Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

siska_br
23. jún 2009

my mame tiez doma kluchticku, akcny teda samko moc nie je - sedenie, stavani - nedajboze stvornozkovanie urcite nehrozi. ale najviac ma mrzi, ze sa to ani nema ako a kedy naucit kedze na chrbatiku a na brusu je nas fesak ochotny travit absolkutne minimum cas 😠 ked je nahodou v postielke maximalne si bude kopkat do tyciek, ani nechyrujeme o stavani alebo ruckovani.....

dnesna desiata - podusene jablcko - dvakrat oliznute bleeeeee
dnesny obed - maso, zemiacik, kalerabik ani neoliznute bleeeeeeeee

😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

hlavne ze sa s tym pol dna tentockujem

talinka
23. jún 2009

cafte,

siska, tak u nas tiez tak,jedeniu nic nedame...len mlieko a mlieko stale dokola 😝 co ked potom budem mat fakt malo toho co uz jeho telicko potrebuje??? a tiez sme na tom podobne v tom, ake robi pokroky..kedze je malo chvil,kedy ma chut vymyslat co zo sebou...rozmyslam ci sa mu malo nevenujem alebo co je za tym,ale nechce ani lezat ani na brusku len niekedy, uz ani sediet ho nebavi,len by stal a hopsal..ved sa este neplazi,nestvornozkuje a uz by chodil...a tieto posledne dni su des, uz neviem co s nim ako ho zabavit...

a to ake kukurine chrumky myslite?

elanela
23. jún 2009

tal,.normalne chrumky kúpiš v potravinách také huseničky dlhé sú to ved to papajú skoro všetky deti nevidela si to ešte?

siska_br
23. jún 2009

tal - este ze tak, uz som myslela, ze sme tu uplne jedini taki opozdeni pribrzdeni so vsetkym ☹ ☹

talinka
23. jún 2009

siska, nase deti su vo vela veciach podobne,al urco nie su pribrzdene len lenive a rozmaznane...akcne...nebavi ich hrat sa samych....

elanela, asi viem uz co myslis,len som nevedela, ze to mozu take male deti papat...nezadusi sa mi tym? ja ich teda nemam moc v oblube

elanela
23. jún 2009

siska tal ani naša nelozí ani náznak nebojte sak oni sa to naučia
tal nezadusí ono sa to hned v puse rozpustí

prsky
23. jún 2009

helou...tak my pokracujeme v desnom obdobi zas...prerevala zas cele doobedie, jedine v manduci sa aj usmeje, som uz na prasky, lebo vrieska jak pavian a vdrzi teda o dost dlhsie revat ako ja to pocuvat...teraz konecne zaspala na neviem ako dlho

bez...si zas nemysli, ze sa Lala uz plazi nejak furt...od tych par centi za fixou sa uz ani nepohla a dnes sa uz zas ani na bruxo neobracia - asi bolo dost radosti 😀

chrumky nejdem kupovat,bo je vsetko z nich zababrane a nezjedla by potom uz ani tu trochu, co do nej dostanem

siska...aj nasa je nejaka divna...ani jablcko, ani hrusku, nic sladke nezere...jedine, co ako - tak chuti je alnatura karotka s feniklom - to zjedla vcera polku flasticky...a dost ma nebavi kvoli tej troche vytahovat hrniec a serepatickovat sa s varenim...aspon ze nessinka to po nej doje (jedine, co psovi nechutilo bola ta tekvica 😀 )

siska_br
23. jún 2009

tal - no to mas pravdu. fakt maju taky podobny vyvoj rozvoj - nerozvoj

eli - keby aspon s tym jedenim tak nezlostil ☹ ☹ ☹

talinka
23. jún 2009

elanela,jasne naucia sa skor ci neskor 🙂 ved uz mame naznaky na stvornozkovanie...ale zatial su to len divne pohyby...aj ked ako som uz pisala vcera..sami posadil z bruska vcera nahodou 😉

a tie chrumky uz aj my mozme vyskusat?

talinka
23. jún 2009

no ja takmer vsetky sklenicky prikrmove vyhadzujem... lebo len ochutname a dost,kym by to zjedol,je to pokazene a nic co uvarim nezje, lebo pucim a to nechce a mixovat mi nejde tak malo na to treba stary mixer a taky nemam

siska_br
23. jún 2009

prsky - aspon dakto ti to sezere - ja si musim sama. a najhorsie je, ze povacsine to ani mne samej nechuti, co by som chcela od toho dietata....

tak to mas dnes drsne, fuuuu, a o tom placi mi hovor...nech mi niekto skusi tvrdit, ze dieta sa upokoji same, ze ho treba nechat vyplakat...nech dojde k nam. samko radsej zivot polozi, ako by mal sam od seba prestat plakat

talinka
23. jún 2009

aj teraz mam na vyhodenie plnu flasticku alnatura mrkva jablko fakt humus ...keby som to aspon ja mohla dojest,ale neda sa ake je to bleeee..ale napr od hami to bolo jedle ...alnatury uz nekupujem

prsky
23. jún 2009

tal...bo ostatne su prichutene aspon trocha, alnatura nie

siska...nakoniec s placom zaspia, ale trva to dlllllho a mne to neda...ked som na skuske, moja mama nema inu moznost, len ju nechat plakat, lebo Lala ked ju zbada, opovrzlivo kukne a rozreve sa este viac...trva to okolo hodiny-hodiny a pol kym zaspi ☹ ale zas sa to kazdou navstevou lepsi 😉

zdenus
23. jún 2009

helou...tak som rada, ze nielen nasa lauri je taky nejedivec....dneska frutapura - 2 lyzicky, zbytok dojedla eli, vcera obed - 10 lyziciek, zbytok vo wc, kasa - 10 lyziciek - zbytok dojedla eli 😀
a mlieko dokola...ako u talinky....

tara2
23. jún 2009

zuzi - sestricky su sfine co? 😀 😀 😀 Asi mu tam nieco nasli ked mu to nechceli povedat do telefonu...aspon nasi doktori to tak robili, no ved uvidite...

siska - sedatko je v pohode, fotky co som robila boli rozmazane a muzo zobral fotak na stavbu a zabudol ho u svokry...preto so este nehodila fotky. Minule v nom trocha mrncal, ale to asi nebolo zo sedaku ale zo zubov lebo ani jest moc nechcel a pri kojeni plakal tak ho asi boleli dasienka.

tie kukuricne chrumky som kupila v Bille a obcas mu ich aj dam par ale je vzdy z nich cely spinavy a vsetko je zalepene 😀 😝

zdenus - esteze mas Eli, aspon nemusis to jedlo vyhadzovat 🙂

cryo - to musel byt iny sok 😕 😀 😀

zdenus
23. jún 2009

kukuricne chrumky su shit, vsetko sme mavali od nich zakydane, polepene, ble....

rominka
23. jún 2009

prsky -u nas by se taky rvalo kdybych s nou nechodila uspavat ven do kocaru musela bych ju jinak uspavat pri kojeni nebo nosit a za chvilu by se probrala mamka je dobra ze ten krik musi vydrzet ja budu davat nasi mame malou v sobotu mame sraz ze skoly po 16letech 😕 ale nastesti je ta restauracka kousek od tama kde bydli nasi tak mama rikala ze v nejhorsim mi ju tam doveze 🙂 ,taky si rikam co kdyz dojde mliko a bude po kojo koupila jsem nutrilon ze zkusime davat ale vypila 30ml a KONEC no asi kdyby mliko nebylo a mela hlad asi by to vypila dneska se trochu zlepsila v 9 pul bananu obed tak 150 ale treba vcerejsi kasu ani lzicku opica

horajda
23. jún 2009

baby toto co je za pocasie ja asi umriem esteze zuzke sa to paci a nejak casto sa jej chce spat asi by som si mala aj ja lahnut

zuzi zajtra ideme do londosa 😵

bezaz
autor
23. jún 2009

zuzi hej, az potom mi doslo, ze uz zajtra je to pase 😀
jani asi tak 😉 hlavne, keby mu aspon cosi zistili
ozi vcera som konecne zabojovala so seboreou, kokso tolko lupin som vycesala, chuda male, este jej trochu ostalo v hlave, ale uz to ma o moc lepsie.. aj ma menej vlasov, lebo s lupinami isli aj tie novorodenecke co jej este nevypadali

deni_v22
23. jún 2009

ahojte,
mrstne pocasie je uz aj u nas, momentalne prave hrmi, tak len dufam, ze mi to nezobudi stupla, lebo som ju pracne na dvakrat uspavala.... 😠
inak ked sme pri spani....sa to zhorsuje aj cez den...akosi vobec nepotrebuje spat, vydrzi v pohode 7 hodin bdiet, nie je ani mrzuta, nastastie, len sa nesmie nudit...takze coraz castejsie spi uz len jeden spanok cez den od 11 do 13 a ende..

dnes sme boli v poradni - 8400g, dlzku nemeraju. Zase to tam odrevala a vrestiacu som ju viezla cez sidlisko domov.. idylka 😝

jedenie sa momentalne trosku zhorsilo, uz tri obedy boli odflaknute..

hor, sa mate..ze londyn..ja sa tesim, ked sa tu do centra mesta dostanem 😉

bez a este stale mava tvoj muz teploty? alebo uz aj vyzdravie, kym mu doktori cosi zistia?

romi, stretko moze byt super, aspon si trosku zmenis stereotyp a poklebetis so starymi znamymi 🙂

prsky
23. jún 2009

helou..tak prave mala u nas premieru kasa - sunarek ryzova od 4 mesiaca (bez zmienky, ze by ne-/obsahovala cukor, nestihala som studovat tabulky 😒 )...dala som ju do svojho mliecka, 60 ml som zarobila...ochutnala...fuuuj...sladke ako cuc...tak kukam na tabulku na krabici...sofistikovane napisane...neni tam ze priamo cukor, ale ze sacharoza 😀 ... no nic...krpata aj tak zdlabla len slabsiu polovicu

tara2
23. jún 2009

deni - pekne miery 😉

prsky - na vela kasiach to tak je...prefikanci 😀

konecne som pridala par fotiek https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tara2
23. jún 2009

baby kedy bude vo fotolabe akcia na fotky 9x13?

tara2
23. jún 2009

horajda - pekny vylet a pozdrav anglanov 😀

bez - znad mu uz povedia z coho mal tie teploty...a uz je mu lepsie?

deni_v22
23. jún 2009

dnesnou vecerou som malu neohurila..skusila som nemliecnu instantnu kukuricno ryzovu kasu zarobenu s rozmrazenym MM - bola ochotna zjest asi 6-7 lyzic, potom ju naplo z tych zrniecok a nepomohla ani kamuflaz s cerstvou hruskou....kasa sla do wc a vecera skoncila tak, ze som jej dala do ruky tu hrusku, bola uz taka prezreta, jemna, stavnata, tak sa jej darilo aj dasnami z nej hlodat, takze prvykrat papala nieco sama 😵

tara, Dominik je kraasne dietatko 😵 mam pocit, ze sa uz v tvaricke zmenil z babatka na chlapceka 🙂 no i tak je peknucky..taky vazny mudry pohlad ma 🙂

prsky, na tej Sunarke sme ficali minuly tyzden, ked jedavala cez 100 ml na veceru...dnes som dala nieco neochutene a okaslala ma :-/

tara2
23. jún 2009

deni - dakujeme za pochvalu, odovzdam 😀 . A v tej instantnej kasi boli zrniecka? Ja som tiez dnes zarabala instantnu s rozmrazenym MM a zrniecka tam neboli...akurat sa horsie rozmiesavala. Aku si mala znacku?

prsky
23. jún 2009

jani..no dominik je jaky fesak 🙂 a ked bude vo fotolabe taka akcia, dam ti vediet, chodi mi to na mail 😉

ale inak su to ine sfine ti vyrobcovia...to nevedia, ake su odporucania? akurat sme s muzom o tom hovorili, ze on by s kludom anglicana krmil tymi flastickami, ze sak je tam od 4,6,8 mesiaca...a ta sunarka je ale brutal presladena...sak deti na to nie su zvyknute, tak sa mi to zda byt az moc
a ja nemozem zarabat zmrazenym MM, bo som dnes zistila, ze su vsetky zasoby pokazene 😠, neviem kde v postupe som zlyhala...ale nastastie som odsala na pockanie 60 ml a este som ju na tom prse aj v pohode uspala 🙂

tara2
23. jún 2009

prsky - dik 😉 a preco mas pokazene zasoby? Ako vyzera to pokazene mlieko? A ta sunarka je mliecna ci nemliecna kasa?

talinka
23. jún 2009

ahojte zas,
maly konecne spinka, tak mozem nieco popisat..posledne 3 vecery sa nejako horsie ho uspava..aj poobede bol hore od 13.15- 16.45 😕 co sa u nas veru nestava byt tak dlho hore,....

dnes robil strasne vela tych "pohybov" co sa chce dat na styri a celkom sa mu dari, no zlaty je,aspon nejake pokroky.. 😵 horsie je, ze nejde dopredu,ale cuva a toci sa dokola.... 😀

aj obed celkom zmakol pol malej flasticky HAMI morcacie maso so zeleninkou.....aj ked robi vsetko mozne pri tom,ale aspon otvaral papulienku 😵 aj ked to bolo mozno len 40ml ale u nas dovod na oslavu 😀

no nad tym som minulu rozmyslala..takze tie kase aj ked su neochutene, chutia sladko??? vyskusam niekedy ale az tak ked bude mat ukonceny ten siedmy mesiac...ja mam doma mliecne nejaku obilnu a ryzovu tusim....

hor,prajem krasny vyletik a tisko zavidim..jak si tam dobre nakupis...mne sa tam velmi dobre nakupuje 😉

talinka
23. jún 2009

a dnes som musela odstranit kosik na hracky co ma Tomi pod stolickou na papanie,lebo Maxo si z toho urobil budicku a rozhryzol tu sietku, a nedal si vysvetlit, ze tam nemoze chodit, 😠 tak sme sa pobili, ja som tu sietku roztrihla a odstranila, a dala som mu ju teda na kusanie, no samozrejme uz sa mu nepacila...ked to moze robit, je to veru riadne drzy mamlas 😀 tak sa urazil a pre zmenu sa usalasil v zlozenom choditku a tam spal poskladany, blbecek 😀 dlazky tak casto umyvam od cikaniciek, ze som sa uz dnes skoro 3x na nich zabila ako sa nejak smykaju 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre