Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

bezaz
autor
3. jún 2009

bre ranko
prsky ninka to ma tiez, nic jej na to nedavam.. uz ked to ma brutal, tak dam bepaten a kaslem na to 😅
tal tak som zvedava, ako budete ficat snovym clenom domacnosti.. par dni bude trvat, kym sa zladite, drzim palce
zuz mi hovor.. v piatok mame ist na poucenie k fararovi koli krstu a ze si mam zabezpecit opatrovanie 😲 no neviem u koho..
a som sa zabudla pochvalit, vcera nam zacala horiet zastrcka, teda nebolo to take dramaticke, ale dymilo sa z nej a isiel smrad, tak peklo.. potom som vyprazala syr, lebo moja breza ranena mi tu fnukala, tak ze jej spravim radost, tak mi vyslechol olej a napriek tomu, ze som si to hned dala pod vodu mam fajnove pluzgiere 😔

mojkamirka
3. jún 2009

brééééé

bez, keď sa darí tak sa darí ☹

bezaz
autor
3. jún 2009

mojka ale co, sa stale utesujem, ze zajtra bude lepsie, ako mi vzdy vravi mama, len akosi to zajtra kdesi uviazlo a je stale horsie a horsie 😅
inak ten holtov, co si pisala, ja som len raz natrela ninke hlavicku koli seboree a hned som dostala z toho smradu migrenu a skoro som sa povracala, nemohla som ju ani nakojit... este dva dni mi tym smrdela, aj ked som jej umyvala hlavu aj samponikom 😝

tara2
3. jún 2009

Dobre rano 🙂
dnesna noc bola o nicom, skoda hovorit 😝 .

zuzz - bude pernik? Mnam aj ja nieco urobim...teda ak stihnem 😅

zuzi - to co je za farara? My sme maleho mali so sebou 🙂 . A tie pluzgiere ☹ nezavidim to boli jak svina...

mojkamirka
3. jún 2009

bez, ja som si už zvykla, a hlavne to pomaha, ja zas tvrdím, že nie je tak zle aby nemohlo byť horšie, 😅
neboj raz sa to zlepší. isto, len kedy, že?

bezaz
autor
3. jún 2009

jani ozaj, ides zajtra so mnou k prsky? ad farar, nevyjadrujem sa.. baby vraveli, ze na tom pouceni sa pyta normalne veci z biblie a take 😲
mojka asi tak 😝

pepka
3. jún 2009

ahojte

bez, to je fakt divny farar, aj my sme mali hanku so sebou a trvalo to velmi kratko, pri matovi uuz poucenie netrebalo, ked sme uz raz krstili. a krst tiez farar odbavil so slovami: "mame tu kopec malych deticiek, tak budem strucny a nebudem to zbytocne natahovat" 🙂 taky fasa ujo, sa mi lubil 🙂

ja idem dnes do hrosika, konecne tam mam na recepcii vratene prasule za plavanie a mala by som aj do ikei, lebo som si kupila malo latky, kua, som sa tesila, ako som to super vyratala a na dva potahy na stolicky mi nevyslo na obrubu, tak sme zatial bez nej 😅 , a dva sedaky a obrus su kompletne, no "dobre" to vyzera...
a riadne ma to teda vytocilo, kvoli par centimetrom sa tam znova valit.... kurnik sopa... na druhu stranu blavy, sa tie sedaky teda fest predrazia...

pepka
3. jún 2009

bez, nas farar mi dal pokoj, vedel ze som pohan, tak by sa aj tak zbytocne namahal, tento je taky uplne normalny, ludsky, "pozemsky" 😀 😀 😀

zuzz
3. jún 2009

tara, ano, bude pernik. ale ty sa netrap, ved vyzera, ze bude pekne, pojdeme aj von. som zvedava, co mi na FRO naordinuju. lebo vraj na procedury uz vobec nemozem prist s kocikom. to sa mi uz zda zmysluplnejsie kvoli pristrojom, ako nedovolit mi ani dnes na prve vysetrenie mat v ordinacii malu.

horajda
3. jún 2009

cafte zienky,ako sa mavate?

tak si predstavte ze vcera som sa previezla omylom niekde do privezou trolejakom, no radsej som mala ist predsa autom,ale som si myslela ze to bude jednoduchsie a takto to dopadlo,nevedela som ze 212 uz nechodi k zimaku ☹, tak idem do spolocnej dnes a autom

bezaz
autor
3. jún 2009

este aby som sa furt len nestazovala.. doniesli nam vyuctovanie za minuly rok a mame preplatok skoro 24.000 {este sk}.. na jednej strane potesi, na druhej akoze len nas byt uveruje bytovy podnik kazdy mesiac 2000 korunami? hajzli hnusni.. susedia pod nami maju este vyssi preplatok, dobre ze 🙄
pepka no krstit nakoniec bude nas rodinny znamy {ja ho sice moc nemusim}.. ale skoda, ze tu pripravu musime absolvovat u tohoto kaplana 😝
ad hrosik.. este stale mi nikto nevolal koli nahradnej hodine, to si ako predstavuju? 😠

horajda
3. jún 2009

ani mne zuzi ☹

pepka
3. jún 2009

bez, ale zas potesi ten preplatok, nie? 🙂 my mame kazdorocne nedoplatky tak 3-5 tisic, aj teraz... no, hanka sa rada kupe 😀

inak myslim, ze v tom hrochovi maju tak trosku chaos kvoli navalu zaujmu alebo comu, ja som tam volala takych 7x myslim, kym som sa konecne dopracovala po 2 mesiacoch k tym peniazom, teda este ich nemam v ruke...
skuste zavolat na ten mobil instruktorkam a na drzaka sa spytajte, ked sa pripomeniete, isto sa to pohne

tara2
3. jún 2009

zuzi - zajtra nam to nevyhovuje, mame plavanie. Coze z biblie? To co je za ... nas sa tam nic nepytal, len povedal ako to bude prebiehat, trvalo to asi 10 minut a isli sme domov 😕 . A to mate super, ze mate preplatok. My sme mali nedoplatok 😝

zuzz - pekne je vonku, uz sme boli aj v Bille. Tesim sa...ponahlajte saaaaaaaaaa 🙂

horajda
3. jún 2009

zuzi ja by som sa pridala k prsky 😵 uz mam afto 🙂

bezaz
autor
3. jún 2009

zuzi fajn, este aby sa prsky ozvala, ci mozeme 😉 v stupave som este nebola
janka skoda, ze nemozes..
priprava ma trvat ze 45minut 😲 asi aby sme z ninky nevychovali bezboznika.. a stale dokola sa pyta, preco ju chceme pokrstit, ked ja som ateista a preco nie sme sobaseni v kostole, ked nie su prekazky
pepka mna ako zakaznika vobec nemusi zaujimat, ze maju naval.. som si pred pomaly 3mesiacmi zacvakala kurz, ktory ani nebol kompletny 😠
a nedoplatok sme mali na elektrine, kedze nemame plyn, tak koli vareniu a hlavne susicka, pranie, ventilator koli malej kupaniu.. ale len nejakych 1500sk

siska_br
3. jún 2009

cafffteeeee

bez - no nam prisiel dost dobry nedoplatok, sa teeeeees nie?, koza 😀

aj ja by som sa pridala k prsky - ale vsak tak daleko ☹

talinka
3. jún 2009

ahojteeee......noc des, vkuse ma budil...ale tak zvykam si... 😉

hor, tak ty ides dnes do mojej robotky??? ze ich tam pozdravujem 😀 ides na Ondavsku nie na Raciansku?

siska_br
3. jún 2009

tal - vam dnes pride hafko? som sa prave docitala....juj, sa tesim s vami...super vam bude...aj mne zvieratka hrozne chybaju, nie som zvyknuta bez zveriny ☹ ☹

talinka
3. jún 2009

siska, ano dnes dorazi, Vladko pride dom o druhej a vyraza do Starej Turej prenho....uz sa neviem dockat..to poznam a viem ako to myslis, ze ti chybaju..ja som taky psikofil 😀 sak vis ne?

pepka
3. jún 2009

bez, ved to je jasne, to vie vytocit, ked ma clovek nieco vopred zaplatene 😖 uplne ta chnapem....
ak niekto raz zhrabne peniaze, uz klesa jeho zaujem o zakaznika...

inak mavame po novom budicek 5,30 kazde rano a uz nezaspi, az niekedy o deviatej na chvilu a kedze ja chodim az o polnoci spavat, dost rano trpim 🙄

mojkamirka
3. jún 2009

bez, vidíš už sa darí, taký pekný preplatok vám prišiel, ja by som sa na tvojom mieste potešila. 😉

elanela
3. jún 2009

talinka ty budeš mat hafana zo Starej Turej? ja som odtial 🙂

zdenus
3. jún 2009

caute, no esteze som prisla, sa nehanbite, na druhej strane byt??? 😀

pepka, aj nasa laura buntosi okolo piatej, ale nastastie nereve, len si rozprava...takze ju prudko ignorujeme do nejakej 6 😝

rominka
3. jún 2009

ahojte vcera jsem psala ze vas doctu a muj mi sel vypnout pocitac ze kdyz si stezuju ze jsem nevyspana 😠 ale stejne jsem nemohla usnout pres den bych lehla a hned bych usnula a vecer nic no jsem zvykla az kolem pulnoci dneska jsem skoro nic neudelala rano jsem jela na prochajdu zaparkovala jsem malou na zahrade ze jdu varit do 5 minut krik tak znovu uspavacka ale neusnula opica jedna zacala kecat a konec tak jsem s nou varila rychlo koprovku vcera jsem si napsala recept z mmb a je dobra a fakt rychla my jsme ju doma nevarivali tak jsem byla rada ze se povedla a ted uz po 3 jsem ju uspavala na zahrade v kocare tak jsem mela v poklusu kafe a musela jsem vybehnout aj v sustce jak mala rvala jsem si ju zkousela dneska mi prisla postou a dole mela tchyna navstevu tio jsem necekla tak jsem si rikala doufam ze mi netrci nekde visacky 🙂 ale dobry tak jsem spokojena konecne jsem sportmama 🙂 tal -tak ze dneska vam pribude dalsi mimi to budes met veselo a me mala frutapuru nechtela ale ani treba jabko tak ji odpoledne varim kasu a do toho ji strouham jabko prvni lzicka vzdycky jako bleeee ale pak sni celou davku a kdyz nekdy necha tak ja dojim aj me chutna a dneska jsem ji davala polivku na obed a jak byla nevyspana tak se vztekala a prskala mi to vsude uz at mame zidlicku cekam kdy mi zavolaji jestli bude nebo ne musela jsem malou celou preslict aj sebe ,pepka-to je teda brutal budicek v 5.30 😕 tak jdu neco delat......

prsky
3. jún 2009

caveste...

2x zuzka, jani, zabudla som vam napisat, ze zajtra o 13:00 a v piatok o 9:30 mam skusky 😠 takze ak by vam to vyhovovalo v piatok okolo obeda uz budem doma, tak budem rada ak dobehnete, spravime si nieco na obed a vyfunime von a pohaklujeme...zajtra je ta skuska v blbom termine :-/

ad hrosik...ani tuk ani mne...som akurat vcera uvazovala nad tym, ze im napisem, nech mi vratia praxy za tu 1 hodinu

ad prikrm..skoda reci..zo dna na den menej a menej... nebaviiiii ma tooooo

ad nedoplatky/preplatky...my by sme mali preplatok, keby som si bola byvala vsimla, ze moj trvaly prikaz ma chybicku na krase - prve tri mesiace som nemala zaskrtnute zaplatit 😅 (lebo v aprili minrok sa menila sadzba, tak som tam tie 3 mesiace nezaskrtla, ze sak v decembri zmenim, len som na to akosi zabudla)..takze mame nedoplatok 185€ 😠

petusaaa
3. jún 2009

baby, toto su zlatucke deti 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=MOqjd063ELo
sisa.b
3. jún 2009

peti 😲 😲 😲

sisa.b
3. jún 2009

baby, vy mate kolko tych plaveckych hodin za sebou? a kedy sa vam zacali deti potapat? lebo mam z toho celkom strach 😕

bambi7
3. jún 2009

cafte babulky ako sa mate?deticky vam krasne rastuuuu 😵 my sa mame fajn moc sa tesime z malej kuknite foto v sobotu dame nove 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre