Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

prsky
22. máj 2009

mojka...podla mna to moc riesis...su deticky, ktore normalne zacnu papat az okolo roku..a tyzden prikrmujes a uz si vyskusala tolko jedal? mozno v tom je chybicka...ze nema moznost si zvyknut na 1 chut a uz mu ponukas dalsiu...ale mne sa "dobre" hovori, my zaciname az tuto nedelu 😉

prsky
22. máj 2009

a delf dakujem za pochvalu...ty si strasna lichotnicka 😉

montana13
22. máj 2009

Caute zienky,

zase mám velkú absenciu, tak som tak narýchlo dočitala pár stránok dozadu. Pekné topánočky, ak budete objednávať, rada sa pridám a podelím o poštovné 😉 .
Deni aj tie, čo si pridala link ty, sú nadherne, ale hrozne drahé 😒 My sme už dokonca jedny aj dostali, ale také klasické s pevnou podrážkou. Sú zlaté, len ešte veľké 😀 Niekedy hodím fotku.

Ja som bola dnes s malym v obchode s manducou a prihovorila sa mi tam taka tetula, ze jeeej, chudatko, ake je tam stlacene a ako mu trcia nozicky, netlaci ho to? 😅 😠 😲 , ale ostatnym sa to pacilo... a hlavne mne - zase som mala na chvilku brucho 😀

Nase prikrmy idu zatial vsetky von ☹ , nie ze by ich vypluval alebo vygrckal, on ich jednoducho rozmeta na vsetky strany, dam mu do ust lyzicku a on spravi prrrrrr a je to vsade okolo 😅

prsky
22. máj 2009

monty..mna zas casto zastavuju babky (ale take fakt babkovske) a strasne sa im paci, ze malu nosim - to bude tym, ze aj ony nosili v nosiach (v podstate tiez satkovali) a vobec im to nepride divne 😉

ozik..a s tymi topankami by som sa pridala aj ja...objednavka bude pod heslom novembrovky 08? 😀 😀 😀

martina2008
22. máj 2009

dakujem za podporu, som mu davala sirup a nic, teraz som mu dala cipok, a zda sa mi, ze konecne zabral, mojka dakujem za radu,

a ano, drobcek je velky papkac, ale sme aj dlhy po ocinovy, nosi uz oblecenie urcene na 6-9 mesiacov a veci z HM aj o dve cisla vacsie, asi preto bol aj trosku lenivsi, sa rychlo vysvihol a svaly sa museli spevnit postupne

co sa tyka prikrmov, nam to trvalo tri tyzdne, kym zacal ako tak papat, ako som uz pisala, aj som sa trapila,ale potom som hovorila s tetou, detskou sestrou a ta mi povedala, ze ho nemam nutit, ze on potrebuje len cas a tak aj bolo
trosku som, ale podvadzala s dudlikom, dala som mu papkanie s lyzickou a sup dudlik, aj sa ukludnil, aj to prehltol a postupne som davala dudlik menej a menej a uz ho nedavam vobec a papka
papkanie je vsade, obalim ho do plienky, ale je to nanic

stolicku mame peg perego z babybazaru, uz musim zacat setrit, namiesto dvoch platov rodicovsky a jeden plat, no je to dost rozdiel, som s nou velmi spokojna, je ako nova, cista, makucka a lahko umyvatelna

martina2008
22. máj 2009

do latkovej plienky 🙂 🙂 🙂

montana13
22. máj 2009

prsky... a zoberieme hned celé balenie, no nie 😀 . Myslíš, že by sa nepredali? Aký je o ne záujem len tu... pridáme sa k babkám niekde na tržnicu a popredáme.... 😀

montana13
22. máj 2009

martina, to máte dobrú váhu, riadny chlapisko... buduci tyzden ideme aj my do poradne, tak som zvedava, kolko sme pribrali aj my.

deni_v22
22. máj 2009

este neskoncila vlna stoliciek na krmenie a uz kupujeme topanky ;) ale ked bude mega objednavka, tak aj ja by som sa rada pridalaaa 😉
tie liliputy su fakt drahe..a ked si clovek predstavi, ako rychlo detom rastie nozicka...

montana, aj mna sa pytaju, ci tam mala nie je moc stlacena, ale podla mna keby im tam bolo zle, tak by plakali.. a Dianka sa skor ukludni v mdc.. rebeluje, len ked sa tam prehreje

ja mam taky podbradnik, co ma aj rukavy, celu ju don navleciem a tak papame..aj tak je zelenina vsade, co uz...casom aj to nacvicime 🙂

montana13
22. máj 2009

prsky, ten váš "internetový denníček" je fakt super 😵 😵 😵 , aj mne sa lubi 😉

Ozaj, niekde ste tu spomínali aj perník 😝 . Už som sa toľkokrát chystala, že vyskúšam ten z pekárne, ale vždy vyhrá klasika - na plech a do trúby. My sa ho nevieme dojesť. Robim ho aj 2-3 krát do mesiaca a vždy sa po ňom len tak zapráši 😀 . Je fakt super, niekedy vám ho odfotím a prilepim aj recept 😉

montana13
22. máj 2009

My by sme namiesto podbradníka skôr potrebovali také niečo ako je u kaderníčky - taký veľký, aby sa minimalizoval dostrel 😀

deni_v22
22. máj 2009

montana a ty mas nejaky svoj recept na pernik? ci ten pekarnickovy davas na plech?

katyl
22. máj 2009

bez, sisa, tie topanky su supeeeeer, aj ja chcem, ke dbudete objednavat, aj sa s vami zvaziem, myslite ne mna

katyl
22. máj 2009

inak ani som nepozdravila 😅 ahojte

sisa.b
22. máj 2009

holky, dajte link na ten kolac a nestvite ma 😝 ja som robievala taky smotanovo-pudingovy s ananasom a ten bol uplne uzasny. ten puding sa vymiesaval s kyslymi smotanami a navrch sla este slahacka. tusim ho pojdem vyhrabat 😝 😀 je niekde v receptoch zo zivota

mojka, moja tiez vytrvalo odmieta prikrmy. jednoducho mi neotvori po prvej lyzicke pusu 😅 ale dnes sa vyskierala na samka, tak som jej tam prepasovala do pusky toho viac. davala som len cistu cuketu a zajtra dam zas. potom skusim ten zemiak s mrkvickou. ale teda vobec ma to nebavi 😝 ked som to hovorila doktorke, tak sa len zasmiala a povedala - no co, tak sa budete do roka len kojit 😝 super predstava 😀

delfinko
22. máj 2009

prsky ale neprehanam ved tolko robotky mas s tou pripravou a este to aj nafotis a recept napises to by sa kazdemu nechcelo sikulka si fakt

baby a tie topky su fakt pekne ale drahe nato ze si to par krat babo obuje ja som tu nasla podobne a iba za sedem euracov http://www.ernstings-family.de/shop/servlet/Pro...

montana13
22. máj 2009

Nie, mam vlastny 😉 Ten som prvy krat robila, ked som chodila na ZŠ, mamina bola v nemocnici, tak som jej chcela cosi domaceho doniest, aby videla, že doma neumierame od hladu 😀 , no a odvtedy ho robím už iba ja 🙄 , (mamina s ním raz ofrkala celú čerstvo namaľovanú kuchyňu a viac ho už robiť nechcela 😖 )

prsky
22. máj 2009

monty dik 🙂 jasne, ze by sa tie topky predali...a co sa toho pekarnickoveho pernika tyka, ja ho robim uz v robotovi (aj ked pekarnicku mam) a kydnem ho na plech a je vynikajuci - navrch davam cokoladu...chystala som sa ho robit predvcerom, ale nakoniec som robila vcera tie buchty 😀 ale onedlho do dennicko-rodinnej kucharky pribudne 😉

sisa: http://foxterier.eu/foxterorovci/?p=459 je tam link aj na povodny recept

katyl
22. máj 2009

sisa, cista cuketa??? 😝 blee,
ja davam Filipkovi zemiacik a mrkvicku a plus nieco tretie do toho, cukinku, brokolicu, atd, skusim sosovicu, karfiol, kalerab....dam do toho aj tu vodu, pomeliem a papame. Vacsinou zje tak za kompotovu misku, dnes akosi menej, ale ospravedlnujem ho, mal chuda dnes teplotu ☹

deni_v22
22. máj 2009

katyl, u nas cista cuketa mala zatial najvacsi uspech...nechapem tie detske chute, ale je mi to jedno, ked otvara usta 😀

montana13
22. máj 2009

prsky, aj tento u nás jeden čas letel 😉 je výborný

sisa, aj ten smotanovopudingový je dobrý tip, ale mali sme ho minulý týždeň, len trošku iný - na piškota sa potrela lekvárom, potom išiel krém (uvarené vanilkové pudingy vymiešané s kyslou smotanou), potom sa poukladali piškoty namočené v kave s rumom a potreli sa zvyšnou časťou krému. Na vrch išla vyšlahaná prášková smotana a posypať grankom. Mňam, už mi tečú slinky 😝 😀

prsky
22. máj 2009

esteze sa nepribera z citania 😀

montana13
22. máj 2009

zabudla som napísať nazov toho zakusku - Nebeske rezy - a su fakt dobre 😉 , recept bol tusim v Dobrom jedle alebo v nejakej "jedálnej" prilohe casopisu...

katyl
22. máj 2009

deni 😀
aj ja som prekvapena, aj z detskych chuti aj z toho, ze ked necha na miske posledne susta, tak nemam problem to po nom dojest....normalne popapam brokolicu so zemiakom v mixovanej forme....dcera sa na mna diva akoze 😝

katyl
22. máj 2009

a kde je recept na ten pudingovy kolacik??? aj ja sa chcem posnazit, zajtra budem samam doma, mozem upiect a zjest ho cely 😀 😀

prsky
22. máj 2009

ste si vsimli jednu z reklam tu na boku? ze skolocka rodinneho typu a stravovanie im zostavuje IBukovsky..chudata deticky...a ked som na to klikla, tak sa da poslat tam dieta aj bez stravy 😲 to im akoze maminy nabalia lepenaky? 😀

montana13
22. máj 2009

prsky, z čítania nie, ale chute to narobí také, že si musím niečo dať... 😠

prsky
22. máj 2009

katyl..hodila som par prispevkov vyssie odkaz - teda ak si myslela ten pudingovy kolacik 🙂

montana13
22. máj 2009

Baby, neuveríte... práve prišiel domov môj drahý (neskoro, ja viem... 😠 ) a viete, čo mi priniesol (od svokry 😎 ) veterníky!!! Boli fantastickéééééé 😵 😵 😵 . Ani vyhrešiť ho nemôžem....

zuzz
22. máj 2009

ten pekarnickovy pernik som uspesne upiekla, ale pravdu povediac, bola som z neho sklamana. mozno to bude tym , ze som doteraz robievala podla ineho receptu a zvykla som si na inu chut. tento mi pripada taky suchy v porovnani s tym, ktory zvycajne peciem. alebo na plechu viac vyschol, nez vam v pekarnickach?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre