Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

talinka
22. máj 2009

amonis, dikes, peknucke a super cena!!! takze spokojnost??? lebo ja neviem aku este som nerobila prieskum 😝 a uz je nacase

pepka
22. máj 2009

tal, klasika overal, ale s kratkym rukavom aj "nohavom" 😉

talinka
22. máj 2009

pepka, inak myslela som si..mame aj my take doma nieco...a celkom peknucke tak vyuzijem len sa mi k tomu nehodia ponozky teda 😀

cryonae
22. máj 2009

tali ja malemu davam tielko, sortky a ak pofukuje, tak mu necham ponozky a na hlave klobucik proti slnku... tomu mojmu sidlu je teplo aj ked uz mne sa zda, ze by som sa aj obliekla

zdenus
22. máj 2009

laura si tiez stale vyzuva ponozky a obcas ju najdem, ze ma uz polovicu napchatu v ustach 😕

amonis
22. máj 2009

tali jo jsem spokojená a malinké se tam taky líbí...myslím že je to dost všechno na jedno brdo ty židličky.....

pepka
22. máj 2009

zdeni, aj mato si ich pcha do ust, ked ich najde okolo seba niekde tie ponozky. a minule som mu nasla v ustach napchatu hankinu smradosku, co vyzula po celom dni ked sa sla kupat, tak ta ponozka stravila nejaky cas v skolke, potom na skolskom dvore, na ihrisku v piesku no a potom sa nastahovala do matovych ust... cize nasa imunita je posilovana ajajaj 😀

zdenus
22. máj 2009

pepka 😀 😀 😀 , aj myposilnujeem imunitu, lebo eliska je nevyspitaltelna, co ju napadne 😝 , to pri nej sme boli ovela viac haklivejsi, sterilnejsi a co ja viem este aki 😀

amonis
22. máj 2009

mě z té moji baby klepne teD´sedí v nové židličce a na stolečku má ovládač aby si mohla dát nahlas pata a mata,sušenky čaj no jaky veget 😀 😀 😀

rominka
22. máj 2009

ahojte kocky precetla jsem si jen posledni stranku nemam toho casu dneska 🙂 musim si umyt haro a ve 4 jdem na 30tiny pokud teda nezacne prset jinak pujde muj sam ve vnitr by vseci hulili.vcera jsem byla na te besede a parada akorat aby jsme vsechno probraly tak bych tam musela tyden zustat 🙂 bylo veselo nase Sabca ,Martinek 2 mesice Nikolka 5.5 a Simonka necele 4 hrozne se mi u nich libilo jak to meli zarizene a nadherny pokojik svagrova ji tam namalovala obrazky nadhera.Sabinku jsme tam uspaly ve starem kocarku co ma jen doma na uspavani a to jsem rikala ze ji tam neusne a zrovna jo.amon -zidlicka je peknucka aj barva pekna mam ju mezi favority pintu pepe a fabulu akorat fabula se lisi ze ma vypolstrovane popruhy a pepe maji ve zline za 1750 tak asi do te pudu minule jsme ten obchod nejak prehledli tak pristi tyden uz to musime poresit protoze zitra bude muj nepouzitelny po akci 😉 a tu hracku co ma mala v ruce na te jidelni zidlicce jsme vcera dostaly podobnou je u toho jeste slunicko a hraje to.tak zatim pa pa jdu na ty vlasy apod. tady je pekne zatahle ☹

prsky
22. máj 2009

tal..ja ju obliekam aj do kocara tak 😉 a v kocari nemava capicu..v manduci musi mat, bo pece slnko a hlavu jej kremom nenatriem 😉

baby, tak to ja som zvedava, ako hygienicka budem pri nahodnom druhom dietati, ked tento sport nepraktizujeme ani pri prvom 😀

zdenus
22. máj 2009

prsky a dobre robis....sak toje len na skodu ta prilisna hygiena 😀 , a to robim na hygiene, ked to tvrdim 😀 😀 😀
dneska ma sokla kamoska, ta maleho poriadne oblieka a furt ma sople...ma 2 roky ako eli a dneska mal body s dlhym rukavom a rifle+riflovu bundu 😕 😕 😕 , chudatko...eli mala tricko a 3/4 elastaky

mirri
22. máj 2009

no tak uz mam taky padla,maly spi po obede,ja uklidila kuchyn.se mu podarilo bouchnot mi do lzicky,tak to odnesly moje vlasy a dlazba...
jinak na ockovani byl super,zabrecel jen pri vpichu a klid...pro jistotu jsem mu dala paracetamol,v poledne pobrekaval..videla jsem tam maminu s asi 1,5 rocnim chlapeckem.visel ji na prsu celou dobu a jak vylezla z ordinace,tak zase rychle tahala prso ven.... 😕 😅
pepka,k nam kdyz prijdou do ordinace deti,tak jim taky vykladame,ze mame zrcatko od barbie,povozime na kolotocarske zidli,atd.... 😀 je fakt,ze s detma se to musi umet.... 😵
ponozky mame taky porad nacpane v puse 😀 a imunitu posilujeme nasim psem,zrovna vcera mu vytrhnul chlupy a cpal si je do pusy... 😅,pak dostane lizanec a je to... 😀

mirri
22. máj 2009

zdenus-pak staci aby ho ofouklo a je nemocny!!taky slysim od tchanovcu-a neni mu zima?? a ja ze otuzujem!!! 😀

prsky
22. máj 2009

ty kokso zdeni, sak to by bola mala mokra ako mys..ja som jej dala vcera dlhy rukav, bo sopli a olutovala som to len co sme vysli von. nehovoriac o tom, ze ked sa spotia deturence a ofukne ich vietor, je to horsie ako kratky rukav

pepka
22. máj 2009

mirri, ty robis sestricku u zubara? alebo si zubarka?

inak mne tiez obcas cudzie tety hovoria, co to neobleciem, a co to je hole, najradsej mam, ked mu trci par cm medzi vyhrnutymi teplakmi a zhrnutymi ponozkami a uz hiiiikaju,
kua, ved je teplo neeeee?

prsky
22. máj 2009

pepka...ty si kupovala ten slnecnik v auparku, ze? aky je?

mirri
22. máj 2009

pepka-ja jen asistuji zubari.. 😉

bezaz
autor
22. máj 2009

baby tak s tym obliekani napodobne, vonku 25stupnov a tetka na mna krici, ze ci malej nebude zima, ked nema dlhy rukav 😲
som dnes zasa nakupila, nakoniec ma sic nechala v stichu, tak som sama s ninkou preflakla ikea a avion.. nakupila som suknicku so vsitymi gatkami a kratasy 😀
ad imunita, no ja neviem, ja mal;ej kludne strcim spat hracku, co spadla na zem 😅 krkavcia mater fuuuuuj 😝

siska_br
22. máj 2009

zuzi, ja s tym tiez nerobim vedy - sem-tam oplachnem, plysove operiem, ale zeby som to nejak prehanala eeeee... podla mna je to tiez lepsie ako sterilna cistota

zuzz
22. máj 2009

ahojte, mne na plysaky a vlastne aj ine hracky v lekarni poradili, ze to mam cez noc alebo aj na 24 hodin strcit do mrazaku, ze bacily to nemaju rady. lebo som si chcela kupit nejaky dezinfekcny roztok, ale nakoniec som nekupila a priebezne hracky zmrazujem 😉

sisa.b
22. máj 2009

siska, ja sa chystam topanocky objednat odtialto http://stores.ebay.com/mytwinkletoeshoes
je to to iste, akurat cena neporovnatelna aj ked si pripocitas postovne

bezaz
autor
22. máj 2009

sisa neobjedname spolu? mne kamoska jedny nechala, ale to su az na 12-18

siska_br
22. máj 2009

siska, tie su tiez milucke 🙂 ja som nehladala cielene nahodou som na to narazila a velmo sa mi lubili...ale ak budes objednavat tamtie, rada sa pridam a mozme aj postovne podelit 😉

zuzz - o tom mrazeni som pocula aj ja, akurat som to este neskusala - maly mrazak mame 😠 ale malo by to byt ucinne na vyhubenie

siska_br
22. máj 2009

haha, zuzi, tiez som sa privtierkovala 😀

bezaz
autor
22. máj 2009

sisa v teme o tychto topanockach pridala lilly aj tento link http://stores.shop.ebay.com/THE-RUJIS_6-12-MONT...

siska_br
22. máj 2009

to fakt je tema o topankach??? 😨 😨 😨 😨

zuzz
22. máj 2009

bez, penove puzzle ondro mal strasne rad - ked uz bol troska vacsi, cca rocny, tak sme z neho skladali akoze auticko a ine 3D veci a hrozne sa mu to pacilo. hlavne vecer pred spanim sme to mali taky 10-15minutovu zabavku.

sisa.b
22. máj 2009

mohli by sme nieco poobjednavat 🙂

sisa.b
22. máj 2009

tie su tiez krasne 😵 akurat raz tak drahe 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre