Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

petusaaa
9. dec 2009

ahojte 🙂
sa na vas smejem.. teda na detoch 😀
chcela som sa spytat, niekedy tu putoval odkaz na detske topanocky. take pekne zvieratka myslim to boli.. chcela som malemu nieco na doma kupit. nemate nejaky tip?

petusaaa
9. dec 2009

ja chcem toto na jeziska http://www.progamingshop.sk/neocube-p-38383.htm... 😅 😅 😅

mojkamirka
9. dec 2009

PETI,srandovný darček, pripomína mi to inteligentnu plastelinu

amonis
9. dec 2009

pepka 😀 😀 😀 😀 že ty děcka hned všecko vykecají 😀 😀 to se nám ještě nestalo 😀 Kristýnka dneska taky perla odsunula jsem sedačku že tam vytřu a ona hned tam skočila že si tam bude hrát a prý MAMI TO JE DOBRÉÉ JAK CIP 😀 😀 no konec už fakt 😀

dzani
9. dec 2009

ahoj babule, 100 haaaadam aj 200 rokov som tu nebola...ale citam Vas poctivo, len akosi nestiham prispievat 😅

..mangelos je na sluzobke, Vivusik spinka, a dnes Vivinka urobila krok k samostatnosti a rozhodla sa, ze uz nepotrebuje moju ruku k chodeniu, tak uz chodiiiime, jupiiiii 😵 Inak mame 7 zubkov, uz sme 3 tyzdne odstaveni, nekojime a zvladli sme to v pohode, len teraz zarabame v noci mliecko, co bolo predtym pohodlnejsie, ale da sa... 🙂

...som sa tiez pobavila na Vasich ukecanych detickach, pepka, amon... 😀

mojkamirka
9. dec 2009

dzani, blahoželam k prvemu krociku, ja som už aj na posledný krok pomaly zabudla, u nas bol pred tromi mesiacmi 😅

siska_br
9. dec 2009

dzani, aj ja blahozelam k prvemu krociku, tak mangelik normalne takyto milnik zmeskal..nas samik sa stale boji pustit, aj ked stabilitu uz ma celkom dobru, vsetci mi hovoria, ze sa uz urcite pusti, ale mne cosi nasepkava, ze tak skoro to este nebude, ja myslim, ze to u nas este mesiac-dva-tri potrva, ako toho mojho sportovca poznam. ved sa este nachodi za cely zivot, kam sa ponahlat...

peti - to myslis tie capacky?

dzani
9. dec 2009

babule dakujeme pekne, ona uz prvy krocik urobila davnejsie, ale dnes sa sama pustila a chodi. Siska aj ja som myslela, ze to potrva dlhsie, kedze sme tu najmladsi 😅 ... dlho naberala odvahu a vidis, dnes je to tu. Hej mangelos to prepasol, uz som mu volala na sluzobku, ale ved mu to ja pustim, stihla som nahrat ako sa suverejne premavala potom po obyvacke a chodbe 😀

mojkamirka
9. dec 2009

siska, užívaj si pokiaľ ťa drží za ruku, keď ťa pustí a bude ako môj, čo samko rozhodne nie je, tak ten sa jeduje, čo ho chcem za ruku držať. No proste trdá hlava.

chcete sa zasmiať? Bola som včera u zubára, objednala som sa telefonicky, prídem tam a sestrička mi hovorí, ale ja vás nikde nemám zapísanú isto ste sa objednali? No áno, hovorím. No čo už keď ste už tu tak vás vezmeme, vraví sestra. Prídem domov rozprávam to MM, pozriem do kalendára a je pravda, že som bola objednaná v utorok ale až budúci týždeň. Tak dopadnem, keď som na materskej a nemám páru o čase a dátume.

petusaaa
9. dec 2009

siska, to boli capacky? no, ja som chcela skor pevnu obuv, aj ked na doma. nejaku vyssiu zavazovaciu.

dzani, my sme najstarsi. a uz aj chodime, ale tak light 😀 dnes sa mi aj pustil a krasne chodil, ale ako siel k TV, tak si to zle vypocital a slahol z hlavickou na roh stolika pod TV. tak tam ma teraz taku fialovu ciarku.

aj toto si pozrite http://www.minikamerky.com/catalog/product_info... 🙂

petusaaa
9. dec 2009

baby, popozerajte sa na tejto stranke. ja z toho nemozem USB ohrievac kavy? http://www.mametotu.sk/itec-usb-cup-warmer-p-10... 😀 😀 😀

mirri
9. dec 2009

pekny vecer devcata!
puvodne jsem si vas chtela jen precist a jit spat,ale tak jsem se nasmala....pepka....ted abys malou vodila do skolky ty... 😀 😀 😀
amon-pekny vyrok!!!je poznat,ze je z ostravy,sikulka.. 😀 😉 a ja objednala geomag farmu,to velke baleni u modroocka.je o neco levnejsi,ale postovne tu cenu zvedne.prislo to do 3 dnu.

jinak u nas pres vikend zase rostly zuby.maly mi nic nejedl a jen brecel,no nadhera.ted je klidek,ale jeste se neprorezal,tak ocekavam hnus noci.

dzani gratuluji k chozeni!!

maly udela max jeden krok a pak jde na kolena.ale stoji bez problemu vetsinu dne. 🙂

no jdu zalehnout,dnes jsme meli v praci operacni den,tak me to docela zmohlo....

cryonae
10. dec 2009

hellou baby,

ach ja nestastny zemepaaaan... objednala som vladinovi super darecek pod stromcek a on do vianoc uz nestihne prist, fnuk fnuk
ale idem objednat aj darcek pre seba 🙂 som sa rozhodla, ze si objednam DVD Twilight, hehe, zavislacka!

vcera sme boli s Tarou na zumbe 🙂 🙂 🙂 to je ina dracica 🙂 ficala si tam ako keby sa nechumelilo 😀 este mam co dobiehat s kondickou teda!

baby ja mam doma havinka.... teda Tomino sa naucil havkat na povel a odvtedy len chodi a havka 😀 a staci sa len spytat 'ako robi' a uz havka.. takze sa asi k inym zvieratkam tak skoro nedostaneme 😀 😀 😀

tara2
10. dec 2009

Caute 🙂

cryo - neklam vsak som tam skoro vyplula pluca 😀 😀 😀 to ty si tam tancovala ako o zivot 😉 . Moja kondicka nestoji za nic 😝. Inak som nasla ze aj na pasienkoch sa cvici zumba a aj v Ruzinove mozno casom skombinujem Avion a este nejake ine centrum ale to az ked nadobudnem aku taku kondicku...
Tomi tak krasne havka? To je sikovnik 🙂, Dominik ma teraz maniu rozhadzovat veci po byte tak cely den len chodim a upratujem 😝 😝 😝. A na stretko by sme aj my prisli ked budeme mat afto 🙂 prosim ta posli mi tvoju adresu do ip.

Baby inak musim bondznut cryo ta je taka chuducka ako prutik, vobec nevyzera zeby niekedy rodila, normalne som bola z toho v soku ze ako moze byt niekto taky stihly a este k tomu po porode 😕 😀 😀 . Som si pri nej pripadala ako tulen 😅 😅 😅 .

dzani - blahozelam k chodeniu 🙂

mirri - snad vam zubky rychlo narastu 🙂

mojka - to sa aj mne raz stalo 😅 len mna poslali domov 😠

cryonae
10. dec 2009

tari mozno nevyzeram, ze by som rodila, ale zato vyzeram, ako keby som odkojila minimalne 4-cata 😅
inak ja mam stale 6-7 kil menej ako pred tehotenstvom 😉
a co tu sobotu, idemeeee?

mojka nic si z toho nerob, aj tomino zurivo odmieta ma drzat za ruku.. hlavne vonku... prudko samostatny 😔

mojkamirka
10. dec 2009

ahojte

cry, ty si teraz slamenná vdova? Muža máš na služobke? čo sa týka učenia, tak mi vieme ako robia hodiny, "tik, tak" a ako robí auto "titit". Včera zo sna ako sa otáčal na bok tak zo sna hovoril "tata" sme sa s MM dusili smiechom, aby sa nezobudil. A minulu noc zo sna hovoril "titit" 😀

cryonae
10. dec 2009

mojka vladino vcera prisiel, konecne 🙂 tomi bol uplne hotovy z toho, ze nebol doma.. aj dnes rano sa zobudil najskor o piatej, to vyobjimal Cryonka a potom o siedmej v uplnej panike s placom, ze ho uz nestihol 😒

bezaz
autor
10. dec 2009

cafte
jani, tak co ty na to? mozem cvicit zumbu? 😉
teda tu sa chodiii a chodiii a ta nasa lemra spravi tak 2kroky a prdi na to 😝
ideme plavat, sa tesim 😉

siska_br
10. dec 2009

zuzi, co si, u nas sa este nechodi samostatne vobec, nemboj

kokso, vy ste cvicenkyne...by som tiez niekam sla, ale asi jedine s dietatom v manduce, kdezeby som ho inac dala ☹

tara2
10. dec 2009

cryo - ja nemam kam dat maleho a v sobotu nebudem mat ani auto kedze ide Andrej na stavbu, takze nist z toho 😢 😢 😢 . A to sa ti ako podarilo takto schudnut??? 😕 😕 😕 Dobru mas postavicku 😉 este hod vypchavky do podprsenky a mas vystarano 🙂

zuzi - co ti ja viem? Podla mna je to dost velky zaberak ale ked sa budes zo zaciatku trochu ulievat tak by si snad aj mohla. Zalezi na tom ako sa ty citis. Vsak vyskusaj a uvidis ako sa tam budes citit 😉

cryonae
10. dec 2009

baby nejdete dnes niektora do avionu alebo auparku?

tari ani neviem, nijak som sa o to nesnazila.. skor mi nejak uz od tehotenstva nechuti jest a niekedy pri malom zabudnem, ze mam jest aj ja 😅 proste nakrmim jeho a na seba uz zabudnem

rominka
10. dec 2009

ahojte -tak kdybych vcera k tomu zubarovi nesla nic se nedeje dala mi tam vlozku a odpoledne mi cela vypadla a ma tolik lidi ze kdyz jsem ji dneska volala tak me poslila jinam a jeste me objednala na unor a brezen ze tam mam 5 kazu!!!jsem na nu hledela zajimave ze v cervnu ani jeden asi z toho jak furt ze.. to sladke 😀 ted jsem si udelala testo na linecke a odpoledne jak mala bude spat to zkusim ....snad se to povede...

zdenus
10. dec 2009

cryo...posli mi trochu tej tvojej nechuti jest 😀 😀 😀 😀 alebo sa vymenme, ja ti poslem aspon nieco z mojich divokych chuti 😀 😀 😀 ..ale sak sa necudujem, ze si stihlucka, ked u vas do bonboniery stihnu mole ist 😝 😝 😝

cryonae
10. dec 2009

tak zase nechut ako nechut 🙂 ked mi niekto nalozi nejaku dobru polievku alebo predo mna postavi misu medovnickov, ako dnes kamoska, tak sa neovladam 😀 aj vianocneho salatu sa viem objest.. aj ked to uz nie je co bybalo.. asi starnem 🙄

amonis
10. dec 2009

někdo tady chtěl barnyho tady je aukce ... http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4548982

bezaz
autor
10. dec 2009

cafte
tak mame za sebou rusny den, plafco bolo super, ninka sa potapala ako kacica, vobec sa nebala
a teraz vecer sme boli na ZUSke na koncerte, zasa mi hrala ziacka, tak tam hviezdila, strasne sa jej pacilo violoncelo a dokonca sme sli pozriet na hodinu bicich, vobec sa nebala, ujco jej dal palicku a tak trestila do bubna aj do cinelu 😀 a ked on buchal, tak trsala ostodusu 😵
inak mne sa paci hlaska, ze zabudla som sa najest.. ako pisala halina pawlovska, uz to presne neviem citovat, ze clovek zabudne vselico, ale NIKDY sa nezabudnem najest 😲 😀

rominka
10. dec 2009

tak linecke se povedlo nakonec jsem ho pekla na 2krat ta jedna varka by byla malo ,bez-ninka je hotova potapecka a ty budes super ucitelka 🙂

talinka
10. dec 2009

cafte,

tak a dnes som objavila 6. zubalek 😵 a ani to nebolelo 😀 uz sa konecne aj u nas ozubatieva 🙂

tato uz dostal papiere, 18-teho ho operuju 😔

cryo, aj mne posli nieco z tvojej nechuti na oplatku poslem zopar kileciek 😉

mirri
10. dec 2009

ahoj,

si tady ctu takove provokace stylu-NECHUT...........to neznam,co to je???
abych se zapomela najist nebo si nedat sladke ke kafcu,to neexistuje....chjo....taky podle toho vypadam!!! 😔 no co..u mamky jsem si uz objednala cukrovi,ktere mam rada.tak pece o dusu.az dojedem,se taaaak nacpu,mnaaam!!!! 😀 😀
jinak romi,ja se taky v praci nechala prohlednout chrup a hned taky udelat hygienu a pekne nalestit...kdyz sedam na to kreslo,tak jsem pos@ana strachy.... 😀 ale u druhych mi to nevadi... 🤐
a sikulka,ze mas uz linecke!...ja chci taky neco vyzkouset,zitra jdu nakoupit ingredience!! 😉

a novinka-maly dnes stal jako vzdy a najednou se rozesel,udelal 6 souvislych kroku 😵 😵 zlaticko moje,jsem mela obrovskou radost,smala jsem se a on se rechtal se mnou,to pochopil,ze je to neco noveho.vsak potom taky nasledovali drzkopady,ale porad zkousi... 😀

tal-je to je super,ze zoubecky jsou bezbolestne!!! 😵 gratuluju....a drzim pesti tatovi!!!

bez-mala bude nadana po mamince!!!sikulka,ma hudbu v tele.. 😵

cryonae
11. dec 2009

bre ranko,

bez halina to tusim povedala doslova 'ti lidi snad musej byt blbi aby se zapomeli najist' 😀 😀 😀 😀
no yo, tiez som kedysi zdielala tento nazor, ale pri malom nejak celkovo zabudam na seba... aj tieto vianoce som sa pristihla ako sa straaasne tesim na tominove darceky 😀 to ze nejake dostanem asi aj ja mi nejak vyfucalo 😀 😀 😀 😅 😝 😎
ale podla mna ja sa zabudnem najest preto, ze po malom dojem tych par kuskov co necha a potom uz mam pocit, ze som jedla aj ja... a potom ze z dojedania sa pribera 😀 😀

tali nechut poslem, ale kilecka nemusis posielat naspat, mas to gratis 😀

vcera som malemu objednala na vianoce topcom toby, tak sa uz tesim 😵 mu tam nahram vsetky tie detske rozpravky a pesnicky 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre