Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

tara2
8. sep 2009

sisa - co desat? 😕 😕 😕 asi moc dobre varis 😀

sisa.b
8. sep 2009

tara 😀 😀 😀 ja teda varit nemusim 😝 aj dnes sme dojedli kura od nedele 😅 starsiu mam tiez doma a nastastie som ju este nakrmila, inak by som musela varit 😝 rano jej krv bralii a bola pekne hystericka 🙄 aj doktorka ju musela drzat 😅

zdenus
8. sep 2009

Cago 😉
tak sme po poradni...vaha 8750g...som cakala viac, lebo sa mi zda taka sunecka 😝 , III.davka hexa+prevenar s uzasnym revom....a s eliskinym komentarom "to co ste ju tak rozjedovali?" 😀

prsky, ja som kupila pre eli kliestovku v lete, ked bola akcia 30% dole, je to do firmy baxter a ta sa moze ockovat celkorocne, nemusi sa v zime...len toto leto este nebola chranena, bude az buduce

pepka ato bude nejaka haluz, ze by to malo chranit aj prti borelioze, taka ockovacia latka je dostupna len v USA

zdenus
8. sep 2009

sisa ze 10 kg....pejkne, co je davas, kukurocny srot? 😕 😕 😕

zdenus
8. sep 2009

pepka sorry, teraz som, to poriadne docitala.......jasne, je to tak, ze ked kliesta vcas vytiahnes, tak borelia nehrozi...lenze problem je ten, ze boreliu uz neprenasa len kliest ale aj iny krv sajuci hmyz - komar, ovad a pod...tam sa nevyhnes...

quitka
8. sep 2009

sisa, zdenus ...supiš vážia tie vaše kočky, čím ich krmíte??? ja som zvedavá na našu hviezdu, zajtra ideme do poradne tak uvidíme.

quitka
8. sep 2009

sisa, ale ty zase chodíš neskoro spávať tak preto si nevieš predstaviť vstávanie skôr 😅

zdenus
8. sep 2009

na skrorom vsavani nieco je...aspon viac stihnem, mam dlhsi den...ale o 5 hod ee, zas co je vela, to je vela 🙄

quitka
8. sep 2009

to hej o 5 je skoro, ja vstávam teraz o pol 6 do práce a sa mi neceeeee, Radka potiahne aj do pol 8-8 😅

mia114
8. sep 2009

ahojte
som tu po dlllhej dobe. ale obcas si vas precitam.
Dufam, ze sa mate dobre a drobci posluchaju 🙂
my sa mame fajn, moj prvy drobec sebastianko nedavno oslavil 2rocky 🙂 a je to poriadny certik 😀
A Nellka je betarka zavisla na prsku 😅 ale inac je zlata, az teraz nedavno nam vyliezli prve zubky a dalsie a dalsie rastu, takze mame veselo.
No uz byvame vo svojom, tak je dobre:o)Nebyvate niektora v okoli Petrzalskeho tesca?

zdenus
8. sep 2009

mia, mas to tiez vesele s 2 krpacami doma....nasa eli uz ma vyse 2,5 roka a je to rozdiel, ako ked mala 2....je rozumnejsia, ale aj trvdohlavejsia...

sisa.b
8. sep 2009

vacsinou papa zeleninku, alebo zeleninku s maskom. ale ranajkuje maslovy rohlik, dnes aj s kuskom sunky 😕 a visi mi stale na cicikoch 😅 doktorka nam uz dovolila aj jogurty a pribinacikov.

tara2
8. sep 2009

zdenus - Eliska ma ine hlasky 😀 😀 😀 to je cislo 😀 . A peknu vahu mate 🙂

mia - ahooooj 🙂 . Vies kolkokrat som na teba myslela ze ako to zvladas s dvoma malymi sidlami?

prsky
8. sep 2009

cafte...tak som s5 z poradne a z navstevy u tarus...meskala som, tak mi spravila druhu kavu 😉 jani, uz by si mala aj k nam zavitat, sak som vam uz tolko kavy vypila ...

inak Lala nenarastla podla merania dnesnej inej sestricky ani o centi a vazi iba o 170 gramov viac ako minule 😨 ...ma 8770 g - sa mi zdalo, ze pribrala viac...ale vaha preskakovala z 8960 na 8770 a sestricka povedala ze 8770, tak neviem... a podla veci sa mi zda, ze ma viac ako 69 centi...inak je ale vsetko ok, mozem zaviest vraj strukoviny a od 11 mesiaca jogurt 😀

prsky
8. sep 2009

tak to bude urco skor tych 8960, lebo sme sa obaja s rudom odvazili najprv s nou a potom bez nej a obom nam vyslo, ze ma 9 kg

tara2
8. sep 2009

adi - 😀 😀 😀 no strasne vela kavy si teda u nas vypila, ty si maska. A niekedy urcite prideme, snad sa podari este tento mesiac 🙂

baby nejde nam tepla voda 😝 a vraj cely tyzden ani nepojde 😲 . Otras...sa citim ako za bolsevika 🙄

sisa.b
8. sep 2009

prsky, ved ty vies, ze vlacite tazsie dieta 😀 my sme pribrali zas pol kila za 6 tyzdnov 😅 a pritom sa mi vobec nezda, ze by bola nejaka buchticka. este je chudsia od sarky, ked bola v jej veku. ale je pravda, ze je dlha, no my sme narastli len o 1 cm za 3 mesiace 😝 ale fakt neviem, kde si to uklada 😅

mojkamirka
8. sep 2009

ahojte
pepka, chúda Maťo, by som muža pretrhla, že čo nan nedal pozor 😠 , ale nie stane sa občas aj mne, ale nie až takéto kamikadze

hm oslava, tá myšlienka ma nadchla, no či neostanem len pri tom nadchnutí, hm neviem

pekné váhy sa tu teda zišli, pripadám si, že môj je tu najväčší macko, keďže mal už pred mesiacom a pol 10 kg, nás čaká kontrola až o dva týždne.

Dnes bolo teda pekné počasie tak sme vybehli do lesa opiecť klobásku, bolo super. Malý bol taký zničený že mi doslova zaspal sekundu po dojedení večernej kaše ešte v stoličke 😀

cryonae
8. sep 2009

helou micky,

uz som vas strasne dlho necitala, ale dofca a jedno s dryhym... muzo je zase prec, no proste vobec nic nestiham ☹

papi no az ma zamrazilo.. dnes sa skoro tomino tak strepal ako si popisala, ale chytila som ho v poslednej chvili... cely den som si potom predstavovala, ako si mohol zlomit vaz, auuuuu

tari ako sa citis? vsetko ok?

my sme uz dlho nemali kontrolu, ale urco mame cez 10 kil... uz ho ani dlho neudrzim v jednej ruke... doteraz v pohode
inak mame suvenir z tatralandie, a to pekne rozkvitnuta mikoza na vajkach a pindurovi.. dokyna nam na to dala imazol, tak snad coskoro zaberie, grrrrrr

baby hromadne narodky su super napad! urco sa pridame 🙂

jogurty uz malemu davam davno, pribinacky nie, tie e-cka mi tam nie su sympaticke; v poslednej dobe bol maly hlavne na mlieku a rozkoch, nic ine nechcel a dokyna mi povedala, ze mu mlieko nemam davat, a ked bude hladny, urco sa naje a dnes mi maly pocas doobedia spapal celu 190-tku ovocnej presnidavky a v priebehu poobedia 125tku zeleninovo-masoveho prikrmu a asi pol rozka, tak som sa tesila, ze po dlhej dobe nieco normalne, lebo uz som sa zacinala bat, ze nebude mat z toho mlieka dost zivin.. sme uz na umelom :-/

mojkamirka
8. sep 2009

cry, si tu teda dlllllllho nebola, aspon sa necitim divne že mám doma ťažkého chlapa

cryonae
8. sep 2009

mojka tomi ma asi tazke kosti, lebo inak vobec nema sunecky 🙂 ale zase je dlhanik, pocitam nejakych 77-78cm

mojkamirka
8. sep 2009

u nas tiež tak, nezdá sa mi moc bucľatý keď si odmyslím pneumatiku na brušku 😀

tara2
8. sep 2009

mojka - pekneho macka mas doma 😕 🙂

cryo - hej, v ramci moznosti celkom dobre 🙂 , len ruka ma boli (mam tam modrinu z odberu krvi) a dakujem za opytanie 🙂 . A Imazol zabera velmi dobre, aj ja som ho davala malemu ked mal mykozu

cryonae
8. sep 2009

tari maly mal mikozu? a ako sa to prejavovalo u vas? ako dlho sa to liecilo a ako si postupovala? prosiiiim help, ja som v tomto uplny laik

mojka, tomino ma zase buclatu tvaricku a kazdy si mysli ked ho vidi zakryteho, ze je strasne tucny 🙄

sisa.b
8. sep 2009

cry, ty si ho kedy odstavila? vy ste mali tiez nejaky problem tusim s papanim. ja stale neviem, ako dalej ☹ uz som pisala aj annag.

tara2
8. sep 2009

cryo - hej mal ked bol maly. V ustach mal soor a potom sa behom jednej noci tak strasne zaparil, chudacik cely zadok mal cerveny a nic mu nezaberalo. Tak som isla k dokine a ta mu predpisala Imazol a povedala ze je to plesen, vraj mu presla z ust do plienok. Po tom Imazole sa to strasne rychlo stratilo.Asi behom 3 dni to uz mal dobre. Ja som vtedy musela aj vytierat usta antimykotikom ale vy nemusite ked ste to chytili z vody. Kukni mu pre istotu do ust ci tam nema biely povlak

sisa.b
8. sep 2009

cry, tomino na fotkach fakt vyzera buclato 🙂 ale mne sa zda aj misko na tom videu na fb buclaty oproti rebeke.
nase mlada teda neviem, akurat tie sunky ma riadne 😝 obvod hlavy 45cm

mia114
8. sep 2009

zdenus, no mam to vesele, vonku je to celkom v pohode drobec sa zahra aj sam,a le doma si robia drobci zle 😠 mala berie malemu hracky a ten sa hneva a tak dokola.
Tara, ahoooj, no dakujem, ze na nas myslis 😵no dako to zvladame 😅 😀obcas je to xdes, obcas supis 😀

cryonae
8. sep 2009

siska tak to nejak islo postupne, stale sa mi robilo menej mlieka a tak som nahradila jedno krmenie umelym, lebo maly uz nic nevytiahol a zo dna na den sa mi skoro stratilo.. zostalo mi tak na dve krmenia, potom na jedno a teraz uz visi na prse len tak na ukludnenie ak je velmi zle
asi k tomu dopomohlo aj to, ze ma tomino strasne hryzol a nedalo sa ho nakojit ☹ aj nedavno som si ho prilozila, lebo bol nejaky nesvoj a nedal sa nijak ukludnit a po chvili spokojneho cuckania mi nadtrohl bradavku... 6 zubov robi svoje
inak aj takmer po mesiaci tam este stale mam mlieko ak si potrebuje dat zopar glgov... len trva dost dlho kym sa mi spusti

cryonae
8. sep 2009

siska no tomasko nie je vyslovene chudy, ale ani tak tucny ako by si povedala podla tej sunkatej tvaricky 😀
http://www.facebook.com/photo.php?pid=30555651&...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre