Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

pass
20. jún 2009

Ahojte 🙂

amon - drzim palce, aby to bol len plany poplach, viem si predstavit, co zazivas - pred mesiacom som tiez mala dieta v nemocke a neprajem to nikomu - drzakaj sa, vsetko prejde bude to dobre 🙂

musim sa pochvalit, maly ma prvy zubok a vysiel presne na 7. vymesacie, asi vie, co sa patri 😀

kolaciky vyzeraju super, ja som chcela piect dneska na novej rure, ale vysiel z toho totalny nepodarok 😖

rominka
20. jún 2009

pass-gratuluju k 7 mesicum nase Sabca ma dnes taky 🙂 ,prave jsem dozehlila kupu pradla a jednu pracku jsem povesila na balkon muj zatim nikde 🙂 dneska meli turnaj fotbalovy rodina proti rodine byla jsem se kuknout ale Sabinka chtela spat a tam to zilo 😉 tak jsem za hodku sla dom kurna neni jak chlapom....

zuzz
20. jún 2009

prsky, lala je sikulka.
tara - ty provokaterka, ze aky kludas je dominik.
amon - drz sa, dobre to dopadne.

a nam sa prerezava druhy zub- este je tam len dierocka v dasne, ale uz lezie, potvorka. a neviem ci z toho tepla vcera, alebo z toho zubku, ked viac vcera kakala, tak je cela vyhadzana na pisulke. uplne cervene to tam ma, lebo si nakakala dopredu - neviem, ako sa jej to podarilo. snad to do zajtra zmizne, dala som jej na to imazol.

talinka
20. jún 2009

rominka, pass...GRATULUJEME !!!!!! 😵

pass
20. jún 2009

tali - dakujeme 🙂

rominka - gratulujeeeeem 😀

rominka
21. jún 2009

holky dkujem za gratulace vidim ze vsechny odpocivate nikde nikdo .....

mirri
21. jún 2009

no jo,pri nedeli vsichni venku.... 🙂
dodatecne gratulace!!!! 😉
vcera mi vypadl net a nesel az do dneska,kruci.... 😠
maly byl cely vcerejsek ubreceny,v noci se casto budil a budicek v 6,no na nedeli docela brzy....nevim co ho boli...asi dasne nebo bricho...ja byla dnes cely den sama,tak jsem si moc neodpocinula... 😝 dala jsem malemu zkusit keksik(nejaky od 4 mesice),tak se po nem jen zaprasilo.. 😀 dnes vubec pekne papal,musim ho pochvalit.
jinak porad zkousi postavit se,tak porad za nim beham,mam strach,mame kachle,tak aby si nerozbil hlavu...
jo,taky mi dnes dorazily mencky,z toho mam fakt radost... 🙄 😝 no skoncily skvele casy bez.......

deni_v22
21. jún 2009

ahojte,
romi, pass, gratulujeme dodatocne 🙂

my sme mali zase vcerajsiu noc celkom fajn - bola hore len 20 minut po zaspati, potom o polnoci, ked som si prilahla a rano o 6 🙂, som jej vecer zvysila davku kase na 120 ml, samo, ze vsetko zlupla...
dnes som skusila 150, stavila by som sa, ze to nedoje, ale dojedla 😕 no viac jej nedam...ved ju rozbuchtaam

siska_br
21. jún 2009

amon - jezis moja, to bolo hrozne citanie, urcite to budu len tukove hrcky, proste urcite, ale to cakanie do strvrtku, tak to musi byt hrozne.... ☹ ☹ 😢 drz sa, am, velmi na teba myslime. velmi. budete v poriadku!

deni - a kedy davate detuskam tie kase? zhruba okolo 6 na vecer? mi to asi tak vychadza...alebo? ja som mala poslednu noc tiez najlepsiu za posledny mesiac hadam, asi len 3-krat bol malicky hore a dokonca sa len pricucol a odpojil, nevysel do zblaznenie. uz sa prerezal cely ten prvy potvorsky zub, tak sa mu iste ulavilo

a jedlo je u nas znova fuuuuuuj... 😠

deni_v22
21. jún 2009

siska, ja davam o pol 7, mne to nejak tak vyslo.. kupeme o 8, tak to stiha stravit..
takze zubok sa prestal hrat na schovavacku? 😉 nase su stale schovane...

rominka
21. jún 2009

deni -sabinka dekuje 😉 ja davam kasu aj 2krat denne nechce mi papat ovoce samotne tak vzdycky zkousim napred ovoce a pak jdu udelat kasu a supnu do ni a vecer ji davam kolem te 6 a hned za chvilu kojim ted po te nemoci katastrofa s jidlem dam do ni tak 3 lzicky a zacne mrcet hlava na druhou stranu a konec a to tak krasne jedla

bezaz
autor
22. jún 2009

cafte, tak tu to zije, vcera som len citala, teda kontrolovala, ci niekto nieco napise a nikde nikto 😝
v sobotu sme boli v brne, bola modelarska sutaz, my sme zakotvili v nakupaku, mali vsade vypredaje, tak som cosi pokupila, dokonca aj sebe som nieco kupila 🙂
a vcera bolo u nas peklo, ninka mrncala cely den, bola nevyspata, ale spat ani za svet, za cely den spala asi 1.5hodiny
dnes bude mat peto vysledky zo serologie, tak som strasne zvedava, ci mu vobec na nieco pridu 😅

mojkamirka
22. jún 2009

ahojte, tak sa ozývam po sto rokoch, posledné dva týždne sa akosi nedalo. Temer všetko čas sme trávili vonku, veď bolo pekne a malý to vôbec doma nevedel vydržať. Ticho bol iba vonku. ☹ A keď som bola doma tak som zavárala čerešne na štafety. Pekne mi tu lozí po byte, otlkava hlavu o čo príde 😒 . Joj a neuveríte som sa mi prihodilo. Včera som sa zobudila stakou bolesťou prsníka, že dovi. Teplota našťastie len 37,5, mlieko žlté a ja som sa cítila ako by ma ktosi zbil. Cel deň som preležala v posteli s čajom a ibuprofenom. Našťastie bol doma MM tak ma oslobodil od malého. No dnes mi je už podstatne lepšie, našťastie, no stále to nie je ono. 😕

amon, behal mi mráz po chrbte z tvojho príspevku, neboj treba myslieť pozitívne. Ja viem mne sa povie.... Držíme tuho palčeky.

bezm ešte stále nevedia čo mu je? Chodím vás tu čítať aspoň zbežne, nech som v obraze

sisa.b
22. jún 2009

amonis, urcite bude vsetko v poriadku.

sisa.b
22. jún 2009

baby, to moje dieta je ako opicka 😀 teraz som jej ukazala, ako ma vareskou buchat o hrniec a uz mi tu trieska jedna radost 😀 😀 😀

tara2
22. jún 2009

Caute 🙂

mojka - ja som mala vcera tiez upchaty mliekovod a to dokonca na obidvoch prsnikoch 🙄 , na pravom som mala len malu hrcku a ta zmizla asi za pol dna, ale na lavom som mala hrcu skoro cez polovicu prsnika, bolelo to ako svina 😝 . Skusala som masaze, teplu sprchu, maleho som stale prikladala a vobec to neutupovalo, uz som sa bala ze dostanem teploty a budem musiet ist k dokine po ATB 😖 ...nastastie sa to obislo bez teploty a v noci to preslo

zuzi - som zvedava ci Petovi nieco najdu

ad kasa - u nas tak cudne funguje 😅 ked ju dam malemu po kupani tak je strasne freshovy nechce spat a ked nahodou zaspi tak po 2 hodinach sa zobudi a zuruje do polnoci 🙄. Vcera som ho len nakojila (kvoli tomu prsniku) a spal do polnoci, nakojila som ho a spal dalej...tak neviem, uvidim dnes ked mu dam zase kasu 😕

tara2
22. jún 2009

sisa - 😀 😀 😀 to budes mat doma veselo 😀

sisa.b
22. jún 2009

uz varechu odlozila a plieska po vandliku rukami 😀 asi jej kupim bubon, nech maju aj susedia nieco z toho kulturneho predstavenia 😀 😀 😀

tara2
22. jún 2009

urcite sa budu tesit 😀

prsky
22. jún 2009

cafte...my mame dnes otrasny den a ten kolac sa mi teda moc nepodaril...je dost suchy ☹

zdenus
22. jún 2009

caute 😉
my sme mali uprsany a hnesne studeny vylet, ale inak bolo perfis....a pocko mohlo byt aj horsie, napr.keby fucalo 😀

a inac zavinac co je tu nove? idem cosi kuk....baby a ten FB, to je otras, ved tam treba stale sedet, ked chce byt clovek v obraze , to je eeeee pre mna pro mojich krpaniach 😕 😕 😕

tara2
22. jún 2009

dnes je otrasne pocko idem aspon zehlit 😝

miruss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
prsky
22. jún 2009

miruss, prajem vela uspechov s obchodikom...tusim ich s latkovkami vznika ako hub po dazdi 😉

zdenus
22. jún 2009

baby, ja vas s tymi latkovkami obdivuje, klobuk dole.....ja som lemra, hoci teraz ma plienky uz len laurinka a eli len na noc, ale aj tak by sa mi do toho nechcelo 😕 😕 😕

bezaz
autor
22. jún 2009

babuchy, ked ste zacali davat kasu, tak tiez len po nejakych lyzickach, alebo hned 50 alebo kolko?
tu je peklo pocko, nemozeme ist ani von 😝
ninka dnes zasa zacala piskat, teda spuli usta, ako keby piskala 🙂

mojkamirka
22. jún 2009

inak, najprv ide večera až potom olovrant?

bez, to isté by zaujímalo aj mňa 🙂

zdenus
22. jún 2009

bez, ja som uz aj kasu skusila, ale zjdela asi 5 lyziciek, esteze mame elisku, ktora vsetko doje po larinke...teda okrem tych mixovanych zelenin 😝

zdenus
22. jún 2009

mojka a je to podstatne, ci nejsor zaradis veceru or olovrant? ja sa tychto vselijakych doporuceni vobec nedrzim, lebo je X roznych verzii, nejako to zvladam vlastnou tvorbou 😝 😝 😝

tara2
22. jún 2009

zdenus - nie je to take hrozne...mna to bavi 🙂

zuzi - ja som dala najskor okolo 120 ml, niekedy to zjedol vsetko a obcas nieco nechal. Teraz uz zje aj 160 ml ale viac mu uz nedam...

mojka - ja som dala kasu na veceru ale mam rovnaky nazor ako zdenus

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre