Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

talinka
13. sep 2009

prsky, ja asi odstavim az ked mi porozumie, ze poviem mliecko uz eee nie je....cicik prazdny... 😀

deni_v22
13. sep 2009

jaj baby, aby nedoslo k nedorozumeniu...mne mala spi v postielke, len kym nie som fyzicky v spalni...ked zalahnem, pri jej prvom zobudeni si ju vezmem k sebe a tak spime do rana....studena nastastie nie je, ona je taky radiator po muzovi a navyse v spalni mame stale 25 stupnov, hoci celu noc vetrame 😝 ...

rominka, kasli na svokru, som si cez vikend uvedomila, ze asi su na to aby nevestam robili napriek...mala samozrejme lietala po dvore v pavuku s vysvetlenim, ze vie, ze ja to nechcem dovolit, ale malej sa to paci...no comment..

smejko, super, ze to u vas zafungovalo, sama viem, ake je super mat samo zaspavajuce dieta, len asi aj to dieta musi byt trosku silnejsia povaha, aby to zvladlo...

prsky
13. sep 2009

tal, dik

deni...tiez tak robim 😉 len ja ju tam nemozem prelozit, uspavam ju tak, ze sa kojime, pricom ja som hornou polovicou tela v postielke 😀 raz som chcela byt dosledna a ze bude spat v postielke celu noc a akosi som zaspala pokrcena v postielke s malou a ked sa o 2 hodky mrvila, ze dida, tak som tu polohu skoro nerozchodila 😀

moja svokra akurat vcera nukala muzovi pavuka, ze nech sa Lala co najskor nauci chodit...jak keby sa este v zivote nenachodila dost 🙄

zdenus
14. sep 2009

hojte, dneska prvaaaa 😉 😉 😉

prsky, aka fesanda na novej fotke 😉

na vyrevanie nemame ani my nervy, pride mi to sadisticke.....a este kdesi nejaka truba pisala, ze nechala decko vyrevat, az sa jej povracalo...a este sa tym chvali na nete, kotkodaaaak 🙄 🙄 🙄 🙄

dneska zas budicek 5,15, ja neviem, co sme komu urobili....asi sa s tym len zmierit musime...inac do 1,30 bola asi 4x hore, potom som odisla do obyvky spala do 5,15.....opica...vystahovala ma na gauc 😖

bezaz
autor
14. sep 2009

teeeda zdeni, prvaaaa 😀
u nas budicek 5.40, ale nastastie sme to ukecali do 6.40 😉
prsky fesanda, na FB si ju mala skor, ze 🙂
sme boli vcera na vinobrani v raci, bolo super, ninka uplne vo svojom zivle, vsade kopec ludi a hudba, trsala cely cas.. ja som sa konecne odviezla na kolotoci, boli s nami aj kamosi, tak som mala partacku, lebo inak nemam s kym 😅 kokso skoro som sa povracala, taky dobry kolotoc 😀 ninka spraskala skoro celu loksu a zatrsala si na otta waitera

tara2
14. sep 2009

Dobre rano 🙂

tak u nas bola brutus noc, maly stale teplotoval, 2x som ho musela v noci sprchovat ☹ . Aj teraz rano mal teplotu 38,7 tak som vymenila paralen cipky za Panadol a po hodine mal 37,5 🙂 . Chudatko male tie dasna ho musia priserne boliet, stale si tam pcha prsticky ☹ . V noci to bol horor nechcel sa ani prisat, ani cumlik, ani flasu s cajom proste nic ☹ . Dnes rano vypil aspon troska mlieka, asi uz bol dost hladny lebo sa v pohode prisal a potom ozizlal este trocha rozka a dal si par hltov caju. Teraz spinka, uz od vcera vecera je dost spavy. Zuby sa uz prerezali obidva tak dufam ze teplota klesne a budeme mat pokoj.

siska - teraz fici u nas Jakoubek a zda sa mi ze malemu pomaha. Striedam ho s babydentom a nevidim nejaky rozdiel...takze zabera urcite 🙂 .

zdenus - to bola fakt dobra sliepka 😝 😝 😝

prsky - super fotka, aka fesanda si na nej 😉

zdenus
14. sep 2009

tara....myslis, ze su to zuby, ked ma taku vysoku teplotu? kdesi som citala, ze pri zuboch nebyva vysoka teplota, tak neviem.... 😕

bez, na kolotoci som nebola x rokov, neviem, ci by som to uz teraz ustala, banicky zrusili, tak ani nemam kde skusit 😀

dobre krmis ninku, ze lokse, to sa mi paci....nasa lauri tiez kadeco skusila, teraz jej velmi chutia take zeleninove tycinky vlarka, su fakt dobre...nevadi, ze je od nich cela spinava, furt lepsie jak tie hnusne lepkave chrumky, ble 😀 😝

tara2
14. sep 2009

zdenus - ja si myslim ze su to zuby, maly nema ani kasel, dycha cisto, ziadne sople, vyrazky...uvidim ako to bude dnes s teplotami a ked budu stale take vyssie tak pojdem s nim zajtra k dokine nech sa na neho kukne a vysetri CRP

ja kolotoce mooooozem hlavne tie co vyzeraju tak hrozostrasne 😅

a malemu davam tiez skusat ked ja jem...samozrejme okrem vyprazanych a korenenych jedal

prsky
14. sep 2009

bre ranko...Lala dnes potiahla 12 hodin od osmej do osmej 😀 s 6x kojo 🙄

dik za pochvaly, bez - jj...na fb bola o trochen skor, lebo sem som ju musela aj zmensit

prsky
14. sep 2009

jaj ale ine som chcela..fotolab ma zas akciu..ze 200 fotiek za 15€ do 20.9. 😉

tara2
14. sep 2009

ozaj baby ked ste mali tu siestu chorobu ako sa to u vas prejavovalo?

quitka
14. sep 2009

ahojte, ako Vás tak čítam, tak naša Radka je ešte "zlaté" dieťa, dnes v noci sa zobudila len raz a to ešte vtedy keď ju tato zobudil, kéď vstával, má tiež svoje muchy v noci, keď sa jej chce blbnúť ale každú noc - každú hoďku hore tak to nie, takže ďakujem, že je aspoň taká 😅 😀

tara to máte riadne teplotky, ja som si tiež myslela, že pri zuboch bývajú menšie, takže sa máme načo tešiť, dúfam, že my také veľké nebudeme mať, nám keď sa začnú tlačiť tak si pôjdu všetky naraz, to bude 😕 😕 stále ešte nemáme ani jeden 😅

prsky pekná fotečka, moju vymazali a nemám kedy dať novú 😉

tara2
14. sep 2009

maly sa akurat zobudil a teplota ze 36,8 🙂

quitka
14. sep 2009

tara.to je dobré, že už teplotku nemáte 😉

tara2
14. sep 2009

quitka - ja si tiez myslim ze to boli dost vysoke teploty na zuby, ale ziadne ine priznaky nemal...pockam ako sa to vyvinie a ked budu teploty pretrvavat tak s nim zbehnem k dokine, este ma napadlo ze by to mohla byt ta 6 choroba...teraz je momentalne bez teploty, budem merat kazdu hodinu a uvidim

zuzz
14. sep 2009

ahojte, tak ja od dnes zarezavam v praci(doma v obyvacke) vobec sa do toho neviem dostat, tak snad sa rozkukam.
natalia je dnes ako vymenena - uplne bez nalady, bez usmevu, divne, ale teplotu nema, sople tiez uz presli, este do stredy bude brat antibiotika. neviem, co s nou je, ked je taka smutna, akoby to ani nebola ona.

rominka
14. sep 2009

ahojte tak vcera jsem musela odejit od pocitace Sabca usnula az neco po 23.00 ale pak se aspon budila po 3, hodinach ,tal-mas pravdu s tchyni jednym uchem....ale tady je to tak uz naskladane ze se vzdycky dobre vytocim..,tara -u nas prubeh 6 nemoci byl takovy ze 3 dny velke horecky a koncilo to osypanim ale jen lehkym mela takovy ruzovy nadech na brisku nebo jak bych ti to popsala taky ji napred udelali crp a nebylo potreba antibiotika a vylezla z toho 6-ka tak snad Domcovi teplotka klesne nam cipky nezabraly nejvic zabaly a nurofen sirup

bezaz
autor
14. sep 2009

jani super, ze teplota klesla
zdeni sak loksa je len muka, zemiaky a voda, takze nic extra, ani vyprazane to nie je 😉 bola sucha, neomastena

tara2
14. sep 2009

romi - na svokru sa vykasli, moja ma tiez stale vytaca ale uz sa snazim ju ignorovat a nepocuvat 😅 . Mne sa tiez zda ze ten Paralen moc neucinkuje, teda menej ako Panadol.

teplota zatial nestupa, drzi sa na 36,8 🙂 . Maly vyzera byt v pohode akurat je vidiet ze ho bolia dasna...teraz sedi na nocniku a hra sa s drevenou hrackou na palicke, chodi s nou hore dode zlaty je 😀

zuzz - mozno to bude pocasim alebo zubami...ja mam nejaky nizky tlak a to som uz mala aj kavu 😝 asi si dam este jednu

zuzi - nerob chute s loksami...mnam. Na buduci vikend je v Pezinku vinobranie tak si dam...uz sa tesim 🙂

rominka
14. sep 2009

tara-taky si jdu dat kavicku uz jsme po obede ale sabca osterna nic ju nebavi ach ty zuby....to je dobre ze teplotka se drzi my jsme u 6-ky mely aj po ranu vysoke

amonis
14. sep 2009

Tak je mi blbě z té rýmy Karolínka dneska vstala ve čyři ráno a já jí uspávala na rukách a si do pěti pak konečně zůstala ležet v postýlce tak jsem se potichoučku zavrtala do peřinky a zavřela oči do pěti minut zase seděla a vzbudila se i Kiki 😔 😠 ☹ takže už jsem dál nemohla........

zdenus
14. sep 2009

amon, tak aj ty mas take ranne vtacata doma? nasa eliska spava max do 7,30....ale to len vynimocne, inak vstava 6,15 🙄

amonis
14. sep 2009

zdenus no Kája usla zase hned v sedm a spala do desíti a Kiki spí už od jedné doteď takže ony se dospí já nerada spím přes den protože jsem pak praštěná ........

amonis
14. sep 2009

nachystala jsem Kiki chleba s pomazankovým máslem hezky na kostičky jsem jí to nakrájela a Karolínka si to tam klidně láduje 😀 😀

talinka
14. sep 2009

ahojte 😉 riadne nas tie nase deturence vytrapia... 😀 ale ja si musim zaklopat, Tomino je posledne tri dni fantasticke dietatko, usmievave, dokonca sa aj prehra sam v postielke!!! tam ho to bavi,kedze stoji, spadne, sadne,postavi...dokonca sa aj nejak rozjedol....comu sa velmi tesim,zlaticko moje....ja som taka stastna, ze som sa na to dala, a ze ho mam 😵 😵 dnes dokonca bol budicek az o 8.00 prvykrat v zivote 🙂 potiahol takisto ako LALA od osmej do osmej...

Inak dnes som sa troska dost zlakla... 😅 bola som u nasich a isli sme akoze chodit a Tominko zdvihol pravu nozicku nechcel ju polozit na zem ani chodit aj plackal tak som mu dala dole topanocky aj ponozku a chudatko mal asi nejak vykriveny malicek na nozicke asi ho mal pod prstikmi alebo co ,lebo to mal cervene a otlacene, som ja ale sikovna, som si to potom vycitala, som sa bala, ci som mu nieco s malickom nespravila 😖 ale nastastie asi vsetko ok, tak mi odlahlo....

tara, u nas zaberalo proti teplotke,ked sme mali 6-ku paralen a nurofen sirup po 3 hodkach..a my sme horuckovali 3 dni a potom ten vysyp vyraziek....som rada, ze vam to uz kleslo....

zdenus, skoda, ze banicke tento rok nie su, sme sa mohli stretnut,mali sme v plane ist

mirri
14. sep 2009

zdravim devcata 😉
tak ja dosla z prace,uspala maleho a trochu pojedla.ted piju neco jako kafco a ctu vas a taky fb 😀 .k tomu si posloucham u2,tak jsem si zvedla naladu....
romi-na tchyni se vyprdni,ja kdybych si mela brat co mi navyklada,tak uz tady nejsem,sbalim maleho a trada za maminou!ti muzu rict,ze pred nastupem do prace me tak vytocila kvuli hlidani maleho,ze jsem si hooodne pobrecela..
my meli ze zacatku doma psa a ja pokazde,kdyz sel po schodech,tak jsem je musela prelestit,prtze ona kdyz se divala proti slunci,tak videla otisky tlap a to ji vadilo.(jedna se o domovni schodiste)tak jsem psa nosivala na rukach,az nakonec skoncil na zahrade(mame asi 2 km od nas).ani my nesmime se spinavymi botami chodit...dokonce ji vadilo,ze mm zaspinil hlinou sjezd do garaze!!takze asi se mel vyzout uz na silnici! 😅 😀 a je toho spousta dalsiho,no radsi nevzpominat!!! 😀

no k uspavani maleho.ja tu byla sama a vsichni do me hustili,nenauc si ho na ruce.tak kdyz mu byl asi mesic,tak jsem ho nechala asi pul hodiny kricet a uz bych to neudelala.kazde dite je jine!!maly vecer usina se mnou na posteli schouleny ke me.pak ho dam do postylky a kdyz jdu spat,tak kolem pulnoci,tak si ho beru zase k sobe.(je to z pohodlnosti,abych nemusela vstavat)v noci kdyz se vzbudi,tak mu staci cumel a kolem te 3 rano kojeni,pak kojim kolem 6.30 a vstavame kolem 8.vecer usina kolem 21,jsem mu to posunula kvuli me praci..

mirri
14. sep 2009

jo a podarila se mi dobra vec.rano jsem nachystala pradlo na prani.maly se sel pohrat na kupu,ja pradlo posbirala zapnula pracku a ze jdeme ven.no nemohla jsem najit cumel az me napadlo kouknout do pracky,no a jasne ze tam byl!!!tak mame ho vyprany! 😀

talinka
14. sep 2009

mirri, tak to mas fakt zaujimave tiez so svokrusou, 😀 ja mam nastastie zatial vsetko ok, mozno preto, ze nie je este oficialna svokrusa 😀 😀
to som nevedela, ze aj cumle treba prat 😀 😀 😀 sikulkaaaa 😀

mirri
14. sep 2009

talinka bud rada!!moje byla divna i pred svatbou 😝 😀 😀

prsky
14. sep 2009

miri, som cakala, ze si maleho dala do pracky 😀

tal..tak to sa asi uz nezmeni...moja bola tiez divna uz aj 12 rokov pred svadbou 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre