Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

talinka
3. dec 2009

adi, sko sa citis? zmohlo ta to uplne alebo uz je o nieco lepsie?

horajda
3. dec 2009

montana to ako myslis, ze by som mohla mat zmluvu o dielo?aj ked ucim v skolkach anglinu a tanecnu?

prsky
3. dec 2009

tal...dik za opytanie, uz celkom fajn, kedze mi uz horucka klesla - som sa naladovala paralenmi a uz poobede som celkom ficala

a na rodicovsky prispevok - ci uz znizeny alebo zvyseny - nemas vobec narok ak pracujes 🙄

talinka
3. dec 2009

no tak som to kraaasne zakrikla, Tomi sa mi zobudil hned ako som vam dopisala 😠 a doteraz som ho uspavala, stalo ma to vela nervov a trpezlivosti, nakolko uz som bola v naladicke ,aky pohodovy dlhy vecer mam za sebou 😝

prsky, tak super, ze uz lepsie... 🙂 takze ziaden prispevok, no pekne s nami vybehli.. 😠

prsky
4. dec 2009

cafte..to som ako vazne prva? teda baby, co sa deje? zakapina nam forum? 😉

cryonae
4. dec 2009

hello, no baby asi pecu medovnicky 😉
apropo, Tari posles recepta? 😀

baby co este okrem geomaga kupujete detuchom na vianoce? lebo mne uz dochadza fantazia a samoska vsetko co som malemu kupila od narodenin som mu hned dala 😅 😅 😅

mimochodom, neviete kam som dala ten mesiac od maleho narodenin!? on mal totiz vcera 13 mesiacikov 😀 😵

zdenus
4. dec 2009

caute,
jj cryo, leti to jak blaznive, ved aj alura ma v nedelu 13...jasne, ze aj ninka 😉

waw, ze medovnicky, ja pecem take, co su hned makke...mozno to nie je to prave, ale nevadi, mozno tento rok skusim aj ine, uvidime, poriesime 😉

bezaz
autor
4. dec 2009

caveste
mne snad upecie medovniky mama, mne sa nesce.. este k tomu peto zahlasil, ze on sladke nechce, maximalne tak moravske kolace, takze napecem asi tonu bryndzovych kolacikov a pizzovych slimakov a mam vystarano 😀
cryo my mame pre ninku taku zatlkacku, chcem jej este kupit "maliarsky" stojan z ikea, nejake oblecko, knihy a to je asi tak vsjo 😅
baby a pre tu mamu, ona chcela krabicu na cajiky, ked pride navsteva 😉

prsky
4. dec 2009

ze medovnicky..to ja ani neskusam, lebo aj tie, co maju byt hned makke su u nas tvrde aj na dalsie vianoce, dokonca aj cesto z obchodu nezmaklo..ja neviem, co robim zle

ja idem tiez kupovat pre Lalu uz len knizky a tiez ako bez nieco "umelecke" 😀

a vobec netusim, co ostatnym clenom nasej mafie 😒

horajda
4. dec 2009

caveste baby, tak aj ja som uz otvorila geomag som zvedava co povie zuzka, sme sa s tym pohrali chvilu

nechce sa ist niekomu na trhy poobede na punc na chvilu?

horajda
4. dec 2009

no ja som uz tiez zuzku vyriesila este som chcela nejaky vlacik a to vsjo a tu tabulu na kreslenie nie je to priskoro Zuzi, sak ti pocmara vsetko naokolo len nie tabulu 😀 ja som kupila knizku, psika na tahanie, knizku v anglictine s riekankami, geomag, puzzle, a macko ktory spieva anglicke destske pesnicky

prsky
4. dec 2009

hor..mne sa aj chce 🙂 aj do tesca by som potrebovala (musim dokupit este priadzu na tu zuzkinu capicu a uz som bola 2x a furt nemaju tu cyklamenovu farbu 😠 )

bezaz
autor
4. dec 2009

ozi baby, neviete poradit, kde by sme zohnali ikony? si svokrovci vymysleli, ze chcu na vianoce 😅

cryonae
4. dec 2009

bez krabica na cajik je supis vecicka 🙂 my mame uz dlho a je to aj prijemny darcek pre ostatnych

baby dajte nejake osvedcene recepty na medovnicky, ja som este nikdy neskusala 🙂
inak asi tiez nebudem moc vypekat, lebo nasu budu, svokrusa bude, vladinova starka sa v tom priam vyziva a potom sa tym ohadzuju az do aprila 😀
a vobec, liniu treba strazit 😀 😀 😀

ja premyslam, ze malemu kupim elekticku zubnu kefku, lebo furt nam kradne nase, potom topcom toby, a premyslala som nad dvd do auta, aby mu nebolo dlho pri dlhych jazdach, ale rozmyslela som si to... radsej nech pozera na krajinu, mna, alebo spinka 😉
oblecenia ma az hroza a hraciek este viac... normalne premyslam, ze mu ich vezmem a dam namiesto toho par kociek, par leporeliek a varechu s hrncom, lebo sa bojim, aby mu nezakrnela fantazia

a tie co im sem nechodia chlapi na tajnasa, co kupujete chlapom? 😝

horajda
4. dec 2009

fakt adi tak to by ste nas potesili a zvladate to busom ci uz mate afto?ci ako?a uz je lepsie ci to bolo iba tak vystraha aby ste sa lepsie obliekali 😉

cryonae
4. dec 2009

zuzi ja by som hned isla, ale radsej sa budem potit v posteli ☹
prsky ty uz si fit?

vydite, este chcem malemu kupit nejake crayonky alebo pastelky 🙂

horajda
4. dec 2009

no cryo ja moc nepomozem my sme si kupili s mirom letenky do UK kedze penazi moc na vyhadzov nemame a tesime sa z toho velmi preelmi !!!

prsky
4. dec 2009

akurat som ti sms pisala 🙂

zvladame busom, bo kara je dnes na STK a EK (a rudo v robote 😉 )

a neviem, co to bolo...vcera nadranom som mala zimnicu, rano ma bolel cely clovek, tak som bola v tom, ze zas chripka, dala som si paraleny a nejak to odznelo a nemam ani sopel ani nic, tak netusim, co to chcelo byt no a Lala ma trochu sopel a obcas kychne, ale je priesvitny a inak sa netvari, ze by bola chora...inak dnes sme vstavali skoro - ze o osmej a tak uz zalomila na obedny spanok - preto by som aj rada dofrcala, lebo neviem, co by som s nou robila do vecera - vonku aspon nebude mrzuta 😉

rominka
4. dec 2009

ahojte kocky sice vas ctu ale hrozne nam blbne pocitac dneska pujde na generalku a jinak jsem zavislacila na mmb a jde videt ze se vanoce blizi co se mi libilo pro me tak vyprodano akorat parfemy mi vcera dosly tak jsem rada muj se mi vetcinou netrefi tak si mam vybrat sama jinak Sabince chcu objednat ten domecek na zahradu jak jsem psala a musime konecne koupit autosedacku jezdime jeste ve vajcu 😕 a jeste by se mi tak pro ni hodil nosic na kolo tak uvidime ostatni dostala na svatek a na narozky ....vcera jsem pekla ten kremes od tari vypada to dobre ma dojet tchan dneska na mikulasa tak at mame doma neco dobreho Tari -prosim te do te slehacky davas ztuzovac?pernicky jsem nepekla u nas by je asi nikdo nejedl ale premyslela jsem nad nima na mmb jsou recepty prave na ty mekke 😉

cryonae
4. dec 2009

tak my tiez tieto vianoce poriesime tak viac-menej symbolicky, lebo uz len vybavovacky papierov na domcek nas stoja minimalne celu cryonkovu vyplatu kazdy mesiac 😢 😖 🙄
v buducom zivote chcem byt architektom, projektantom alebo geodetom... par hodin prace a 200-300 EUR vo vrecku 😨

prsky
4. dec 2009

no len tych architektov projektantov a geodetov je tiez plna rit, tak su poniektori radi, ze vobec maju do coho pichnut 😀

bezaz
autor
4. dec 2009

jejda baby, dajte sa do pucu
u nas sople lepsie, ale este trochu tecie
zuzi nebojim sa, sak s tym sa pocita, ze bude vselico ostatne pokreslene 😀
a ja petovi zatial len salku s ninkinou fotku a ma si objednat stojan na pistol {striekaciu na modely}
jaaaj zuzi zavidim to uk, sme mali ist s petom 10.1. do usa, ale kedze sme rovnako bez penge, ide len peto, ten to ma sluzobne.. ide az na tyzden, tak strasne lutujem, ako by sme si to tam s bubou uzili 😔 sice de moines je kosa jak v riti 😀

prsky
4. dec 2009

a chlapovi tiez neviem co, ak stihnem dostrikovat capicu, dostane tu 😀

my sme na tom dost blbo financne, takze som rada, ze sme ten geomag splasili aspon

a tiez musim vymysliet, kde ukladat hracky, lebo ma to tu vsetko pod nosom a vsetko len rozoberie a povybera a tym skoncila - to je teraz jej mania...Rudo sklada (lego, geomag), Lala rozobera

rominka
4. dec 2009

jejda vas je tu nemocnych se nedivim tolik chripek vsude ale treba jak se ochladilo tak uz ty chripky prejdou cryo-na mmb jsou ted v receptech pernicky ale nemuzu to sem ani vlozit jak mame pocitac cely na ho... a mojemu jsem koupila akorat teplaky pekne v reserved ale o tech vi a musim mu koupit knizku teda aj pro me pro blbce at mi furt nenadava za misto sezeni u netu bych mela u met co a jak ....a jinak mam v planu mu koupit mikinu takovou s tim koziskem a taky hledam inspiraci koupil si satelit povolenku na ryby ma nas tak co by jeste tak mohl chtit.... 😀

cryonae
4. dec 2009

zuzi tak vylet do USA by som ti straaaaasne zavidela 🙂 stranse snivam o tom, ze raz vezmem svojich Cryonikov do USA, poukazujem im vsetky miesta, ktora sa mi pacili, dam im ochutnat vsetko co mi chutilo, a samoska by sme straaaasne vela ponakupovali 😵 😵 😵 😵 😵

prsky tiez mi bolo vcera rano na umretie, mala som hroznu triasku, mala som pocit, ze sa kazdu chvilu povraciam a omdliem... ani malemu som ranajky nezvladla spravit.. len som mu spravila flasu mlieka a zvalila sa vedla neho na postel a trpela jak svina.. tiez neviem, co to bol za zachvat.. dnes ma uz len boli hrdlo a ani noc uz nemam upchaty

ale bobek mi hrozne chyba 😢 😢 😢 ja uz som na nom taka zavisla! ked mi ho dala mama k telefonu a maly hned zakrical ze 'mamaaaa' tak som sa skoro rozrevala

rominka
4. dec 2009

no ono je to zatim stejne jedno co tem maloskom nasim koupime ale az budou met rozum pak nam budou rikat co chcou a mi jen budeme rikat ze na to nemame .....

bezaz
autor
4. dec 2009

hehe peto je geodet a ze by sme sa valali v prachoch 😀 😅
no ideme von sa vyvetrat, snad nezamrzneme

cryonae
4. dec 2009

ozaj, ked sme pri tych darcekoch, tak ja som sa rozhodla, ze tomi vzdy bude mat vsetko co potrebuje a na sviatky dostane darcekov tak primerane... nejake 2-3 veci co po nich tuzi a koniec... myslim, ze tak si bude veci vazit ovela viac
mam bratranca a sesternicku, teraz maju 9 a 11 rokov a je mi zle ked vidim, ako k nicomu nemaju vztah.. pod stomcekom maju take kvanta veci, ze po hodine rozbalovania ti oznamia, ze uz sa im nechce a zvysok rozbalia inokedy!!!!!
a ked im nieco kupit, tak ti to vratia, ze to uz maju, alebo to nechcu 🙄 🙄 🙄 🙄
len kvasia doma, nemaju ziadnych kamaratov, nudia sa a hraju na PSP
a drzi su jak plostica 😒

cryonae
4. dec 2009

zuzi skoda, ze si nepovedala, by sme vyuzili jeho sluzby 😉

prsky
4. dec 2009

cryo..presne, ja som malu nechala tiez v pyzame, na ranajky mala prso a ja som len hybernovala 😀 zeby to bola nejaka divna prasacina?

to mala vobec nereagovala, ked mi ju dal rudo k telefonu..teda, mal ma na hlasnom odposluchu a Lala stlacala tlacitka 😀 ale mobil je jej vasen - teda pocuva hudbu na nom a drzi ho jak hluchy dvere - rudo ju v stredu na mobil uspal 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre