Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

zdenus
27. máj 2009

ja som kase pri eli zacala davat niekde medzi 8-9 mesiacom, na vecer, pred kupanim, potom som ju este kojila, ale budila sa stale rovnako casto, vebec nespala dlhise 😕

amonis
27. máj 2009

mě nejedla Kiki maso ani zeleninku tak jsem kašovaly aby měla aspoň nějaký ten vytamína na víc ..taky se furt budila na kojení třikrát za noc 😖

rominka
27. máj 2009

ahojte my jsme dneska opet byli v Brne a jeste v Olomouci mame takovy vyletni tyden muj nas vzdycky nabere kdyz nekam jede pracovne a stejnak milion sportu jsem prosla a sustak.soupravu nemam ☹ vsude bud rikaji ze maji tak 2 kusy a to vetcinou des hruza a kdyz uz maji tak kalhoty velikost super a bunda by mohla bejt vetsi tak uz me to nakupovani aj prestava bavit 🙂 ja jsem dneska male zkusila dat kasu od hami-prvni kase a byla dobra chutnla ji aj me a vcera jsem ji dala od hami mlecna s banany a tu vubec nechtela a me smrdela umelinou

rominka
27. máj 2009

a dilo je teda usinani nevim kdybych tak uz nemela mliko to by byl rev a pak nevim.....

bezaz
autor
27. máj 2009

mojka ja si radsej zacvakam tu laserovku, bratranec je chirurg, akurat tu ma byt na mesiac na stazi, tak sa ho musim popytat, co a ako
prsky nasla som si stranku, kde su tie zakladne "ukony" nakreslene, tak si tu hackujem 😀 ale vyzera to hrozne 😝 asi idem radsej spat

mojkamirka
27. máj 2009

bez, šla by som aj ja, len by to chcelo sponzora 😉

pridala som nové fotky: http://www.facebook.com/album.php?aid=2009606&i...

zuzz
27. máj 2009

tak mi uz mame stolicku doma, dostali sme darom od kolegyne po jej detoch. vyzera ako nova. takyto typ: http://www.babybazar.sk/fotky_popup.php?id=8408...

zuzz
27. máj 2009

prepacte, je to taky blby link, zmensuje okno do formy pop-up, tak sa nezlaknite, ak vam to skoci.

ambret
27. máj 2009

Ahojky mamči 🙂

Nakukuji do albíček, jak vám ti vaši drobečci rostou 😉

mojkamirka
27. máj 2009

zuz, neskoro, už som si vypla net 😀 , takú stoličku som mala aj ja, keď som bola malá, nanešťastie čas ju už pozančil a nedá sa použiť.

zuzz
27. máj 2009

mojkamirka, prepac.

my sme vlastne ani ondrovi nekupovali stolicku, to nam takuto istu pozicala suseda este v panelaku. teraz som len dala na FB echo, ze kto nam pozicia a rovno sme ju dostali, lebo kolegyna doma upratovala 🙂

zuzz
27. máj 2009

dobru noc vsetkym.

mojkamirka
27. máj 2009

dobrú noc

talinka
27. máj 2009

ahojte, kooooonecne vas zdravim z mojho noveho notebuuuciku 🙂

tak dobru noc!!!

bezaz
autor
28. máj 2009

bre ranko
tak sme mali uplne naprd noc a budicek 4.15.. zato madam si teraz chrni a mne sa neda 🙄
mojka vyzistim, co to stoji a dam vediet 😉
amber ved aj vy krasne rastiete 🙂
tal gratulujem k rozchodenemu novemu ntb 😵

mojkamirka
28. máj 2009

bréééééé

bez, moc kujem, už sondujem aj po nete aké sú ceny,

tara2
28. máj 2009

dobre rano 🙂
my mame za sebou dobru noc, ani neviem kolkokrat som kojila 😅 . Rano bol budicek pred 6:00, ale ako vidim to je este celkom dobry cas 😀

ambret - krasne fotky, ste zlatucka rodinka 😉

tal - teraz mozes pisaaaaaaaaat 😀

tara2
28. máj 2009

mojka - a ako sa pohybuju ceny? Ja nemam ani sajnu kolko by to mohlo byt 😕

mojkamirka
28. máj 2009

tara, našla som na jednej stránke že od 100 do 500 Eur, pekné pálky, dávam si tak strop do 170 Eur aj to neviem či budem mať schválené, musím pokecať s mužom, ale nás to víde asi takto lepšie, vraj po lasere budem skôr fit a menej to bolí, je tam iba jedna chyba veľa to stojí ☹

tara2
28. máj 2009

mojka - hej, to je blbe ze ani poistovne neprisievaju ziadnou ciastkou. Podla mna je to nefer 😠 . Asi zalezi od toho ako velky je ten hemoroid, ale 500 € je uz dost 😲

siska_br
28. máj 2009

ahojte dobre ranko

baby, ja uz som zufala, mam pocit, ze nase dieta spava cim dalej tym horsie 😠 😠 😠 vecer mu trva aj 2-3 hodiny kym zaspi, to si samozrejme cely cas podudlava, ked sa mi ho podari presupnut do postielky najneskor do hodiny je hore, takze putuje spat k nam do postele.... v noci ani netusim kolkokrat mu supnem cicik do pusy, ked sa budi a potom od tej 4 - max. pol 5 sa uz len mece a hadze a stale ma hlada pusinkou..... ja som uz zufalo nevyspata a hrozne unavena... ☹ ☹ ☹

tak som sa vam dobre vyfrflala, ale lepsie mi dnes akosi nie je 😠

siska_br
28. máj 2009

babulky, a neriesite to moc sprudka s tou zeleninkou? vsak aj tak pomaly v kazdom mudrom clanku je iny zoznam, co tie deti mozu a co nie... my sme zatial absolvovali mrkev, brokolicu a cukinu a veru mu supnem aj zeleny hrasok, aj kalerab a vsetci odbornici mi mozu...ked sa nevedia zhodnut. so suchym hrachom jasne ze este pockam aj s ostatnymi strukovinami, ale v tomto nevidim problem...tak po svojom si to riesim...jasne, ze som kopec veci precitala a studovala a cim viac citam, tym vacsi bordel v tom mam, takze som citat prestala

siska_br
28. máj 2009

idem si reznut mocnu kavu 😝 😝 😝

a pridte dakto pofrflat, heeej? nech tu netraposim sama

petusaaa
28. máj 2009

siska frlem frlem. ale ked ja nemam zaco. som taka stastna, za tu tehulku kamaratku 😵 😵 😵

ja si tiez myslim, ze to moc riesime. ale tak ked clovek nechce spravit chybu. potom by som si to vycitala 😒

siska_br
28. máj 2009

jaaaaj peti, to ti verim... som nedavno rozmyslala, ze by som sa tak rada vratila o rocik do zadu 🙂 tak na par dni...schovala si fufunika do bruska a tesila sa na vsetko, co pride... a furt by som spala 😀

petusaaa
28. máj 2009

siska. no, ja ked si spomeniem, ze som bola taka unavena, ze som nemala problem zalahnut o 19:OO a zobudit sa o 12:00 poobede 😀 😀 😝

amonis
28. máj 2009

čágo tak dneska mi přišlo mei tai je super malinká mi vtom hned usla je to pohodlné na mé bedra no super jsem nadšená přihodím fotečky do alba.....jinak jsem mohla i ušetřit kámoška mi to mohla ušít ale nenapdlo mě to hned no neva hlavně že je to fajn

rominka
28. máj 2009

ahojte -sla jsem vas kuknout ale musim jit makat zehlit uz se mi to tu pekne hromadi a to jsem zapla dalsi pracku venku se klube slunko tak snad vydrzi jinak mala je taky v noci co chvila prisata budicek byl v 7 muj zapomel papiry doma tak nas vzbudil telefonem jsem nadavala amon-parada pak kuknu na fotky

amonis
28. máj 2009

https://www.modrykonik.cz/_gallery/48034/48034_... no ještě to musím trochu vychytat ten uvaz ale jinak pohoda 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre