Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

prsky
23. sep 2009

jani..mozem mat vsetky 😉 ale mam prve 2 a pesnicky nielen pre deti

nejak skoro pichate...Lala dostane az v novembri

siska..hehe...aspon pocuvas mantru...Lala ruci jak pavian a to ani nemusi byt chora

deni_v22
23. sep 2009

ahojte,
siska, si ma pobavila s tou mantrou 😀 visenie na nohe poznam...a este k tomu teraz zacala tenko jacat, ked princeznicke nie je vyhovene hned v tej chvili, ako si ona dupne nozkou 😖 som zvedava, ako dlho ju bude tento zvyk drzat....

mam tiez nejake DVD..neviem, kolko ich bolo, mam Detom 1 az 5, Vianocne a Uspavanky do postielky...ak by niekto chcel..

my sme pichance prezili celkom dobre, len vecer mala 37,3, inak pohoda..

talinka
23. sep 2009

prsky, nam pichaju poslednu hexu 22.oktobra a potom este prevenar o niekolko tyzdnov...

prsky
23. sep 2009

ja prevenar nedavam a poslednu hexu dostane 3.11

talinka
23. sep 2009

a potom nas caka rocna prehliadka, ze ako to ubehlo 🙂 kolko ma LALA zubov?

cryonae
24. sep 2009

bra ranko 🙂

tari a adi, ze mi to date napalit, alebo MP3s? nechces sa mi za to davat take prachy ☹

mojka to poznam 🙂 tomcurik totiz zasadne spi len vtedy, ked sa nam to vobec nehodi 😀

my mame poradnu 29-teho, tiez dostaneme vcelicky, tak som zvedava, tomino sa vzdy chudatko tvari tak prekvapene, ked ho pichnu 😖 a potom ten zufaly krik... no tesim

inak vcera som sice bola naklonena tu pracu nechat plavat, ale asi to nakoniec vezmem. dufam, ze casom to uz uhrame aj bez aupair a potom to uz budu slusnejsie prachy 😎 a ja uplne neosprostiem

jani projekt som este nebola kupit, to som chcela urobit ako posledne, v euroline hovorili, ze do tyzdna je pripraveny
ake s nimi mate skusenosti?

paskova
24. sep 2009

ahoj baby, 🙂 javascript:addEmoticon('☹','vBody')

chcem sa opytat tych co uz prestali kojit akonato sli, sekli ste s tym naraz, alebo ste brali nejake lieky aby sa vam netvorilo mlieko? Ja uz s tym chcem prestat, lebo mala ma uz len vycmukuje. Kojim len vecer a potom celu noc ju mam na cicke, som pre nu iba ako cumel. Myslim, ze to uz nema dalej vyznam.

Dalsi problem mam ten, ze nechce cumel a neviem ako teraz cicku nahradim. ☹ Radili mi aby som cumel namocila do glukozy, ze si to skor vezme. No neviem, nemate s tym skusenosti?

bezaz
autor
24. sep 2009

caveste
aj my ideme na dalsiu hexu az koncom oktobra, prevenar ani neviem, ci budeme 3. davku davat, vraj stacia 21 ako ochrana
cryo podla mna sa najprv informuj u vas v robote, ci by to neslo na dohodu.. ta je totiz aj pre zamestnavatela vyhodnejsia, napr. nemusi za teba platit odvody
paskova ja este kojim a aj planujem lebo nase dieta neviem, co by robilo bez cicku.. k tej glukoze na cumli.. ja zastavam nazor, ze ked dieta nechce cumel, tak naco ho nutit.. ninka do 4. mesiaca nechcela, napinalo ju, potom dudlila asi do 7., teraz ho ma len na zaspavanie, po 3 minutach spanku ho vypluje, von ani inak ho uz nema a nechce

prsky
24. sep 2009

paskova, zo skusenosti neporadim, bo lala v noci necucka - napije sa pusti a spi dalej - ale podla mna je zbytocne snazit sa didu nahradit cumlom uz..proste vydrzte par noci a ono sa to upravi - ja by som si asi na tvojom mieste rozhodla, kolkokrat chcem v noci kojit a ostatne razy by som sice bola pri nej, hladkala ju, prihovarala sa jej (alebo proste co na nu funguje - na nasu neplati nic, len byt pri nej a nechat ju revat 😅 takze sa "tesim" ked sa rozhodnem seknut s kojenim) ale prso by som proste nedala

zdenus
24. sep 2009

caute 😉
my uz mame poslednu hexu pichnutu 😝 😝 😝

prsky, to je asuper, ze ti lala uz v noci necucka...u nas je to tak, ze kym som v spalni, tak cuca furt, akonahle odidem spat do obyvky, tak spi, skratka je to opica 😕

podhradsku s canakym uz nemusiiim, lebo u nas huci dokola 2,5 roka 😀 😀 😀 , minule, ked sme neboli vonku, bo eli mala teploty, tak uz aj koledy od nich ficali 🙄 ...mame ich skoro vsetky, okrem anglickych a krestanskych...tie doplnime casom

paskova, ja neviem, ale asi by som glukozu na dudel nedavala, glukoza ma vyznam pre novorodencov, tych ukludni,a el takeho velke deti - neviem, neviem....proste to musis prezit a ono sa to zmeni, ked dokojis, uvidis 😉

paskova
24. sep 2009

Dakujem za radu baby, takze glukozu radsej nie. Ono keby sa len napila a spala dalej by bolo v poho. Ale z 10- ich kojeni co prevadzkujeme za noc je asi len 3x kojo a ostatok cuckanie. Uz ma normalne bradavky bolia a to ma iba 2 zuby. 😉 😉 Skusim spravit tak ako radi prsky, ze nedam cicku, len pokusim utisit ju.

petusaaa
24. sep 2009

paskova, ja uz by som 10 mesacne dieta na cumlik neucila. len budes mat potom dalsie problemy pri oducany... a sladke by som jej tiez nedavala pretoze to nepozna. dalsie vec je, ze moj maly, ked zaspi, tak cumel vypluje. on ho potrebuje, iba ako zaspava. takze si skor myslim, ze mala chce byt pri tebe. skus pritulit a vydrzat aspon 3 noci nedavat nic. pripadne jej daj vodicku 😉 aspon tolko rady od mamiciek od nas z plavania. ja uz nekojim dlho 😔

cryonae
24. sep 2009

paskova tiez si myslim, ze zbytocne budes teraz ucit na dudel.... mimochodom my sme prestali dudlit zo dna na den... stratil svoj oblubeny cumel.... nove (take iste) uplne odmietol a kojit sme prestali tiez rychlo, tomino ma tak hryzol, ze sa ho nedalo nakojit a tak sa mi zo dna na den stracalo mlieko

zdeni ja chcem malemu kupit tu mp3 hracky topcom toby, tak by som mu tam nahrala tu podhradsku s canakym 🙂

cryonae
24. sep 2009

tak som volala na urad soc vec. a potvrdila mi tetusa, ze ak vznikol narok na rodicovsky prispevok v roku 2008 ide sa po starom, ale v nasom pripade vznikol az v roku 2009, takze on pri nastupe do prace pridem

prsky
24. sep 2009

Zdenus..ty mas zas super, ze Laurita spi ked odides...nasa sa budi aj ked nie som v spalni...a sice necucka, ale kazde 2 hodky sa krmi (aj ked - ked uz spim, tak neviem, ako dlho, ale do tej polnoci to zvykne byt 2-3x po 10 min)

cryo...aj ked ide o polovicny uvazok? na dohodu to asi neplati

cryonae
24. sep 2009

prsy je jedno na aky uvazok, pre dohodu to neplati.. tam ti prispevok zostava

prsky
24. sep 2009

inak fanusikovia ciernych kopii...tu mate linky na rapidshare /treba sa ale na cucaja registrovat/ http://cucaj.sk/index.php/topic,81388.0.html

prsky
24. sep 2009

cryo...tak to je dobre na prd

bezaz
autor
24. sep 2009

heli ved si zisti, ci ti predsa len nedaju dohodu.. ci uz si si zistovala?

tara2
24. sep 2009

Caute 🙂

cryo - s euroline mame vcelku dobre skusenosti a aj projekt bol hotovy rychlo ale uz si nepamatam ci to bol tyzdne alebo viac. A tie CDcka ti napalim.

paskova - ja mam rovnaky nazor ako baby na ten cumel a glukozu

adi - napalis mi prosim ta tie detske CDcka? Ja mam tieto http://www.dvdbest.sk/cd/119641/podhradska-mari...

http://www.dvdbest.sk/cd/121568/podhradska-cana... keby este niekto chcel...

deni - aj teba prosim o napalenie tych DVD, prachy za DVDcka a postovne ti poslem na ucet

...a na ockovanie ideme tiez aj v novembri. Inak maly uz vstava v postielke takze sa pripajam do klubu 😀 . V noci sa zobudil, postavil a zacal vykrikovat. Som s nim bola hodinu a pol hore 😝

prsky
24. sep 2009

jani...jasan, vypalim

a mna by piclo byt v noci s malou hore..to dam radsej didu 😅

tara2
24. sep 2009

adi - kupim ciste CDcka kolko ich treba? Ja som v noci skusala dat didu ale sa mi na nu vyprdol 😅

prsky
24. sep 2009

jani, netreba kupovat

tak to by ma uz duplom prekotilo 😀

deni_v22
24. sep 2009

cafte,
tak to co radite paskovej, som dnes v noci abslovovala a som ako mechom prastena, totalne nevyspata 🙄 ...totizto noc predtym ma to nocne "kojenie" uz nastvalo, okrem toho, ze ma zneuziva ako cumlik, sa mala netrafila a mam paradny cucflek 😝 asi skusala, ci aj inou cestou potecie, tak som tuto noc pri jej zobudeni skusila nakrmit a viac nedat....neplakala, ale rozculovala sa...asi hodinu bolo ehm-ehm, kopala do postele, mna, steny, sadala si, otacala sa...proste vzdor ako z ucebnice...nevyspal sa muz, ani ja a mozno ani susedia 😝 ale 2x sa mi podarilo vyhrat - uspala som ju hladkanim a basnickami... bolo by super vydrzat rovnako aj tuto noc, len neviem, ci budem vladat...

jani, OK..IP

tara2
24. sep 2009

adi - vsak ma skoro aj prekotilo 🙄

paskova
24. sep 2009

deni tak to si ma nepotesila, ☹ ☹ ☹ ale asi musim byt trpezlivejsia a vydrzat, neprilozit si ju zakazdym ked pipne. Takze dnes v noci idem nato, potom dam vediet ako som uspela. 😉 😉 javascript:addEmoticon('😉','vBody')

deni_v22
24. sep 2009

pas, drzim ti palce a zelam vela sil a odhodlania 😉 a daj vediet vysledok 🙂

elanela
24. sep 2009

tak naša sa odstavila úplne sama asi 2 týždne dozadu jednoducho večer som si ju priložila a nechcela vôbec prso 2. 3. večer to isté tak som dala UM a bolo ked si stlačím prso mlieko tam ešte je ale prsa ma nebolia nenalievajú tak hádam sa pomaly stratí same a musím povedat asi jej to mlieko nestačilo už ani lebo sa často budievala už ku koncu a teraz po UM pekne spinká tak si myslím že to mlieko už preto ani nechcela že ju nena sýtilo už

petusaaa
24. sep 2009

ja viem, ze sa mi lahko radi, ale deni, ked uz si zacala, tak by si to mala dokoncit. lebo ked teraz povolis a v buducnosti ju budes chciet oducit, tak to bude len tazsie, lebo si zapamata, ze minule mi toto pomohlo. holt, uz maju svoj rozum 😅

petusaaa
24. sep 2009

este jedna otazka. kedy sa vam stratilo mlieko? lebo ja si este stale par kvapiek vytlacim a to sa ani nemusim nejako snazit 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre