Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

moncicici
24. máj 2009

bre ranko

tak mne malicky este spinka v postielke,tak idem varit a mala by som aj ja poupratovat

deni_v22
24. máj 2009

ahojte,
mala v noci pokaslievala 😒 som zvedava, co sa z toho vyvinie, lebo slecny boli chore minuly tyzden..takze asi to chytla od nich..

mojka, ta siltovka je strikovana...navod som si vymyslela, ak vie tvoja mama aj pliest, mozem ti to zhruba nacrtnut do IP.. teraz nedavno som dokoncila taku zelenu :
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

bezaz
autor
24. máj 2009

jeeej deni, tak je superova.. skoda, ze ja som taka lava a neviem si taku vyrobit 😝 teraz trenujem stlpiky, strikovat som kedysi aj vedela, len uz som nestrikovala asi 100rokov 😅

deni_v22
24. máj 2009

zuzi, to je totalne jednoduche... len keby viac casu bolo..teraz, ako mala nechce vecer zaspavat, uz nemam ani kedy ihlice chytit do ruky :-/
a ako ti idu stlpiky? uz vies kvietocek na ciapocku? 😉

prsky
24. máj 2009

deni..dik za upozornenie...a netusim teraz, ci som dala KL alebb PL tej bikarbony 😅 ale cesto bolo dobre aj tak

prsky
24. máj 2009

idem dnes varit jahodovy dzem...cakam na zelirovaci cukor, chlap ho ma cestou z roboty kupit...tak som zvedava ako nam to s malou pojde 😉

prsky
24. máj 2009

ozaj deni...a ako sa ti valkalo cesto?

mojkamirka
24. máj 2009

deni, ta je super, vie aj pliesť, pls IP

zdenus
24. máj 2009

helou 😉
my sme hore paradne dlho, laurinkin prvy pokus bol 4,40 😕
o 5,45 si eli zmyslela, ze ide kakat, tak odvtedy sme vsetci hore....opice 😠

teraz isiel tata s nimi von, ja varim, klasika

a prajeme peknu nedelu, prsky, nech sa ti dzem vydari a vam ostatnym obedy, kolace a vsetko 😝 😝 😝

prsky
24. máj 2009

zdenus..dik...

ozaj..dnes ideme vyskusat prvy prikrm...rozhodla som sa pre zemiacik 😉

zdenus
24. máj 2009

prsky, tak vela stastia, nasej cice teda bohvieako nechuti, dneska skusime mrkvu, hrach a ryzu, uvidime...buduci tyzdem jej uz asi capnem maso do toho, mozno jej zachuti, ak je po mne, tak urcite 😝

mojkamirka
24. máj 2009

zdeni, to len uvaris a mixnes?

prsky
24. máj 2009

zdenus...nerobim si velke iluzie, ze by jej chutilo - podla toho, ako sa po nasom jedle si myslim, ze jej zachuti az ked si bude moct sama drzat kuraciu nohu a ohryzat ju 😉 - inak preto som sa rozhodla najprv pre krumpel - ten dam do huby aj ja, ale uvarenu mrkvu by som nemohla 😀 - budem sa robit, ze to jem ja a len tak mimochodom dam ochutnat aj jej 😉

mojkamirka
24. máj 2009

prsky, u n as zemiak nechutil vôbec ☹

kika3
24. máj 2009

ahojte bambulky ako sa mame ja vas vobec nestiham ale niečo som skusala a neviem sice ci sa mi to podarilo ale skuste kuknut a mne obcas seka hudbicka tak ak aj vam tak si to nevsimajte neviem preco 😀

http://www.slide.com/mscd?bnc=bnc&pxcid=PQb79gr...

mojkamirka
24. máj 2009

kika, je to krásne, ani som nevedela že je nás až toľko. 😉

zdenus
24. máj 2009

mirka, hej, len uvarim, mixnem, dam 2 kvapky olivoveho oleja a potom to vylejem do zachoda 😀 😀 😀
ale nahodou dneska jej celkom chutilo, asi preto, ze ju krmil tato, tak si nedovolila robit somariny 😝

deni_v22
24. máj 2009

kika, to je naaadherne, hudba sa mi nesekala 🙂 mas veeelku pochvalu, ze sa ti chcelo zozbierat tolko fotociek a vyhrat sa s tym 😵

prsky, ja som pri ceste urobila trochu chybu, dala som asi viac kakaa, a pocas tej oddychovej hodinky mi kakao zhltlo vsetku vlahu, cesto stuhlo, tak som ho musela opat podrvit, pridat mlieko a nanovo spracovat..., ale valkalo sa mi potom uz dobre...neviem ake velke mali byt tie platy, moje som typizovala podla jednej hranatej prikryvky na hrniec - asi 30-30...a asi boli hrubsie, lebo potrebovali 10 minut pecenia...
aky rozmer si mala ty?

mojka, spisem, ale trosku neskor, nasi uz zvonili prave zdola z vchodu, takze idem varik kafco a rezat marlenku 😉

amonis
24. máj 2009

prsky díky to jsem si nevšilmla že je to pro malé mimi .....já bych chtěla něco od 6 měsíců aspon do těch dvou let..ale něco na způsob šátku který se nemusí vázat někde jsem viděla takové dva popruhy ale už nevím kde to bylo......hodte mi tu nějake typy ale prosím tk kolem 1000kč děkuji mooooc 😀 😀 😀

amonis
24. máj 2009

http://nosenideti.cz/zbozi.php?volba=karta_zboz... tady to jsem myslela já jsem z toho jelen ale už nikdy si nevemu na sebe to nosítko co mám doma....malá v tom vysela já mám namožené záda a celodenní vylet včera byl na h.....

talinka
24. máj 2009

no cafte babulky,

tak aj my sme vcera zmakli prvy "prikrm" 😀 😀 ale nie my mame este tyzden cas...ale skusili sme mu dat cuc melon a straaaasne mu chutil, vycuckal stavicku a dnes dostal tiez, tak sa za tym trhal, ze som nechapala 😀 krasne otvaral papulku,snad bude taky jedak na vsetko...

vcera sme boli na Jahodniku pozriet svokra na chate tu su fotecky, pre baby, co nie ste FB pozitivne 😀
http://www.facebook.com/album.php?aid=16721&id=...

ozik a uz som si aj vybrala stolicku..tato sa mi velmi paci,lebo funguje aj ako lehatko...
http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...

talinka
24. máj 2009

kika, no teeeeda, krasna slide show-ka.....sikovnicka moja zlate....super je to !!! to sa ceni... 😵 😵 😵

prsky
24. máj 2009

my ideme do tejto asi alebo rudo vyrobi: http://www.biga.sk/index.php?page=6&itm=41843

kika3
24. máj 2009

dakujem kocky, no vidite aj ked na vas nemam tolko casu myslim na vas stale 😵
zozbierat fotky bolo zaujimave jedna ma peknu na fb druha tu prip nema žiadnu spolu s miminkom 😀 ale bola sranda sondovat tu ci som niekoho nezabudla 😀 dufam že nie ak ano hlboko sa ospravedlnujem
je nas dost co?? 😅

prsky
24. máj 2009

amon...Cmea vyzera celkom dobre...chcelo by to vyskusat...u nas satkarky robia ukazky, pripadne zapozicaju...u vas take nic nie je? nech nekupis nieco, co ti bude potom na nic

talinka
24. máj 2009

juuuuj, a este som vam zabudla povedat, ze zas sa nam crta, ze budeme mat steniatko 😵
ale je to velka dilema 😝 rozhodli sme sa neriesit a nechat to na osud....
totiz Vladkovmu bratrancovi jedno asi ostava a ked do stredy ho nepreda, bereme ho my.... 😀
ale ja uz teraz viem, ze zas to nevyjde....aj ked velmi chcem,ale aj viem, ze to nebude teraz moc velka vyhra a do bytu.....
a preto dalsia novinka.... 😀 asi kupime dom v Madarsku ...
dnes sme pozerali novostavby holodomy a stoja od 2 do 3 melonov...superska cena...a je to 17 km od BA...no uvidime je to v stadiu riesenia, lebo Vladko nechce do Madarska ani za nic 😀 😀 nechce mat madarske SPZ ani trvale bydlisko 😀 😀 😀 ale ze vraj nemusime mat....

talinka
24. máj 2009

takto vyzera to steniatko...len neviem,ktore to teraz je to najmensie, cierne, velmi akcne, drze a nebojacne
😀
http://www.facebook.com/photo.php?pid=239173&l=...

martina2008
24. máj 2009

talinka a nechces radsej tuto? http://www.malvik.cz/Jidelni-zidlicky-7/zidlick..., ta je vhodnejsia aj na lezanie, aj sa tam babo pekne pohra

kika, supersky je ten slide, ze uplne super, tiez som ani netusila, ze je nas tak vela

mirri
24. máj 2009

kika..... 😵 😵 super
nase grilovani vcera bylo super,domu jsem jela s malym az o pulnoci.uz se mu nelibilo lezet na zadech.prospal celou dobu,je to zlaticko.. 😵 akorat nejsem zvykla na ponocovani a rano bylo krute... 😀 tak jsme cela rodina po obede na 2 hodinky zalehli..
dnes mel maly premieru v bazenku,tak se poradne vyradil a pak jsme se zavreli do chladku domu..tyhle dny mame na slunku 40 st. 😝
proste to byl relaxacni vikend...ktery prave zavrsuji zmrzlinou,kterou ted donesl manzel.... 🙂

bezaz
autor
24. máj 2009

kika krasna prezentacia, posielam cmuq 😵 dakujeme
baby my sme boli na cervenom kameni, bolo tam milion ludi, my sme sa rozlozili pod stromami a sedeli sme tam cele pobedie, len sme na striedacku chodili pre pitie a jedenie, uplny vegetik 🙂 zajtra pridam fotecky
ninke dnes vysli dva zuby, konecne, horna lava jednotka a prava dvojka.. nuz na preskacku, ale hlavne, ze vysli, chudatko, mrncala skoro stale 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre