Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

siska_br
25. júl 2009

zuzi, tu v tn v takom bio obchodiku malickom. su perfektne, makucke, chutia fantasticky, ale dost sa drobia 😝 maju aj ine prichute, len neviem ake... kupim ti zuzi? len neviem, ako by som ti ich dopravila

horajda
25. júl 2009

siska pozriem sa tu v nasich biosoch a uvidim, ale dakujem 😵

prsky
25. júl 2009

nasla som na nemeckom fore:

alnatura detske muesli miesat s jablkovou vyzivou kym nevznikne take akurat cesticko (baba nevedela napisat presne mnozstva) potom urobit kopky na plech (asi by som dala peciaci papier) a piect pri 160 stupnoch par minut (tiez presny udaj 🤐 )

dalsia robi taketo:

500g celozrnnej muky /predavaju u nas take cosi?/
300g margarinu (ten sa vraj moze, bo sa to pecie ?)
na chut vanilku alebo vanilkovy cukor (ten 1 balicek na tolko muky by nemuselo byt nejak skodlive)

horajda
25. júl 2009

no asi skusim to prve a uvidim a tie musli su bez cukru 😀

horajda
25. júl 2009

a jablkovu vyzivu mame doma co mamina robila bez cukru tak som zvedava co z toho vznikne

prsky
25. júl 2009

siska...nasa sa zas furt budi...ale inak som rada, ze uz nie je taky odlud, dneska dokonca same usmevy hadzala, tak som stastna 😉 ... inak asi je baba hladna, sak som jej dnes davala len mlieko a kedze bolo tolko vzruusa, moc toho nenapila

horajda
25. júl 2009

dikes babenky, ja uz palim do sprsky a k svojej malej bambulke, lebo uz mi chyba od 8, hned zachrnela ako som ju dala do postielky taka bola zmorena, tak dobru noc prajem

prsky
25. júl 2009

alnatura je bez cukru uplne...ale podla mna mozes kludne aj hocijake ovsene vlocky a pod takto spravit, len to treba posekat poriadne

daj potom vediet, som zvedava 😉

sisa.b
25. júl 2009

😕 to fakt idete takto riesit? no ja asi susienky nebudem davat vobec 😅

prsky
25. júl 2009

sisa..ja robievam susienky z ovsenych vlociek...aj ked uz davno som ich nerobila

ale ja nejdem davat vobec, bo mala aj tak malo je a takto by toho zjedla este menej nehovoriac o tom bordelicku, co to narobi 😀 zut a drzat si potravu sa hadam nejak nauci aj bez toho 😉

prsky
25. júl 2009

jej ozaaj..dnes mala lala vymesacie 🙂

sisa.b
25. júl 2009

lale prajeme vsetko najlepsie 😵

prsky
25. júl 2009

dik dik 🙂

a fotky z uz vcerajsieho vyletu: http://www.facebook.com/album.php?aid=2020728&i...

sisa.b
25. júl 2009

jeeej 😵 😵 😵

bezaz
autor
26. júl 2009

hojda
nikde nikto?
u nas sa vcera tazko pretazko zaspavalo, aj noc bola zuriva.. som sa rano nevedela rozbehnut
to detske muesli alnatura som este nevidela, musim kuknut

mojkamirka
26. júl 2009

ahojte
http://www.superdeal.sk/hero-baby-prebioticum-d...
kupujem ich v Dm alebo tescu, a medu je tam minmálne množstvo, tak myslím že to až tak nevadí. inak dávam drobcovi rohlík, odrobinky z chleba, a ryžové sušienky.

a recept na vraj dojčenské keksy mám, no ide tam žltok, hroznový cukor a maslo alebo margarín. Tak neviem čo je na tom moc dojčenské....

miri si ma pobavila, že prestávaš kojiť, bola som na tom istom pred dvoma týždňami a teraz začínam prikrmovať od znova, lebo týžden, som do neho nedostala ani ovocie, len čerstvé nepopučené na cmúľanie, no to má skôr na zábavku ako na najedenie sa. V tom teple mi úplne prestal jesť tak sme zase skončili na mlieku. spomínala som to doktorke, tak vravela že je to normálne. Inak máme 9800g a 73 cm.

sisa.b
26. júl 2009

mirka 😨 😨 😨 teda to mate paradnu vahu 😀 som zvedava, ako sme na tom my, buduci tyzden sa ideme dat zmerat a zvazit. pred 6timi tyzdnami sme mali 9100g/77cm 😝

mojkamirka
26. júl 2009

tu je link na tie ryžové piškoty, sú bez cukru, lepku, ochutené mrkvou, zeleninou alebo neochutené, je to na str.4
http://www.hypernova.sk/public/fd/64/12/d/62776...
ja ich síce kupujem v obchode so zdravou výživou, ale asi sú aj v hypernove

bezaz
autor
26. júl 2009

mojka tie som v hypernove ani nevidela.. asi som zle pozerala 😕
baby s tou vanilkou, akurat som pozrela do tabulky a vanilka je pisana od 18. mesiaca 😅

mojkamirka
26. júl 2009

bez to je leták z roku 2008, neviem či ich tam ešte majú

bezaz
autor
26. júl 2009

ved hej, vsimla som si 😉 a tiez tu cenu 😲

prsky
26. júl 2009

bez...ten recept je z nemeckeho fora, tak je mozne, ze u nas take nepredavaju, ale podla mna su to len nadrobno posekane ovsene vlocky alebo ine ize

mojka a co myslis, ze davaju do piskot? sak to musia niecim zviazat..zltok sa moze, das vlocky alebo nejake oblilniny napr. z hotovej kase, zmiesas vodou alebo mliekom ked nechces dat margarin a upecies - humac hotovy 😀

talinka
26. júl 2009

ahojteeeeee... 😵
tak a konecne doma, ne ze by bolo zle na neplanovanych prazdninach vikendovych u svokrusi ,ale doma je doma 😉
Dnes mi Tomi nejak moc spachtosil, cez den dal 3 spanky po 75 minutach 😕 😕 asi sme ho vcera v reichu znicili troska...ozik a kupila som nejake pampers,teraz som ich prave pozerala, navliekaju sa ako nohavicky a su super,som nevedela, ze take su....

riesili ste susienky..no ja sem tam dam,ale nejak sa o ne netrha, ani o tie kukuricne chrumky, sem tam dam roztek ale hned je na zemi a zozerie Max..alebo dnes som dala omrvinky.....takze neriesim, nechyba mu to...a susienky mam doma Nestle...samozrejme obsahuju cukor..ale neva, sak sa tym nepreziera....netreba nic prehanat.. 😉

dnes mal zas papu vytiahnutu z normal nedelnej svokrusinej polievky, samozrejme, z emu to chutilo,kedze to nebolo bez chuti...uz to fakt vzdavam... 😝

a Alnatury uz nekupujem to mi nechce jest, a ani ja by som to nejedla, tak to desne vyzera,fakt radsej domace spravim, aj ked nakupila som este nejake Hipp v rakusku,ktore som tu nevidela...aj nejaka tmava vyzivka s keksami na dobru noc a obsahuje to mlieko a ze od 4.mesiaca !! 😅

prsky,
suuuper fotosky, fakt.....lala mamu nezaprie na jednej fotka to je total ty ale uuuplne, som nechapala....svetove ste baby... a ake ma uz veeelke zubajdy horne.. 😀 😀 a Lale samozrejme vsetko naj k vcerajsiemu vymesaciu!!!! 😵 😵 😵

sranda, ako na dobre rozoznavam vase detuchy, na prskinych fotkach som poznala vsetky 😵 😵 kraaaasne deturence!!!!!

rominka
26. júl 2009

ahojte tak my uz jsme taky doma dneska jsem si po dlouhe dobe pospala do 11!!! hodin nasi rano jeli s malou na prochajdu tak mi to uplne bodlo vecer se Sabca totiz budila co hodku skoda ze nasi nebydli tady sem tam by mi to vozeni sedelo 😉 a dneska jsme byli cele odpoledne na oslave spis takova grilovaci oslava od mojeho deda slavil 85 Sabinka byla spokojena aj si pospala tak jsem byla rada ze to tak pekne zvladla ,holky pekny vylet jste meli aj fotecky a susenky jsem zatim koupila jen od hami ty safari ale jsou strasne maly tak je jen drobim Sabci do presnidavky bojim se ze by ji zaskocily hlavne ze pisou od 6 mesice

prsky
26. júl 2009

tani..dik...esteze sme s muzom podobne typy, ale mala je inak az na usta cely rudo 😉 ale vzdy sa najde niekto, kto povie, ze je cela ja 🙂 ale sak urcite ma cosi aj zo mna 😉 a Lale pogratulujem 😉

v tych vyzivach sa nachadza fakt kadeco - nechapem tomu - keby tam aspon dali dojcenske mlieko a ne plnotucne 😠

a alnatura je podla mna dobra..mala ju papa v pohode a aj mne chuti 😀

romi..dobreee, ze do 11tej .. zavidim 😉

sisa.b
26. júl 2009

mne sa dnes mala najedla mydla 😝 najskor si uchmatla taky kusok lanzy, co som mala na vani, ked som jej ritku sprchovala 😅 ani som si nevsimla, kedy. obaja sme tam boli s nou 😝
a za stvrt hodinu sa najedla mydlovych papierikov v detskej. normalne otvorila ten obal - vyzeralo to ako puder - a potom to jedla. a ja vedla nej 😝 este som kontrolovala, ci sa moze hrat s tym, co stiahla zo skrinky a ona zrazu zacala mraucat a pena z pusy 😝 😝 😝 tak som jej dobre popchala prsty do krku, ale doktorka nam povedala, ze nemame stresovat, ze nieco podobne davaju detom na posratie 😀 😀 😀
a vecer zjedla tolko zeleniny s masom, ze som az nechapala 😨 nas doterajsi rekord. asi jej budem davat to mydlo pravidelne 😀

sisa.b
26. júl 2009

prsky, aj nam hovoria, ze mala je cely tato, ale tiez sa najde vzdy niekto, kto povie ze je po mne 😀 a ja si myslim, ze ma po mne iba pusu. teda dufam, ze aj nos bude mat. nie ze by som ho mala ktovieaky, ale s tym krivim a obrovskym tatovim by mohla akurat banasovej konkurovat 😀

talinka
26. júl 2009

prsky, ano je tam podoba aj na Ruda ale na fotke cislo 10, je presne ako ty,akoby som teba videla,ked s asmejes, samozrejme okrem toho takmer bezzubikoveho chrupu 😀 😀 😉 a to nie preto, ze teba poznam a preto sa podoba na teba, ako vsetci moji susedia hovoria, ze Tomi je cely ja,.... 😀 a pritom zo mna nema asi nic,mozno farbu oci a mozno pery viac nic....alnatura..no ja som natrafila asi zatial na tie bleeee vyzivky...fakt nic moc chut.... 😝 radsej tatovu vyzivu dam...

sisa, sisa, takto mydielkom Rebeku napchavas??? 😀 no vidis ako krasne sa rozpapkala 😵

pepka
27. júl 2009

ahojte babulky

no aky krasny vylet ste vy nakoniec mali na devine a super pocasie, my sme boli v TN a tam bolo v sobotu skaredo, zima a obcasny dazd, ale volala som s kamoskou, ze v BA je pekne, hm, no my vsade nosime skarede pocasie tusim...

ja mam o jedno ditko menej, hanku sme nechali na prazdninach u babiek, ideme si pre nu next weekend, najskor hrala hrdinku, ze pohodickaaaaa ale ked sme odchadzali, tak bolo divadlo, ze chce ist s nami, ale nakoniec to dobre dopadlo, babka ju vzala vlacikom do mesta na zmrzku a dieta malo taky zazitok...vecer sme ju uz ani nezaujimali, ked sme volali, nahanala sliepky 🙂

pepka
27. júl 2009

tal, nekupila si plienky ale treningove nohavicky pre deti, co sa oducaju od plienok 😀 😀 😀
ale neva, vyuzijete, pouzit sa to da 😉

ja idem dnes k ortopedovi, zajtra na odber krvi kvoli tym klbom, je to hrozne, ledva chodim s vypatim vsetkych sil, maleho si prevazam po byte v kocari a v noci od bolesti nespim.... a to ficim na troch ibalginoch 400 denne, bez nich by som si ani neskrtla.
uz som sa rozhodla, ze ked bude treba, odstavim mata, nech mi da doktor cokolvek na to, len nech mozem fungovat, uz ma ta bolest nici a o dve deti sa takto starat neda, mata ani na ruky nevezmem....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre