Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

mojkamirka
27. apr 2010

ahojte, ja mam teraz veget, malý spí tak môžem v klude navarit a kustik u toho aj oddychnut, dnes sme boli vyčlapkat mlacky v gumákoch, samozrejme clapkal aj rukou a nohavice mal celé premocene,asi fakt mu bude treba tie nepremokave 😅

cry, setri sa ak sa da, 😀 😀 , tiez mam doma takého teroristu pri ktorom sa v klude nenajem, resp. najem ale musím mu u toho hadzat loptu 🙄

miya, žeby ďalsia tehuľka? 🤐

mojkamirka
27. apr 2010

amon, no teda máš doma inú šikovnicu 😉

a my sme boli v nedelu opekat slaninku, bolo celkom fajn, len sme si vybrali nie moc dobre miesto na opekanie, pri prameni, asi si to viete predstaviť, nikdy viac 😠 , ale počasie bolo super a cestou domov malý už spal v manduce o pol dvanástej, čo doma horko ťažko o jednej

talinka
27. apr 2010

ahojte,
pacientikom skore vyzdravenie 😉

Ja som rano vstavala uz o siedmej (!!!) ,lebo som mala dohodnute stretko s alergologickou ako dopadli Tominove krvne testy a dorazim tam a mali len jeden vysledok imunologicky....ma skoro porazilo, som mohla este drichmat, no co uz...ale aspon odporucila co najdlhsie dojcit 😖 a co najdlhsie sa vyhybat kolektivu....comu moc nerozumiem, dufam, ze to bolo myslene ako napr. jasle atd.....takze vyriesene, este neodstavujem a do prace sa tiez nechystam...

cryo, dufam, ze si brusko pravidelne fotis a nezanedbavas to 😵 a setri sa!!!!

amon, mala sikulka, presne toto sa mi stava a velakrat nechapem, niekedy poviem len tka nieco mimochodom ci zareaguje a on to spravi co poviem aj casti tela to tiez v poho,minule som cumela jak puk , ze vsetko mi ukazal...a to nejak sa moc neucime,iba tak bezne obcas...su tie decka fakt velmi sikovne, nasavaju do seba infosky jak spongie 🙂

mojkamirka
27. apr 2010

tali nestažuj sa, ja vstavam kazdý den o siestej, uz som to vzdala s myšlienkou, že to bude niekedy lepsie 😢 😢

mojkamirka
27. apr 2010

tali, a alergologický výsledok budete mať kedy?

cryonae
27. apr 2010

baby uz son nahadzala domcur na modru strechu, tari pre teba extra fotky branicky 😉 😉 😉
a tu je moj sudocek :D toto su prve fotky a slubujem, ze sa polepsim :D

talinka
27. apr 2010

mojka, no ja sa stazujem,kedze Tomi vstava tak cca medzi 8,00-9,00 a este do 10,00 sa valame kazdy den v posteli,kym sa ja preberiem 😀 vysledok bude coskoro, zavolaju mi , aby som sa neprehnala

talinka
27. apr 2010

cryo, ake krasne male pupinooo 😵 😵 😵

siska_br
27. apr 2010

heli ake krasne brusko mnam 😵 😵 😵

talinka
27. apr 2010

mojka, a dikes za tipy..uz mam doma aj ovsene vlocky jemne s vlakninou aj amarantove gulicky som dala z kazdeho dnes Tominovi do jogurty a to ti bolo take fajne, ze som mu polku zozrala 😀 😀 😀

talinka
27. apr 2010

idem si uvarit talianske cestovinky so susenymi paradajkami a pestom co varila vcera v Bez servitky Vierka Aysi...mi narobila chute, tak som nakupila veci a idem do toho.....

siska_br
27. apr 2010

som na kona ani nepachla, minuly tyzden som zistila, ze som sa odrbala s kupou kocika, prachy v prdeli, tak som bola nasrrrrrata na seba, na kona a popri tom aj na cely svet 😠 😠 😠 tak som sa trochen distancovala no.

miyuska, ale co to? 😵 a s cim zacal michal podnikat? drzim tuho prsty, nech vam to klape co najlepsie. a ako so svokrusou, lepsejsie, od kedy ste vo svojom?

tal, no ja ti verim, ze si hotova z toho, ze ste vstavali o siedmej, mna si tiez synator rozmaznal a vstavame medzi 8 - 9.00 a ked sa nedajboze zobudi skor, som z toho cela prec 😝 od toho piatku, ako sme sa odstavili samko spinka cele noci, nenormalne si to po tych 17-tich mesiacoch uzivam, ved to poznate

inac, muzovmu bratovi na katastri minule odobrali 1/8 jeho vlastneho pozemku, jednoducho sa NIEKTO pri zakreslovani novej katastralnej mapy pomylil, a ubral mu...ked to bratranec zistil, hned sa tam patricne naladeny vybral dat do poriadku a na katastri mali tie dobre duse este tolko drzosti, ze mu do oci tvrdili, ze bohuzial, ale opravit sa to neda, ze si to musi vybavit s tym novym majitelom, ktoremu bol jeho podiel omylom priradeny, no proste cirkuuuus. tak tam musel bratranec narobit statocny bengal, povyhrazat sa markizou a neviem akymi kontaktami, aby si ho velkodusne zavolali za zamknute dvere a potajomky mu to opravili...chapete to???

siska_br
27. apr 2010

pardon, korigujem, nie bratovi, ale bratrancovi...aby z toho nebol gulas matias

talinka
27. apr 2010

siska, tie prespane noci si ty velmi zasluzis, super 😵 😵 😵 aj nam sa to obcas stane...ale tak celkovo spim dobre a necitim sa byt nevyspata...ako si sa dorbala s kupou kocika???????????????? 😝

talinka
27. apr 2010

baby, a mam navarene, ze ake rychle jedlo to je??? 😉

pepka
27. apr 2010

ahojte micky,
tiez som tu dlhsie nebola, ale chori sme vsetci ☹ Peto si vzal v piatok aj volno, aby to vylezal a vcera mal volno typu OCR, lebo som nebola schopna sa postarat o deti taka chora.... dnes som bola s Matom u dr., neni to na ATB, ale dostal Pamycon do nosa a mame davat Brufen od teploty a nejaky Nasivinovy sirup celkom chutny na uvolnenie soplov. Mame vsetci teplotu, bolave hrdla a huste zelene sople.... no jedna radost... Teda vlastne Hanka je jedina OK z nas.

Cez vikend nam este bolo ako-tak, tak sme stihli v sobotu Den dopravy u nas v DnV a poobede este Samove hry - tradicne otvaranie turistickej sezony v Dnv s programom historickeho sermu, hudby, madarskych bojovnikov na konoch atd.
V nedelu som uz ja bola odpisana, tak Peto zobral decka na akciu na Kacin, vraj bolo tiez super, Hanca si znvu posutazila, boli tam sokoliari... Takze celkom vydareny vikend.

Heli, ze aka nostalgia.... bruskoooo 🙂 nech len pekne rastie 🙂
Mne kamoska v nedelu porodila... mala mala 4030. Taka mala zlata buchticka licnata 🙂

Mojka, aj my mame tie nepremokave gate, minule v tom behal po vonku, ked boli take dazde stale, no podareny bol, ako taky farebny dubacik, na tom este prsiplat skoro po zem 😀 ale moc nema na sebe rad take sustave veci, tak sa najskor poriadne vzpieral, ale potom su zvykol.

siska_br
27. apr 2010

tal - no zistila som, ze ta kocka, u ktorej som kocik objednala v skutocnosti kociky nepredava, ona len prijima zalohove platby...chapes, co tym myslim 😠 😠 😠 😝 😝 😝

miyya
27. apr 2010

no cryo ale rastiete 😵 😵

Siska realitná kancelária Negotiant, bojujeme na Nitrianskom trhu a aj ja pre neho robím inzerciu.

a svokra, práve som s nou bola, to vieš vedla ju mám a stále bez plota,tak čo sa čudovať 😝 😝 😝 a bývame od konca marca.

😵 Jaj tolko choručkých detičiek,tak prajem len vela vela šťastia

Ozaj máme tu medzi maminami aj neakú originál bosorku, potrebujem dačo na urieknutie 😀 😀 😀s mužom nám už šibe, no máme tolko smoly,že už začíname aj na hovadiny veriť.

talinka
27. apr 2010

siska, to si natrafila na podvodnicku??? sakra...snad ste to aj nejak uspesne doriesili...treba ju zlyncovat 😠

pepka
27. apr 2010

tal. ty brdooo, ze do 10-tej. My vstavame tak okolo siedmej, co v podstate nie je zle. Predvcerom ma zaklincoval, ked sa o stvrtej rozhodol, ze je vyspaty a skakal nam po posteli a rozpraval sa s nami a jasil. no ale po hodinke ho to omrzelo a nechal sa este vratit do postielky a spal ale do osmej. By som sa zjasila byt od stvrtej hore 😒

siska, a coze si kupila zly kocik? alebo? ci nechces radsej takto verejne?

pepka
27. apr 2010

siska, jaj, uz som docitala do konca.....
a to na nu nie su nijake paky ako dostat prachy spat?

talinka
27. apr 2010

miyus, lia je bosorka 😀 😀 😀

deni_v22
27. apr 2010

dokelu siska 😲 😲 😲 takych ludi by som skrtila 😠 😠 😠

cryo, zlatucke bruseno 😵 😵 a ten domcek staviate u niekoho znameho v zahrade? ci to len tak mylne z fotiek vyzera?

talinka
27. apr 2010

pepka, no tak my troska vyspavame,lebo vecer chodi spat medzi 21,30-22,30 😖

miyya
27. apr 2010

aj ja som naletela podvodníkom, zaregistrovala som sa na jednej stránke a teraz musím platiť. 😝 😝

pepka
27. apr 2010

jaj, tal, tak to my skor, 20,30-21,30 ako kedy

miyya, na akej? lebo aj moj bracho sa nedavno zaregistroval na jednej stranke, ked si chcel nieco download a prisla mu FA tusim na 60 €, ale to su nejaki podvodnici, pisali o tom aj v novinach, ze nech ludia nic neplatia, ze je to protipravne...

siska_br
27. apr 2010

miyus, aj ja som to videla tusim v spravach alebo kde, aby to ludia neplatili...

no co vam poviem, niet sa cim chvalit 😝 clovek chce usetrit grosa...nasla som este jednu kocku, ktora dopadla rovnako a podavame trestne oznamenie. ale peniaze som uz oplakala, tie uz tazko uvidim, nech jej padnu na uzitok, kobyle jednej. ja takychto ludi jednoducho nepochopim asi nikdy....zial, nie je ich malo, i ked si clovek vzdy mysli, ze mne sa to predsa stat nemoze, ze ano?! ☹

pepi, ale ty byvas tiez pekne casto chora, ved co to?

talinka
27. apr 2010

siska, to nasere ☹ ☹ ☹ akoze tazko uvidis peniaze? Vies o koho ide? Treba ist za nou aj s nejakymi bezkrkymi hovadami a peniazky si vypytat 🙄 Toto by ma teda riadne nasralo...takze trestne oznamenie,len ci z toho nieco aj bude....

miyya
27. apr 2010

no to je tá firma,ale je to advetnykalendar,taká súťaž. už som to dala pozrieť jednemu právnikovi a pozrie to aj Bezaz.ale vpodstate sa s tými básničkami poučili a obchodná inšekcia im tiež poradila a tak zmluvu postavili,tak aby som to musela zaplatiť. Je možné,že by som sud vyhrala,ale nato teda nemám nervy. A tak to musím zaplatiť.

Inak je to firma z Nitry a môj manžel sa dokonca s majitelom minule zoznamoval.no to sme vtedy nevedeli,že čo sa deje,takže sranda, ale tiež mu bolo divné,že odkial má taký sopliak nový bavorák. no chalan takto funguje aj v nemecku a práve je tam a nedá sa s ním skontaktovať,tak to radšej zaplatím, lebo fakt nato nemám nervy, už mi prišli aj dve upomienky a hrozba,že dajú všetko na exekúciu. svine sú to

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre