Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

amonis
11. dec 2009

tali držím tatínkovi pěsti snad už bude vše ok.....nehty stříhám zásadně v noci jak spí nasadím si to čelní světlo a jedu 😀 😀 😀

mirri
11. dec 2009

jo nehty-u nas taky boj,ale zvitezim ja!!!sice dlouho to je nerozhodne..... 😀 amon-jsem se zasmala pri predstave,jak strihas nehty!! 😀 😀 a at to ma kri uz za sebou!! 😉

jidlo je kapitola sama o sobe.pres mesic mi nechtel nic jineho na snidani nez kasi a dnes svete div se konecne chtel chlebik co jsem jedla ja,byl se syrem.sice se u toho sklebil,ale jedl.
jinak od rijna,co mu lezou zuby,prestal jist.jak vidi misku s jidlem,tak uz dopredu breci....uz me to fakt nebavi.vsechno co uvarim sezere pes... 🙄 zelenina je 0 bodu.ale kdyz upecu nejakou buchtu z jogurtu nebo tvarohu,tak to tlaci potvurka.no hlavne ze ovoce a jogurty podobe...
tal,malemu ty nehtiky od malicka nejak divne rostou.je fakt,ze od te doby co se neplazi,tak je to lepsi.ale porad se na palcich trochu ohybaji.

mirri
11. dec 2009

jo a k zubari-vetsinou k nam chodi deti kolem 3 let.dulezite je cistit dobre zoubky.pokud to detem nejde,tak jim s tim pomoct.pasta neni dulezita,je to o technice cisteni!!
ja,kdyz jsem v praci nadhodila,kdy mam prinest maleho ukazat,tak se zasmali,ze je opravdu brzy.

detem vzdy vysvetlime,co budeme delat a proc,dame do toho neco pohadkoveho(zrcatko je od barbie),povozime na kresle....takze dokud to poradne nechape a nespolupracuje....mame ale spoustu triletych deti s kazy a to je pak problem zaplombovat.....takze cistit a cistit....mlecne zoubky se nemaji trhat,plni svou funkci.udrzuji misto pro trvale zoubky.

cryonae
11. dec 2009

no baby neuveritelne sa stalo skutocnostou... maly nie a nie zaspat, tak som ho nalozila do kocara a cuduj sa svete chrape na balkone ako za mlada, juch juch, mam volno, idem sa naranajkovat a precitat zo 3 kapitoly z twilight
😎 😀 😀 😀

prsky
11. dec 2009

cafte...ja nechty striham ked cumi na reklamu vecer a dnes som jej ostrihala nechty na nohach ked sedela na trone 😀 a do kefky mi hryzie...nase cistenie vyzera tak, ze ked si ja vecer umyvam zuby, ona si tiez "umyva"...Lala proste vsetko sama...asi jej zacnem davat na cistenie zubov prasacie usi ako foxosom 😀

zuzi, aj Lala je zvyknuta na fuzy a bradu, ale svagrinej skoromuza sa trochu boji

a Lale kupim asi obyc mp3 niekedy, zatial jej staci hudba z mobilu - minule sme pocuvali mobil v buse c. 78 😀 😀 😀

bezaz
autor
11. dec 2009

tak aj u nas sa neuveritelne stalo skutocnostou, nase ditko chrni od 12, ja som medzi tym uz stihla aj oducit a vratit sa zo skoly 😅

siska_br
11. dec 2009

a vraj tri hodiny uz asi rok nespava...tssss tsss tssss

amonis
11. dec 2009

tak jeden dárek už je doma 😀 😀 😀 nechala jsem se zlakat a je to Kristynčin sen http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28890681&tab=1 😕 😕

bezaz
autor
11. dec 2009

siska sak hej, 1.x za tych 13 mesiacov 😀 ale 15.00 bol budicek 😀

deni_v22
11. dec 2009

ahojte,
tak my mame doma asi nejake ine dieta, lebo s jedlom nemame pol problemu, co nadelim, to spraska, az ju krotit musim..dnes zjedla asi 2 deci hustej karfiolovej polievky a este kopku zapekanych cestovin velkosti mafinky 😨 . nechapem, kam to dava, lebo nejake extra sunky nema...

amon, kraasny domcek 😵 vasa detska izba musi byt raj pre dievcata 🙂
tiez mi dnes dorazil darcek pre malu, ale je este na poste, nakoniec som jej objednala Spievankovo http://www.tonada.sk/Tituly.4.0.html , kedze riekanky/basnicky/pesnicky a "gymnastika" podla nich su stale vo velkej oblube...

tal, drzim aj ja palce, nech tatovi operacia dobre dopadne... moj muz ide tiez pod skalpel, vo vlasoch mu narastla hrcka, dufam, ze to bude len nejaky tukovy bordel 😕

prisiel mi kupon na zlavu 4 eura na nutrilon ochutene mlieko, tak ak by niekto chcel, dajte vediet, poslem..

talinka
11. dec 2009

deni, aj mne prisli nejake kupony dokonca dva na 4 eura na nutrilon, drzim aj tvojmu muzovi palce ! a dakujem

amonis, dakujem aj vam drzim palce !!!!! 😵

no my ideme druhykrat chrniet, tak zatim...

bezaz
autor
11. dec 2009

aa mame komplet ocaky.. tak uz len posledne stolicky a mame to doma 😉

cryonae
11. dec 2009

helloooooou,

takze kontrola dopadla dobre, tomi ma nestal ziaden kaz 😀 taka som rada, ja mam zo zubarov este vaciu paniku ako z gyndy, bleeeeee, este ze tam uz roky chodim len otvarat papulku na kontrolu

zuzi ninka nema chybu 😀 😀 😀

aj nam dosli tie poukazky na nutrilon 🙂 malemu kupim, na ranajky nech ma zmenu 🙂

zdenus
11. dec 2009

bez no super, ze komplet chrup....tie posledne stolicky vyliezaju medzi 2-3 rokom.....normalne.....tym nemyslim Ninku, ona je cela popredu 😀 😀 😀

ja som so zubami nastastie tak ako cryo....deti ma nestali ziadne kazy, ale na prednych hornych 4 mam paradentozu, tak neviem, co je horsie 😕 😕 😕 😕 ...ale zatial neriesime, len pasty pouzivam, tu by mi mohla nieco super ucinne poradit Mirii, ze diiiky 😉 😉 😉

mojkamirka
11. dec 2009

ahojte

amonis super domček

zúbky, my čistíme sporadicky k pastou Elmex oranžovou a pravidelne dvakrát do dňa len s čistou kefkou. Aj to prídeme do kúpelne a ked ho mam na rukách tak si pýta kefku.

tali, chceš vedieť náš jedálníček? Ráno omrvinky s môjich ranajok, potom jedna ovocná výživka, potom veľký pribináčik alebo miláčik a večer asi 200 ml kaše. Medzitým pol litra až liter caju resp. vody. A v noci dve 250ml flase mlieka. A potom kto málo je, ha? so zeleninou som to vzdala, bez šance čosi do neho dostať. ☹ 😠

talinka
11. dec 2009

mojka, cooo? ved to je oproti nam celkom dost , co spraska tvoj Tomasko, my ani zdaleka tolko nie.... 😅

mojkamirka
11. dec 2009

tali, držím palce tatovi, kedy ma ist na operaciu? a zabudla som dodať že hlodá este chrumky kukuričné. Príde ku mne ked ležím na gauči a dotiahne ma za ruku ku skrinke s chrumkami, ale to len preto lebo ju sám nevie otvoriť. Dnes po dlhej dobe som mu skúsila dať špenát tak ma akurát tak opľul doslova, ešte že nedopľuje ďaleko. 😀 😠

mojkamirka
11. dec 2009

a kupon na nutrilon prisiel dnes aj mne, tak keby kto si chcel napiste do IP

mirri
11. dec 2009

holky,pekne darecky... 😉
jinak ninka,ta uz je nekde jinde se zoubky.... 😕 kde my se hrabeme....

jinak zdeni k zubum,zalezi z ceho to mas,jak vypadaji dasne(jestli jsou cervene,odchlipuji se od zubu atd...),jestli ti udelali rentgen,kvuli stavu kosti...ja co videla,tak to byl skoro vzdy nasledek zubniho kamene,ktery se dostane pod dasen,staci udelat scaling(odstranit) a je to.ale opravdu zalezi z ceho to je.bych to musela videt.. 😀

tak jak jsem dneska maleho pomluvila ze neji,tak dnes dlabal ukazkove,slunicko moje... 😵

jo a tenhle tyden dostal poprve plnotucne mliko,jsem mu ho zredila vodou a chutna mu.potom,co cely den nic nejedl,jsem byla rada,ze vypil aspon to.kojeni prodluzuju do pristiho roku,pac se chystame na cestu za babi,tak at to je bez problemu.... 🙂

mirri
11. dec 2009

a taky jsme se byli fotit u fotografa,tak mame opet krasne fotecky.udelat samostatnou fotku malemu byl nadlidsky vykon,chvilku nepostal a rozebral skoro cele studio... 😀

zuzz
11. dec 2009

ahojte, baby to ste sa na ten nutrilon niekde registrovali ci co?

talinka
11. dec 2009

mojka, dakujem, 17-teho ide

mirri, tak potom chceme vidiet foto 🙂

rominka
11. dec 2009

ahojte tak ja jsem dneska zas pekla muj chtel perniky a to jsem psala ze perniky se u nas neji ty se povedly a jeste kokosky ale z tech mam spis placky 😒 ale chutove jsou dobre pecu z tech receptu z mmb,cryo-to mas fajn ze ti to u zubare proslo 😀 ja jdu za tyden s tim zubem co mi vypadla ta vlozka a pristi rok s tema kazama a to jsem tam doted chodila a nikdy mi nic nedelali jinak ja se nebojim ale nesnasim cekani v cekarne pak to na me prijde 🙂 amon -tak ty uz mas domecek aj doma nakonec jsi me predbehla !!!ja furt nevim ktery ty ho mas s tou sprchou a stoleckem ,zitra jsou tady u nas trhy ale nejdem jedeme na vitani obcanku tak doufam ze Sabca vydrzi a ze nebude namraza jak strasili ve zpravach...

amonis
12. dec 2009

romi jo já jsem se rozhodla pro stoleček protože maji holky takove dva plastove takty dám pryč a bude to takove uhlednější....jinakjsem díky domečku vytřídila plno hraček nechala jsem jen ty hezkea do domečku vejde i ta kuchynka tak si tam budou hezky hrat.....ten červeny jsem vzala kvuli těm dveřím že jsou velke..... je to obrovska krabice takový darek pod stromkem ještě nebyl 😀 😀 😀 😀 jinak oni ti to pošlou hned ten den takže je to rychlovka

cryonae
12. dec 2009

baby coste sa odstahovali do laponska alebo co nikto nepise

talinka
12. dec 2009

cryo, zdravim ta z laponska, je tu teplooooo 😀 😀 😀

pepka
12. dec 2009

bry vecer dievcence,

dnes sme mali pohodovecku, nevarilo sa, boli sme na trhoch na cigansku a punc aj s kamoskou, aka parada, baby sa vyjasili okolo fontany, mato cely den nespal az na 10 minut v kociku, ale zvladal to.
poobede som hanku zaviedla do MC na kamaratkinu party, takze 3 hodiny polovicneho kludu boli, len ked som sla pre nu, mato za mnou cely ten cas vraj reval, sapal sa po dverach a peto ho nemohol utisit. to sa nam stalo prvy krat, zvycajne ma ma na salame, pripisujem to unave, kedze cely den nespal. teda dufam, lebo ak bude toto jeho normalny prejav sa zblaznime...

heli, my na ranajky davame vacsinou iba jogurt, do toho mu hodim za lyzicku psenicnych klickov lisovanych, nech to ma sytejsie. potom uz az obeduje.
ale s vecerami sme zacali mat problemy, lebo ked mu dam rozek ci chleba, konzumuje len dovtedy, kym nezbada zeleninu, syr ci sunku, vtedy s pecivom konci a fici na zbytku, lenze ved to ho nezasyti ☹ donedavna zosrotoval uplne vsetko, ale vlastny rozumcek uz zacina byt vekom vyberavy ako jeho sestra.
takze velakrat vyzera nasa vecera:
tvrdy syr, sunka, rancina, uhorka, pripadne aj kysle uhorky zacal lubit.... no co, hlavne, ze mu chuti, mlieko pred spanim ho potom nastastie dosyti...

bezaz
autor
12. dec 2009

cafte micky
my dnes pohodicka, tiez laponsko, isli sme na skok
hladala som nejake strikovane hracky a nasla som toto.. http://www.lusilka.webgarden.cz/textilne-babiky... 😀

deni_v22
12. dec 2009

ahojte,
aj my sme dnes prebrazdili vianocne trhy, krasne sme vymrzli 🙂 a ako pravi vychodniari sme si kupili stamperliky 😀 😀 ..no ale mali presne zo supravy, aku mame doma, tak nekup to 😀

bez, tiez som nedavno narazila na podobny artikel 😅 http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=104935 vie usit aj spinkacikov a naplnit ich levandulou... odlozila som si to ako tip na darcek na neskor...

chystam sa spravit dobry skutok..idem darovat hlboky kociar detskej onkologii..nasla som na nete inzerat, ze potrebuju, lebo tam maju aj take malilinke deticky 😔 a kedze ja mam este po Emke, cisty, plne funkcny, zachovaly ale kedze 10 rocny, tak uz nepredajny, je na to idealny...uz som si to obtelefonovala a dohodla so sestrickou odtial...len mi o musia nasi priviezt, lebo uz je na povale 🙂... celkom good feeling z toho mam 😵

no a schyluje sa u nas ku kupe pekarnicky 🙂 zatial vo vybere vedie Eta Duplica, ma moznost piect v 1 nadobe s 2 hakmi, alebo v dvoch oddelenych..a je nerezova, co zase ocenuje moj muz...nemate ju nahodou niekto?

petusaaa
12. dec 2009

deni, super, ze kociarik niekomu pomoze. aj ked radsej by som bola, keby takych deticiek nebolo a vsetky by boli zdrave 😔 😔 😔

baby, ak niekto mate tie kupony na Nutrilon, tak by ste mi ich mohli poslat. mi nutrilon papame 🙂 bola by som vam fakt vdacna.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre