Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

talinka
3. nov 2009

ahojte baby, tak mne dnes tominko rekordne spal do 8.50 😵 😵 som nechapala....a potom este ten sniezik , aj ked sa vobec neudrzal,ale aspon som ho tominkovi ukazala, aj ked ako tu bolo uz vyssie pisane, zaujimali ho skor zaluzie a veci na parapete, co by mohol znicit 😀 😀 😀

cryo, Tominkovi zelam vsetko najlepsie !!!!! 😵 😵 😵

ada, aj Jakubkovi vsetko najlepsie !!!! 😵 😵 😵

To je fakt taka nostalgia, ze pred rokom sme si priviedli na svet tie mini batozky a uz mame doma malych vymyselnikov, vcera som tak spominala a veru zavidim novembrovkam 2009, ze si to prave uzivaju 🙂

prsky, si ma potesila, ze hafan bude mat svojich majitelov 😵

zimne topky aj ked to su skor polobotky mam tie z GABORA stali asi 35 euro,ale cizmicky uz mam vyhliadnute v Auparku v tom obchodiku novom s detskymi botickami ale kuknem aj tu Protetiku ked o tom tak pisete, to kde je????

Ja Tominovi obliekam body,tricko s dlhym rukavom, bundicku, ponozky, teplaky a sup do fusaku 😉

zuzz
3. nov 2009

ahojte, blahozelame oslavencom.

ze aky den to nasa krpana vymyslela - vstala o siestej, o pol deviatej sla spat. opatrovatelku som poslala domov, ale o pol jedenastej uz nemohla prist naspat, tak som vela nestihla.
a na obed mi zjedla bryndzove halusky, mne ostala pomixovana polievka. doteraz sa nepomixovanym dusila, teraz uz prisla na to, ako sa zuje 🙂

topanky ma natalka tiez 21ky, zatial len zateplene kotnikove. pozerala som aj kozusinkove, v senci ale iba v 'cinskom' obchode. aj mali pekne cizmicky, dokonca ani neboli take drahe, len skoda, ze ich krpana nezapla okolo litka. este ma, predsa len, take babatkovske buclate nozulky. budem musiet kupit nejake nizsie.

talinka
3. nov 2009

siska br, ake krasne tipy na boticky si dala....kupim asi aj take , nech ma tomi do zasoby 😉

mojkamirka
3. nov 2009

ahojte, tak my mame dnes tiež rôčik 🙂 a nechcem zakríknuť ale sa nam normalizuje spánok, v noci sa zobudí už len dva trikrát 🙂

blahoželam aj ja oslavencom

tali my mame tiež boty z protetiky (21) model felix, tiež sme ich kupovali ako posledné 21, kedze mame vysoký nart a hoc čo neobujeme. Však kvôli jedným papučkám som prešla všetky obchody v TN na pešej, lebo bud maly na viazanie ( to do sekundy rozviaže, otestované na jesenných botách) alebo nejaký hlupy strih, kde mu nevlezie jeho nart. 😠 ale nakoniec sme zohnali 😉

inak chcela som sa opýtať. Aj vám drobci dostupujú s jednou nohou do kriva. Keď je bosý tak chodí dobre aj v papučkách ale ked ma topánky, je jedno aké tak na pravu nohu nejak divne došľapuje a robí mi tu aj v jesených aj zimných botách. Pri tom sú každa inej značky. No nechápem, a ma to aj trochu trápi. No MM ma presvedčíl, že ked dobre chodí na boso tak je to ok. No nie som si taká istá.....

mojkamirka
3. nov 2009

my zatiaľ chodime oblečení takto:body, hrubé pančuchy, menžestráky na traky, mikina a taká jesená vetrovka. K tomu čapica, rukavice a dnes aj otestované zimusne topanocky. 😉 a ideme tak na prechádzku na peso. Minule sme dokonca dosli k obchodu po hodine a pol, len to že mne samej tam trvá cesta max,5 min, ale ved mame času. Musíme všetko poobzerať, kustik sa vrátiť a tak.

talinka
3. nov 2009

mojkamirka, samozrejme aj Tomaskovi tvojmu gratulujeeeeeem !!!!! 😵 Krasne prve narodeninky....
a s tym sa asi netrap, aj ja som postrehla sa mi zda nieco take, ze divne nakrivo sem tam nasliapne,ale inak chodi v pohode,ked je naboso, sak ked pojdes k lekarke sa spytaj napr,ale neboj je to ok ! 😉

a ja niekedy viem obut boticky niekedy nie..proste to dalej nejde obut 😒 tak dufam, ze tiez kupim nejake lahko obuvatelne

tara2
3. nov 2009

mojka - Tomaskovi zelame vsetko najlepsie k narodeninam 🙂 a maly tiez naslapuje lavou nohou doboku von ale len ked sa ponahla, ked ide pomaly tak poklada nozky pekne vedla seba...ale pre istotu sa na to spytam dokiny ked pojdeme do poradne

prsky
3. nov 2009

tal..no, havo je zas bezdomovec, este skor ako stihol zistit, ze ma novy domov (aj ked mam pocit, ze on si mysli, ze je nas)...nadejni majitelia dnes odskocili, lebo svokrovci im nedovolia mat psa, takze hladam dalej ☹

mojka...tomaskovi tiez vsetko naj

talinka
3. nov 2009

prsky, skusim tie tvoje foto zdielat na Fb nech to vidia aj moji kamosi ci nahodou niekdto nechce....aj ked teraz "bola v ponuke" krasna pritulna fenka staforda najdena v lese a tiez nikoho sme nenasli 😖

prsky
3. nov 2009

a co sa s nou stalo?

talinka
3. nov 2009

prsky, este je asi u tej baby co ju nasla....

talinka
3. nov 2009

prsky, tak uz sa jej nasiel domov, ide do BB

prsky
3. nov 2009

aspon tak...dufam, ze dobry 🙂 ja mam z 2 darovani maciek trochu blby pocit, ale hadam sa maju dobre

cryonae
4. nov 2009

hellou,

mojka Tomaskovi vsetko naj naj naj... priznam sa ze som uplne zabudla, ze aj tvoj tomasko je 3.11 😀
to mas super, ze ti vie tak krasne behat po vonku... moj Tomcur je totiz v tych vrstvach trosku nemotorny a vela pada 😖
ja davam tomimu body, pancuchy, zateplene gatena traky, svetrik, zimnu bundu a zimne topky a capicu... rukavicky sme niekde odpasli, takze musime ist kupit nove, dufam, ze ich este v H&M najdem, nech mame cely set rovnaky 😅

baby vcera som na tom bola psychicky trosku horsie a si predstavte, ze tomino to okamzite vycitil a ani sa odo mna cely cas nepohol! tulil sa ku mne a hladkal ma celu dobu az kym mi nebolo lepsie... ale v tej sekunde ako som sa pozbierala zase so smiechom odbehol 😵 baby tie deti su zazracneeeee!

a teraz este jedno upozornenie! kamos sa minuly tyzden jasil so svojim synom tak, ze ho hadzal na postel na periny a asi mu vyrazil dych, alebo boh vie, co sa stalo, ale drobcek uplne odisiel, zmodral a vobec nejavil znamky zivota... normalne mu dal prvu pomoc a aj masaz srdiecka 😨 😢 vela nechybalo a nedozil by sa pondelnajsich druhych narodenin ☹ ☹ ☹

tara2
4. nov 2009

Dobre rano 🙂

cryo - chudatko malicky a je v poriadku? 😨

ja malemu obliekam body s kratkym rukavom, tricko, pancuchace, ponozky, nohavice a kombinezu alebo mu namiesto kombinezy dam zateplene gate, zimnu bundu a zimne topanky. No a ciapku a rukavice, ak velmi fuka tak aj sal

ozaj heli a kedy sa stahujete do Bernolakova?

deni_v22
4. nov 2009

ahojte,
mojka, vsetko najlepsie Tomaskovi 🙂 je to uz velky chlap, ked chodi na prechadzky peso ..ja si este netrufam, lebo po byte uz chodi, ale este nie je velmi stabilna...vonku by sme sa len valali po prachu 🙂

cryo, to musel byt strasny sok pre rodicov 😕 😕ani si to nechcem predstavit...

mne pre malu viac vyhovuje obuv na snurky, viazem to na maslicku a tu na uzlik, tak to az tak rychlo nerozmota.. zimne cizmy mame na suchy zips a vcera ich uz veselo vyhadzovala z kociara pocas nakupu v obchode 🙂

bezaz
autor
4. nov 2009

cafte
jej mojka, vsetko naj tomaskovi k vcerajsim narodkam 😀
cryo pekloooo, neviem, ci by som bola schopna takto reagovat, ci by ma nechytil hned hysak 😲 este ze si zachoval chladnu hlavu
my topky len na suchy zips, hned vyzuje a snurovacie sa nedaju az tak otvorit, aby som jej topanky vobec obula
baby tak mala zvladla den bezo mna uplne ukazkovo, vobec som jej nechybala, dokonca sa na navsteve naucila odrazat na odrazadle a to pred par dnami ledva na nom sedela.. normalne hviezda 😵

cryonae
4. nov 2009

baby maly je uplne ok, hend ako ho restartol mu maly zdrhol do kuchyne a ukradol si cokoladku 😀 dostal hned 3 ako doskodne 😀
my mame toply z boku na zips a spredu na snurovanie.. maly sa s tym celkom vyhra cestou v aute 😀

ada33
4. nov 2009

Ahojte skvele maminky, dakujeme za krasne gratulacky Jakubkovi,
a Tomasenkovi vsetko najlepsie k vcerajsim narodeninkam 😀 😀 😀
my mame cizmicky na suchy zips a topanocky prechodne na snurky, ale Jakubko dokaze vyzut vsetko 😉
inak krasny den zelam, dnes chvalabohu zatial neprsi, ani nesnezi, aspon v BA, tak sa drobcek zobudi a ideme trosku von 🙂

zdenus
4. nov 2009

caute,
gratulujeme oslavencom 😉 😉 😉 , toto bude cely mesiac asi moj najcastejsi prispevok 😀 😀 😀 😀

bezaz
autor
4. nov 2009

zuzi, pridala som foto tych cizmiciek
cryo no este ze tak 😅

cryonae
4. nov 2009

tak ja mam dnes odpracovane, vylestila som vsetky okna (zvnutra) a zdrkadla... tomik mi pri tom prikladne pomahal... inak sa uz u nas neda, tak dufam, ze sa nenadychal ziadnych chemickych smradov :/
asi by som sa k tomu tak nemala, ale tomasko rano v sebe objavil umelca a rozotieral piskotku na balkonove dvere 😀

cryonae
4. nov 2009

zuzi krasne topky 😀 ninka je fesanda aj v tom overale!

tara2
4. nov 2009

mojka - maly je aky sikovny ked uz chodi sam 🙂 , my budeme chodit tak za 2 mesiace

zuzi - peknucke topanocky 🙂

bezaz
autor
4. nov 2009

baby dik 😉

siska_br
4. nov 2009

ahojte micky 🙂

mojka aj my zelame tomikovi vsetko NAJ, si sa vcera na cvicku ani nepriznala, aspon daku piskotku a boztek by som mu bola vtisla 🙂 dufam, ze ste poriadne oslavili teda!

my mame snurovacie papucky a od zaciatku ich viazem na dve maslicky, inac by v nich vela nenabehal...s tymi topankami na lepku...aj my mame lepku, ale dufam, ze sa k nim v kociari cez deku a nanoznik nedostane - to by uz musel by iny artista...

inac aj samuel kladie lavu nozicku nie rovno ale do boku, zajtra ideme na poradnu a na hexu, tak sa to mam tiez na plane opytat, ak nezabudnem ovsem

bezi - fakt krasne topanocky 😵 😵 😵

baby - vy sa mate, ze lestite okna, sa k tomu chystam uz dva mesiace a furt su este zadrbane, cez vikend budem asi musiet vystrnadit tych mojich fesakov z bytu s obut sa do toho... 😝 ale inac tiez akcia - reakcie doobedu prebehla - oprate, vyvesane, navarene, ozehlene, dlazky povysavane a umyte - ani sama neviem, ako sa mi to vsetko podarilo - som sa sama prekvapila 😅

vcera som kooooonecne bola na gynde na kontrole, od marca som sa tam vyberala na skontrolovanie zavedenia mireny 😔 , chlapi sa pobrali k babke a vsetci boli spokojni...som normalne v cakarni precitala jeden cely casopis!

prsky
4. nov 2009

siska...ja som ich umyla a uz su akoby som nic nespravila...som si mohla usetrit namahu 😠

a fu ze gynekolog...som od januara nebola 😅

tara2
4. nov 2009

ja som zatial stihla umyt len jedno okno este minule, cakaju ma este dalsie dve snad sa niekedy podari ich umyt 😅 . A na gyndu uz musim ist aj ja, mam ist na kontrolu 😝

zuzz
4. nov 2009

ahojte,
bez - krasne cizmicky.
cryo - to by som sa aj ja vydesila, keby mi dieta prestalo dychat.
a kde beriete cas na take velke upratovanie?
nasu pani opatrovatelku dnes hospitalizovali, vraj na dlho. tak som v koncoch, nestiham .... do prace budem daco plodit asi az vecer. takto narychlo neviem, koho k malej zozeniem.

zdenus
4. nov 2009

o gynde mi ani nehovorte, uz som sa tam raz vybrala, fyzicky aj psychicky naladene a on mal dovolenku....takze netusim, kedy pokus zopakujem 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre