Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

montana13
22. máj 2009

My máme ten klasický na plech šťavnatý, mňam 🙂

rominka
22. máj 2009

ahojte tak jsem si vas v klidu ted docetla domu jsem dosla kolem 7 a nakonec jsme sli na ty 30-tiny az po 17.00 jak jsme dosli tak cerno myslela jsem ze bude konec sveta a pak prselo ale nic hrozneho nastesti kocar jsem ale musela schovat do hospody a mala jak videla spoustu lidi a moc hluku na raz tak zacala becet a pak nekteri kourili tak jsem s nou sla hned ven jeste tam byla jedna s 8 mesicni holcickou ta taky zacala plkat a pak ji pichli rohlik a byl klid 🙂 za to muj dojde beztak jak demon a zitra budu met 2 deti 😒 -pry dojde brzo jak kdybych ho neznala ,probiraly jste oblikani ja Sabcu taky porad navlikam moc jak blba -mam strach aby ji nebylo zima ale vcera poprve mela kratky rukav vsak taky byl pecak a ponozky mi skopava uz od narozeni opica jedna ,zase mi delate chute na sladke taky bych mohla neco upect

rominka
22. máj 2009

u nas pernik z pekarny je oblibeny akorat ja ho mam rada s orechy

prsky
22. máj 2009

zuz, ja som ho robila aj na plechu a bol stavnaty...tak neviem, co sa tomu tvojmu udialo 🙂

delfinko
22. máj 2009

montana tak ten tvoj muzo je riadny gentleman takto pekne ta rozmaznava po nociach 😝

deni_v22
22. máj 2009

montana, tak uz hod ten tvoj receptik 😉 aspon porovname a poslintame 😀

montana13
22. máj 2009

Musím si ísť umyť zuby a ísť rýchlo spať, lebo tie veterníky zbaštím všetky 😎 , svokra je totižto cukrárka a veterníky sú jednými z naj... a mám pred sebou celú tácku 😅 😝 😀

katyl
22. máj 2009

prsky diky, zajtra sa posnazim

deni_v22
22. máj 2009

zuzz, aj ja som robila ten pekarnickovy pernik na plechu a bol stavnaty...

katyl
22. máj 2009

veterniky mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😎

montana13
22. máj 2009

že si to ty deni, tak ti hodím ešte ten recept 😉 , chvíľku strpení, pokiaľ ho napíšem....

deni_v22
22. máj 2009

jasne, na sladke si pockaaam rada 😉 si zlata, dik 😉

montana13
22. máj 2009

delfinko, to mu svokra nabalila 😉

sisa.b
22. máj 2009

delfi, ked z nemecka je drahe postovne. ja asi objednam tu http://stores.ebay.com/mytwinkletoeshoes tie vychadzaju este menej ako 7€ a postovne je z uk super.

katyl, cistu cuketu mi tu baby radili, tak skusam. a filipko je iny frajer, ked kompotovu misku prasi 🙂 ides zajtra na klaunov? mna uz ukecali 😝

pernik z pekarne je u nas top 1 a je super stavnaty 🙂

sisa.b
22. máj 2009

montana, ten zakusok je vlastne to iste, akurat namiesto piskot tam davam ananasovy kompot 😉

prsky
22. máj 2009

monty...sa niekto maaaa ... veterniky od pekarky

no nic...pradlo vyvesene, seminarka ani tuk a uz sa mi oci lepia...idem vyvencit chlpacov a hodim sa k rodinke do postele..caftesa a pekny vikend - ja som zajtra bez netu

zuzz
22. máj 2009

prsky, deni - tak asi som ho piekla prilis dlho. on nie je zhoreny ani nijako inak 'poskodeny'. len je iny, nez ja mam stary recept. pohladam a zajtra vam sem dam na vyskusanie, ak chcete. teraz sa mi uz nechce pisat to, ale niekde to uz mam na disku napisane, len teraz narychlo neviem, v ktorom adresari. mozno na pc v praci 🙂

talinka
22. máj 2009

cafte, tak ja budem bez netu, teda aspon na tomto PC asi dlhsie..mame napadnuty cely operacny system 😝 😝 😝

notebook mam uz doma,ale net v nom este nemam, to doriesime buduci tyzden, takze bude abstak ako vysity, sice cez vikend tu este asi budem,lebo mi ho budu robit najskor v utorok...pride nejaky kamos Vladkovej sestry..ze vraj hacker 😀 no uvidime, co sa bude daz zachranit asi nist uz..ale neva hlavne, ze videa a fotecky su na externom harddisku uz nahodene..

sportak sa celkom ujal, aj ked nakoniec uz mrncal, bol tam predsa az 45 minut co bol hore !!!! a to uz bolo nanho privela byt na jednom mieste tolko, aka nuda 😀 😀

teraz drichme od deviatej,ale uz dvakrat bol hore a klasika suchal si oci az plakal z toho, tak som dala prso a je ticho teda bolo... 😀

montana13
22. máj 2009

Domáci perník

40 dkg hladkej múky
30 dkg práškového cukru
2 celé vajíčka
0,5 l studeného mlieka (malo by byť prevarené, ale ja dávam iba studené krabičkové)
2 dcl oleja
3 PL kakaa
3 PL pikantného lekváru
1 ČL mletej škorice
1 zarovnaná ČL sódy bicarbony
1 prášok do perníka
a podľa chuti - sa môžu aj nemusia pridať nasekané a opražené orechy alebo namočené hrozienka v rume.

Všetko spolu zmiešame a upečieme na vymastenom a múkou vysypanom plechu. Po upečení potrieme lekvárom a polejeme čokoládou.

P.S. A miešajte opatrne, aby ste nemuseli maľovať 😉

katyl
22. máj 2009

sisa, uvidim s tymi klaunami, maly mal dnes teplotu 38, tak uvidim ako zajtra, asi bude pre neho lepsie nebyt v hluku a teple na namesti ☹ uvidim ako sa zobudi
ved mi cinkni ked budes tam 😉

deni_v22
22. máj 2009

mont,dik, vyzera jednoducho, podstrcim mojim slecnam, nech upecu, take jednoduche kolace uz zvladaju...

montana13
22. máj 2009

sisa, aj som si myslela, že myslíš tento zákusok 😉 S ananásom som ho ešte neskúšala... možno nabudúce... a nie je to potom moc sladké? Lebo tie piškóty namočené v káve s rumom tomu dávajú takú "nebeskú" príchuť, je to potom niečo také ako tiramisu 😝

zuzz
22. máj 2009

😀 😀 😀 montana, ty si za mna napisala ten recept. ja mam presne ten isty.

talinka
22. máj 2009

fuuuha a dnes to bola v novinach na Markize kruteeee...

ze dve zeny zomreli pri porode tento mesiac v "mojej" porodnici 😖

montana13
22. máj 2009

deni, neni za co 😉 , rado sa stalo a dúfam, že bude chutiť 😝

montana13
22. máj 2009

zuzz, vidíš, tak som ti ušetrila robotu 😎 😀 😀

zuzz
22. máj 2009

mon, jasne, a tento je fakt super. asi ostanem pri osvedcenom recepte. ale novinky typu 'pudingovy kolac' isto tiez vyskusam.

dobru noc.

montana13
22. máj 2009

tal, ja som mala dosť, keď som pozerala asi tak 2-3 tyždne dozadu film o zámene detí, aj na jojke bolo predvčerom niečo podobné... Ešte že BN porodnica nie je až taká veľká a v ten deň som rodila sama a 2 dni po mne nikto, tak mám istotu, že je náš 😉

A tych zien,co zomreli, mi je luto 😖 , to musi byt hrozne, co sa stalo, nevies? (nepozerala som správy)

montana13
22. máj 2009

zuzz, jasné, vyskúšaj ho, je tiež dobrý 😉 , ale aj tak najlepšie sú moravské koláče a štrúdla od maminy 😝 😝 😝

Brú noc 🙂

rominka
22. máj 2009

tal -me zrovna tento tyden mama vykladala ze v Bratislave dostala nejaka pani infarkt v 8 mesici byla tehotna nevite jak to s nou dopadlo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre