Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

siska_br
5. mar 2010

ja mam sice 53 kg pri 172 cm, ale beztak vyzeram dost nechutne, pokrcene ovisnute brucho, sem-tam kamoska stria, kozy sa mi uz opat zbehli, no proste ziadne terno ☹

amonis
5. mar 2010

ahojte tak my jsme po očkováni 10 dnů a od včera má malá teploty 39 😒 takže je to asi zotho kdyý tu píšete že se to stane až tak pozdě po očkování a já už jsem byla ráda že vše bylo ok..no to by jsme nemohly být my....

já mám 52kg při 164cm je to celkem dobré ale kozy bych mohla mít větší a trošku míň vylezlé kosti v ksichtě jinak jsem spokojená už jsem aspoň trochu přibrala jak jsem měla 49kg tak to bylo blééé......

držím pakce všem co se snaží těhotnět mě to teda vůbec nechytá 😀 😀 😀

zdenus
5. mar 2010

baby, ked tu tak pisete o tych teplotach tak neskoro po ockovani...tak aj ta nasa vysoka teplota s febrilnymi krcami bola tak neskor po ockovani....kua 🙄 🙄 🙄

a vahu sem nenapisem........hanbim, hanbim...vyska je 170 😝 😝 😝

zdenus
5. mar 2010

cryo, diky za tip s tymi brusnicami, buduci tyzden mame oslavu, tak skusim...lebo my ich jedavame podobne ako denis len ku svieckovej 😝

mojkamirka
5. mar 2010

baby ako robíte tú cesnakovu pomazanku? ja som este nerobila takú. Také jednohubky by boli fajn a k tomu červené vínko alebo biele.

a ako pridávate brusnice do svieckovej? my sme takí omáčkoví 😀

to sa mám akože pochváliť aj ja so svojimi mierami, no poviem vám tak som z vás zatiaľ najťažsia 😝 66 ku 175cm 😝 😝 a spokojná som bola so svojou váhou iba prvé tri mesiace tehu, no to som videla skôr vedro ako jedlo 😝 😝 😝

ad meniny ani ma nenapadlo, že urobím dáku mini oslavu, hm no bez tak budem asi oslavovať len ja a malý, keďže tata bude asi v práci 😒

inak je tu nejaká účtovníčka medzi vami? potrebovala by som poradiť ohľadom živnosti

talinka
5. mar 2010

baby, teda vy ste ine kosti...vam zavidim tie neskutovne vahy 😉

siska, no radsej by som mala pokrcene oovisnute brucho a tvoju vahu...teda vy sa mate na co stazovat, co mam hovorit ja...huspenina nechutna na celom telo, co len brucho 😀

mojka, montana je velmi mudra 😉 a nie si najtazsia pri svojej vyske mas vahu na sparatko 😉 cesnakovu ja robim len cesnak a taveny syr...a do svieckovej len ked to jes...hodis si do omacky zavarane brusnice aspon my tak alebo ribezle...

ako to tak citam, som tu najvacsi tulen 😝 😝 😝 ach jo, to je moj trpky udel, ja som chuda, iba ked nezerem a to neviem 😅

deni_v22
5. mar 2010

mojka, napis montane, bud tu alebo na FB, ona je veelmi sikovna v tychto veciach, urcite ti poradi...

brusnice do svieckovej omacky nepridavame, ale davame si ich na vrch knedlikov alebo maska uz na tanieri...bud take ciste, zavarene, rovno zo sklicka alebo ich pred tym premiesame s pochutkovou smotanou a tak na knedliky...boze, az slintam 😝 kebyze nemam rozmrazeneho moriaka, tak asi zajtra varim svieckovu...😀

mojkamirka
5. mar 2010

deni, och slintám s tebou ( skoda nie je tu oblizujuci smajlík),

siska_br
5. mar 2010

aj my pridavame brusnice uz do hotovej...bud na masko, do omacky, na knedlik, ako kto rad...

mojka - ze 66 kg, cha, si sa vazila aj s tvojimi chlapmi oboma, nie? ved si taka chuducka...montanu som ti chcela poradit tiez, dievcata ma prebehli

tal - ty tulos, co ofajcievas, ved sme ta videli vsetky na stretku, aka si masina 😵 😵 😵

prsky
5. mar 2010

tal..manduca ruuuuleeezzz - ale tych 53 je stale o 4-5 kg viac od mojej idealnej hmotnosti 😉

siska...strie mam aj ja - hlavne na stehnach - ble, ale s bruchom som celkom spokojna - len skoda, ze s tymi striami toho uz moc nenarobim ☹

hmmm cesnakova pomazanka by mi teraz bodla po tej neskorej 2hej veceri - ze palacinky s nutelou 😀

to je akoze ako v kotbulari v ikei 🙂 a svieckovu sa chystam uz od minuleho tyzdna, ale kedze sme blvali a tak, nebolo to moc vhodne jedlo 😅

talinka
5. mar 2010

siska, no ved to, ze masina 😀 😀 😀

prsky, no uz mi to je jasne..manduca=skvely nastroj na chudnutie....a neprehanas, ze to este nie je ideal vaha? 😕

cryonae
6. mar 2010

Tali to nie je o kilach, ale ako sa vedia tie kila nosit.... mozes mat aj 50 kil a ziadnu iskru a moze to byt aj presne naopak, takze klidek... okrem toho tiez som ta videla live, tak neviem co riesis 😵

baby ze svieckovaaaaaa, no idem premyslat, ze kde si ju objedname 😀 😀 😀

ja robim cesnakovu pomazanku vzdy inak, ale vacsinou tam napcham maslo, majonezu, syr (ci uz nastruhany eidam alebo taveny), cesnak, sol, biele korenie a tak... mne sa este nepodarilo navarit dva krat to iste jedlo 😀 vsak aspon nie je nuda, no nie?

baby ja som vychystala tomaska s vladinom ku svokre na cely den, ze upracem a tak... a teraz sedim pri compe, pozeram si tomaskove fotky a chyba mi... ach yo

mirri
6. mar 2010

dobre ranko... 😉

talinka-prisla jsem te uklidnit,jsme na tom vahove stejne!!!pri 166 cm.... 😀 ja uz to beru v pohode.ale vypadam zajimave.pres boky jsem chudsi jak pres bricho....mi zustala nejaka pneu.... 😀 😀 no resim to tak,ze kupuju siroke volne haleny...

no cesnekovou pomazanku bych si dala,ale u nas je cesnek zakazany,manzel by me vyhodil z domu,on cesnek nesnasi... 😀

prsky
6. mar 2010

mirri...nie je on nahotou talian? a talian a neznasa cesnak? ja som myslela, ze pomaly kazde talianske jedlo obsahuje aspon strucik cesnaku 😉

tal...no ja som bola spokojna, ked som mala tych 48 kg, to som sa citila fajn - k tym mojim chudym noham som mala aj chudsi ostatok, tak to az tak do oci nebilo - ale kratke sukne som aj tak nikdy nenosila - mozno zacnem, ked budem v druhej puberte (spolu s lalou) 😀 😀 😀

mirri
6. mar 2010

prsky,no je to nejaky divny ital... 😀 jsme na silvestra v restiku meli raut a tam byly jednohubky,on je ochutnal,samo ze byly s cesnekem,tak to cely vecer zapijel slivkou,aby necitil tu chut...chudak,se me porad ptal,jestli to jde citit... 😀 😀

me by stacilo dat dolu 12 kilo a jsem jak zamlada... 🤐 😀

prsky
6. mar 2010

mirri 😀

mojkamirka
6. mar 2010

ahojte

siska 😀 , ja tvrdím že mám ťažké kosti 😀 😀

bezaz
autor
6. mar 2010

ahojte fesandy
ze vaha 😀 ked si uvedomim, ze mam viac kilov ako tehotna, je mi do revu.. a to uz chudnem a cvicim.. sa mozem na to viete co 🙄
a ze 53kg!!!!! som mala naposledy fakt asi v 5. triede ZS 😝
bola tu mama, tak sme zurovali po nakupoch, vcera galan a R1, dnes sme boli v parndorfe, total sklamanie, nekupili sme skoro nic, vsetko predrazene a vraj zlavy 😒 jedine co stalo za to, tak sme si aj s petom kupili swatchky
inak take brusnice su mnamkove aj k vyprazanemu alebo len tak plesnivemu syru 😉
na tom ockovani sme este neboli, nasa dokina nemala vakcinu, v pondelok musim volat, tak dufam, ze to bude ok, ked citam, ake strasne reakcie mali deti 😲

mirri
6. mar 2010

baby,kde jste???
ja jsem dnes slamena vdova,maly spi a ja se nudim.....v televizi nic zajimaveho...no asi si pujdu cist.mam rozectenou kucharku... 😀

talinka
7. mar 2010

dobre ranko,

Tomaskom zelam vsetko NAAAAJ k meninaaaaam !!! 😉

deni_v22
7. mar 2010

ahojte,
aky nezvyk, som sama domaaa 😵 Dianka je s ockom na pravidelnej nedelnej prechadzke, baby su v kostole, nasich som pred chvilou vypravila...konecne chvilka kludu..

taktiez blahozelam vsetkym Tomaskom !! 🙂 ... nech rodicom robia stale velku radost a nech nam rastu do krasy a mudrosti (potrebujeme nejakeho sikovneho zata 😎 )

mirri
7. mar 2010

taky preji vse nej Tomaskum!!!

deni-koukam,ze Emka slavi!!!!takze i ji vse neeeej!!!!

horajda
7. mar 2010

cafte baby, to co mate za temu,ze kila a vyska. j to neriesim,ale asi tym ze mam o nieco menej ako pred tehu a vsetci mi hovoria stale ze ako som schudla pritom ja som neschudla hihihi

aj ja prajem vsetko naj tomaskom!!!

bezaz
autor
7. mar 2010

vsetkym tomaskom krasne meninky 😵
nam ninka prave pokreslila perom podlahu 😅

zdenus
7. mar 2010

vsetkym "konikovym" tomaskom blahozelame 😉 😉 😉

talinka
7. mar 2010

no cafte, dakujeme za blahozelania 😵 😵 😵 oslava bola vcera, takze dnes mame klud a dojedame zvysky 😀

hor, jasne, ze ty nemusis riesit taku temu,ked sa ta netyka 😉

bez, my mame pravidelne pokreslene parkety...sedacku a vsetko,nastastie steny este nezacal kreslit...ale tak aspon vymalujeme 😀

talinka
7. mar 2010

zdenus, ty mas pocit, ze Laura mala tie krce z horucky ako nasledok ockovania? az vcera som to postrehla a teraz mam stres ,aby sa aj nam take neuslo.... 😝 takze od stvrtka do nedele budem trpnut a cakat na reakcie,,kedze to bude 7-10 den po ockovani...

mojkamirka
7. mar 2010

ahojte, diky za gratulácie a ja tiez prajem vše naj tomaskom.

tali, No robila som cesnakovu natierku,no s vlašským orechom na vrchu a sa jej neviem teraz dojesť, normálne sa nespoznávam 😀 Chcela som pôvodne brusnice, no v našom zapadlom obchode nemali. 😠 Nevadí vyskúšam inokedy. 😉 Tali, s tou reakciou po očkovaní je to individuálne, nemusí byť až taká hrozná, záleží aj ako predtým reagoval na očkovanie. My sme si to vždy pekne odteplotovali. ☹

deni, vše naj Emke

amonis
7. mar 2010

tali my jsme taky měly horečky až tedka tj 9 den po očkování už jsem byla ráda že je to dobré a od čtvrtka do dneška teploty 😖 39.5 v noci nespala jsem vůbec až když čípek zabral což trvalo tři hodiny dneska už tak nehoří ale dostala rýmu a je strašně protivná celý den probrečela.....ale je to individualní třeba budete uplně vpoho.my jsme taky měly horečky po každém očkování.......

deni_v22
7. mar 2010

mirri, mojka, dik 😉

u nas uz je tiez klud, ale huci mi v hlave z dnesneho popoludnia (detska party) ... obdivujem vsetkych ucitelov...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre