Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

talinka
9. jún 2010

a este k tomu kazdy Tomas ,ktoreho poznam je fesak.... 🙂 a takisto aj Michalovia su pekni....

talinka
9. jún 2010

To moje dieta je fakt "uzasneee"..pred chvilou mi ocikal slapky a dosiel ma zavolat,co spravil a teraz ma opat vola a tu za crbtom sa mi vykandil na kobercek 😀 😀 😀 hned vedla dvoch nocnikov.... 😀

cryonae
9. jún 2010

@talinka sa tu stim pre zmenu ja :D ale toto presne robi aj Tomi... sedi hodinu na nocniku, potom sa postavi a ocura parkety... no comment
Tomimu odkazem, ze je za fesaka ;)
inak ja som tiez nepocula o ziadnom Tomaskovi, kym som neporodila :D

talinka
9. jún 2010

jedia vam deti normalne? mne uz tyzden odmieta jest poriadne, uz ma fakt nebavi ho krmit, dnes zjedol o deviatej maly jogurt 100ml a to je vsetko, teraz nechcel ani obed ani puding.... 😠

cryonae
9. jún 2010

tali no ani tomi tomu jedlu moc nedava.... ale neriesim, hlavne, ze pije dost vody

talinka
9. jún 2010

no mne ani moc nepije 😝 ak neratam, ze ma stale vyciciava...ale ked vidi colu , tak to je smadny stale 😀

mojkamirka
9. jún 2010

ahojte, no mne dnes malý zjedol jednu výživu, , 250 ml mlieka, trochu pečiva a hektolitre vody 😉

mojkamirka
9. jún 2010

klamem a kornutok zo zmrzliny

cryonae
9. jún 2010

tak u nas je to troska lepsie, ale tiez nic moc, denna statistika je cca 350ml mlieka, polka krajceka chleba s maslom a bambinom a 2 cherry paradajky, 5 jahod, 2 bobule hrozna, 1 hryz z kinder pingui, 2 lyzice polievky a asi kocka cokolady a vypil 2 flasky vody... tie 260ml aventky, myslim, ze som na nic nezabudla :D

tara2
9. jún 2010

tak u nas sa striedaju obdobia velkeho jedenia s obdobiami ked je strasne malicko. Dnes zjedol pol rozka s maslom, kusok sunky, pol paradajky, kusok uhorky, asi 3 lyzice cerealii s mliekom, cely banan, 2 naberacky polievky, asi 3 lyzice ryze s omackou, kusok melona, asi 10 bobuli hrozna, asi 4 velke lyzice keloveho privarku a 300 ml mlieka....snad som na nic nezabudla, no a este vodu a caj samozrejme

a s menom sme mali aj my problem...inak ja si myslim ze ked budem mat druhe dieta tak to bude zase chlapec takze velke hrnce hrozia aj u nas 😝 😀

talinka
9. jún 2010

ty kokso, tie vase deti ale pojedia za den....nasa dnesna statistika...jogurt, puding,jogurt..vecerna kasa a obed zostal nedoktnuty a reeeev, tak som to vzdala,nutit zas nechcem..a kojenie a troska mineralky, troska caju....asi 5 kukuricnych guliciek, hryz z Brumika, hryz z piskoty 😝

a nasla som zdroj jeho soplikov, mrzutosti...nahmatala som mu asi stolicku,neviem presne ,ale je to dost vonku tak ehrbolate a dost velke...vpravo dole...takze mame 9ty zubocek 🙂 on je moj maly hrdina...velmi pekne zatial zuby zvlada...akurat vnoci sa viac mrvi ,ale dam prso ( chvalabohu, ze este kojim 😀 ) a je to v pohode a podvecer sa nudi a trosku reve...ale inak ani nevieme o zuboch, to len vzd ynahodne natrafim na nejaky zub,lebo jemu sa dostat do pusy je velmi zlozity proces 😀

mojkamirka
9. jún 2010

tara, vy ste teda dnes toho ale pojedli 😀

tali, takže zúbok ho vytrápil, no oslabená imunita pri zúbku spraví svoje darmo 😒

talinka
9. jún 2010

mojka, no som si vsimla, ze vacsinou po soplikoch a cervenych ociach objavim nejaky zub a to aj ja ziram, co DOminik spraskal 😀 😀 😀 zavidim!!!

tara2
9. jún 2010

@mojkamirka - niekedy zje este viac ked ma svoj den 😅 . Ked bol chory tak tiez vela nejedol, dostala som do neho minimum jedla a teraz to asi dohana...
@talinka - uz nech sa tie zubky prerezu a bude pokoj

mojkamirka
9. jún 2010

tara, my ked máme dobrý den, tak tomasko nezje tolko čo tvoj 😀

tara2
9. jún 2010

@talinka - niekedy zje vecer svoju veceru (krmim dokial papa), po nom veceria este muz tak sa prikmotri k nemu a necha sa krmit a potom este vypije 150 ml...ale to nie je vzdy

mojkamirka
9. jún 2010

baby , čo nespíte? ja nemôžem čaká ma žehlička, no tak sa mi nechce, bléééé 😝 😝 😝

mojkamirka
9. jún 2010

tara2 nestihla som ti ani pochváliť akú más teraz peknú foto 😉

siska_br
9. jún 2010

jaj, aj my bojujeme s tretim ocakom, svina jedna, uz vo stvrtok to zacalo teplotou...k tomu tie horucavy a tiez sa Samimu jedenie zopsulo...dnesne menu: doobedu tri jogurty (vsetky tri rovnake 😨 ), kusok peciva, zmrzlinovy kornutok, kusok rizota pred spanim, po spani polievka - polovicku z obvykleho mnozstva, tri tycinky, ktore znarodnil na pieskovisku a na veceru okruzok chleba s maslom a sunkou...vela vody...

tara2
9. jún 2010

@mojkamirka - dakujem, po 100 rokoch zase nejaka zmena 😅 . Teraz ides zehlit? Vykasli sa na to a chod oddychovat...ja mam tiez kosik plny oprateho pradla ale bude musiet pockat na vikend...

ja som cakala muza teraz dosiel zo stavby 😝

talinka
9. jún 2010

mojka, spat teraz? skor ako o 00,30 nechodim spat 😉

tara, dakujeme..veru nech uz su vsetky zuby ven,ale to sa este nacakame 😝 nam tiez kuka do tanierov,ale ide mu skor o to,aby mohol miesat a robit s tym bordel,len obcas mava chvilky, ze aj ochutna viac ako jedekrat 😅

talinka
9. jún 2010

veru jani,krasna foto 😵

mojka, ani by ma nehlo, teraz zehlit 😝 😝 😝

talinka
9. jún 2010

siska, sice zopsulo,ale aj tak ovela lepsi jedak ako Tomi, o tom mozem len snivat,ale ked nanho kuknes, vyzera ako jedacik 🙂 a prajem aj vam lahke dobojovanie so zubkom 🙂

siska_br
9. jún 2010

@talinka aj vam, moja, nech vas zuby pluhave moc netrapia!

talinka
9. jún 2010

siska, dakujeme 😵 😵 😵

tak ma napadlo, ze dobre, ze sem nedavame statistiku, co sme my za den pojedli 😀 😀 😀

tara2
9. jún 2010

@talinka - 😀 😀 😀 to by bolo citanicko 😀

prsky
9. jún 2010

no Lala sa vecer trochu rozpapala, tak som happy - a dnes dala 2 spanky - to ta mrchava choroba 😠

montana13
9. jún 2010

tak aj ja pridám dnešnú štatistiku 😀
ráno mlieko, kúsok chleba so šunkou, jogurt, banán, šošovicová polievka, zapekaný pangas s novými zemiakmi (v pondelok som pozerala "Bez servítky", tak som sa realizovala 😀 ) až som bola prekvapená ako mu to chutilo 😵 , veľká misa ovocia - hrozno, melón a jahody, večer zase mlieko... no a medzitým samozrejme veľa pitiva 😀 . Kukuričné chrumky, paličky, perníčky a kadejaké drobnosti ani nerátam... 😝 A to som ešte nevidela, čo dostal od babky "poza chrbát" 😀

montana13
9. jún 2010

Inak dnes sme boli v meste a zabudli sme doma šiltaňu, tak som mu kúpila taký klobúčik, no myslíte, že ho chcel mať na hlave? Musela som k nemu dokúpiť ešte knižku, aby sa ruky zamestnali inde, nie na sťahovanie klobúka z hlavy... Vyšli sme z obchodu a vietor.. zo začiatku sme ho naháňali sami, potom sa k nám pridalo zopár dobrých ľudí 😀 no keď mi ho podal asi piaty človek, tak sme to nakoniec vzdali 😝
A nové slovíčko, čo máme, nám prináša tiež fajn situácie... boli sme u doktorky a v čakárni sa mu prihovorila jedna pani, že ty si chlapec alebo dievčatko? Majko na ňu zagialil a na celú čakáreň vykríkol "Hééé??" 😀 Vyznelo to ako keby jej hovoril "a tebe o čo ide moja?" 😀
A keďže pravidelne sledujeme reklamu, tak už vieme aj ďalšie slovo "Dede" 🙂

montana13
9. jún 2010

@cryonae Martin je pekné meno a hodí sa aj k priezvisku 😉 , aj mne sa páčilo, ale brácho je Martin 😒 tak aby sme ich nemali doma dvoch 😉 . Mne sa ešte kedysi dávno páčil Damián, okrem spolužiačkinho frajera som žiadneho nepoznala, ale po všetkých tých telenovelách, kde bol každý druhý Damián som to musela zavrhnúť 😔 ... nakoniec sme dali Majka a neľutujem 😵 síce sú doma traja, ale pekne odlíšení: dedo je Marián, tato je Maroš a najmenší je Majko.... no čo aspoň je u nás na meniny veselo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre