Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

horajda
7. júl 2009

no ten milujem siska

prsky
7. júl 2009

lenze zvolensky je smotanovy...smotana sa mi zda je nevhodna, len neviem preco a ani neviem od kedy sa moze 😅

ja som ale schopna zjest len ten zvolensky 😉

bezaz
autor
7. júl 2009

prsky praveze maju byt tie mliecne vyrobky plnotucne 😉 a nemoze sa tvaroh koli vysokemu obsahu bielkovin, ci co

prsky
7. júl 2009

sak hej, plnotucne, lenze zvolensky jogurt nie je taky ten pravy jogurt (taky jeden cesky predavaju - neviem teraz nazov - a ten je ako jogurty kedysi - predavaju ho v skle) a je SMOTANOVY (preto mi chuti, jogurty inak nemusim 😉 )a neviem kde som citala, ze smotana nie je vhodna

prsky
7. júl 2009

a nasla som to .. v tej knihe od Gregoru...pise, ze pre vysoky obsah bielkovin nie su do roka vhodne tvarok, smetanky, lipanky, pacholicky a tak vhodne...tak som si akosi zapamatala, ze smotana neni vhodna 😀

siska_br
7. júl 2009

to je pravda - smotana je odporucana az od roka...ale asi mi je to aj tak milsie ako jogurt s trvanlivostou mesiac a kopou chemickych udrziavacou...tam fakt nic zive a prirodzene nemoze byt...

prsky
7. júl 2009

tu je ten jogurt, co chuti ako jogurty kedysi http://www.madeta.cz/cs/produkty-a-sluzby/nase-...

deni_v22
7. júl 2009

prsky podla mna je to uz prast jak uhod... aj tento ma trvanlivost 21

deni_v22
7. júl 2009

21 dni som chcela dopisat 🙂

deni_v22
7. júl 2009

ved uz ani mlieko dnes nepredavaju take, co by same od seba po 3 dnoch skyslo a dal sa z neho vyrobit napr. tvaroh...co sme niekedy doma bezne robievali.... dnesne mlieka skor zhniju nez skysnu...

siska_br
7. júl 2009

deni ja robim kysle mlieko stale doma 🙂 do litraka plnotucneho rozmiesam kyslu smotanu a na druhy den mnaaaam k pecenym zemiakom 😝 😝 😝 akurat zajtra sa na to chystam, moloko mi uz kysne v chladnicke

deni_v22
7. júl 2009

siska a pouzivas na to ake mlieko - 5-dnove, ci krabicove?

siska_br
7. júl 2009

deni krabicove ale plnotucne je najlepsie

deni_v22
7. júl 2009

ok dik za tip, vyskusam..nas je vela, mozno aj lacnejsie ma to vyjde 😀

amonis
7. júl 2009

Ahojky řešíte jogurty tak mi doktorka přímo nakázala jogurt kvůli tomu že váže tuk nebo co aby malá trochu přibrala a říkala že je uplně jedno jestly nizkotučný nabo smetanový....a muže i s příchutí klidně.....jenže ona to nechcce 😖 😖

bezaz
autor
7. júl 2009

tak uz mozeme davat jogurt? a je lepsie na desiatu alebo olovrant? 😉
svokra zabava malu, uz mam oprate, aj v rukach, ryzovy nakyp sa zapeka, relativne upratane.. 😅

elanela
7. júl 2009

aj ja sa chystám pridat jogurt od 8 mesiacov čo je zachvílu budem ho dávat na desiatu alebo olovrant ako nám to bude vyhovoat teraz desiata a olovrant býva výživa ovocná tak potom jedno vymením za jogurt skúsim najprv biely smotanový a uvidíme ako sa jej bude lúbit asi zvolenský alebo hollandiu ten mávajú ale len niekedy tak uvidím vraj activiia je len chemia tak ten asi nie

amonis
7. júl 2009

co to je ten olovrant přeložte mi to dík...

bezaz
autor
7. júl 2009

am asi svacina? 😅 ci to je desiata? olovrant je jedlo medzi obedom a vecerou

elanela
7. júl 2009

hej amon olovrant je jedlo okolo 15 h 😀

amonis
7. júl 2009

aha tak jsem zase chytřejší jsem si říkala že by snídaně, 😀 😀

siska_br
7. júl 2009

amooooon - ty si akaaaaa kocka na FB!!!!! som si normalne hlavu lamala, ze kto to je, na konovi mas uplne ine fotky. perfektna si na tej profilovke

a ako sa u vas povie olovrant, am?

zdenus
7. júl 2009

baby, k tym jogurtom,
ako pise cryo, tak activia biela je v pohode, neni nizkotucna, nizkotucne su tie fit....a smotanovy urcite nedavat, to je tazko stravitelne pre tychto krpcov.....a ja zas mam infosky, ze jogurt od 10.mesiaca...tak si vyberte, kazdy zdroj pise inak 😕 😕 😕

pepka
7. júl 2009

ahojte babulky 😵

pepka
7. júl 2009

uz ste mi normalne chybali... co je tu noveho? som tu nebola takmer 3 tyzdne

pepka
7. júl 2009

a docitat vas teda nemam sancu, ked mam doma aj Hanku prazdninujucu

zdenus
7. júl 2009

pepka achooooj....ty sa pekne flakas 😅
ale chapem, dovolenka, 2 decka doma....to su ine zabavky 😕

pepka
7. júl 2009

zdeni, ved prvy den normalne fungujem, dovolenku sme si predlzili aspon o 2 dni, nech si uzijeme aspon par dni peknych.... v piatok sme sa vratili, vybalili tasky a hned leteli na vikend do TN na svadbu Petovej sestre.... no a vcera nam cely den zasklievali balkon, tak som bola zavreta s 2 detmi v jednej izbe....

ale odo dnes uz konecne normos rezim,

zdenus
7. júl 2009

tak to je ok, ale ved treba obcas naburat stereotyp.... 😀

amonis
7. júl 2009

siska jo to není aktualní fotos teďka jsem hnuska musím něco se sebou udělat pak dám aktualní foto .... 😀

olovrant ani nevím jak se u nás řekne asi svačina ...

jinak Karolínka umí dělat pápa a aji to u toho říká se mi to strašně líbí a furt jí tím otravuju 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre