Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

deni_v22
14. dec 2009

cafte,
aj u nas horrorrrr noc.. do jedenastej klud a od jedenastej mam pocit ze nespala ani pol hodiny suvisle a ja s nou 🙄 ... som cela dohryzena, lebo v driemotach sa mala vobec nekontroluje a kuse do vsetkeho bez rozdielu 😠 a navyse ani stolicky nevyzeraju, zeby mali coskoro vykuknut, tak neviem, ci to mozem na zuby zvalit...

dnes som chytla sok...tiekla nam pracka..nie vela, ale po kazdom prani tak deci vody... muz nic neobjavil, tak sme prizvali odbornika.....prisiel o pol 11, zistil, ze slzi nejaka hadica, zalepil, o 15 minut ho uz nebolo a ucet 20 eciek 😕 😕 normalne lutujem, ze som sa lepsie neucila, mohla som aj ja pracky opravovat 😠 😠

siska, brala by som taku kavu v klude... a este s kulturou 😵 😵

idem sa ja dalej venovat peceniu...vcera Miska spravila vanilkove rozky, dnes doobeda som zmakla medovniky, este planujem linecke a tvoju roladu, prsky 😉 a dost...i tak nas vzdy babky nabalia...

tara2
14. dec 2009

Caute 🙂
posledne dni nejako nestiham, ale snazim sa vas aspon podocitavat po veceroch... co sa tyka vianoc darceky uz nejake mam ale nie vsetky a zabalene este nie su...siska ty si trieda mala by som si z teba brat priklad 😉 . Akurat umyvam a zdobim okna jedno uz mam dve ma este cakaju 😝 . Maly je v poslednej dobe strasne nervny, tiez stale na mne visi a ked ma vidi pri pc tak normalne chyta amok 😲 . A tiez stale reve ako tur hlavne ked nedostane to co chce, uz len cakam kedy sa hodi na zem 🙄 .

mojka - ja davam sunar 😉

idem ja pokracovat v umyvani okien a potom ma caka pecenie kolacov dnes su na plane vanilkove rozky a linecke pecivo. Tak sa tu pekne majte, vecer este nakuknem 🙂

cryonae
14. dec 2009

prsky super videjko 🙂 je mi to nejake povedome 😀 😀 😀

baby krpcek sa mi zobudil s takou dobrou naladickou, ze nechapem 🙂 drzte palce nech mu to vydrzi!

prsky
14. dec 2009

jani...to ako stihas? ja ked sa Lala zobudi, nemozem pomaly nic... v kuchyni by ma zabila asi, vydrzi sa tam s prackou zabavat tak 15 min...ked ma naladicku, je to fajn, vie sa aj sama zahrat, ze ju aj kontrolovat musim, ci zije, ale posledne dni je to na maslu...navrat tak o pol roka dozadu

cryo..drzim palec nech to vydrzi 😉

bezaz
autor
14. dec 2009

jaaaj sme spat z tej kosy, skoro mi rit odmrzla, kokso, ked uz na madaroch je takato kosa, tak hore musi byt fasacky 🙄
aj ja som stihla dnes jedno okno umyt, nastastie opica spala hodku, takze som za herecku, aj dve okna som onalepkovala, uz mi ostava len jedno okno v spalni 😀
piect uz asi nebudem nic, mozno linecke, ale ked peto sladke nebude, tak co, zozerem to sama? 😲
deni u nas sa hryzie, ked je unavena, najlepsie, ked ju mam na rukach, tak sa mi zahryzne do hanky a hryzie a hryzie... 😝

talinka
14. dec 2009

prsky, videjko nema chybu !!!! celkom povedome mi to je 😀 😀 😀

pepka
14. dec 2009

ahojte,
bez, aj ja som bola hodinu vonku, riadna kosa, krpaty jasne ze zaspal az o 12-tej, ked uz som vchadzala do baraku, tak som ho chcela prehodit bez zobudenia do postielky, ale ma prekukol, doteraz si tam vykecaval 1,5hodiny, ale konecne ho to zmohlo...

okna ja nezdobim, lebo nam strasne vlhnu v zime, koooopec vody denne vyzmykam z handriciek, ked ich rano utieram. Ale zato ich tym padom vlastne denne umyvam zvnutra vsetky, to asi malokto je taky cistotny 😀 😀 😀

mne dala svokra vanilkove a medvedie napecene, s hankou sme robili medovnicky a vcera este kokosove pusinky a koniec. asi este spravim rafaelo a zbytkove gule, nase oblubene... a koncim.

matovi rano konecne vykukol treti zub, ako sme predpokladali, vzdy je to s kazdym zubom to iste: sracka, sople, dve horsie noci a den tesne pred prerezanim ma horuce a cervene lica.... asi s kazdym zubom si toto absolvujeme.
a had od rana skripe zubami, novy pocit, tak objavuje co to v tej puse ma...

pepka
14. dec 2009

to video je paradne, chvalabohu toto nezazivame, dufam, ze som nezariekla... s hankou to bolo horsie o trosku, ale tiez v norme, akurat ked som ju poobede davala do postielky, musela som sa tvarit vedla na svojej posteli, ze tiez spim.... mato je totalny salamista.

ozaj, este mu ani jedna chrasta z jazvy na cele neodpadla poriadne, uz mal dalsiu ozdobu... je to cislo.

a s oblubou chodi hadzat veci do kosa. rano som tam nasla nejake viecka z poharov, krabicku kosickov na suhajdy a 4-pack novych tuskovych bateriek. asi musim chodit na pravidelne kontroly do kosa 🙂 aj by som ho dala docasne na balkon, ale ked tam je dost odruky...

zdenus
14. dec 2009

my sme boli 1,5 hod vonku, no kosa jak svina a alura si stale dava dole rukavice, uplne cervene ruky mala 😠 😠 😠 😠 , to iste robila prvu zimu eliska, potom pochopila, ze rukavicami je svet krajsi 😝

pepka, Mato je aky kaskader 😀 😀 😀

nastastie mam uz umyte vsetky okna, piect budem az buduci tyzden, ked budem mat doma pomocnikcu.....eli take veci bavia a teraz si uzvam klidek, ked je v skolke 😉

zdenus
14. dec 2009

pepka, teeeeda, ste nas so zubami predbehli...laura ma furt len tie 2 spodne tesky 😝 😝 😝
a aj eli mavala vecer pred vykuknutim zuba take cervene licka, ako marfuska bola 😀

pepka
14. dec 2009

zdeni, my sme zacali vrchnymi, teraz vysiel prvy spodny, vyzera ako svist 🙂

tara2
14. dec 2009

tak vsetky tri okna umyte a vyzdobene, stihla som aj ozehlit a maly stale spi 🙂 .

adi - no makam kym maly spi 😀 ale piect a varit mozem aj s nim, v kuchyni sa niekedy vie dost dlho zabavit, vsetko mi sice povytahuje ale neva hlavne ze sa hra... a video je super 😀

janejane
14. dec 2009

Zuzz, ja predavam nepouzitu elektricku odsavacku avent....

zdenus
15. dec 2009

caute,
vy asi vsetky poriadne makate, totalka mrtvo vcera tu bolo 😉

my sme boli v meste kuk trapne akoze vianocne trhy....ble 🙄 🙄 🙄

nechcete mi prist niektora nalupat orechy? akosi nema kto, je to marcelova robota a tento rok je busy...tak asi to ostane na mna ☹

inac aj alura je taka, ze ked ma svoj den, tak stale pisti a chodi za mnou...vtedy mi vyhovuje, ked je doma eli, v detskej sa spolu prehraju, aj ked jej obcas ela jednu capne 😉

bezaz
autor
15. dec 2009

caveste
my mame za sebou total otras noc, mlada sa budila hadam kazdu pol hodku s totalnym revom, dokonca aj peto uz stratil nervy, co on je inak kludny 🙄
zdeni dobehnem? ja taketo roboty mam rada 😀
a k zubom, no ak tie posledne stolicky maju vyliezt medzi 2 a 3 rokom, tak mame rok veget 😵 super 😀

petusaaa
15. dec 2009

zuzi, aj my potrebujeme nalupat orechy, tak aj u nas sa zastav, ok? 😀
a u vas by som sa nespoliehala na rozvrh zubov... vy ste nejaky popredny 😅 😀 😝

baby, ked uz tu o zuboch hovorite, tak maly este nema spodnu dvojjku a uz mu ide vrchna stolicka 😅

pepka, nam vysli vrchne prve dvojky, takze vyzeral ako upir 😅

prsky
15. dec 2009

cafte

petus..Lala mala tiez vsetky styri jednotky a potom jej vyliezla prava dolna stolicka, potom dolna prava dvojka, potom lava stolicka, teraz mintyzden jej simultanne vyrastla prava horna stolicka s lavou dolnou dvojkou...dokina mi hovorila, ze je to normalne a zuby nerastu podla tabuliek 😀

zdenus..ela vychovava 😀

orechy sme dostali uz nalupane, takze mam klud 😉

a sme chore zasa 😠 Lala je zas s tou chorobou o den popredu...jej to uz konci, ja mam asi vrchol 😠 🙄

mojkamirka
15. dec 2009

ahojte,

pepka kôs daj na balkon, a na linke si nechaj nejaku skatulku na odpad, ktorý budes priebezne vyhadzovat, jeden cas sme to tak robili, lebo malý večne tlačil kôs pred sebou a samozrejme, kde tu ho aj vysypal

bez never tomu, vy ste špeciálne zubatí 😀

zdeni, aj mne treba lupat orechy, minule som ich rozbíjala kladivom, malý stál pri mne 15 min ako socha a pozeral potom ho to prestalo baviť tak mi chcel zobrať kladivo z ruky, takže som musela skončiť 😔

mojkamirka
15. dec 2009

prsky, a ja sa stale obzerám po pravej hornej dvojke a tá stále nikde, nakoniec to bude stolička a ja mu chudáčikovi triem len to miesto kde má byť dvojka, asi to musim napravit 😅 . Skoro sa uzdrav 😉

prsky
15. dec 2009

mojka...to sa ti ako dari natriet 1 miesto? ja som rada, ze jej pretrem cele dasno z kazdej strany 😉

zdenus
15. dec 2009

prsky zas chore? asi ste to nemali poriadne doliecene...ja sa neviem zo soplov uz pekne dlho vyhrabat, uz som to mala zastavene, zacinala ma hlava bolet...takze bioparox to isti a uz sa mi to pomaly pusta...fujha 🙄 🙄 🙄
no darmo, nase imunitne systemy su tehotenstvo a kojenim dost odpalene...u mna dvojnasobne...kazda chronta sa na mna nalepi 😠 😠 😠
rychlo sa vyliecte a uz definitivne 😉 😉 😉

zdenus
15. dec 2009

baby, nemate niekto skusenosti s farbenim topanok?
dala som si u obuvnika zafarbit biele kozene cizmy na cierno, vyzerali super, az do prveho obutia...zacalo sa mi to osuchovat a zas presvita biela, pomoooc, poobede mu ich tam pojdem otrieskat o hlavu, hlavne, ze som zaplatila 10€ a cela som od nich bola zasrata, vsetko cierne 😠 😠 😠

tara2
15. dec 2009

Caute 🙂

adi - na vas sa ta choroba nejako lepi...zelam skore vyzdravenie 🙂

vy ste inak zubati ako kukam 😕 my mame ledva 6 zubov 😅

mojka - aj ja to tak robim s tym kosom 😉 , vcera mi tam maly nahadzal asi vsetko co nasiel 🙄 som sa hrabala v odpadkoch ako homeless 😀 a ponachadzala som veci asi z kazdej miestnosti v dome, fakt neviem kedy to tam vsetko pohadzal 😝

siska_br
15. dec 2009

ahojte 🙂

prsky - fakt si akosi dlho uz frcite na tej bacilovej vlne ☹ dajte sa uz do poriadku, baby, ved svaaatky idu

jani - aj u nas len 6 ks...ale myslim, ze sa cosi kuble von, rucicky ma az po hanky v krku, tazko povedat ked mu tam nedovidim. neda si pozriet ani za nic.

aj u nas je smetny kos velky kamos, neviem, ci by mu jeden nemal jezisko priniest, ked ho tak lubi

deni_v22
15. dec 2009

cafte,
aj my sme len zlahka zubati - 7ks... predne zubky sa u nas pozerali lahko, naucili sme ju vycerit ich, tak to mala v ramci hry..no zadne akurat tak hmatom zistujem....

ked sme uz pri tej teme...aky skus maju vase deturence? lebo u nas, ked zahryzne, su spodne zubky o 2 mm pre vrchnymi 😕 a este aj naschval tlaci bradu kamsi dopredu.....dufam, ze ked dorastie zvysok, tak sa jej to uz nepodari....nieze budeme za pelikana 🙂

u nas je vo vacsej oblube metlicka so smetakom a kedze ta kuchynska je furt spinava, tak jej jezisko prinesie vlastnu 🙂 moze si ju ohryzat dosyta 😝

bezaz
autor
15. dec 2009

tak sme sa zasa boli vykupat 😀 mlada sa potapa ako tulen
u nas nastastie nefici ani kos, metlicku so smetakom uspesne zachranujem, takze v oblube su kable, ktorych je u nas neurekom, topanky a naucila sa odsunut dvere na vstavanej skrini, takze lasuje v polickach a vsetko z nich vyhadzuje 😅
deni my mame horne kusok dopredu
k zubom este, no tie posledne stolicky asi pojdu von, lebo mlada si pcha prsty az kdesi do krku 😝

mojkamirka
15. dec 2009

deni tak my sme moc poriadkumilovní, Tomáško sa hraje s vysávačom, (posúva mi ho ked vysávam), zametá s metličkou aj metlou

a máme 5 zubov

mojkamirka
15. dec 2009

zdeni, ja som mala farbené topánky roky dozadu, ale čierne na čierno, vôbec z nich nejde dolu farba. Bolo to robené preto, lebo už pôvodné som mala trochu zošúchané. Obuvník to vraj nasprejoval sprejom takým špeci.

deni_v22
15. dec 2009

zuzi, Ninku som si uz okukla na fotkach, ze to ma OK 😉 no s vasou sestnastkou nie ste dobry etalon 😉
progeniu v rodine nemame, tak dufam, ze sa jej to casom same spravi...

tara2
15. dec 2009

tak u nas okrem kosa fici tiez zmetak a lopatka, kable vseho druhu, otvara roldor a vyhadzuje odtial veci a este policka s CD a DVD je strasne lakadlo, vysavac velky aj rucny, otvara supliky a vyhadzuje nam z nich ponozky a spodne pradlo a tiez z botnikov topanky a z prebalovacieho pultu plienky a vsetko na co dociahne 🙄 🙄 🙄 . Uz mam pocit ze cele dni len upratujem a stale mame doma neporiadok 😝 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre