009

aj my povacsine uz len jede spanok, je uz ale v case obeda riadne unaveny, no ked ho davam na doobedny spanok, tak len jaci v postielke, pripadne sa tam pol hodiny pohra a povykrikuje a potom si na mna zavola, ze dost bolo 😀 ale mi to aj viac vyhovuje, lebo takto bolo zabite doobedie aj poobedie, kedze my v kociku nespime. len v posteli. tak som musela medzi dvomi spankami, jedlami a skolkou stihnut pobehat, kam som potrebovala, ci ist na prechajdu

pepka
21. okt 2009

amon, kup si taku rozdvojku, kde mas na nej vypinac prudu, my to mame aj pri telke aj pri compe, mato sice stuka tlacitko na telke, ale je mu to prd platne, lebo telka nema staaaavu 😀

tara2
21. okt 2009

pepka - ja som tiez vyhodila stare body do DM a mala som ich dost 😠

zdenus
21. okt 2009

pepka a to niekto povedal tebe a cryo,ze sa vam nechce kojit ? 😲 😲 😲

prsky, cigani zaberaju na elisku, viem, ze je to rasova neznasanlivost, ale ked to pomaha, tak mi je to jedno 😀 😀 😀....staci, ked jej poviem - chod si zbalit ruksak, tak zacne revat, ze nejde ciganom, ze uz je dobra a paci sa jej u nas 😀

tara2
21. okt 2009

zdenus - 😀 😀 😀

siska_br
21. okt 2009

zdeni 😀 😀 😀

inac - s cigrificmi bacha, mam do dnes traumu - raz som prisla neskoro zo skoly domov, to som bola asi prvacka alebo druhacka - no zima bola, tak sme sa trochu smykali po zamrznutych barinach, dosla som domov, nasi uz na prasky, ze ma urcite niekto uniesol alebo tak a v tom strese mi vtedy otec sluboval, ze ma daju ciganom - no prisahambohu fakt ze si dodnes pamatam ten sialeny strach ze ozaj...

u nas s jedlom - od kedy samika dopujem maltoferom rozjedol sa jak kyselina...kebyze ho nestopnem tak zje hadam aj mna. neviem ci dohana zameskane...fuuurt musi cosi prezuvat

pepka
21. okt 2009

zdeni, nie, nikto, 😉 sisa sa pytala, ze ci sa nam chce vstavat v noci a zarabat UM, ze jej by sa veru nechcelo,

pepka
21. okt 2009

nikto sa nam nevyhrazal, nebooooj 😀

pepka
21. okt 2009

no fasa, mlady muz po necelej pol hodke v postielke uz hore, super 😖

sisa.b
21. okt 2009

ahojte,

tak dnes som dostala vysledky a vysoky cholesterol mam aj ja aj moj ex, takze to mala sarka po kom zdedit 🙄 idem so sebou nieco urobit, ale moc si nefandim. mama aj babka beru na to lieky.

pepka, ale ved ja viem, ze ty si mala velke problemy s bedrovym klbom ☹

a co sa tyka hryzania, tak ja som tu bola medzi prvymi, co sa stazovali a nie je to o nic lepsie ani teraz. mlada ma nevie inak chytit, ako vcucnut pomedzi zuby. akurat ja mam prsia uz totalne znecitlivene, akoby mi tam narastla nejaka hrubsia koza, ale boli to paradne aj tak. a trha ma stale ako havo, ale zuby jej preto nevytrham, aj ked sa vyhrazam 😀

pepka
21. okt 2009

sisa o tej zhrubnutej kozi mi rozpravaj, mala som bradavky ako hroch a ked som dokojila, stale sa mi dokolecka supala koza na nich.... po dvoch mesiacoch su konecne v normalnom stave 😅

bezaz
autor
21. okt 2009

tak ako citam, mozem byt rada, ze ninka napriek asi navyssiemu poctu zubov je relativne "nezna" 😉
opica zaspala, ako keby vedela, ze za chvilku ju musim odviezt ku kamoske, lebo idem pracovat 🙄
a bola som na bytovom podniku sa trosku povyhrazat panovi konatelovi, koli tej nasej zatecenej stene, kedze sa stale nic nekona.. tak som uz pouzila vyhrazaciu retoriku, ako obciansky sud a dobre styky na sude v DS.. som sfina 😵

tara2
21. okt 2009

bez - a tu stenu vam este neopravili? Pamatam sa ze si hovorila ze ste mali nejaku schodzu ohladom toho a mali ste volat nejakeho odbornika aby sa k tomu vyjadril 😕

sisa.b
21. okt 2009

pepka, ale aj tak ma to pekne boli, nastastie krvave som ich este nemala, aj ked som sa mnohokrat divila vzhladom na to, ako ma pokusala 🙄

talinka
21. okt 2009

ahojte,

konecne mi maly zaspal, musela som realizovat poslednu moznost uspavania a to dat ho do hojdacky a zacat vysavat,no a zabralo....takze mam uz aj dlazky poumyvane a kedze sa nemozem hybat teraz,lebo mokro tu je, som tu...

Dnes mame za sebou poslednu Hexu, zatial je celkom ok, tak uvidime, ale uz som tiez na prasky z tych noci, ako sa stale vrti, dava na brucho, do sedu a potom place a ja celu noc nerobim nic ine ako sa prinutim posadit otocit ho a dat na svoje miesto v posteli 😝

Ale tuto noc bol divny sa zobudil nejak veselo...bez placu,len si zacal lozit po posteli, my sme prave isli spat...a on vysmiaty ako leco, sam si nieco rozpraval tocil sa po posteli a chichunal, to sa stalo uz 2x, akoby sme tam ani neboli, nevnimal nas, uplne okale mal take odveci rozospate akoby zasnene, Vladko aj povedal, ci nie je namesacny, lebo na meno moc nereagoval proste je taky iny vtedy, az sme sa ho akoze zacali bat 😀 lebo sa sprava uplne inak ako ked je hore cez den, tak divno, fakt akoby nevnimal a robil vsetko toto zo spanku, aj sa postavil a dokonca par sekund postal 😅 no ale nakoniec som ho supla na prso a spalo sa aj ked nie hned,lebo to vyzeralo, ze to nebude mat konca to jeho vyvadzanie.....

A nemarali 72cm a 9150g....aj ked zas nam asi ten 1-2 centimetre sestricka ubrala klasika....aj vazi trosku viac,ale tak neva 😀 som sa aj pytala ci neva, ze nic nepije akrem MM a takmer neje a ze takisto nevadi, ze sak sa rozje casom.....

talinka
21. okt 2009

jeeeeej, nikde nikto???

dnes som zas nieco pokaslala... 😝

Chcela som potesit Tominka, tak som ho dala obleceneho do vane, tam mal napusteny lavor z vodou sa krasne hrajkal...ked bol cely mokry, som ho vyzliekla, ze hned nech sa okupe, tak sa blaznil dalej...az kym si netresol lodickou nad oko, aj troska krvicky bolo...ale to horsie bolo, ze sa z placu zakuckaval, sak ako vzdy az zacal grcat a grcat a grcat 😝 ja som si krava neuvedomila, ze par minut predtym som donho natlacila kasu, takze cela skoncila vo vani ..chudatko Tominko...som mu zas narobila a tak mu bolo skvelo zo zaciatku....jasne, vlasne nic sa nestalo,ale aj tak ma to mrzi,aj ked on uz zabudol,ale posledne dni sa vsetko nejak kasle, ja si asi nezvyknem na tie jeho urazy..a este ich budeeeee.....no musela som sa vyspovedat 😉 uz spinka anjelik moj unaveny, ale ockovanie zvladol opat na jednicku 😵

sisa.b
21. okt 2009

talinka, neboj 🙂 takych dni si este vela uzijes 😉 a miery mate krasne 🙂

ja ani neviem, kolko slecna meria a vazi, lebo 8meho sme mali ist do poradne, ale kedze sme ockovanie zatial presunuli, tak ani poradna nebola 😅
a dnes sa mi podarilo objednat ju na alergologiu buduci utorok, tak som uvidime, co nam tam doktorka povie 😕

talinka
21. okt 2009

sisa, je mi to jasne 😉 ..ale vzdy to boli aj mna 😝 , ale tak to asi kazdu maminu...

a preco alergolog????

bezaz
autor
22. okt 2009

bre ranko
tal, stava sa aj horsie, nic si z toho nerob 😉 kamoska zacala robit na detskej chirurgii, tak sa utesujem, ze keby cosi, mame kontakty 😅
my ideme do poradne a na poslednu hexu v pondelok..
sisa alergolog? s takym krpcom?
inak dnes som hore od 4.45, nedalo sa mi potom uz zaspat, dobra haluz 🙄
jani k tej stene, jasne, odsuhlasili sme opravu a zateplenie a nic sa stale nedeje, lebo sa zistilo, ze ta stena je v takom zufalom stave, ze pri trochu silnejsom vetre by nam ten polystyren odvialo aj so stenou 😖 a hajzel sef bytoveho sa tvari ako mrvy chrobak a nic nerobi.. tak sa chodim vyhrazat, nech si nemysli 😠

sisa.b
22. okt 2009

ahojte.

takze kedze mame obaja na ockovanie taky nazor, aky mame a kedze nam chyba posledna davka hexy a prevenaru, tak sme si pred ockovanim chceli byt absolutne isti, ze je mlada v poriadku. no a kedze je zname, ze kazde ockovanie znizuje prirodzenu imunitu dietata, tak sme trvali na tych testoch a samozrejme sa nam to potvrdilo 😔 no nasa doktorka sa vyjadrila, ze to nie je ziadny problem a ockovat mozeme aj tak a pritom v pribalovom letaku vakcin je napisane nieco ine 🙄 tak sme teda trvali na tom, aby nas vysetril odbornik. tak preto ideme na alergologiu. a kym nebude mat imunitu absolutne v poriadku, tak ju zaockuju len cez moju mrtvolu 😠

tara2
22. okt 2009

Caute 🙂

tal - super miery 🙂 a nic si z toho nerob ze sa maly udrel za to ty nemozes 😉 take veci sa proste stavaju. Maly si vcera 2x privrel prsteky raz do pracky (vyberala som mokre veci a ked som sa otocila tak si ich stihol privriet) a druhy krat do suflika v kuchyni ked som varila 🙄

zuzi - to je sila s tou stenou 😕 a co sa teraz s tym bude robit? A pan z bytoveho tam nebyva tak co by sa staral ze ano 😠 😠 😠

sisa.b
22. okt 2009

bez a co mate so stenou? 😕
a vstavala si kusok po tom, ako som sa ja ulozila do postele 😅

bezaz
autor
22. okt 2009

sisa no pekne 😀 som zacala rozmyslat nad tou stenou, nad statnicou a hned som mala tlak 200, tak sa mi nedalo uz zaspat
so stenou mame to, ze nam zateka, nie sme panelak, ale zelezobetonova nosna konstrukcia a steny su zo siporexu, ktory je total premoceny, tecie vlastne cela stena, v july nam dokonca odpadla omietka, takze zrovna nas byt je uplne holy az na ten siporex, total mokry, ked v zime prituhne, tak zakony fyziky nepustia a mne vytrhne celu stenu.. som v stave, ze sa nestitim ani vyhrazania sa sudom, pripadne ho naozaj dam na sud, k.k.ta

rominka
22. okt 2009

ahojte hlava me boli jak strep Sabinka konecne spi tak doufam ze da az do obeda 🙂 vcera odpoledne vubec nespala rikam si super usne brzo no houby usnula v 23.30 mezi tim vztekani noseni na rukach a v noci milionkrat vzhuru ale asi to bude zubem ma to napuchle a skube sebou aj kdyz ji ho mazu ,jeste ze jsem si vcera vsechno nachystala myslim jidlo vecer bych to nemela sanci udelat ,dneska budem slavit jeji svatek .... jdu si uvarit kafe at se proberu ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre