Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

tara2
22. okt 2009

romi - Sabinke vsetko najlepsie k meninam 😵 😵 😵

amonis
22. okt 2009

Sabince všechno nejlepší...................u nás to ted´ka vypadá tak že malá spí jednou denně jinak nechce vůbec ani nosit ani kojit jen chodit a dělat blbosti s Kiki už se tím nevzrušuju nemám sílu na to sní točit na rukách už to nedávám takže když necche tak jí pustím at´si jde 😠 😠 ...dneska budíček ve tři ráno nevím jako co chtěla dělat ale do čtyř byla vzhůru pak usla do šesti .....

rominka
22. okt 2009

kocky dekujem vyridim 🙂 amon-vidim ze to mas podobne ja ju davam spat ven doma na rukach jsem ju nosila jen kdyz bylo to hrozne pocasi a vecer kdyz jsem ju púak nechala lozit tak byla jak z divokych vajec uplne jsem nechapala a to me kolem 18.00 uz tahala za nohu ze je unavena at ju vezmu na ruky tak v 23.00 jsem ju musela vzit na ruky a uspat a usnula se vztekanim

siska_br
22. okt 2009

ahojte babuchy 🙂

aj od nasho Samka Sabinke vsetko NAJ k prvym meninkam 😵

bezi - fu, tak to je pekne na rit s tou stenou, pocuj, ja som z brezna, od uja cernaka - keby sa ujo na sudy nechytil, vybavim ti kontakty? 😀 no ale ti verim, musi to byt riadne na palicu...nedaleko svokrovcov stoji panelak, relativne novy - neviem ci ma tri roky alebo tak a vlani pri veternej smrsti odfuklo komplet strechu...no potesi taka kvalitka...

tali - sa vam dari za posledny tyzden ☹ neboj moja, presne ako si napisala, tomiho to uz davno nebolelo, kym teba este ano

deni_v22
22. okt 2009

ahojte,
aj my blahozelame Sabinke 😵

ja som tiez mala bezsennu noc..jednak mala 2h nespala, asi som jej rozbila spanie, lebo som ju zacala ucit na zaspavanie v postielke a nie je jej to pochuti a tiez ma trapili tie nase okna, ktore este stale nemame 🙄 tak som premyslala, ako im mam ublizit 😠

tali netrap sa, ved aj predvidat sa clovek uci.. som si ista, ze odteraz sa po kazdom jedle u vas bude citat knizka, alebo kotulat lopta, alebo nieco ine pokojne diat.. a s nehodami deti rastu...takto sa najrychlejsie naucia, ze su v zivote pre nich aj nebezpecenstva... ja napr. kazdu taku nehodu zneuzivam na poucenie, ze preco sa to stalo..tak teraz Dianka pri kazdej stene tuka najprv na nu a potom na svoju hlavku a kazdemu ukazuje, ze sa tam moze udriet 🙂 ...pripadne sufliky som si vsimla, ze chyta za uchytky...samozrejme, ze sa pozabudne, ale snad castym pripominanim usetrim nejake to privretie prstov...ale moze to byt aj jej povahou, je veeeelmi opatrna vo vsetkom...

zuzi, nezavolas k tej stene nejaku telku? 😉 urcite by to vasho spravcu popohnalo 😉

zdenus
22. okt 2009

Sabinke vsetko naj k meninkam aj od nas 😉 😉 😉

bezaz
autor
22. okt 2009

baby, to su taki hajzlici vychcani, kedze maju v samorine monopol a s tymi nasimi vygumovanymi gumami {sme byvala vojenska bytovka, vacsina su este stale vojaci z povolania} sa neda spravit SVBcko 😝
siska my mame kontakty na DS sud, tak snad keby cosi, ma ujo po chlebe
som opici nazula tie topanky, 18tky {podla navodu od am, dakujem}, len ma asi brutus vysoky nart, lebo mala potom otlacene sitie jazyka na nozke 😝 a pravu nohu ma asi o dost hrubsiu, tu jej neviem nikdy nazut

bezaz
autor
22. okt 2009

jaj a mame dalsi zub
sabci vseeeecko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😵 😵 😵

siska_br
22. okt 2009

deni - vy tie okna este stale nemate? 😠 😠 😠

baby, co planutejete detuchom okrem odrazadiel k prvym narodkam? ma cela family zahrnula poziadavkami, ze mam pripravit zoznam, tak rozmyyyslam...sa mi taketo vecicky pacia, nepoznate:

http://www.lacne-hracky.sk/geobaby-4-19-prvku
http://www.priemyselnytovar.sk/dema.files/detai...
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4205761

siska_br
22. okt 2009
sisa.b
22. okt 2009

sabinke prajeme vsetko najlepsie 😵

bezaz
autor
22. okt 2009

siska to posledne sa mi paaaciiii 😀 a malej kupujeme knizky, oblecko a autosedacku

sisa.b
22. okt 2009

bez, to by ma asi tiez slaktriafal 🙄

siska_br
22. okt 2009

zuzi, mne sa paci ta magneticka stavacka, maly miluje kocky, vezicky a ich demolacie, toto by ho snad mohlo zaujat..len som to live este nikdy nevidela...ale aj ten kobercok vyzera fajn a aj ten somaaaaarik...este ze mame tolko tej rodiny .. a aj vianoce idu 😀 aj take vkladacky sa mi pacia a drevene hracky, ale toho nasho somarika zatial vsetko bavi len chvilku. a zase sa mi nechce peniaze vyhadzovat, aby som sa sama mohla pohrat. no.

bezaz
autor
22. okt 2009

siska napr odrazadlo som nenasla take, aby ninka dociahla z neho na zem.. je proste krpata 😝 kocky alebo stavebnicu by som tiez pre nu chcela.. pripadne ten hovoriaci hrniec sa mi paci
a bola som v DM, zvysne body mi teta v pohodke zobrala a hned som aj dostala tu kuponovu knizku, ak niekto nieco chcete, dajte vediet, platia len do konca roka 😉

deni_v22
22. okt 2009

my mame este od menin hovoriaci hrniec a veeelmi fajn hracka, dost rada sa s nim hra..
a tiez mame geomag, tu mensiu sadu a tiez celkom ok, sama sice este nevie si nieco zmysluplne poskladat, ale chvilku sa zabavi zlepovanim a rozlepovanim jednotlivych kuskov..

odrazadlo mame po Emke, tak sme kupili taky jednoduchy plastovy kociarik, tvarom vyzera ako z orechovej skrupinky, mala ho aj Emka a uplne ho "zodrala", museli sme ho vyhodit, tak snad sa aj stuplovi bude pacit...no a cizmy, papucky, kombinezu neratam medzi darcek..

tiez sa mi podarilo dnes vymenit DM bodiky za kupony, no este som nestihla prestudovat, co vsetko v nich je..

deni_v22
22. okt 2009

keby mal niekto zalubu v drevenych hrackach, nasla som take cosi..idem to objednat synovcovi do Nemecka, lebo pre nich su plasty jedovate 😝
http://www.amkotoys.eu/product/truhlicka-plna-p...
na to, kolko veci tam je, sa mi to zda dobra cena..

cryonae
22. okt 2009

cafte baby,

deni to je paradny set 🙂 ja mam velmi rada drevene hracky

asi ma budete mat za krkavciu matku, ale ja nejdem malemu nic kupovat speci na narodky.... posledne dva mesiace sme nanho minuli majland, doma to mame ako v hrackarstve, vozi sa na paradnej autosedacke.. ma kopec noveho oblecka, ja fakt neviem, co mu mam kupit, takze mu upeciem zopar torticiek a pod. ale na rozbalovanie nic 😕 😅

zuzi to je peklo s tou stenou! a aj s tymi zubkami 😀

sabci vsetko naj naj 🙂

prsky
22. okt 2009

cafte...my ideme kupovat nejake hracky, bo toho nemame moc...teda mame len take uz fakt babatkovske, takze nejake tie skladacky a tak a hlavne odrazadlo by som rada

mna skor trapi, co kupit rudovi na narodky...nemate nejake tipy, co kupit chlapovi? 🙂

talinka
22. okt 2009

ahojteeee...

babyyyyy....Tomino stvornozkuje!!!!! neveriiiiiim...konecneeeee.... 😀 tak je to pravda, ze ked sa rozchodi , zacne hned aj stvornozkovat, aj ked zacal by mozno aj skor,len na tych parketach sa mu to nejak smykalo a dnes na plavani som ho dala na zem a sup isiel na to a doma tiez, tak sa tesim, aj ked tym padom, tu bude uz vsade lozit... 😝

Dnes sme mali poslednu hodinu plavania a mame diplom....ale este nas caka aj nahradna hodina...
Absolvovala som aj zubara, mam 1 minikaz po roku, sakraaaa...ale dnes mi davala dole zubny kamen, auuuuuuuuuuu, neprijemneeee....

Zajtra idem kadernicke, konecneeee...sa tesim ako dam dole tie dlhe vlasiskaaaaa.... 😀 Aj ked vzdy sa na to tesim, a potom tesne predtym vzdy vaham.,... 😝

aj my prajeme Sabinke vsetko najlepsieeee!!!! 😵 😵 😵

talinka
22. okt 2009

zabudla som este:

ako vam vyzerala nozicka po ockovaniach??? teda nie vam ,ale deturencom....
Lebo nam doteraz vsetkych 4x co sme boli na ockovani, bol len pich a trosku stvrdnute to miesto vpichu a okolo minimalne a toto ockovanie vcerajsie ma viac tvrdsie a na vacsej ploche a su tam aj cervene flaky, snad to neva 😝 😝 😝

bezaz
autor
22. okt 2009

deni pekne to vyzera 😵
heli no co mam robit, tie zuby jej rastu ako huby po dazdi 😀
tal gratulacia.. aj nam sa ninka rozstvornozkovala uplne necakane 😉 vela stastnych kilometrov.. ad ockovanie neviem, my ideme az v pondelok

siska_br
22. okt 2009

deni - veru to vyzera fajn 🙂 my mame tiez kopec babatkovskych hraciek, takze cosi mu urcite prikupime, teda najma rodina vokol, ale chcela by som cosi aj ja, my zase nejak hracky nenakupujeme, takze aspon k prvemu rociku. sa na to normalne tesim

bezi - to som chcela, ninka je perfektna na fotkach, zubov ma pomaly viac nez ja

tal - ja sa uz pol roka vyhrazam, ze pojdem ku kadernicke, a furt nic, tak dnes siel aspon moj muz

prsky - joj, toto mi porad, ked prides na to, co kupit rudimu, daj tipa, vianoce sa nebezpecne blizia, ja mam furt dilemu, co chlapom nadelit 😝

samik vobec nestvornozkuje, vynasiel si svoj vlastny sposob pohybu, po ritke nam tu lieta jak siiiiiiip...

cryonae
22. okt 2009

my sme s hrackami vybaveni na najblizsieho pol roka minimalne a este idu aj narodky a vaaanoce takze som zvedava, kam to vsade dame, ale aj tak chcem malemu kupit na vianoce este topcom toby a nejake dvd do auta, kedze dost vela cestujeme

a drahemu? praveze mam tolko napadov co mu vsetko kupit, len je malo sviatkov 😀 nemozem to tu vycapit, lebo by si to hned precital, ale neviem, ci by to bol zrovna sen aj nejakeho ineho chlapa 😀 😀 😀

deni_v22
22. okt 2009

tal, gratulujemee 🙂 nakoniec tie detuchy pridu na to, ze presunut sa z miesta na miesto je celkom fajn a nejaky sposob si najdu...nasa princezna uz stvornozky lieta ako elektricka mys..ale teraz ju zacalo bavit presuvanie sa po dvoch, hoci z opatrnosti je takto pomalsia, takze ked chce ist niekde rychlo, zlezie na 4

bezaz
autor
22. okt 2009

siska aj ninka chodila po riti v prekazkovom sede 😀 a zubov ma velaaa {14}
petrikovi som na narodky kupila hodinky, mal okruhliny, inak mu kupujem kozmetiku, oblecko, knihy, modely, chcem mu predplatit casak a tak..

prsky
22. okt 2009

siska...no hehe..vianoce este neriesim, ja tie narodky a hned potom zacnem riesit vianoce 😀

prsky
22. okt 2009

bez..modely?! nemate ich dost? 😀 😀 😀

rudo mal okruhliny minuly rok, ale na knihy nema cas, kozmetiku ma...no som v koncoch 😀

siska_br
22. okt 2009

prsky - detto

sisa.b
22. okt 2009

tal, gratulujeme 😵 😵 😵

ake je to carovne sledovat tie kazdodenne pokroky 😵 my momentalne sledujeme, ako kazdym dnom pridava viac a viac samostatnych krocikov 😵 prisla na to, ze na kratsie trasy to ma po dvoch rychlejsie, nez keby sa musela spustit na styri, prestvornozkovat a potom sa zas postavit 😀

au, prave ma zas hrozne uhryzla 😢 ma len 4 zuby, ale obhryzeny mame vsetok nas skoro novy nabytok 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre