Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

petusaaa
1. júl 2009

matka, to co mas za neurologicku?!)? aj my chodime neurologicke a ta nam nic take nehovorila, ze musi liezt, ale ze je dobre, ak toto stadium nepreskoci. menej sa zatazuje chrbtica a tak. takze nam kazala, ze ked je na brusku, tak mu pridrzat raz jednu, raz druhu dohu, aby sa odrazil a prisiel na to, ze sa to da. a polohovat na kolienkach. cize ho dat na kolienka pred neho dat vysoku hracku a o on sa ma v tej polohe hrat. ty ho mas v tej polohe fixovat 😉

petusaaa
1. júl 2009

no a neviem, ci ste citali na FB, ale pojdeme asi na operaciu ociek. 😔

amonis
1. júl 2009

Dobré ráno my dneska do 6:00 tedka zas dospává......ráno jsem měla banán a tak se na něho chrtila kousla si a žužlala to chvíli v puse a pak celý ten kousek vyplivla a tak furt dokola ona prostě necche polykat nebo co.....

jinak my sedíme tak napůl teprve v 8 měsících a lozit taky začla až teďka tak nechápu některé doktorky co šílí....

amonis
1. júl 2009

petus ahojky na operaci?To bude taková tím lejzrem aby mu zlepšily očička?A jak to zjistily že je má špatné? jsem myslela že to ani nejde u tak malinkých dětí......

rominka
1. júl 2009

ahojte prave jsme se vratili z prochajdy venku hic hned po ranu a odpoledne beztak zas bude bourka rano budicek 6.30 ale sla jsem pozde spat tak bych si klidne hodku dala ale jdu zehlit teda pokud se bambino nevzbudi vcera jsem byla az do vecera u nasich paradni den uplnej relax pak ze pujdem nakoupit kasicky a pod.a mama rika sak bez sama my ju budem hlidat no potkala jsem par znamych a hned bylo kde mam malou 😀 jinak papa ted uz dobre minulej tyden to bylo fakt tou nemoci dokonce aj presnidavku kdyz ji namicham s bananem tak ji a jeste ji ted do toho pridavam jogurt bilej a sezeni jeste nesedi sama ani nelozi ale posledni dny je strasne sidlo deka pokroky tak co nevidet mi tu bude startovat pres obyvak 😀 pak si vas doctu jinak by jsem nic neudelala

amonis
1. júl 2009

tak dneska sunarka od 8 měsíce nějake ragů hovezí trochu jsem to mixla už tam jsou velke kusy ale i tak tam měla plno drobků no a tvářila se lípe než na tu mrkev chutnalo to fakt dost dobře ale i tak snědla malinko a pak hojně zapila mlíkem 😖

amonis
1. júl 2009

a kde jste všecky?? venku je zas vedro opařuje se to a je tu vlhko tak že se mi zkroutil koberec no nechápu......

siska_br
1. júl 2009

ahojte babyyyyyy,

mam strasne velke A, ale ved viete - sme doma v brezne, valame sunky... nie je moc casu na net...

baby, chlapik sa nam konecne rozpapal....v piatok vecer som mu prvykrat spravila kasu a odvtedy prasi vsetko zaradom. nechapem, ze co tak zrazu, ale chvaliiiiiiiim....akurat doma robene obedy mu moc neslapu, ale poharikove drvi len taky fukot...no neviem, co mu maminkine nevonia... 😠 😠 ale som rada, ze sa do toho vobec pustil. dnes desiatoval pol banana a celu broskynu, zlupol to len taky fukot. no nechapem normalneho z neho...dufam, ze to teraz dobre zarieknem....

a kaka kazde rano do nocnika, predstavte si 🙂 no bodaj by si dobre zvyky uchoval...

ale aby sme moc neprechvalili, spanok mame nacisto rozbity uz aj cez den ☹ zaspat ani bohovi a vecer vecierka asi o desiatej... v noci stale rovnako - cca kazdu hodku hore, ale aspon cez den spaval ok. vcera dal prvy spanok o jednej na obed - polhodku...

no a idem vas navstivit, co mate nove 🙂

amonis
1. júl 2009

siska tak to máš fajn že už papá ...tož to jsem tady asi už jediná komu dítko nepapá ☹ ☹ ☹ ☹

a ten nočník teda to je super.....

rominka
1. júl 2009

tak u nas dozehleno venku hic jak krava 🤐 mala dala jen pul hodku a v dalce zatahle tak doufam nebude nejaka hruza uz mi psala susedka at jdem ve 4 na pivo tak nesmi prset 🙂 jdu pect bublaninu se sabcou podle babici ta u nas ted frci 🙂

deni_v22
1. júl 2009

ahojte,
aj u nas je palava, ale beriem to radsej ako burky a lejaky...
budicek sme mali o pol 6, ale nie kvoli stuplovi, ale Emka vbehla cela natesena do spalne, ze ci moze pozerat telku 😠 cez skolsky rok ich clovek tahal z postele o 7 a prvy den prazdnin boli hore uz o pol 6...o 8 rano sa uz kolobezkovali vonku...

siska super, ze sa maly rozjedol..to je radost krmit, ked chuti, ze?

amon, neboj, aj u vas nastane zlom, mozno sa jej tazsie prehlta, musi si na to zvyknut, casom to prejde..

peti a to obe ocka mu chcu zoperovat?

talinka
1. júl 2009

ahojte babulky..sice moj oslavenec prave vstal..ale musim vas este pozdravit 😉

my sme doobeda absolvovali stretko s Deniskou a Viki, dievcatami co s nami lezali na izbe v porodnici...Tominko a Viki si vzajomne zablahozeli k 7.mesiacikom a pekne sa poobzerali a pochytali,ako krasne vyrastli 😵

teraz ideme kuknut mojho ocina,snad nieco ma navarene, som hladna jak vlk...a aspon sa zas prejdeme a zabijeme cas, ved je tak kraaaasne..

amonis, nie si v tom sama, tomi papa uplne naprd..ale co uz rozpapa sa ..dnes som mala asi zacat s desiatami no nestihli sme ,ani obed este nebol, bude az u nasich ..nieco mu otvorim

siska..ahooooj...maly aky sikovny,ze kaka do nocnika..gratulujem 😵 😵 😵 aj k rozpapaniu no vidis, tak to doslo u nas este nie,ale tiez planujem nasadit kasu a uvidi sa....

no ideme my ,paaaa

talinka
1. júl 2009

rominka, a nerob chutky s tou bublaninou..dala by som si..mnammm..ja som nepiekla nic odkedy som porodila 😝
pri tominovi sa to neda zvladnut...u nas max tak puding alebo krupicova kasa,alebo donesie babka s dedom 😀 nevadi aj tak sme obezni, nepotrebujeme navyse kalorie 😀

montana13
1. júl 2009

Ahojte 🙂

tal, gratulujem malému oslávencovi 😵 😵 😵

Zase niekto pečie? Aj ja práve guglim nejaký ríbezlový koláč so snehom... teta robievala taký dobrý, len neviem recept, tak idem hladať čosi podobné... mňam 😵

Práve rozmýšlam, či nevyhodím malého von do vane, keď je tak teplo... aj s tými jeho loptičkami a kačičkou 😵 😵 😵

petusa, to by mala byť iba taká malá operácia, že? Aj mojej neteri to hrozilo, ale nakoniec sa to nejako spravilo okuliarmi a potom to bolo a je už v pohode. Tak Vám držíme palčeky ☹

deni_v22
1. júl 2009

mon, poznam taky kolacik, "obliz prst" ho volame 🙂

montana13
1. júl 2009

Hej? My voláme oblížprst taký iný, bez ríbezlí, tušim aj Florida rezy sa to volá 🙂

mirri
1. júl 2009

talinka-vse nej oslavenci!! 😵
no dnes mi naskocil net drive,tak si vas ctu a tady se zase pece sladke!!!! 😕 no a uz do sebe cpu zmrzlinu a pak tu ma clovek s vami shodit... 😔
peti drzim pesti na operaci..
u nas vse ok az na to,ze maly nechce moc pit vodu.zatim to moc neresim a nakojim.tak snad u babicky se nauci...za tyden jedeeeem!!!! 😵
a je tu takovy hic,ze vypadam jak bych vylezla ze sprchy. 🙄
bez-tak uz budete krtit?u nas je odlozeno na zari.manzel nema porad cas.....no ale k holici musim uz taky,jsem jak carodejnice...

tara2
1. júl 2009

Caute fotky z dnesneho stretka http://picasaweb.google.com/janica0211/Dominik7...

vecer docitam co ste popisali 🙂

ambret
1. júl 2009

Ahojky holky 🙂

Moc moc prosím o hlas pro Nikolku http://usmev.impuls.cz/galerie/11271 Díky 😉

deni_v22
1. júl 2009

ambret, stalo sa..

tak Dianka si prve meninky dnes uziva svojsky - vecer som jej namerala 38,8 teploty. 😨 Tipujem to na sestku alebo zuby, no skor tu sestku alebo inu virozu, lebo ani nekasle, nesopli, len horucka. Dala som jej panadol, ale nepostrehla som vyrazny efekt. Lepsie zabralo okupanie vo vlaznej vode.
Baby, co pomahalo vasim drobcom na zrazanie teploty? su ucinnejsie cipky nez tekuty liek? ..dajte dake tipy, mozno sa mi v noci zijdu..

cryonae
1. júl 2009

deni podla mna by mohli byt cipky ucinnejsie, pretoze idu do krvneho obehu takmer hned.... kdezto zaludok moze byt pri teplote dost mimo... ale neviem, to si len myslim
drzim malej oslavenkyni paste, nech je rychlo fit! (ak by bol tomino XX, tak aj on by dnes oslavoval ;)

amonis
1. júl 2009

deni nám dost pomohl čípek nurofen...... tak snad to bude šestá a brzo bude po teplotách....

tali gratulace k sedmi měsícům ......no snad se nám ty děcka rozpapají vy jste ještě mladí 😅 😅

anbret hlasnuto

deni_v22
1. júl 2009

cryo, amon, vdaka, o jednej v noci moze dostat dalsie liecivo, tak skusim cipok teraz...

cryo, ste chceli Dianku taktiez?? 🙂 my sme chceli meno, ktore nie je az tak rozsirene a samozrejme, teraz sa vsade potkynam o Dianky...

zuzz
1. júl 2009

ahojte babuchy, tak stretko sa nam velmi pacilo. ondro sa musel predvadzat,ale okrem piesku v posteli bez doma nema ziadne znicene veci, tak som rada 😀
tara, fotky su peknucke.

prsky
1. júl 2009
prsky
1. júl 2009

deni...ja som mala Dianu tiez v uzsom vybere...a od kedy mame Lalu, tak to meno pocujem vsade 🙄 asi som ju fakt mala nazvat Genovevou 😉

deni_v22
1. júl 2009

prsky, ja som zase chcela Lauru 🙂 ale moj muz to skrtol ihned...aj Dianu podpisoval asi dva tyzdne 😉

mirri
1. júl 2009

je holky,tak jsem koukla na fotky...kraaaasssneee... 😵 😵nejhezci jsou kdyz spinkaji... ja 😀 a taky ninka jak se ksichti a lala jak ji chce vyrvat vlasy....tak 😀 no a samo maminy,na ty nemuzu zapomenout!!...zavidim,ze se vsechny znate.... 😔

amon-dojedu v pulce cervence do ostravy,nedame stretko? 😀

deni_v22
1. júl 2009

baby, krasne fotecky, krasne deticky 😵 ...to uz miestami vyzeralo na mini jasle 🙂

cryonae
1. júl 2009

deni hej, Dianku som mala vybratu hned ako som sa spametala zo soku z dvoch ciarok 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre