Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

pepka
18. jún 2009

deni, dufam, aj ja, uvidime zajtra ako nakoniec pojdeme, teda kedy,
no presunut sa termin neda, mame zaplatenu zalohu takmer polovicu v lokalnej agenture v chorvatsku, ak zrusim, prideme o nu a neviem, ci by aj viac nevymahali.
maximalne to posunut a skratit tym padom o par dni a dat im vediet, teda s tym, ze tych par dni samozrejme zaplatim

zuzz
18. jún 2009

no, to je. aj by som ho kupila, keby som mala kde.

pepka
18. jún 2009

bez, skus kuk do lidla, v letakoch neni, ale mozno ho maju vo vsetkych lidloch
zuzz, vy nemate lidla?

bezaz
autor
18. jún 2009

pepka tak skusim, ale ja nemam stastie na take vychytavky 😅

deni_v22
18. jún 2009

neboj, pepi, vsetko zle je na nieco dobre, v najhorsom si posuniete zaciatok....hanke je uz lepsie?

zuzi, tak mozes zamachrovat pred kamosmi, ako dobre vies vybavovat 😉

pepka
18. jún 2009

deni, hanke uz vcera bolo dobre, tak uvidime zajtra co s matkom

baby, ak chcete, mozem vam ho zajtra kupit, ale poslala by som vam uz az zaciatkom jula, kedze ideme het...

tara2
18. jún 2009

tak z plavania nakoniec nic nebolo, prisli sme na plavaren a akurat mali hodinovu prestavku a kamoskina mala by nevydrzala tak dlho bez mlieka tak sme si urobili nakup v Carrefoure a isli sme domov 😅 . Ale chalani sa starali o malych a normalne vydrzali dve hodiny...takze uz viem, ze mozem ist aj na buduce niekam 🙂

mon - to su typicke akne, take ake maju pubertaci 😅

pepka - snad vam to rychlo prejde

nam karticka z ikey este nedosla, ale my sme tam boli neskor tak som zvedava kedy pride

tara2
18. jún 2009

jo a malemu som dala dnes kasu sice trosku redsiu ako by mala byt...uvidime ci bude nejaky ucinok zajtra zreferujem 😀 .

prsky
18. jún 2009

montana...mne chodia infosky na mail a tu je to na ich webe http://www.fotolab.sk/fotoprodukty/fotoservis

zuzz
18. jún 2009

pepka, v senci je lidl, ale nechodim tam bezne, len ked sa minu osvedcene veci, ktore odtial stale kupujeme, pripadne nieco zaujimave je v letaku.

tara, to ti zavidim, taku chvilku pre seba. na nakupoch 😉

sisa, deni - dobre ste mi vcera povedali - dnes sa to prave o desiatej zopakovalo, zas po 2 hodinach spanku zacala mrncat, potom sa vycikala do nocnika. normalka sa zobudila na to, ze jej treba cikat. ale dnes chcela aj pit, na rozdiel od vcerajska.

ale neviem to chytit cez den, ked je hore. po spinkani cikava do nocnika skoro vzdy aj dopoludnia aj popoludni. len pocas dna to akurat tak nahodne skusam.

elanela
18. jún 2009

tara no ako dnes večer moja spí od pol 7 asi dohána včerajšok len dúfam že v noci nebude zúrovat

pepka
18. jún 2009

mne prisla karticka tak do mesiaca
dnes som tam prave bola rano dokupit latku na tie sedaky do kuchyne, ludia, to ste mali vidiet, som planovala, ze mata nakrmim v restike, kupim si kavicku, hanke kolacik, ani neranajkovala kvoli tomu..... no a tam bola nejaka akcia ze ranajky za korunu ci co, rada bola az v detskom oddeleni medzi kobercami a plastovymi boxami, to som este nezazila, ti ludia boli fakt ochotni si tu radu vystat kvoli nejakej kave a chlebu alebo co tam mali davat.... a rady pri pokladniach ani nehovorim, kobylky su malo, som si do prcic vybrala blby den, prvy den vypredajov, som netusila, co tam moze byt za davy.... ale hlavne ze mam latku 😀 aspon decka boli uzasne dobre. nakoniec zrovna otvorili pokladnu pre matky s detmi, ked som tam nadavala popod nos, sice hlasili v rozhlase, ze matky s detmi sa mozu ist predbehnut, no ale takto na mna aspon nikto nezazeral...

deni_v22
18. jún 2009

zuzz, no vidis, sikovnicu mas doma 🙂 ...Dianka cikala do serbla len raz v jej zivote...

pepka, to musela byt riadna zabijacka 😝 .. slovac sa nezaprie 😀

martina2008
18. jún 2009

ahojte, volako nestiham pisat, som vecer furt kaput
dnes som bola na navsteve u sestry v petrzalke, talinka nekruzila si nahodou okolo drazdiaka?
inak ja som ako chora, ked sa niekde vytrepem, tak vsade hladam Vase tvare podla fotiek, co tu mate, asi mi uz samota klope na mozog
malicky sa nam od vcera udrzi v sede, vyzera pri tom akoby si dal tri pivka 🙂 , ale je to uz sedenie bez opory, tak sa s muzom vytesujeme
baby, co mate aj psov, neziarlia vam na babo, lebo ja mam pocit, ze ten nas chlpac ziarli na drobca a naopak, normalne som dnes hladkala psa a vilko sa tvrail velmi zamracene, ze co to ma znamenat

rominka
18. jún 2009

ahojte kocky tak Sabci uz teplota klesla akorat se pridal kasel tak jsme s nou v poledne opet zasli k doktorce at na ni kukne a dokonce uz byla osypana tak ze to byla 6 nemoc tal-ma pravdu tahne se to tu ta 6-ka jak smrad odpoledne jsem ju uz dala spat ven do kocara 2dny a 2noci jsem ju uspavala na rukach ale vidim ze nejsem sama je nejaky zaklety tyden ,nejhorsi to ma chudak pepka to je vzdycky jak naschval.... a jak mi pekne jedla tak jsem ted do ni nemohla nic poradne dostat aj jsem koupila nutrilon ze zkusime a vypila tak 20ml a odstrkovala mi to rukou ze ne opica jsem po tech 2 dnech ko tak snad bude lip ale asi ne na dlouho jeste nemame zuby

prsky
18. jún 2009

pepka...tak to ste vychytili...ale my sme tam minule stali v pokladni pre maminy s detmi, pred nami mrte ludi bez deti a ked nas pokladnicka zavolala dopredu, tak zazerali poniektori, ale nikto nemukol nastastie (ja som frflala dost nahlas, ked sme sa tam postavili a po detoch ani chyru ani slychu, ale hlavne, ze sora jak svet)

inak v tej ikei je na to zradlo furt dost velka sora - alebo my tam vzdy vychytime nejaku akciu? 😀

mata...psy podla mna nepoznaju pocit ziarlenia, mozu si akurat tak "narokovat" na privilegia vyplyvajuce z ich postavenia...ako sa prejavuje to akoze ziarlenie u vasho psa? tvoj drobec je podla neho stena v rodine a teda aj nizsie postaveny, tak sa snazi podla toho k nemu aj spravat - nemal by mu ublizit, pokial sa nedostane do jeho misky alebo nebude robit nieco, co by z psieho hladiska nemal - vtedy ho bude chciet vychovavat po psom (a z psieho hladiska teda uplne prirodzene, podla nas drasticky 😉 ) - ale tiez zalezi od povahy psa - u nas pes radsej odide, suka malu chce aj opatrovat aj jej uz naznacuje, kto "ma gate", ale to zas usmernujem ja

zuzz
18. jún 2009

pepka, dnes mali v ikea den vypredaju, nie? prisli mi zo 2 maili o tom. esteze sme tam nesli, by som dostala migrenu z tolkych ludi.

dobru noc vam vsetkym prajem.

pepka
18. jún 2009

zuzz, presne, mali den vypredaju, otvorene od 7-10 pre clenov, tak som si sprosto naivne myslela, ze super, aspo tam nikto nebude, ved kto by uz skoro rano siel kupovat nabytok do ikei, vsetci su v robote a chodia do ikei akurat cez obed a poobede po robote, no, vidno ze som neznala pomerov, horsi den som si vybrat nemohla.

pepka
18. jún 2009

no idem aj ja, este dozehlujem a balime, keby sme predsa len zajtra sli.....

talinka
18. jún 2009

martina, no ja som veru okolo drazdiaka dnes nekruzila 😉 dnes tomina vencila Vladkova segra a spal jej vonku az dve hodiny!!! sakris a mne vzdy iba polhodku neviem ako to robi 😅

am, no aj my sme mali trosku aj kasel...takze mate tu 6...no hrozne ake je to rozsirene..

no mne maly nakoniec o 22.15 zaspinkal, sice uz som zas kojila aj som skoro zaspala pri nom,ale sprcha ma tak osviezila, ze zas tu obsmrdam 😀 😀

bezaz
autor
19. jún 2009

pepka tak to ste pekne vymakli, ja som aj rozmyslala, ci pojdeme, ale kedze sme u nasich v bojniciach, tak to bolo pase
inak mna v tej pokladni este nikto nepustil ani nezavolala predavacka dopredu a to som dost nahlas frflala 🙄
idem si dnes vybavit ten obcanak, som zvedava, ci sa podari 😝

bambi7
19. jún 2009

cafte babulky ako sa mate?my super a dala som fotky ako rastieme....babetka mate krasneeeee 😉

petusaaa
19. jún 2009

bambi, vy uz ake krasne usmevy hadzete. bambinka je krasnucka 😵 😵 😵 a ako sa vam dari? zdravucke ste?

baby, nechastate sa zajtra na den policie? 😕

tara2
19. jún 2009

Caute 🙂

tak noc bola v pohode neviem co tomu dopomohlo, ale konecne som sa vyspala. Akurat vecer nechcel zaspat ale nakoniec sa mu to podarilo v postielke 🙂

vcera som isla maleho fotit v sedaku a nezdochli mi baterky? 🙄 🙄 🙄 tak dnes sa uz snad podari

bambi - mala je zlatucka 😉

peti - my asi nejdeme...teda kuknem aky maju program a podla toho sa rozhodnem. Ozaj a ako ocka? Uz sa vam to zlepsilo?

siska_br
19. jún 2009

dobre ranko 🙂 🙂 🙂

pepi - no chudatka moje, na vas sa fakt sype, ste si vybrali smolu uz hadam dopredu. idete dnes k dokine?

jani, skoda, som sa tesila na fotecky. ten sedak vyzera dobre, vy tu mate stale akesi fasa vychytavky 🙂, by ma cosi take ani nenapadlo...chceme aj my pokukat cez vikend po obchodoch, tiez sa nam uz dieta neprace do vanicky a cliape sa taaaak rado

dnes sme podavali prvykrat ovocnu desiatu, jasne, ze som vcera nekupila ovocko 😠, tak som mu nadelila prvu hrusku od hami....baby 100-vku sprasil!!!! potvora mala, takze uz to vidim, ako to bude u nas s jedlom.... 😝 co mu nebude chutit mozem si strcit... mesiac do neho cpem zeleninku, ked zjedol 50 bol to uspech nejvetsi...potvora to je...na obed nas dnes caka prve masko, tak som zvedava...nedavam mu moc velke sance

prsky
19. jún 2009

siska...tak to mas super, nasa ani to ovocie neje - aale co, raz zisti, ze je to dobre 😉

siska_br
19. jún 2009

äprsky - uuuurciteeeee.... ja si myslim, ze ked mu spravim ovocko po svojom ( t.j. dusene alebo surove postruhane), tiez mi ho oprdi.... bolo pisane, ze je ta hruska bez pridaneho cukru ale bolo to tak sladke, ze sa to cloveku nechce moc verit....

prsky
19. jún 2009

my sa s mojou mamou na nej rehlime, lebo je ako jej prababka...schovava si to jedlo v ustach a v nestrazenej chvili ho vypluje 😀 aj s hrackami tak...bucha bucha, potom sa akoze nenapadne nahne a fllaaaas hracku o zem a ma z toho ohromnu zabavu 😉

siska_br
19. jún 2009

to robila aj nasa prababka 😀 😀 😀 ked ju nikto nevidel, vyplula pozuvane do ruky a schovavala kde sa dalo...pod stol, za postel, do vazy, do kvetinaca....mala uz normalne vychytane skryse...a nechcela maso...ale ked uz chuda poriadne nevidela a nevedela, ze ho tam ma, tak jej bohovsky chutilo

tara2
19. jún 2009

siska - neboj, dnes sa hadam podari 😀 . A malemu chuti rovnako vyziva a cerstve ovocie...akurat som mu minule dala do jablka aj jednu slivku a asi bola trocha kyslejsia lebo taky ksicht na mna hodil ze som sa az zlakla 😀 😀 😀
A zistila som, ze maly zboznuje spenat...som mu dala ten od Hipp a stale usta otvaral, som nestihla nakladat... A ten sedak je fakt super, je to velka pomoc hlavne ked kupavam sama, viem ze odtial nevypadne a jemu sa tam aj paci 🙂 . Vcera som sa samozrejme nanominovala k malemu do vane 😀 Andrej sa rehotal, ze ci sa aj on tam zmesti 😀 😀 😀 samozrejme ze sa nezmestil to by som musela najskor poriadne schudnut 😀 😀 😀

prsky - ja si tvoju prababku predstavujem ako tu babku zo slnce, seno...ta tiez vsetko schovavala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre