Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

petusaaa
21. feb 2010

ked sme pri tej manduce.. co hovorite na toto ? http://cgi.ebay.com/New-Very-safe-and-perfect-b...

zuzz
22. feb 2010

ahojte, tak u nas je to asi sestka. rano som zistila, ze krpana je pokryta jemne cervenymi fliacikmi. najprv len na brusku a stehnach, teraz uz aj na zatylku ...teplotu uz vcera ani v noci nemala.

dzlucia
22. feb 2010

ahojte nemali by ste niektorá záujem o golfáče? 🙂

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

petusaaa
22. feb 2010

zuzz,m tak uz mate po tom, ked uz ma vyrazky 🙂 zajtra ani to nebude mat. aj ste boli u dr?

zuzz
22. feb 2010

petusaaa, u dr sme boli v piatok, ked mala len vysoku teplotu a zvysene CRP na 19. dostala atb. zajtra alebo v stredu s nou idem na kontrolu. lebo ma aj sople.tak to mozno mal skombinovane viacero chorob naraz. ci aj pri sestke byvaju sople? to asi nie, vsak?

petusaaa
22. feb 2010

no, nam nebolo absolutne "nic" okrem horucky. takze neviem. moze byt, ze ked mala oslabenu imunitu, tak na nu nieco sadlo 😔

bezaz
autor
22. feb 2010

cafte, cafte
tak som sa akurat pohadala so svokrou, mi tu place, ze s nou jednam ako s 5rocnym deckom a navazam sa do nej.. a to za to, ze som ju poziadala, aby mladej nedavala nic jest, ked nechce to co ma na tanieri, lebo zasa vymyslala a chcela jest to, co mali oni.. a pridem za 10 sekund a mlada uz s chlebom v ustach.. tak som jej povedala, preco jej to dala, ked som jej povedala, ze nema nic davat.. no proste 🙄

petusaaa
22. feb 2010

bez, no rovnako ako u nas. akurat mne to tu robi mama, oco, manzel a aj svokra , ked sme na navsteve 🙄 🙄 🙄 ja uz som to zacala ignorovat. asi robim chybu ale nebavi ma so vsetkymi sa hadat. nejako preglgam na navsteve a u nasich si hovorim "uz sa stahujeme, uz sa stahujeme"... babky su na rozmaznavanie. nam tiez davala babka hocico, nech sa zaliska a teraz to robi moja mama. a ja to budem pravdepodobne robit tiez 😅

pepka
22. feb 2010

ahojte baby,
tak toto miluje moj synator, ani pri tom nedycha.... len ziza s otvorenou pusou a usmevom na tvari, alebo si tancuje, ked to skonci, taha ma ku kompu a krici "lala" 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=XQcVllWpwGs
pepka
22. feb 2010

bez, tak mas dnes doma "veselu" atmosferu ☹

my nastastie byvame daleko a ked raz za cas prideme k babkam, tak kaslem na ne, aj tak by si spravili po svojom... nastastie aj oni maju aky-taky respekt pred vychovou rodica, takze sme to nejako sklbili s tou babkovskou vychovou v zlatu strednu cestu. jeden vikend v mesiaci sa nikto nezblazni ani neumrie.... 🙂

pepka
22. feb 2010

a hanka je dnes po dvoch tyzdnoch konecne v skolke, jupiiii.

no odchadzam, vypinam, uz ma mato hlucne a bolestivo vyhana....

mirri
22. feb 2010

bez-to same u nas.pokazde,kdyz maleho zanesu k tchyni,tak zkousi,jestli nema hlad a kdyby mu dala jen ten chleba,tak ani neceknu,ale ona mu porad moci piskoty v mlece!!! 🙄 vcera jsme tam byli na obede,maly se jidla ani nedotknul a ja mu nic jineho nedala,tak ji zase cukalo,ze mu udela piskotky,tak jsem razne rekla ze ne.no tvarila se dost nasrane...
no my jsme meli klidny tyden,ale od vcerejska zase lezou zuby...taky mi prcek hodil svuj kartacek na zuby do odpadu bidetu.nam to trvalo 2 dny,nez jsme ho vytahli... 😝 jinak se naucil zacpavat usi a zacina trochu vic tancit... 😀
pepka-pekne videjko... 😀

talinka
22. feb 2010

ahojte po vikende 🙂 v piatok sa mi skoro u nas udusilo svokra bonbonom co som jej dala na Valentina 😀 😀
Ale teraz sa mi smeje, no v tom okamihu veru nic moc..normalne si ho dala (likerovy bonbon s visnou) a zrazu jej nejak zabehlo asi ten liker ja neviem, doteraz nevieme co sa stalo a zrazu mohla len vydychnut a vobec jej neslo nadychnut a ja s nou sama 😝 tak chvilu zmatok, ona len vypulene ocka mala ,ale potom sa nejak napila a preslo to, no nic moc teda vam poviem, ani som nevedela, co v takom pripade robit... 😅

Tak ten moj Tomino zije len spievankovom 😀 Musi to mat zapnute aj 2-3x za den, stoji rovno pred telkou , bud uplne na to civi bez pohnutia,alebo sa snazi opakovat, hlavne slona a opicku napodobnuje,alebo sa toci dokola a potom sa mu toci hlava a chodi ako opity a pada 😀 super vec to DVD u nas...normalne ho niekedy nespoznavame ked bez pohnutia sedi aj 10-15 min 😀 😀 😀

zuzz, tak super, ze "len" sestka 😉 rychlo sa vyzdravte

pepka, skvele videjko, aj Tominkovi som ho pustavala..ale nejak nereagoval

deni_v22
22. feb 2010

ahojte,
a mame po prazdninach..dievcata boli u nasich, tak sme sa chvilu hrali na 3clennu rodinku a zistili sme, ze bolo u nas neobvykle ticho, umyvacku som zapinala raz za 2 dni a zvysovalo sa nam jedlo 😀 , ale cez vikend sme boli pre ne, takze uz sme opat v starych kolajach

v sobotu sme boli na obed na salasi, vlastne prvykrat s malou v restike, trochu som sa bala, ci sa nebude nudit a vystrajat, ale zbalila som nejake hracky, tak to zvladla na 1*. Inak odporucam, ak budete niekedy v SL a okoli, nenechajte si ujst Salas u Franka, pekne prostredie, skvele varia, ceny rozumne, mnozstva ako pre slona...strasne sme sa vsetci prepchali bryndzakmi a pirohami 😝

tal, vitajte v klube fanusikov Spievankova 😉 aj u nas to bolo takto na zaciatku...teraz uz nadsenie polavilo, ale stale si to rada pozrie, teda skor popocuva, lebo sa uz pri tom hra...

zuzz, uz ste asi z najhorsieho vonku, chytro sa doliecte...pozeram, ze sezona sestky uz asi zacala 😖 ...

ja nastastie problem so svokrou ohladom jedla nemam, lebo Dianke keby som dala klince a prehlasila ich za jedle, ona by to spapala...az nechapem, ako jej absolutne nevadia rozne chute zeleniny...skor jej vadi konzistencia - vsetko musi byt stavnate, inak povypluva

prsky, krasna manduca 😵

petusaaa
22. feb 2010

baby, akurat pridavam na fb video spievankova. u nas fici ide ide vlacik a kolo kolo 😉

deni, ja mam uz tyzden taku chut na bryndzaky mnam 😉

tal, hrozne s tou svokrou. teraz aby si nekontrolovala len maleho, ci sa nedrhne, ale aj svokru 😀 😝

talinka
22. feb 2010

petus, u nas ficia asi vsetky pesnicky....kolo kolo aj stonozka aj ta o mackovi,ale vlastne je to asi jedno..

no my budeme mat bryndziaky v stredu u svokrusi 😉

talinka
22. feb 2010

petus, presne nielen bacha na tomina davat,ale este aj na svokru ci sa nedrhne 😀 😀 😀

prsky
22. feb 2010

cafte...tak u nas to vidim na prvu maniu - a to su cicusky na trickach vratane hello kitty 😀

bezaz
autor
22. feb 2010

cafte, tak u nas okrem urazenej svokry mame asi nejaky virus, ako mama povedala norovirus 😝 sa se.e a vraca 😝

tara2
22. feb 2010

Caute 🙂

adi - manduca je perfisna 😉 , niekedy ukazes ked pridete na navstevu 🙂

bez - mas to vesele...na svokru sa vykasli hlavne aby sa mala uzdravila

tal - chudera svokra 😅 , mala si ju riadne buchnut medzi lopatky 🙂

zuzz - aj vy sa vyzdravte, my sme pri sestke mali tiez len teploty a vysev

deni - nerob chute s bryndzovymi haluskami tie ja prudko mozem...

inak ja vas priebezne aj citam ale nestiham pisat, snad sa nam rezim unormalni a zostane mi trochu casu aj na kona

horajda
22. feb 2010

ahojte baby, ste tu niekto?neviem co mam robit zuzka mala soplik myslite ze mam zajtra absolvovat ockovanie?ako to zvladali vase deticky. ja to asi prehodim o tyzden alebo co,hm

zuzz
22. feb 2010

hor - nas dokina minuly tyzden nezaockovala, tiez mala natalia v utorok len sople, ale vraj na to ockovanie musi byt uplne zdrava. a dobre, ze neockovala, ked sa jej stav vo stvrtok tak zhorsil. dnes uz je len cela flakata, ale uz vystrajala ako predtym.

miyya
23. feb 2010

ahojte,tak nás so soplikom zaočkavali.tiež som jej vravela,že máme sopliky,ale nebolo to nič vážne,tak vravela,že máme prísť. Malého skontrolovala a ozaj nebol problém.Hor zavolaj jej a ona Ti povie. 😉

miyya
23. feb 2010

ach jaj že svokra. moje zlaté my sme už v takom štádiu, že už by som sa radšej obesial ako s nou žiť. 😢
ani si neviete prestaviť čo sa tu deje, ja to už snažím prehliadať,ale fakt sa to nedá a naváža sa už aj do vlastneho syna a to by som mala na háku keby ideme bývat daleko,ale mi ideme len vedla nej 🙄 🙄 🙄 Neni to sranda, celá michalova rodina je proti mne a staraju sa do všetkého 😔 😔 😔

talinka
23. feb 2010

ahojte,

tara, no ved som jej dala medzi lopatky,ale taku opatrnu, sak si nemozem bit svokru 😀 aj Vladko povedal, ze som jej mala dat poriadne 😀

hor, ja som citala, ze sopliky pri ockovani nevadia,ale tiez chodim na ockovanie,iba ked sa mi zda Tomi fit 😉 zavolaj si doktorke, co ona nato...

mius, nic moc...snad sa to zlepsi,ked budete o par metrov dalej...ja by som to veru nechcela zazivat.. 😝

prsky
23. feb 2010

caveste...tak Lale sa uz dlhsie tlacia horne dvojky a trojky a dnes jej vykukla pravá trojka, takže už za chvíľu nebude mať ten roztomilý dvojzubý úsmev 😉

bezaz
autor
23. feb 2010

cafte fesandy
u nas bola supis noc, no naco sa rozpisovat, zasa musim zrusit plavanie 😝
adi, ten zajtrajsok sme zrusili, hela nemohla a nakoniec su tu svokrovci az do zajtra, takze ich pojdem odviezt do BA 😅

mojkamirka
23. feb 2010

ahojte

skoro sa uzdravte, či skôr detičky.
Bez, verím ti tú skvelú noc pri chorom dieťati.... 😖 😖

prsky, pekná manduca, vy ste do teraz boli iba dvojzubí? 😲 , my sme momentálne 8zubí, 6 hore , dve dole 😀

mius, nezávidím, slová ako jedným uchom dnu a druhým von, ignorancia .... atď. ti nepomôžu, no aspoň pomyslenie na to, že nebudete s ňou v jednom dome, hoci vedľa. Aspoň to poteší. 😉

hor, zavola dokine, ona ju bez tak pred očkovaním prehliadne či je ok. Je vzdy lepšie keď aj bez soplíkov. Moja dr. mi tak vravela, lebo potom sa nevie či náhodou teplota nie je z vírusu a nie z očkovania.

tali, najbližšie sa neokúňaj a svokru zbi 😀

bezaz
autor
23. feb 2010

mojka nastastie mlada z toho nakoniec vysla asi najlepsie a samozrejme ja najhorsie.. ninka raz vracala a asi 3x ju prehnalo... ja som asi 5x vracala aj som behala na wcko 😝

prsky
23. feb 2010

mojka..neee...mala 10 zubov, z toho 4 hore, len ked sa smeje, vidiet hore len tie dve jednotky, kedze dalsie dva horne zuby su stolicky 😉

bez...viem, zuzka mi vravela, ze zajtra nemozes 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre