Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

martina2008
24. máj 2009

kde ste? 🙂 pozerate lets dance?

delfinko
24. máj 2009

ahojte mamulky
my sme mali dneska s drahym grotesku kamosi nam pozicali satky reku ze vyskusame tak tu 8 metrovu som akosi nevedela obmotat okolo draheho a ta 12 metrova bola zase vsade len nie na malom no tak sme sa nasmiali pritom a cely spoteny sme boli 😝 maly mal z toho sou vyskal ako keby sme neviem ake opicky nanho struhali no nakoniec sme ho dali do nosica a isli von no motkovia sme riadny 😀

kika feeeeeeeeeeeeeeest krasne videjko si spravila sikulkaaaaaaaaaaaa si boze a tolko namahy si s tym mala urcite kym si to pozliepala dokopy joj no dakujeme je to od teba velmi mile moja aj hudba je peckova 😉

prsky pekna stolicka 😉

talinka aj vasa bude peknucka len nedocitala som sa nikde ze do kolko kil je my sme kupili do 23 takze mame pokoj na najblizsie roky
to steniatko je uzasneeeeeee strasne krasne len pri malom babätku v bytovke si to velmi predstavit neviem moja to skor ked budete mat ten domcurik to by bolo suprove havkac by vas strazil a maly by sa s nim vysalel na dvore to by bolo fajnove keby vam to vyslo fest velmi prevelmi vam drzim palce 😵 😵 😵 😵 😵

bez tak vy uz kolko mate tych zubkov ci pana a to jej ich uz aj cistis zubnou kefkou?

prsky
24. máj 2009

delf..dik..tato je pouzitelna do 50 kg...lebo aj 10rocnym detom sa blbo sedi na dospelackych stolickach a tato rastie s dietatom, takze preto by som rada tu 🙂

kika...pekne videjo, mne nesekalo ked som vypla stahovanie, len skoda, ze s Lalou nemam krajsiu foto spolocnu 😉 jedine zeby tuto: http://picasaweb.google.sk/prskavka/Laurinka#53...

inak nas prvy prikrm - striasalo ju, ale natlacila som ju ako husku 😅 prva lyzicka jej zaplnila cele usta bo som to neodhadla 😅 mam videjko, ale bojim sa ho zavesit na web, lebo to vyzera dost hnusne 😅 😀

martina2008
24. máj 2009

prsky, fiha, taku stolicku som nikde nevidela, a to som sa ich nakukala, kym sm tu nasu kupila, mame peg perego pappa dinner, ale uz ked sme ju maly doma, tak som u kamosky videla tu chcco, co som pisala talinke a ta je fakt, ze supis

martina2008
24. máj 2009

ufffff mali s y. 😖 .....kukam aj lets dance

petusaaa
24. máj 2009

prsky, ale ta stolicka sa mi zda nejaka nestabilna. videla si ju nazivo? 😕 mozno to len tak vyzera... inak dnes mama robila rovno 2 plechy tvojho kolaca :D ale nemala smotanu, tak vyslahala slahacku a pridala jogurty. jeden jogurt bol ananasovy s ananasom a coko pudingom a druhy bol jahodovy s jahodami a vanilkovo-smotanovym pudingom 😀

talinka
24. máj 2009

martina, super stolicka fakt,pouvazujem este 😉 aj ked lacna zrovna nie je, sice ani ta moja, ale nasla som ju aj za 118 euro u babulky, co nam aj kocik predala... 🙂

talinka
24. máj 2009

delf, ahoj moja, zdravi ta pumicaaaa 😵 😵 😵 ta stolicka je od 5-36 mesiacov 😉 a s tym havom mas cistu pravdu,ale ja som taky maniak na psov, ze neviem neviem ci rozum zvitazi 😀 😀 preto neriesim a nech osud da znamenie sam 😀 😀 😀

talinka
24. máj 2009

petusaaaa, nerob!!!! neprovokuj ma s tym kolacom , please 😝 😀 😀 😀 ja ho chceeeeeem ..... 😝
poslite mi receptos..prosim....aj ja sa chcem nim obzrat 😀

martina2008
24. máj 2009

talinka, ja som ju videla na babybazar novu za 135, ale uz tam nie je, asi je uz predana

talinka
24. máj 2009

prsky, no ze gratulacia k prikrmu.. 😉 no musi to byt fest hnusne videjko, ked mas strach to dat na web,ale urcite srandy kopec... 😀 tak co? treba dat tak po trostickach nie naraz celu lyzicku? aj ked ja mam take pidi lyzicky....

petusaaa
24. máj 2009

talinka paci sa http://foxterier.eu/foxterorovci/?p=459 je fakt super a da sa robit vselijako 😀

petusaaa
24. máj 2009

prsky neboj, ona sa rozpapka a ty sa naucis 😀 na nejakom 10 dietati uz budes proficka 😝 😀 😀 😀 😝

delfinko
24. máj 2009

petusa super si sa vynasla s tym kolacom ja 😉 inac ja som uz tiez robila ten kolacik a fakt je suprovyyyy
prsky nas tu nim vsetky zlomila 😀

ahojky pumica 😉 prave som ti pisala na facebook a ty si uz tu aka rychla no mam sa co ucit od teba 😵
este aj skypujem s braskom normalne nestiham skakat z jedneho do druheho pomooooc
tak ti zelam fest aby vysiel ten havino potom budete mat zamienku aspon kupit domcurik 😀 😀 😀

baby priznajte saaaaa vy ste pozerali vsetky tu tanecnu sutaz ze ste sa tu teraz nahrnuli 😝

prsky
24. máj 2009

petusa...v testoch boli tieto stolicky v pohode...to lacnejsia verzia vychvalovanej tripp trapp: http://picasaweb.google.sk/prskavka/Laurinka#53... tu maju aj v kike - vyhoda je v tom, ze aj starsie deticky tam mozu hacat, bo nie je moc prijemne sediet na dospelackych stolickach podlozenych poduskami atp. podla mojho chlapa je ta nemecka stabilnejsie riesena ako ta tripp trap

a potom je aj ceska verzia: http://www.nastavitelna-zidle.cz/index.php

je o nich debata aj tu: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

a jasne, ze sa Lala nauci papat aj ja odhadnut mnozstvo, co sa jej da v pohodke prehltnut

tal..no vyzera to akoby som tlacila hus 😅 ... ludia su vselijaki, mozem mat potom pod clankom kopec blbych komentarov... musim strihnut zaciatok (je tam prazdna stolicka, kedze som nastavovala kameru 😀 ), ale nemam na to uz teraz chut ...

prsky
24. máj 2009

boha...zly odkaz som mala v schranke...tu je odkaz na tu tripp trap https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

prsky
24. máj 2009
rominka
24. máj 2009

kika-uplne perfektni video jsi sikulka!!!!!tak my jsme dneska rano vyrazili na nakupy chtela jsem svetle rifle nakonec mam uplne jine akorat nesmim pribrat takovou velikost jsem uz dlouho nenosila a konecne jsem si koupila siltovku ktera mi sedi sice svetle ruzova ale neva a jeste jsem chtela adidas nebo nike sustakovou soupravu ale nikde nic libila se mi na mmb ale mam strach ze mi nebude sedet velikost pak jsem v chiccu ukazovala mojemu jidelni zidlicku fabulu at ma predstavu ale byla tam o 700 drahsi nez kde mam vyhlidnutou a pak jsme frceli k nasim grilovat a slavit mamka dneska mela svatek a ja zitra zas budu starsi 😠 aj pocasi nakonec vyslo rano zima zatazeno odpoledne pecak tak jsme meli takovy dobry den tal-hafosek peknucky stenata jsou vzdycky nejlepsi ale budes met doma veselo jestli na vas zbyde 🙂 kamoska ma taky v byte a chlupy vsude ani nepomoze denne vysavat a o sedacce ani nemluvim a ty chces novou

talinka
24. máj 2009

petusa, ze dakujem ti za buduce kila a zvacsujucu sa husoeninu na mojom tele, tak velice pekne dakujem 😠 😀 😀 😀 jupiiii, uz sa tesim..

delf, yo yo pisala som ti, aj mas tam odpoved a cosi navyse este aj spravicku 😀 ja tiez som aj tu aj na FB chatujem s kikuskou...zaciname praktikovat take nocne chat rozhovory 😀 😀 😀 teba nevidim na FB ako online tak nemozme chatovat...ano aj ja som pozerala lets dance...ale len preto ,lebo maly sa metal tak som bola pri nom

prsky, ok...a neva aj mna tlacili ako hus, ze vraj...preto teraz tak lubim papat a vyzeram ako vyzeram... 😀 nastupujuca obezita 😀

talinka
24. máj 2009

nieco sa mi stalo s pocitacom, prestal mi blbnut zrazu, ze by to ten virus vzdal??? 😀 😀 uz ho to nebavilo so mnou asi bojovat... 😀

talinka
24. máj 2009

rominka, na MMB maju ovela lacnejsie stolicky .. 😉 a co spravi pes v byte si viem velmi dobre predstavit,mala som teraz psika 12 rokov takmer a chlpy boli vsade ,ale to je nic oproti mojej laske k nemu, ked ho milujes nie je co riesit 😀 a my sme psickari a bez psika nevydrzime a mne aj priatelovi zomreli minuly rok nasi havkaci...mne zomrel den po mojom porode, este pockala kym porodim, aby som kludne odrodila 😔 😔 😔 proste nam to chyba moc...a na sedacku kasleme, ved sa ocisti... 😉

delfinko
24. máj 2009

tak pozdrav kikusku ze krasne videjko spravilaaaaa 😉 teraz neviem kde ti mam pisat skor 😀
ja som sa prave pustila do tych fotociek len som zvedava ako dlho vydrzim maly zacne kazdu chvilku mrnkat ze je hladosko 😵

rominka
24. máj 2009

tal-tak to jo jak melas hafoska doma tak to znas a neni co resit 🙂 tak treba to vyjde a budete 4clena rodinka ,jdu kuknout na mmb co je noveho

rominka
24. máj 2009

prsky -tu rostouci zidlicku sem taky videla ted u kamosky a chvalila si ji ale nevim co to mela za znacku

rominka
24. máj 2009

prsky -tob video jsem nasla v jedne diskuzi ted ☹

talinka
24. máj 2009

delf, pis mi vsadeeee.....nech sa riadne zacvicis, ...je to adrenalin.... 😀

talinka
24. máj 2009

jupiiiiiiiiiii, tusim, ze Flasik koooonecne vypadol...pocujem z obyvky nejake kecy jeho 😀

talinka
24. máj 2009

delf, odkaz kikus odovzdany 😉

talinka
24. máj 2009

rominka, uvidime, ja viem, ze mi to zas nevyjde tak som v poho aj ked samozrejme by som to chcela, aby to vyslo....ale este mozno nie je zrovna ten spravny cas 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre