Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

zuzz
15. jan 2010

aha ake krasne som nasla https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?... vecer ich muz donesie domov. mozno budu este trocha velke, ale neva.

talinka
15. jan 2010

zuzz, dobra cena 😉

zuzz
15. jan 2010

tal, fakt dobra, ved preto som sa vas na cenu pytala. a to je cena za vsetky tri dokopy. vyzeraju velmi pekne. natalka bude taky kvietocek 😀

bezaz
autor
15. jan 2010

zdeni dik 😀
tak moc je v poriadku, druha dokina, co mala sluzbu mi dokonca povedala, ze to moze byt viroza, 6. choroba urcite nie, vraj nie je jej obdobie 😲 alebo teda zuby.. a ked uvidela ninkin chrup, tak sa ma zarazena pytala, ci ma opica 2 roky 😀 😀 😀 inak mlada je stale tepla, tak uvidime zajtra
zuzi dobra cena, dobry deal

zuzz
15. jan 2010

bez, veru, dako vela mate tych zubov 😀 . tak sa vyliecte, nech mozme na buduci tyzden dojst.

tara2
15. jan 2010

Cafte
dnes sme skoro cely den s malym vandrovali, boli sme v Jure u kamosky, maju doma psa tak mal maly koho nahanat 😀 . A aj s malou sa celkom pekne pohral a ani sa jej nehanbil a ani jej muza akurat kamosky trocha.

zuzz - aj ja kupujem pyzama v Tescu, su kvalitne a aj cena je dobra 🙂

zuzi - a sestka ma aj obdobia vyskytu? 😕 Som nevedela, zase som o nieco mudrejsia...

amon - moja ty len pekne papaj 😉

bezaz
autor
15. jan 2010

jani tiez som na tu doktorku pozerala ako puk 😅
ja mam doma nervaka, spala dnes asi 15minut, furt ma teplotu 😝

tara2
15. jan 2010

zuzi a cipky jej nezaberaju?

bezaz
autor
15. jan 2010

cipky nedavam, hned mi ich vyprdne.. zasa nema az taku vysoku teplotu, aby som jej dala sirup 😝

tara2
15. jan 2010

ja davam radsej cipky lebo sirup mi maly nechce...

a zelam skore vyliecenie 😉 🙂

prsky
15. jan 2010

cafte..bez, ja stale nechapem, ako ti moze Ninka vyprdnut cipok, ked ho vtlacis za zvierac - to akoze sa vzdy vykaka? ja zvyknem hodit lale viburcol ked mam dojem, ze idu zuby alebo tak (horucku este tusim ani nemala)

tara..ja Lale podavam nechutnosti s tou odmerkou od nurofenu - opriem to zvnutra o licko viac vzadu, vytlacim a zatial sa jej to nikdy nepodarilo vyplut

zuzz..tie pyzamka su super, my mame take bodycka - bola na to pred vianocami v tescu akcia 😉

zdenus
15. jan 2010

aj u nas sa osvedcila nurofenka odmerka...na vsetko...a ako pise prsky tiez pcham dozadu do lica 😉

alure tiez davam radsej cipky, vopcham poriadne hlboko a ked sa aj o pol hodky pokadi, tak neva, to sa ma tusim vsetrbat do 10 minut..a eli davam zas sirup, ked nezabere tak potom cipok, ale to ona uz nerada si da nieco do zadku pchat...ale zas je uvedomely pacient, zje aj horke kvapky, ked treba...aspon v niecom ma rozum 😕

bezaz
autor
15. jan 2010

adi no asi jej to malo vtlacim, ale zasa sa mi nechce hrabat sa jej v zadku, ona sa proste napuci a do sekundy je to vonku 😅 pokial zabera sirup, tak neriesim.. tiez mame davkovac a v pohodke, chuti jej to 😀

talinka
15. jan 2010

bez, tak sestka ma svoje obdobia? zaujimave....mam dve kamosky co ich deti maju prave sestku 😕

ozaj, aj ja som pozerala ci nemam ten ZAVADNY...a tiez mam inu sarzu, dnes mi to doslo aj sms, oficialne upozornenie 😝

inak nam tie sople a kasel vobec neprestavaju,uz zacinam mat obavy, aby tie sople nesli tam ,kam nemaju 😅 aby sa to este nezhorsilo....stale len odsavame a odsavame 😝

mne nastastie sirupy a kvapky v pohode vypije, dokoca minule pri horucke som aj cipok uspesne vtlacila 🙂 len tento mucosolvan mu nejak nereze a je fakt doooost nechutny 😖

tara2
15. jan 2010

ja tiez davam sirup tou striekackou od nurofenu ale maly uz len ked ju vidi tak zacne hadzat hlavou a ani usta nechce otvorit, to su vzdy strasne boje a cipok mu dam raz dva...

bez - ako pisu baby treba dat cipok za zvierac 😉

bezaz
autor
16. jan 2010

bre ranko
no sak naco davat cipok, ked mi v pohode vypije sirup 😀 a teda nemam vobec zaujem sa mladej hrabat v zadku, ked sa pri tom hadze ako velryba 😅
inak sranda ake su tie deti rovnake a zaroven ine 😉
no s tou sestkou ma prekvapila, ale kaslacka na to, mlada sa zatial nevyhodila, vyzera ze teplota je prec, takze to asi ozaj bola nejaka viroza, ako hovorila zdenka

bezaz
autor
16. jan 2010
zdenus
16. jan 2010

bez, tak fajn, ze uz mate po teplote.......ako som pisala, tak nase baby, hlavne eli mava take jednodnovky a potom uz nic...imunita zapracuje, viroza prebehne a je pokoj 😉

eli ma poriadne sopliska, taka je nervava, poroadne sa nevysmrka, rozotre si to po celom ksichte, ide ma z nej sibnut 😠 😠 😠 ..a teplotu mala len vcera na obed, potom uz nist, uvidime, ako sa to bude dalje vyvijat...ak ok, tak aj ja budem svina a dam ju so soplom do skolky, ak je tam 80%...ved ma len sople 🙄 🙄 🙄

prsky
16. jan 2010

bez...sak sa jej nesparam v zadku, ten cipok tam zatlacim bez toho, aby som jej prstom do otvoru vosla (chutny opis) - radsej davam cipky - inak Lala pri zavadzani cipku stuhne a vypuli oci 😀

jani...aj lala sa hadze, ale nepomaha jej to 😀

bezaz
autor
16. jan 2010

adi sak tak nejak som jej to davala a mlada este som ani plienku nemala zapnutu, uz ho vyprdla 😝

prsky
16. jan 2010

😀

bezaz
autor
17. jan 2010

cafte krasky, sak nam to tu skomira, co je?
ja si dnes idem vyzdvihnut manzelika, tak mi skoncili krasne casy kludu, som zvedava, co nakupil, lebo vcera pisal, ze nejake veci nechava na hoteli 😲

cryonae
17. jan 2010

hello kocky,

ja moc nepisem, lebo sa na mna sype cely svet a sama sa s tym v takej rychlosti neviem vysporiadat.. po tom vsetkom co sa nam posledny mesiac stalo som sa este dozvedela, ze moj otec ma rakovinu... no cele je to zle, zle ZLE!

este aj Tomasko je nejaky cely nervny... asi po tej vakcine, nespi poriadne, je na vsetko citlivy, nic ho nebavi, stale by len na mne visel a ked nevisi tak zavyja..

zuzi no parada, ze sa vam tatino vracia, aspon uz nebudete sami, a som zvedava co vsetko nakupil! potom napis 🙂

kika vsetko naj k meninkam! neskoro ale predsa 🙂

cryonae
17. jan 2010

a este nam aj gulas skysol

bezaz
autor
17. jan 2010

jeziiin heli, to je mi luto, fakt sa vam to se.e "jedna basen" 😝 tomi je nervny asi aj z teba, deticky vedia vela vycitit 😔 posielam pozitivnu energiu, nech je to uz len lepsie

zdenus
17. jan 2010

heli boze vy to fakt mate pos.ratym navrch.....drz sa, vela sily prajem, potrebujes to 😒

rovnica nervozna mater = nervozne decko u nas plati dokonale....a na obidve baby 😉

a od vecera ma uz aj alura sople, sak ine sme ani necakali, tak je neskutocne upistana, chuda moje 🙄 😠

mojkamirka
17. jan 2010

ahojte,

cry, tiež posielam veľa pozitívnej energie

zdeni unas tiež platí tvoja rovanica 😠

a máme 8 zubov. 6 hore a dve dole 😀 a zas sa čosi tlačí. Včera som dávala už malému nurofen, lebo bol taký zlý že pri každej príležitosti si trieskal hlavu do čoho prišlo, hodinu tu reval pri každej hlúposti. Potom ho to nasťastie prešlo. 🙂

bez, ja som zvedavá tiež čo ti mužík doniesol

cryonae
17. jan 2010

ja viem baby, mate uplnu pravdu... len nie vzdy s tym sama viem nieco spravit 😢

mirri
17. jan 2010

ahoj holky! 🙂

tak si tady ctu ne moc pekne zpravy....cryo drz se!!!
a vsem ostatnim at uz ty blbe nemoci odezni a je konecne klid!!

u nas taky nic moc-manzel ma uz pul roku po operaci kolena a je porad na ho@no,porad se mu tvori voda,nemuze skoro chodit,no v utery jde na magnet. rezonanci,tak uvidime.
do toho nam pes sezral blbe kost a zustala mu zapichla v brichu,tak s nim litame po veterine a cpeme do neho atb a vazelinu jak to jde....doufam,ze se to obejde bez operace.... ☹
ja si vcera dala po veceri kafe,blbec a pak jsem v noci nemohla spat,jsem se vzbudila ve 3 a konecna.do rana jsem koukala do stropu.. 😠 a to jak naschval maly spal uplne ukazkove!!!
no a rano vstanu a nejde nam topeni.....jeste ze mam nejake drevo,tak jsem zatopila v krbu....a cekam az dorazi manza a spravi to...
samo i my soplime,maly uz je docela v poho,ale ja teda nic moc,tak do sebe cpu paraleny. 😝

mojkamirka
17. jan 2010

miri, MM odkazuje, že havovi sa majú dávať kosti až ked je najedený, že tak to nemôže poškodiť žaludok. A nemal by jest ostre kosti z kurčata ( spodné zo stehna), lebo sú ostré. To len pre info.

baby nejak vaše novoročné želania , aby bol nový rok lepší ako starý moc nevyšli. Už len treba dúfať, že sa to čoskoro obráti na lepšie. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre