Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

pepka
14. jún 2010

spominate zubara, aj ja som bola s Hankou minuly tyzden, robila jej 3 zuby a za kazdy som dala 5€. Nie je to vela, ale doteraz sme nic neplatili, myslela som, ze detom preplaca plomby stat.... aj ked je pravda, ze su biele, tak mozno preto?

@talinka aj ja som celu rodinu strihala pred par dnami, Hanku po plecia a Mata s Petom strojcekom. Mato bol sice zlaty s dlhsimi vlasmi, ale ako prisli horucavy, potil sa ako kon pod tym, tak to slo dole. A tiez si vzdy zvykam par dni na nove dieta po strihani 🙂

a s jahodami ma nestvite, som sa tesila na jahodovu sezonu, ako ich bude vsade plno a lacnych, ako sa ich nazerem a ono nikde nic.... tak by som si dala...

cryonae
14. jún 2010

@pepka moja susedka hrozne lubi tomina a len prenho zasadila par jahod, takze mame ;) ja som sa zase tesila na nase fantastikus ceresne zo zahrady a co neotlkli tie dazde a vetriska, to zozrali skorce, grrrrrrrrrrr

my ideme v sobotu na svadbu a ja som vobec nepocitala so studensim pocasim, vobec nemam ponatia, co si obleciem a uz voobec nie, co si obujem :'(

prsky
14. jún 2010

cafte...no ja mozem prist na stretko najskor tak od jula

ide ma uchytit...robosi nam tu vrtaju dneska cely den - akurat Lala konecne zaspala a oni zacali vrtat na nasom poschodi 🙄

ad jedlo: Lala nepapa teraz takmer vobec nic..je trochu soplava a tie horucavy tiez asi nepridali, ale je ako dojca - stale len na MM

ja mam zajtra hnusnu skusku na cely den (pisomka + potom ustna a to vsetko vramci jedneho dna), tak Rudo isiel vcera s Lalou von hned ako sa zobudila o pol jedenastej...vobec nespala, zalomila az o pol osmej, tak som sa vytesovala, ze sa budem moct ucit celu noc az na prestavky na kojo a prdlajz..o 2,5h sa zobudila a tvarila sa, ze je po obednajsom spanku 😕

ad vlasky..L. je cela po tatovi, hlavicku ma celu spotenu a to ma papericko na hlave, takze u nas by to neporiesilo ani ostrihanie

siska_br
14. jún 2010

no baby, ja som sa zase nenormalne tesila na hrach, uplne moje NAJ a hrachu nikde...minule som videla prvykrat na trznici, cosi cez 3 eura za kg a vyzeral ako trikrat prezuty 😝

@cryonae teda, kocka, vy sa dako casto svadbite, nem? aj ja by som sla, len nieto komu, fnuk

prsky
14. jún 2010

jaj a samoska, ze nam tu nechaju bordel (nejaky satelit idu davat na strechu ci co - ani sa to nikto neobtazoval oznamit 🙄 ) - upratovacka upratuje len vytahy a spodok, ostatne si mame akoze sami, ale vsetci na to prdia, tak sa "tesim", ze to nakoniec u nas budem spratavat ja 😠

prsky
14. jún 2010

a jahod mame, ze nestihame oberat, ale aj slimaky ich zeru...sme boli lenivi popretrhat ich, sme si mysleli, ze z nich ani nic nebude a ono je 😉

cryonae
14. jún 2010

@siska_br no a u nas na trhu za kilo ceresni za 10 EUR no nech si nechaju a hrach ju uplne hnusny, tiez zboznujem mlady sladucky hrasok, mnaaaaaam

no tento tyzden sa na svadbu velmi tesim, ale v juli ideme braskovi a mojej uz spominanej susedy odspodu a na to sa az tak netesim.. ale kedze sme na verejnom fore, som radsi ticho ;)

siska_br
14. jún 2010

@cryonae 10???? no to je celkom dost teda, to im niekto aj kupi???? podte uz do tej sukromnej, baby, nech nie su hriechy v rodine...

siska_br
14. jún 2010

@prsky juhu, adi, drzime mocno palce na zajtra, ale ty si sikovnica, ty to DAS, verime!

prsky
14. jún 2010

a sukromna uz je zalozena?

prsky
14. jún 2010

vytvaram sukromnu 😉

cryonae
14. jún 2010

@prsky a ako sa tam dostanem?

prsky
14. jún 2010

zadavam akurat nicky, uz si tam, tak skus, uvidime, ci to funguje

prsky
14. jún 2010

tam sa daju vytvarat aj podskupiny, to je kuul...mozeme dat ze jedlo, chudnutie, stretka... 😀

olifcek
14. jún 2010

@prsky v sukromnych to tak funguje ako pises?

prsky
14. jún 2010

@olifcek hej - akurat som zalozila

olifcek
14. jún 2010

skoda, ze sa neda aktualna tema zprivatnit

siska_br
14. jún 2010

@olifcek olif ale da, akurat ju musim sprivatnit samotny zakladatel temy 😉

olifcek
14. jún 2010

supeeeer, dakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

siska_br
14. jún 2010

@olifcek no, aby nedoslo k nedorozumeniu, nie musiM sprivatnit ale MUSI sprivatnit, pardon za preklep 😔 😉

olifcek
14. jún 2010

@siska_br jj, rozumela som 😉

talinka
14. jún 2010

tak tu uz koncime a ci co ???

prsky
14. jún 2010

jj. presun sa (sak uz si sa 😀 )

bezaz
autor
14. jún 2010

@prsky nedame zamknut temu?

prsky
14. jún 2010

@bezaz mozeme, ale o to musis asi poziadat ty ako zakladatelka, nie?

mirri
14. jún 2010

holkyyy,ale ta neni na ceskem konikovi!!! 😒

talinka
14. jún 2010

@mirri a ty sa neprihlasujes cez sk konika? neviem ja tomu moc nerozumiem a keby si sa nalogovala na slovenskeho?

prsky
14. jún 2010

@mirri a do kelu, to ma vobec nenapadlo ☹ neprihlasis sa cez sk kona? to bude asi moc zlozite stale sa prehlasovat, ze?

prsky
14. jún 2010

ale ked som ta pridavala do skupiny, tak sa to netvarilo, ze by si bola neznama 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre