Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

deni_v22
26. máj 2009

ahojte,
tak my sme chori..boli sme aj u dr dnes, ale nastastie nic vazne, len sople a z nich kasel, dychanie ciste, hrdlo v norme, aspon podla toho, co Dianka dovolila dkotorke vidiet, dost spolu bojovali, kym jej ho pozrela...

akurat ma mrzi, zajtra mame plavanie ☹ takze vynechame hodinu....

tara, krasne ti papa 😵 na to ze prikrmujes nieco vyse tyzdna, parada... 🙂

Dianku som dnes u dr prevazila a mala o 300 g viac, ale mala na sebe ponozky a plienku, teda za mesiac vela nepribrala, no vraj je to ok, ze sa viac hybe a sestricka skonstatovala, ze aj tak vyzera dobre baculato 😵

zdenus
26. máj 2009

caute 😉
tara, ze 150, to asi laura zjedla dokopy, ked zratam vsetky prikrmy...dneska som jej capla aj maso, ale tiez nic extra, neva, ved ona pride nato, ze sa da najest z toho 😝

deni_v22
26. máj 2009

caf, zdeni
tiez ste sa este nerozbehli s jedenim? to asi chlapci su hladnejsi, preto krajsie jedia...
a ako zaspavate a spite v noci?

amonis
26. máj 2009

Ahojky prím hlasněte nám 🙂 🙂 http://www.blesk.cz/zlaticka?action=profil&id=3549

rominka
26. máj 2009

ahojte taky se chladite??? 🙂 u nas je parak ale na mirri nemame mala se mi prave probudila tak jsem na rychlo vypila kafe a sla pro ni na zahradu dneska se ji venuje jeji 10 leta sestrenice nesla do skoly ze nemoze jest boli ju pusa-pant tak byli u doktorky a ma to pry ze zvykacek tak je dneska doma 😀 😀 😀 😀 ale kokina muze sem ji dala 🙂 vytahla jsem bazenek tak ho nafouknu a jdem do stinu se cvachtat su zvedava jaky to bude met uspech ,na obed mela ryzi s masem snedla tak 150 tak ze dobry vodicka ji moc nejede tak dneska jsem ji ju smichala s stavou z mrkve a jabka hodila jsem to do odstavnovace a uz je cela oranzova 😠 😀 s takovou bych pak mohla prat porad s taci kdyz se mi susi 3 pracky venku tak mi mizime na zahradku mej te se a uzivejte slunicka ma se ochladit

deni_v22
26. máj 2009

amon, stalo sa...chcela som 2x, ale ze az za hodinu mozem znova 😅

rominka
26. máj 2009

amon-uz jsme hlasli 😀 nadherna fotecka!!!!

zdenus
26. máj 2009

deni, laura nastastie zaspava sama vv postielke, cez den a aj v noci, klop, klop, klop 😝
noci su take rozne, niekedy je hore 2x a niekedy mam pocit, ze stale 😉 , ziadne idealne dieta, nevadi, vsetko prejde 🙂

romi a abacha, mrkva je svina, nieekdy sa ti na prvy raz nevypere..teda mne sa nie ani v arieli + odstranovaci skvrn

zdenus
26. máj 2009

amon, uz tam mas aj nas hlas 😉

prsky
26. máj 2009

cafte...som doma zo skusky...

dakujeme za gratulacie, odovzdam

to je fakt veda s tymi prikrmami...inak ze lepok az od 8 mesiaca, bo sa moze vytvorit nan citlivost ci co a dnes som akurat kukala na hami mrkvove od 4m a tam ze lepok ... tak uz fakt neviem

a riadim sa podla toho, co mne chuti, nejdem to nejak prehnane riesit ... ja mam skor blby pocit z tych prichutovych kasi...idem kupovat len bez prichute a ovocko tam budem struhat 😉

sisa.b
26. máj 2009

amon, krasna fotka 😵 mate aj nas hlas 😉

amonis
26. máj 2009

holky díky.... 😀 😀 stéjně prd vyhrajem 🙂 ......my jsem taky už nějak přestaly papat nějak jí přestalo chutnat hlavně že mám židličku 😀 😀

pepka
26. máj 2009

ahojte po 3 dnoch abstinencie, mato konecne zaspal, tk mozem s vami kavu dat a hor sa di zehlenia, uz nemam ani ciste body prenho....

amon, zahlasovane 🙂

zdenus
26. máj 2009

prsky no to je iny hokej, tie prikrmy, kolko zdrojov, tolko nazorov, tak je to aj s rajcinami, vsade pisu, ze to je silny alergen, ale v prikrmoch su 😕 😕 😕

pepka
26. máj 2009

My sme boli na 3 dni v Madarsku v termalnom Aquaparku, bolo uuuuzasne, prisli sme az vcera vecer o osmej, normalne sme sa s Petom zhodli, ze sa nam odtial ani nechce a keby sa dalo, tak si to aj predlzime.... Urcite sa tam ale este vratime. Bola som nadsena, spokojna, decka dobre, Hanka uvelicena.... no proste dokonaly vikend, obidve decka sa vyclapotali vo vode dosytosti, mato stravil 3 dni v kocari, stale spokojny a usmiaty.....

zdenus
26. máj 2009

vitaj pepi..a ake provakcne citanie tu hadzes 😀

pepka
26. máj 2009

a dnes rano som dala s kamoskou 16 km na korculiach popri Morave, no kurnik, taky protivietor sme chytili na spiatocnej ceste, ze az hruza, ledva sme sli s tymi kocikmi, hadam bude aj svalovica z toho

kua, ten mato nespi.... 😖

inak baby, tak vas zbezne docitavam, tie topanocky co si chcete objednavat, to maju byt ako prve topanocky na chodenie? nestudovala som tie stranky, len podla fotiek vyzeraju skor ako capacky, len taka tenka nespevnena koza do gumicky,,,,, ja neviem, ale prve topanocky by mali byt z pevneho materialu, ktory drzi nozicku a najlepsie take pod kotnicky, aby malo ditko v tych nozkach fakt istotu, hento mi fakt pripada skor ako capacky, aj ked s pevnou podrazkou mozno... ci sa mylim?

pepka
26. máj 2009

zdeni, ale fakt bolo uuuzasne, hned by som sa otocila a vratila 🙂
esteze ideme za necely mesiac na dofcu, tak mi neni tak luto...

inak kupila som si v Madarsku v Tescu formu na muffiny za smiesnych 1990 HUF, mali aj lacnejsiu za 1390 HUF, ale to bol taky pliesok, tato je taka hruba, pevna.... a tescomacku silikonovu, ktora tu vyjde skoro 600 SKK tam mali za 3300 HUF, kurz je asi 1,1 takze neni o com......

pepka
26. máj 2009

teda 0,11 🙂

talinka
26. máj 2009

cafte,maly sa mi venci vonku so svagrinkou, ako dobre a ja mozem upratovat konecne, ako zle... 😀 😀 😀

prave mi volali nasi, su v Rime, vcera leteli na tyzden na vyletik...ako im zavidim, prave si obzeraju Koloseum ....

Vladko ide dnes na tetovanie na predlaktie Tominkove meno a datum nar si dat, tak som zvedava, som mu to nakoniec dovolila, co s nim mam robit a dokonca aj na lytko som mu povolila este taky jeden obrazocek pekny,ale nist uz viac 😠 uz ma toho teraz dost....dufam, ze ho to bude sakra boliet 😀 😀 😀

sisa.b
26. máj 2009

pepka, prave na to, ake maju byt prve topanocky, sa nazory ortopedov rozdeluju. a pokial nema dieta nejaky problem napr. spickovanie, alebo krive pokladanie noziciek, tak odporucaju prave tie makke capacky, nech sa moze nozicka trenovat na roznych povrchoch 😉 a najidealnejsie je vraj obuv striedat - cize do mesta pevnu obuv, doma a na travicku makku...

my zatial spickujeme, takze budu ako ozdoba do kocika 😝 😀

talinka
26. máj 2009

amon, mas moj hlas, krasna fotecka 😵

talinka
26. máj 2009

pepka, veru inak provokujes, v momente by som sa hodila niekde do bazena... 😝 a ja ze kde sa flakas.... 😀

siska_br
26. máj 2009

tal - aky si ty dobracisko 😀 😀 😀

deni - no my mame doma chlapa ako hora ale zeleninky nam zatial vela nepopapal ☹

pepka
26. máj 2009

sisa, no ja som "stara skola" 🙂
hanka sa ucila chodit v takych pevnych normalnych pod clenky a na zavazovanie a doma nosila take papucky RAK s volnou spickou, ale tiez pod clenky....

jejda, idem sa najest, ved som dnes este nic nejedla 😨 tolko hodin uz je?

talinka
26. máj 2009

siska, jasne doprajem 😀

som kukala teraz na FB videjko mon ako maly uz lozi , ze nenormalne ... 😵 beha jak o zivot.....to my sa este vobec nechytame na take... 😝 ale uz sa na to tesim

delfinko
26. máj 2009

ahojte mamicky
vcera sme mali s drahym vyrocie svadby tak bola romantika cely den 😵 😵 😵 😵 😵 😵 aj maly to akosi pochopil a zlatucky bol pokojny ako delfinik 😉
dneska sme boli rano zase na Pekipe s detickami maly tam kazdeho osahaval klasicky nooo a konecne sa my poradilo dorobit nas treti albumik uff ale to bola fuska 😵

prsky to videjko ako krmis malu je bohovske ty sa s tym vobec neprples chytis napraces a hotovo ja som prvy krat tak stresovala musela som mat stolicku podbradnik a vsetko eno nuno perfekto 😀 no ako vidim da sa to aj inac ty si toho zivym prikladom 😝

pepka ahojkyyyyyy super vyletik ste mali tichucko vam zavidim moja prosim ta hod tu miery maleho ze viem porovnat my sme boli u dokiny minuly tyzden a mame 7660 g a 67 cm

talinka potom odfot to tetovanie som zvedava ako to bude vyzerat 😉

pepka
26. máj 2009

delf, pred tyzdnom sme mali tusom 7500 a 71 ak dobre pamatam

pepka
26. máj 2009

no tetovanie: ja by som to moje zase rada dala zbrusit, som pocula, ze sa to da laserom, ale vraj zostava skareda jazva, nepoznate niekoho, kto si to dal spravit ako mu to teraz vypada???
ach, mladicka nerozvaznost, no co uz....

talinka
26. máj 2009

delfi, vitaj 😵
takze uz je po romantike, co?? 😀 zas az o rok... 😀 😀 mate krasne miery, my mame zajtra poradnu tak som zvedava,ale v nedelu som ho vazila a mal 7300g....oproti vam malo,ale chudo teda zrovna nevyzera a meria urco nejakych 67-68 cm...uvidim kolko nameria ta nasa sestricka, ta vzdy meria min o 2 cm menej a nam tvrdi, ze nevieme merat.... 😀

jasne tetovanie odfotim a dam na FB 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre