Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

sisa.b
1. sep 2009

holky, nam sa prerezal druhy zub 😨 horny, presne nad tym spodnym a ja ze co je taka protivna 😅

talinka
1. sep 2009

ahojte dievcata......

prave mi liuska dala za ulohu vam sem napisat, bo ma celkom fajn napad....co keby sme dali spolocnu mega oslavu nasich mrnusikov pri prilezitosti ich prveho rociky niekedy v novembri , hm, co vy na to baby z BA a nielen tie? 😉

a idem vas docitat...

rominka
1. sep 2009

sisab.-to mas pravdu ta cena na lomnicak je pekne vysoka kdyz jste velka mafie 😉 a byli jste aj na strbskem plese? my jo tam se mi libilo obesli jsme to s kocarkama dali obed na kolibe jeste ted vzpominam jak tam dobre varili za to v donovalech koliba goral krasna ale jidlo katastrofa za ty prachy....jinak k zidlickam me mala taky nevydrzi dlouho sedet v zidlicce mam od baby design a dokonce mame praskle polstrovani a muj uz 14 dni ze to veme na reklamaci drevenou polohovaci jsem taky chtela ale v obchode mi znamej rekl ze jsou dobre ale az bude mala vetsi ,se mate tam ze spolecna oslava 🙂 a co mate v planu kupovat nasim milackum k prvnim narozeninam?? sabinka bude met v rijnu svatek pak narozky tak uz pomalu premyslim a davate uz papucky?

bezaz
autor
2. sep 2009

bre ranko
tal oslavu mozeme, ale az po piatku 13. kedy mam tu drbnutu statnicu 😝
baby tak mame prvu chorobu alebo co, ninke tecie z nosa, celu noc halabusila a chrapala 🙄

sisa.b
2. sep 2009

ahojte 🙂

bez, to mas magicky datum na statnicu 😀 dufam, ze 13 je tvoje stastne cislo, drzim palce 🙂

ja som samka vyslala do skoly sameho, lebo slecna ma este polnoc 😅 tak dufam, ze za dva mesiace nezabudol, kam ma ist. ja mam poobede zapis 😕

prsky
2. sep 2009

sisa..gratulacia k zubu..nam sa nejak rast zastavil pri pocte 4 zuby 🙂

bez...tak to mas krasny datum a uz si nasla nejaky system na ucenie?

ja mam zapis zajtra

rominka...papucky nedavam, podla mna sa najlepsie posilnuje nozicka naboso a netusim, ci a co malej kupime...darcekov bude mat asi od babiciek a dedka dost a aj tak si to pamatat nebude, ale asi nejake odrazadlo - ak nam ten napad niekto z rodiny neukradne 😀

sisa.b
2. sep 2009

dakujeme 🙂

baby, ako zvladate skolu? ja uz mam len pri tej myslienky zaludocne vredy ☹ 😔 😝

my papucky nosime, lebo v ponozkach sa jej na dlazbe a plavajucej smyka a to bolo velmi vela nehod. naboso ju nechcem nechavat, aby neprechladla.
a odrazadlo chceme aj my, ale to uz ma babka vymyslene 😀

prsky
2. sep 2009

sisa..naboso v ponozkach 😀 aj Lala ma ponozky, obcas aj tie s protismykovymi bodkami 😀

a skolu absolutne nezvladam hlavne preto, ze som leniva jak vos, ale nakoniec to vzdy nejak dopadne...len teraz budem mat ine fofry...straaasne vela skusok a dost hustych, zaroven pisat bakalarku a ak stihnem spravit vsetky skusky, tak potom v maji bakalarske statky 😖

inak...som zvedava, ako sa budeme odrazadlovat na snehu 😀

ambret
2. sep 2009

Ahojík mamči 🙂

Hlásím se po dlouhé době, že jsme v pořádku a dnes nám je přesně 1/2 roku 😵

sisa.b
2. sep 2009

no mozno nebude sneh a odrazadlovat sa budeme aj v zime 😀

ja uz mam druhacika doma, akurat som sa s malou vychystala, ze ideme pre neho 😅

prsky, ty aspon vies, o co ide, ale ja si absolutne neviem predstavit, ako to na vyske chodi 😝

prsky
2. sep 2009

baby, pozdravuje vas tara, je v nemocnici, vcera zacala krvacat a potratila, tak caka na kyret teraz ☹ ak pojde vsetko dobre, dnes ju aj pustia

quitka
2. sep 2009

tara...je mi to hrozne ľúto, držkajte sa...

talinka
2. sep 2009

tara, to mi je velmi luto... ☹ drzim palce...ale asi to tak malo byt, priroda to tak zariadila....

sisa.b
2. sep 2009

tara, je mi to velmi luto 😢 drzte sa

pepka
2. sep 2009

ahojte babulky, hlasim sa po takmer 2tyzdnovom Acku, boli sme u babiek nakoniec 9 dni, do nedele, tak bolo dobre, vela roboty, som sa pri nej odreagovala, o deti sa babky starali, vyvarali nam....

no akurat som vosla do smutnej atmosfery ☹ prvyX mi nabehli zimomriavky radosti pri docitavani, ze je tara tehotna a teraz mam zimomriavky druhy krat ☹
taruska, to mi je velmi luto, ale asi to tak fakt malo byt, treba mysliet pozitivne, ked sa to mne stalo pred 2 rokmi, tiez mi pomohlo pozitivne myslenie. drzkaj sa, myslim na teba a drzim palce, neboj, ked nemas problemy s otehotnenim, podari sa znova a coskoro, uvidis.....

pepka
2. sep 2009

inak ta spolocna oslava je dobry napad, len kde sa nas tolko zmesti aj s detmi, ktore lezu, chodia, neobsedia... to nemoze byt restika. Tak co by ste povedali na nase MC Bublinka v Devinskej? Poskytuju priestory na oslavy, my s kamoskami tam robime deckam narodky, beru par € sice od hodiny, ale ked nas bude tolko a sa rozratame, tak je to uplne smiesne a zanedbatelne. Mali by sme obrovske priestory pre seba, doniesli vlastne jedlo, pitie... je tam kuchynka, wecka, bazen s gulickami, smykalka, trampolka, koooopec hraciek pre deti a od septembra vraj aj rozne novinky.....
co vy na to?

prsky
2. sep 2009

liah a pepka...super napad 🙂 ja som urcite za 🙂

prsky
2. sep 2009

inak nie je to pri zdravotnom stredisku? Lala ma pediatricku na Pavla Horova a ta foto z okna by sa na to aj podobala

bezaz
autor
2. sep 2009

jej pepka dobry napad 😵
chudatko janka, hned som jej pisala, dufam, ze bude ok 😢

zdenus
2. sep 2009

ahojte korky,
akosi nestiham...uff, stale cosi...ine pocitat, co je tu nove

zdenus
2. sep 2009

janka, je mi luto, ze to nevyslo...drz sa 😉 😉 😉

baby, ta stolicka je uzasna...len sa mi zda celkom draha..aj ten potah....

a my stale ziadne zuby...a seligovci pomaly uz komplet chrup 😀 😀 😀

bezaz
autor
2. sep 2009

zdeni hej, 11. zub sa tlaci.. si vravim, ze lepsie teraz, ked je mensia, hadam to lepsie prezijeme 😉

zdenus
2. sep 2009

zuzka, to mas asi jedno, raz vyliezt musia a ci teraz alebo potom...tie decka su furt protivne 😕

pepka
2. sep 2009

prsky, nie je to hned pri ZS, ale sz v areali MS za tymi skaredymi hnedymi dvomi panelakmi... ale v podstate len par metrov od ZS.

zdeni, aj my sme stale bez jedineho zuba

pepka
2. sep 2009

som zase mala napad, pozicala som si od svagrovcov tepovac a cistim sedacku a koberce, kua, v tom horku, fuuuuj
len sa mato neplanovane zobudil, tak som vsetko nestihla....

pepka
2. sep 2009

ozik, s kojenim sme sekli minuly tyzden, bradavky po dllllhej dobe zahojene, nemokvaju, nebolia...... candida prec z bradaviek aj matovho pipika...... a konecne mozem bojovat aj s alergiou, kupila som si dnes Zodac a vyzera, ze celkom zabera, lebo uz som bola s nervami v ri.ti z toho. sopel cely den smrkat, oci a nos zmolit, hruza.
nemalo zmysel viac bojovat, aj ked mi to je luto strasne a stale si hovorim, ze kaslat na seba, mohla som estepobojovat, si to vycitam..... ale uz som mala fakt dost z toho, aka som bola rozbita.... ☹

dzani
2. sep 2009

ahojky babule 🙂

...som novembrovka... hi hi zartujem hadam si ma trosicku pamatate 😀 akosi nieje casu prispievat, kedze Vivinka lozi kade-tade, stavia sa nozicky hocikde, tak len beham a ratujem nech mi nepadne na nos 🙂

Potrebujem poradit, babulky ktore ste boli s detickami niekde na dovolenke a cestovali ste dlhsie, ako ste sli na noc, ci cez den? y ideme na dovolenku buducu stredu a riesime dilemu, ci ist na noc alebo cez den, ja som skor za noc, ideme totiz 10 hodin, ak nie viac do Svajciarska a stale nevieme kedy vyrazit. A ako sa deticky vyspali v autosedacke, vajko uz rusime pride nam nova autosedacka, tiez neviem, ktoru brat, v ktorej sa lepsie vyspi Vivinka. Dakujem pekne za kazdu radu 8)

...idem Vas trosken docitat, kym sa mi pipika nezobudi....

dzani
2. sep 2009

...uz vas mam precitane.. 🙂

Tara to je mi strasne luto, stale mam zimomriavky, drzkajte sa.

siska_br
2. sep 2009

janinka 😢 😢 😢 myslim na teba, vydrz ☹

u nas to z prvych krvnych a mocovych testov vyzera na zapal mocoveho mechura. zaplava leukocytov a bakterii...mam podozrenie, ze ta prva diagnostikovana letna viroza nebola letna viroza 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre