Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

irenee
22. júl 2009

Siska, dobře jsi jim to nandala 😉 ,patří jim to 😠 od 6. měsíce dávat kravský mlíko protože nutrilon leze do peněz.... leze no, ale radši budu jenom o vodě a chlebu než to řešit takhle to už je fakt moc, chudák dítě
Jinak holky taky vám děti píchají do očí? Ta naše je na to teď strašne vysazená, jak jí vezmu do ruky tak šup a mám prst v oku a jako bonus se mi snaží ještě vyškubat řasy

delfinko
22. júl 2009

bez prave som vypozerala vase fotocky tak mala je svetova v tom bazeniku kde ste ho kupili ? super ze ma striesku ale co sa chcem opytat z tych krstin tam mate dvoch krsnych rodicov? to sa moze????? bo my sa akosi nevieme dohodnut mame styroch adeptov 😖 teda ja mam jasneho bracek so svagrinkou ale draheho rodina zrazu prejavila zaujem akosi neviem ako sa dohadame ci to cele necham tak nech sa maly rozhodne ked bude velky hmmm

inac my sme stale este v DE po celom byte tasky co sme sa balili uz no domov cestujeme az 28 dneskaj sa idem kupat o stvrtej tak este dovaram rychlo obedik baby ako ste sa zmerili so sportovym kocikom? bo ja som dala teraz cez vykend a akosi ma to serie ze nevidim na maleho a cely cas som nerobila nic ine len som slnecnik otacala za nim a odhanala hmyz a pozerala ci je oukej v tej vanicke bol taky chraneny ci ako to mam nazvat teraz sa my zda taky otvoreny ja som asik sisnuta ja viem pomooooooc

amonis
22. júl 2009

čaute babuchy tak se tu fajn rozčilujete nad těma babama z tý diskuze 😀 😀 se tu směju kašlete na ně jsou to krávy co se byví tím že děcku cpou všechno co jím příjde pod ruku hlavně že jsou děti v klidu a ony mají pokoj my máme v rodině taky takovou jednu a ta má o měsíc mladšího chlapečka a nejdřív si jde zakouřit pak dá malému kozu a je spokojená že malý pije a je ticho takže mu jí vlastně dává furt jen co zařve nezkouší nic jiného jen mu dává jíst a né jenom kojení ale i jiné zasycující věci a to vše jen proto aby měla klid a malý
byl ticho....vůbec si sním nehraje a neuklidˇuje jinak prostě ho cpe taky už je pěkný macek......ale co já jí mám říkat jen se jí vždycky ptám ty teď hulíš pak jdeš kojit???Ona jen pokrčí rameny a má mě u prdele tak co já zmůžu......

tak jsem se taky vykecala ufffff 😀 😀 😀

amonis
22. júl 2009

dneska jsem zkusila ten chleba no malá ho rozdrtila na pidi midi kousíčky něco malinko ochutnala otřepala se pak se vysypala z drobků a šla pryč 😠 😠 😀

zdenus
22. júl 2009

baby caute,
nestiham vas ani citat, ani pisat, cele dni sme vonku, uplne paradne nam je 😝 😝 😝

takze sa majte, buduci tyzden sa polepsim, ked uz budeme home 😉

bezaz
autor
22. júl 2009

delf bazenik sme kupili tu v samorine v hrackarstve 😉 hej, mame dvoch krstnych, resp dva pary, lebo peto chcel mat brata za krstneho a ja sesterku.. a nebol s tym problem, len sme nahlasili mena, farar sa opytal, ci su oni zosobaseni a bolo.. teda oficialne ma ninka 2 krstnych, inak vlastne 4.. aj peto je krstny neterke a vlastne ja som tiez krstna, len nie "oficialna" 😅
am no jo, to je zasa druhy extrem, niekde som citala, ze vylucne kojenie po myslim 10 mesiaci zasa napomaha vzniku alergii a dieta nema vyvazenu stravu

amonis
22. júl 2009

bez no jo ale co dělat??

zdenus užívej si....

prsky
22. júl 2009

ahojte..my sme boli dnes cele poobedie na zlatych - lala bola uplne superska, usmievala sa, voda sa jej spociatku nezdala, ale potom sa mi z ruk "hadzala" na brusko a plavala o dusu - prskala okolo seba vodu, nalogala sa jej, mokru hlavu som z toho jej prskania mala aj ja

ideme aj zajtra kedze ma byt vikend zas skaredy a beriem aj bazenik

siska...tara hovorila, ze tam bude tyzden a mozno ze si to predlzia o dalsi, takze kedze sa neozyva, asi to predlzili aj na tento tyzden..pisnem jej sms, ze v sobotu sa ide na devin? a uz mame dohodnuty cas? a aky dame teda nahradny program?

prsky
22. júl 2009

jaj a mam nove vlasy 😉

horajda
22. júl 2009

adi a akedy tam ides?juj ja nemozem nemam afto

prsky
22. júl 2009

hor..kam myslis? devin? alebo zlate?

talinka
22. júl 2009

cafte, aby som nemala A 😀

vcera som sa sem uz nedostala uspala som vecer nielen maleho aj seba 😀 😀 😀 , zobudil ma jeho plac a kukam hodiny, ze polnoc 😝 troska som zadrichmosila.... 😀

inac mam nerv, nejak mame smolu na slnecniky, prvy sa nam pokazil, tak som v sobotu kupila dalsi, ten zas nepasuje na kocik, tak som sa nastvala a kupily sme origos na JANE a nedodr.bala som ho dnes??? 😠 😠 som ho skusala ohnut a zlomilo sa tam nieco...no na nervyyyyy...takze zas zajtra bez slnecnika....a to sme skoro stale vonku...tak si musim vystacit s plienkami...a klobucikom a vyhladavanim tiena.... 😖 zajtra idem kupiut stvrty som zvedava...

a som sa dozvedela dve spravy jedna dobra , jedna velmi smutnaaaaa...
ta dobra, vladkovmu bratrancovi sa dnes narodil syncek Alex 😵 😵 😵
a ta zla.....
kamoska musela odrodit v piatom mesiaci babatko,lebo zistili , ze nema mozog a tak.. ☹ a zistili to az takto neskoro a musela absolvovat komplet cely porod vratane dvojdnovych kontrakcii a prisernej bolesti,aby si porodila mrtve babatko 😔 😔 😔 je mi z toho dost tazko,.chudatko aj ona je hotova...ale aj doktor jej povedal, ze nech to neberie ako ze to bolo babatko,lebo to fakt by z toho nebolo miminko,ale akoby jej odstranili nejaky nador 😝
tak vykecala som sa...

prsky, lala aka plavkyna, my sme este kupko neabsolvovali...

a inak nist nove..tomi nelozi, sam sa neposadi, aj ked sedi, a len chce stat na nohach tancovat a chodit....tot vsjo

horajda
22. júl 2009

zlate

prsky
22. júl 2009

hor...hihi...az teraz som to horajda pochopila, ale uz som ti napisala PM 😉

sisa.b
22. júl 2009

holky, zas vas nestiham 😝 dnes sme boli v aquaparku v uherskom brode a decka kvalitne zlikvidovane 😀 a ja tiez 😅 bolo tam super, mozem len odporucit. krasne cistucko a na tieto upeky uplne idealne, lebo sme skoro cely cas stravili vnutri na vodnych atrakciach 😵 akurat mala je asi sestra zajaca duracell, lebo spala za cely den 15 minut 🙄 no hadam si nenecha nieco ujst 😀

prsky
22. júl 2009

a uz pisem z cesty, 2x oslovenie, asi ma dnes slniecko mierne pripalilo 😉

dzani
22. júl 2009

ahoj babule 🙂

Tal tak fakt mate smolu na tie slnecniky, snad do stvorice vsetko dobre 😵 a to s tou kamoskou mi je luto chudatko, musi to byt hrozne juuuuj ☹

Prsky hod fotecku novych vlasov, inak aj ja mam nove vlasy uplne ine, hodim link foteciek Vivi a tam su aj moje vlasy 😉

My uz lozime po celom byte uz 3ti tyzden, sedime ale sama sa Vivus neposadi, ak ju posadim vydrzi, a dnes som objavila prvy zubok jupiiiiiiiii, to bolo radosti 😵 😵 😵

Boli sme sa kupkat v Galandii, bolo super Vivus si uzivala vodicky ani necekla 😵

Pozrite si fotecky Viviusky http://picasaweb.google.sk/angellowar/VivikaJUL...

horajda
22. júl 2009

jej dzani ake ma krasne vlasky vivuska, uzasne a je strasne chutne dievcatko

dzani
22. júl 2009

Jeeeej Hor dakujeme pekne 😵 a vy sa ako mate so Zuzankou? Inak ty si sem minule tiez hodila nadhernu fotecku v tej travicke, ta sa sama pytala na stenu ako obraz 😵

prsky
22. júl 2009

dzani...foto zatial nemam 😉 ale tiez mam zad ostrihany viac ako predok 🙂

Lala sa preplazi tak 1-1,5 m k niecomu, co ju zaujima, ale po byte este nehrozi 😉

bezaz
autor
23. júl 2009

bre ranko
dzani, mala je superovska, ta ofinka nema chybu 😉
u nas sa neplazi ani pol meter, radsej zacne jacat a maminka ju prepravi, kam si madam ziada 😝
ja dnes nemozem ist nikam, prestali nam svietit brzdove svetla, vcera nas skoro sepalil chlapik 😝

sisa.b
23. júl 2009

my zas ideme do brodu a mam volne jedno miesto, kto sa prida? 😀

siska_br
23. júl 2009

cafffteeee

pride nam dnes kamoska juuuuj, sa tesime, trosku ju tu povarime, v tomto potenisku trencianskom 😠 😠 😠

baby, v tu sobotu to vyzera doooost spatne, asi teda radsej prehodime termin, nie??? vsak co v takom pocasi, kam sa zasijeme??? alebo mate daky dobry napad, co sa da vnutri robit s detickami?

tal 😢 😢 😢 😢 😢 chduatko ta kamoska, brrrr, hrozne volaco. v piatom mesiaci fuuuuu...a blahozelame k malickemu babatku v rodine 😉

siska tak hovoris, ze sa vam lubilo v brode? chceme ist niekam na par dni k vode a stale vymyslam, premyslam, ze kaaaaam....idem to skusit pohladat...

bezi - my sa premiestnujeme tak ako vy... full service...prida decibely a mama davaaaaaj...ale ked cosi veeeelmi chce, tak aj zabudne, ze sa plazit nevie a ide

pepka
23. júl 2009

ahojte, to je vonku na skapanie, boli sme rano v poradni a potom na zeleznej, ale ved sme museli utekat domov pred 12tou, tam sa nedalo vydrzat v tej spare.... hanka behala po potoku, nech sa schladi trochen...
vcera sme boli opat v Lipote na kupku, juj, baby, nadhera take leto, aj ked tie teploty su trochen extrem...

tal, hrozne, chudatko kamoska, neviem si to ani predstavit ze by sa mi stalo ☹

inak mato ma 8620g a 74cm... ratala som, ze bude mat aj o kilo viac ale podla toho, ako prace do seba 🙂

pepka
23. júl 2009

jaj a bracha mam v nemocnici, chudaka, ma tu zlomenu nohu taku modru a opuchnutu, ze si ho tam radsej nechali, strasia ho s nekrozou ci ako sa to vola, proste odumretie.... ☹
mi poslal mms-ku som sa skoro povracala, fuuuuuj
a buduci tyzden mu to budu oparovat, len cakaju, kym to odpuchne

irenee
23. júl 2009

Ahoj, jižní čechy hlásí 36 stupňů ve stínu 😝 v bytě máme 29 a vůbec to nejde vyvětrat 🙄 malá teď poprvé za celej den usnula, je chudinka celá propocená, tak se pořád máčíme ve sprše
pepka malý je pořádný chlap 😀 kam my se na něj s našema 6-ti a půl kilama hrabem, bráchy je mi líto, snad to bude OK
tak malá je po 10 min vzůhru 😠 tak se jdem zas chladit do sprchy, zatím čus

cryonae
23. júl 2009

cafte kocky, len rychlo pisem, lebo maly je dnes jak cert,... som uz uplne vyflusnuta
boli sme dnes u dokyny, vsetko fajn, bola prekvapena, aky je maly pohyblivy 🙂 mame 75cm a 9440g... ja som sa zase cudovala, ze z coho ten krpec pribral ked nic nejedava, dokyna ma sprdla, ze musi maly viac masa, aby nedostal anemiu, ale ako ho mam do neho dostat mi neprezradila :-/
a co sa tyka lepku, tak mi potvrdila, ze bola na nejakej gastrowhatever konferencii a tam im potvdili, ze sa pravidla menia a lepok sa moze uz od 6 mesiacov, takze pohoda klidek 😉

rominka
23. júl 2009

hojte kocky pekne vas zanedbavam dneska a vcera jsem si musela vzit paralen neco na me leze tak mam strach at to mala nechytne staci kdyz ta ma zadni rymu a ted se ji to jeste zhorsilo vcera poradna vazime 6990 vzdycky mi tam vazi min jak doma a 67cm 2hodiny jsem tam s nou cekala protoze dosly 3 maminky s miminkama stejne nam nic nerekla pani doktorka jen co jsem se ptala tak ze zlaty net....dovcu posouvame o tyden jednak vetcinou vse obsazene a horsi domluva jak jede vic lidi....chteli jsme neco okoli besenove a ptala jsem se doktorky na to a ta mi rikala ze z besenove si kazde druhe decko doveze prujem 😢 tak kdo vi kam nakonec pojedem mala vcera ne a ne usnout becela az do 23.00 ale zuby zatim nic tak nevim....aaaa uz ju slysim jsem si myslela ze ju vzbudi sekacka....tak si vas opet doctu vecer 😒

cryonae
23. júl 2009

baby maly od tretej mrncal a od piatej do siestej som ho nosila na rukach, inak reval az do fialova 😖 😖 😖 nemohla som ho nosit ani lezmo, musel mat nohy okolo pasa... nakoniec zaspal aj tak.. kokso, tak toto sa mi este nestalo ☹ ☹ ☹ ☹ no nic, na veceru bude grilovane kura z tesca ☹ ☹ ☹ ☹

rominka
23. júl 2009

cryo-toz to mas ruky az na zem ja jsem vcera taky nosila ale mala je jina vahova kategorie 🙂 dneska jsem zkousla dat ju spat do postylky vubec nehrozi aby sama usnula ale jak jsem si naucila tak mam... 🙂 pepka-chudak bracha 😔 sisab.-tak vy jste vyletovali v Uherskem je to dobre a malinka je sikovna ze tak pekne s vama vydrzela vy jezdite sem a my zas hledame dovcu tam u vas....tal-chudak kamoska.....a ten origos slunecnik si koupila kamoska na jane a nadavala ze nesel polohovat tak si k nemu koupila rukojet od obycejneho slunecniku hlavne ze ten origos stal 1200

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre