Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

bezaz
autor
14. nov 2009

jani doteraz som chodila len 1x tyzdenne, lebo len tak sa cvicilo a od buduceho tyzdna uz bude byvat 3x tyzdenne tak uvidim, hlavne, ako mi peto postrazi malu, lebo je to vecer 19.30-20.30 😅 a teda ako budem na tom po vybere zlcnika

tara2
14. nov 2009

zuzi po operacii nejaky cas nebudes moct cvicit aby sa ti nerozpadli stehy hlavne vnutorne a aby sa to vsetko pekne zrastlo.
Ja zacnem chodit asi 1x tyzdenne a potom sa uvidi ako budem s dychom 😀

bezaz
autor
14. nov 2009

jani kolko asi nebudem moct cvicit?

tara2
14. nov 2009

zuzi no podla mna aspon nejakych 6 tyzdnov by si nemala nejako extremne zatazovat brucho. Ale pre istotu sa este spytaj chirurga co ta bude operovat

montana13
14. nov 2009

Ahojte žienky, som tu len na skok... 😉

dodatočne prajem všetkým jednoročným oslávencom všetko najlepšie, veľa chuti do jedenia, nech krásne priberajú a aby poslúchali maminy 😀 😵

bez, tebe tiež gratulujem k Mgr. 😉 šikulka 😎

S tou zumbou to máte super, možno sa raz bude aj u nás cvičiť 😀 😀 😀

montana13
14. nov 2009

kde ste všetky???

bezaz
autor
14. nov 2009

tuuuu 😀

talinka
14. nov 2009

jasan tu sme 😀

petusaaa
14. nov 2009

aj tu sme 😀

zdenus
15. nov 2009

caute 😉
blahozelame vsetkym oslavencom 🙂

ivka2007
15. nov 2009

ahojte baby,dlho som tu nebola....spomenula som si tara na teba,zajtra slavime prvy rocik!!! 😵 😵 😵

prsky
15. nov 2009

ahojte, vsetkym oslavencom secko naj 🙂
ze zumba...mne stacili 2 ocistne dni pri horucke teraz, len ta svalovina keby chcela byt pevnejsia 😀

horajda
15. nov 2009

ahojte no jani ja by som sa pridala a kde to chces chodit na zumbu?

vsetko naj oslavencom!!!

cryonae
15. nov 2009

hellou babizne,

my sme spat po cestovatelskom vikende, pobehali sme celu siroku family po slovensku, maly pekne rozmaznany z tolkej pozornosti a zazitkov... ma asi buduci week zje doma! 😀 😀 😀 😀

inak maly este stale sopli a teraz ked sme prisli domov tak sa uplne strasne rozsoplil ☹ ☹ ☹ nestiham odsavat, kruci

akurat pozeram superstar a skoncil Ben.... no to bolo ake zleeeeeee 🙄 🙄 🙄 🙄
skoda, ze sa sem neprepracovala Leona

aj ja chcem ist na zumbuuuuu, tari premyslas nad tym golemom a Jurim? keby som zohnala niekoho na strazenie tak hned tam ficim

pepka
15. nov 2009

ahojte babenky po vikende, vlastne na konci vikendu

my sme vcera boli na light ture na Pajstune, taky vetrisko hore, ze sme sa bali, ze nam decka ufukne...
dnes bolo o poznanie krajsie, tak sme dali bike a korcule aspon.... tak som kydla na laket, ze som obelela od bolesti, ale celkom som to rozhybala, som chvilu myslela, ze je prasknuty, jak to zadunelo...

pepka
15. nov 2009

cryo, leony je veru skoda ☹ bola jedna moja favoritka

prsky, rychlo sa vyliz z toho

tara2
15. nov 2009

ivka - hej zajtra tiez oslavujeme...teda velka oslava bude az v nedelu 🙂

zuzi, cryo - ja rozmyslam nad Avionom a chcem chodit niekedy od 17:00 to je uz Andrej doma a moze byt s malym. Inak by sme sa mohli dohodnut niekedy tento tyzden, uz som si kupila aj teplaky 😀 😀 😀

pepka
15. nov 2009

a nasa hanca ma dnes 5 rokov, to je az neuveritelne, teraz som si ju z porodnice priniesla.... 😕

tara2
15. nov 2009

adi - si chora? Tak zelam rychle uzdravenie 😉

pepka - to si musela dobre tresnut ☹

aj my sme boli dnes na prechadzke, vybehli sme do Kucisdorfskej doliny maly chrapal v kociku asi dve hodiny 🙂

tara2
15. nov 2009

pepka - Hanke zelame vsetko najlepsie k narodeninam 😵 😵 😵

mia114
15. nov 2009

ahojte.
dakejem vas vsetkycm za pochvalu fotiek 🙂
prajem vestko naj oslavencom k prvemu rociku 😵
tal, a kde bduete mat tu oslavu? a kedy?
my sme dnes boli na zahrade ked bolo tak krasne. Drobci si pobedhali vonku a pekne vecer zaspainkali 🙂

siska_br
15. nov 2009

ahojeeee

sme uz doma z levickheho vikendu, dobre bolo, ale aj doma je dobre 😉

mia - posledna novembrova nedela popoludni. prid, bude nas veeeelaaaa

jaj, tak teda Hanci vsetko najlepsie k tym piatim a Domcovi predcasne uz mozem aj dnes? ale nie, zajtra dojdem zas!

mia114
15. nov 2009

siska, akde to budete mat?

pepka
15. nov 2009

mia, v MC v Devinskej, ved pridi ! 😉

hanka dakuje za gratulacie 🙂

tara, veru som dobre tresla, hanka ma tahala akoze moj kon a ked som sa chcela odpojit, tak som sa o nu potkla a leteli sme obidve dozadu, padla by som normalnejsie, ale tlmila som jej pad, aby sa nebuchla, na seba som pozabudla 😀 samozrejme ma peto zvozil, lebo mi parkrat nukal chranice a ja ze naco.... tak som bola za blbu.

pepka
15. nov 2009

dnes ta superstar nic moc, tak som sa tesila na rockove kolo, ale zatial ma len usi bolia 🙄

mia114
15. nov 2009

Pepka, no uvidim, muz mi robi buduci tyzden cez vikend poobede tak neviem ci by som sa tam dostala. Ak by som nahodou mohla prist, tak dam cez tyzden vediet. A kolko vas bude?

siska_br
15. nov 2009

pepi - veru...tato bagarova ma taky dobry hlas, ale tieto finalove kola total o nicom ☹ som z nej normalne smutna

tara2
15. nov 2009

pepka - esteze nemas nic zlomene, ale modrinu mas asi poriadnu. A ta superstar ani mna dnes nebavi 😝

pepka
15. nov 2009

joooj, mia, ani neviem vlastne, ale habadej, neviem, ktori chlapi pridu, ale tak ratam prsky, tara, lia, cryo, bez, siska, sic, hor, ja a este musim porozmyslat takto narychlo....

pepka
15. nov 2009

na tomto sa mozte povozit na oslave 🙂 :
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

a tato vec mi vzala 8 hodin zivota 🙄 :
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre