Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

sisa.b
29. jún 2009

juj, holky, dnes som dostala 13ty plat za minuly rok, takze bude konecne umyvacka 😵 😵 😵 uz sa tesiiiiiiiiiiiiiiiim.

este sa rozhodujeme, ci pojdeme niekam na dovolenku, ale zrejme nie, mala sa mi zda este moc malicka. budu nam stacit tie tatry a par vyletov k tomu 😎

prsky
29. jún 2009

cafteee...tak mam po skuskovom konecne 🙂 horne zubky su uz tusim prerezane, este nie su uplne vonku, malej sa aj kozicka polepsila a dnesny prikrm zas 0 bodov, som ju prechvalila 😎

zuzi..streda môžbyť, dohodneme podrobnosti 😉 jani, zoberiem ta ak chces 😉

zuzz
29. jún 2009

tak uz som to snad docitala.

tal - aj ja mam v noci podobne pocity - ci to vazne musi kazdu hodinku-dve cucat? ved ja sa chcem vyspat dlhsie, nez 2hodiny v kuse.
vcera som ju uz musela vecer ulozit na zaspatie do postielky. kedze na to nie je naucena, tak hodinu revala. lenze uz sa prilis vela pohybuje a ja stale trpnem, ze zleti z postele. tak ju chcem naucit spat v postielke. o pol jedenastej som ju po krmeni dala naspat do postielky, ale jasne, ze pri nocnom krmeni o jednej som uz pocas neho zaspala a zobudilo ma jej mrncanie az o pol tretej, ked chcela pit znova a ja totalne dezorientovana, ze preco nie je v postielke ... 😀 som ju nasla v nasej posteli.
dnes uz tolko nerevala, lebo bola unavena - bola od pol stvrtej popoludni hore, takze o pol osmej v postielke celkom pokojne usinala.

prsky
29. jún 2009

zuzz...ked spi natalka s vami v posteli, tak sa zobudis az na mrncanie? bo ja malu prekladam v polospanku ani neviem kolkokrat v noci a spim uplne super...mam dojem, ze sa teraz uz ani nebudi tak casto ked si k nej okolo pol noci lahnem - do pol noci je to kazde 2 az 2,5 hodky, po pol noci uz len raz a potom rano zasa

deni_v22
29. jún 2009

prsky a ako mas vyriesene, aby ti mala nezletela z postele v case, ked tam este nie si? lebo aj nam sa skvele spi spolu, no jej pohyblivost sa stupnuje, uz si sama takmer sadne a to uz prepadne aj cez ohradu z perin a vankusov

zuzz
29. jún 2009

prsky, ano, budim sa az na jej zvuky, vrtenie uz nevnimam. ja sa tak prerusovane neviem dobre vyspat. nanestastie. natalka sa aj do polnoci od osmej zobudi len raz, cca o 11tej, ale potom to ideeee 4-5krat do siestej. to ju uz ale asi nebudem prekladat do postielky, lebo rehabilitacie na ruku moc nepomohli, ked ju stale musim vlacit. je na mna uz tazka.

deni - ja sa tiez bojim, ze bariera z perin ju nezastavi.

talinka
29. jún 2009

ahojteeee...

po prve:

zelam vsetko NAJ NAJ NAJ vsetkym nasim Petruskaaaaaam!!!!! cmukesy najvacsie 😵 😵 😵

maly spinka zatial, tak vas idem docitat,kym sa mi vari voda,aby som sa mohla umyt,kedze tepla netece 😀

montana13
29. jún 2009

Ahojte 🙂

Baby, aj nás ešte stále trápi grckanie, hlavne po mliečku, to vygrcne zopár krát, niekedy ešte aj po 1-2 hodinách. Minulý týždeň som bola na poradni a doktorka mi povedala, že to má z toho, lebo pahltne je 🙄 a nič mu na to nemôže dať, vraj nech neje tak pažravo a bude O.K. 😕 😕 😕 a teraz čítam, že Vám na to dala aj nejaké homeopatiká (janejane, že?). Sisa a vy ste boli kvôli čomu na tom gastre?

montana13
29. jún 2009

Ahoj tal, dobre, že si to pripomenula, aj ja sa pripájam k meninovým oslávenkyňam 😵 😵 😵

elanela
29. jún 2009

ahojte babulky mám taký dotaz pre tie čo dávate kašičky mám od Hippu aj Hami robím to podla návodu ale je to dost riedke a malej ked to dávam lyžičkou tak jej to tečie všade krmenie des všetko mokre začínala som takou vzorkou od Nestlé ryžová a tú ked som zarobila tak bola pekne hustá ja neviem či hentie zarabam zle prečo je to také riedke neviem si predstavit ako bude papat polievky šak to je hrúza ale ked ma pyre to papa pekne ale jak je to redšie no sodoma komora cecilko 😀

prsky
29. jún 2009

deni...no zatial sa krpata prevelice hybe len ked este nespi a to som pri nej...ked zacne vzdychat, ze je hore, ked este nespim s nou, vzdy ju najdem tak, ako som ju opustila ... ale tiez uz vedieme debaty o tom, ze ako to spravime.. najkatastrofickejsi scenar mame taky, ze dame matrac na zem = zrusime postel 😀

zuzz..tak to nic moc teda 😒

monty..hehe...no nech mu to dokina vysvetli, ked je taka mudra 🙄

deni_v22
29. jún 2009

ela, ved prisyp z tej kase viac, ked sa ti zda riedka...ja to nerobim podla navodu, len tak od oka sypem a miesam, kym to nie je ok

prsky, Dianka tiez lezala ako kvargla a za par dni sa velmi zlepsila v presune, no zrusit postel.....neviem si predstavit, kam by sme tie dosky dali 😅 asi ju radsej zacnem ucit na postielku..

deni_v22
29. jún 2009

fuj, ale sa mi nechce ist zehlit 🙄 ..baby maju zajtra vysvecko a garderoba este vykrcena...

prsky
29. jún 2009

deni..nasa sa uz dost premiestnuje za normalnych okolnosti (ako neprelezie 5 m, ale racikuje a rotuje), ale v posteli nema zatial nejaku snahu sa otacat na brucho a putovat...moja mama maju postel odjakziva v strede miestnosti a ako som uz spominala, spavali sme s nasimi od malicka - hovorila, ze to nejak neriesila a nespadli sme z postele - takze uvidim, ako to bude pokracovat, ale zatial sme si naplanovali dat po stranach nieco makke, ak by padla, nech to nie je take tvrde 😉 My by sme dali dosky zatial do cackarne/skladu/buducej nasej spalne (to vsetko je 1 izbietka v byte 😀 )

my ideme zajtra oberat marhule a budem varit dzem - a to som este neuvarila z tych 5 kg pomletych jahod v mrazaku...tak sa mi do toho nechce 😒

sisa.b
29. jún 2009

deni, ty chystas holkam na zajtra nejaku garderobu? 😨 😕 ja len kvetinky 😅

sisa.b
29. jún 2009

prsky, ja som pred chvilou dovarila ribezlovy dzem 😀 a som stastna, ze to mam za sebou 😎

deni_v22
29. jún 2009

tak to mas dobre, lebo nas stupel uz putuje aj v spanku...ale ako hovoris, mozno nespadne, lebo si to nemoze dovolit 😉

ja varim lekvare s gelfixom, takze to az tak neboli...odstat si pri sporaku taky pravy - miesany az do zhustnutia, to je riadna fuska...

deni_v22
29. jún 2009

sisa, to nie ja, to oni si prichystali 🙂, ze len aby som ozehlila...aleuz som to zmakla...
a ribezle uz mate ???? u nasich boli cez vikend zelene 🙂

prsky
29. jún 2009

deni..ja tiez s gelfixom, len pri tom mnozstve (jahody aj marhule) musim na viackrat, bo nemam taky hrniec, ze by sa mi 5 kg jahod zmestilo naraz 😉

a mozno maju ti nasi drobci nejaky radar a spoznaju, ze su pri okraji, aj ked nasa nema pud sebazachovy...tak sa zacala na rukach hadzat a ked s nou sedim pri stole, prevracia sa na brucho, alebo sa hadze tak, aby bola dole hlavou - to sa jej strasne paci - ked mi to prevratenie na brucho spravila prvykrat, skoro mi spadla...este 5 min potom mi dobre buchalo srdce 😀

sisa.b
29. jún 2009

deni, u nas uz ribezle opadavaju 😅 ja tiez len s gelfixom, ale u babky som varievala normalne - po trochach s cukrom do zhustnutia 😝 uz nikdy viac 😝

sisa.b
29. jún 2009

holky, mne mala teraz nechce nic papavat, akurat vecer ju moj drahy napchal bananom. a pred chvilou som jej dala fenistil a ona cely banan vyvratila 😢

prsky
29. jún 2009

sisa..a nejdu jej zuby? u nas to je s prikrmami striedavo oblacno, ale uz sa fakt nekrenkujem...dnes napr zije iba na mlieku

sisa.b
29. jún 2009

prsky, zuby pozeram kazdy den a nic. este dva tyzdne dozadu nam doktorka povedala, ze kazdu chvilu pojdu, lebo to ma naliate. a ten kasel ma skaredy ☹ zas to chytila od velkacov ☹ hlavne ze sa stale napchavaju zmrzkami 😠

pass
29. jún 2009

Ahojte 😀

pridavame sa k tym ktorym dietka dneska malo papali, drobcovi ide druhy zubok a je to horsie ako pri prvom, uz aj teplotuje treti den ☹

ja som tento rok uvarila namiesto ceresnoveho lekvaru ceresne v karameli, v tom nadseni z noveho sporaka som pridala prilis vela cukru 😅 ma to docela zaujimavu chut 😀

sisa.b
29. jún 2009

inak cez vikend sa mala naucila sama robit tapusky 😵 😵 😵

sisa.b
29. jún 2009

pass 😀 treba skusat nove recepty

pass
29. jún 2009

sisa, veru treba, som si ista, ze pri svojej roztrzitosti raz nieco nove vymyslim 😀 😀

deni_v22
29. jún 2009

sisa, super 😵 tiez sa tak vytesujem z intelektualnych pokrokov...dnes som jej pri krmeni hovorila taku basnicku - ruky, rucicky, mate pekne prsticky....a sama otacala ruckami a dokonca na zaver aj zatlieskala, som sa dost cudovala, lebo bez ukazovania to doteraz nevedela, no ukazovat som nemala ako - kedze v jednej ruke miska, v druhej lyzicka 🙂 ...
a este poznatok z vikendu - "emmm' znamena, chcem sa pricucnut 😀 normalne cielene ten zvuk pouzivala...

pass, na palacinkach to musi byt uzasne..karamel mozem 🙂

rominka
29. jún 2009

ahojte tak dnesni uspavacka trvala az do ted 😠 vycucla me a ted uz ani pit nechtela tak jsem ju nosila cim dal horsi usina ale pres den pekne jedla a byla hodna zvladli jsme kadernici aj cukrarnu a je cim dal tim vic divocejsi kolem hraci deky mam same polstare uz brzy skonci to kde ju polozim tam ju najdu ,rano frcime k nasim hned rano tak by nemuselo prset ,tchyne a spol.maji dole horecky tak radci prchame 😉

sisa.b
29. jún 2009

jeeej, deni, takze vy uz aj rozpravat zacinate 😵 😵 😵 my otacame rukami na - len tak vselijak. a to uz pekne davno. vlastne to zacalo tak, ze si objavovala ruky a jednu si tak otacala a druhou si ju chytala 😀 no kazdy, ked ju vidi, tak hned supusti - ako sa mas? len tak vselijak 😀 tak uz si to s tym spojila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre