Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

siska_br
23. nov 2009

ahojte dievcata

dakujem vam vsetkym velmi pekne za podporu, ste velmi zlate

ako sa mate? co nove?

zdenus
23. nov 2009

caute 😉
bez ake ta to postihli vycitky svedomia za tortu???? ja som tiez robila len smotanovu as piskotami...a moja mama upiekla domacu.....nejako sa mi tieto veci nechce riesit, aspon nie teraz, ked mala rok a vobec nechape, co sa deje 😀 😀 😀

eli sa v januari zveze pri vioanocnych kolacoch, kedze ma 5.1. a jej uz pozveme asi ja kamosov, ved 3 roky, to uz je je cosi 😝 😝 😝

sicilia
23. nov 2009

Ahojte micky, tak po dlhom case zase na koniku 😉 nejak nestiham ani citat, riesime byvanie, tak je toho trochu doooost. Inak oslavu uz mame uspesne za sebou a tiez som robila piskotovu tortu a maly tlacil ako o zivot.. 😀 ale tak to on vsetko.. inak mame 9,1kg a stale je to strasny dobrusik, zaspava nastastie sam aj vecer, aj cez den.. a uz nekojime, sme prestali 2 tyzdne pred rokom.. a zniesol to ovela lepsie ako som cakala a zacal spavat odvtedy celu noc, ale 2 dni sme museli strasne bojovat🙂
bez, ja som ani nevedela, ze ides na operaciu, som citala dnes na fb, tak som rychlo bola precitat nieco viac.. jaaaj ty kokos, sa na Vas nejak lepi.. ale vidim, ze to znasas uplne super, takze super..
siska a co sa deje, som nejak nezaregistrovala.. loser🙂)
baby a na oslavu mozeme aj my prist? Ja som sa este nikomu nenahlasovala a neviem ani ziadne detaily, viem len kedy to je, ale neviem ani kde a co treba priniest, ale kolace nosit urcite nebudem lebo citam, ze skoro vsetky idete piect, takze vymyslim nieco ine, dobre?

tara2
23. nov 2009

Caute 🙂

sic - ahooooj po dlhom case, jasne ze mozes prist na oslavu 😉 cim nas bude viac tym lepsie

bez - ja som robila dve torty jednu smotanovu pre maleho a ostatne deti a jednu taku normalnu pre dospelych, mali sme dost hosti tak som musela nieco ukuchtit...

co sa tyka buchania si hlavy maly si tiez trieska ale len ked je v stolicke tak sa hadze dozadu a naramne sa tomu tesi 🙄

dnes mame zase nabity program bezime cvicit potom navsteva...zase tu budem asi az vecer. Ozaj a konecne som hodila nejake nove fotky na facebook http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/albu...

pepka
23. nov 2009

ahojte,
my uz mame konecne tiez vsetky oslavy za sebou, aj detsku aj rodinnu, ako dobre, ze dve deti sme jednym vrzom odoslavovali...

sic, jasne, ze mozes, co by si nemohla, ved s tebou ratame, aj s liou som sa bavila, tak dufam, ze pridete...
netreba sa nikam, nahlasovat, kto pride, ten tam bude a na konci sa pritomni poskladaju na prenajom, co cini 5€ na hodinu (za MC nie za osobu 🙂 ).
ja skusim vam baby este nakreslit a oskenovat nejaku mapku, nech to lepsie najdete.
pre tie co maju navigaciu:
48°12`15" N 16°58`50" E

a ja len dufam, ze do nedele budeme zdravi, lebo Mato je tak soplavy, ze vysavac fici stale a aj tak sopel az za usami, tak uvidime.
ak by sme sa do nedele nevylizali, ktory dobrovolnik by sa podujal prist presne na tretiu a prevziat MC ?

prsky
23. nov 2009

a sak ja tiez idem riesit torty a varenie len kvoli hostom (rudo si vymyslel chrenovu omacku s knedlou, ze nech sa svokrovci zalizuju 😒 )...v stredu dojdu zas kamosi, tak to len chlebiky a taku smotanovu narodeninovu, nech ju ma Lala presne na narodky 😉 a ja zas aby som mala fotose s tortou, lebo som jej vyrobila na stranku videjko z fotkami a podmazom ze Lalin prvy rok 😀

pepi, my to mozeme skusit - aj ked s nasou dochvilnostou to bude boj 😀

siska_br
23. nov 2009

to je uz tuto nedelu nasa oslava? som zamrzla v case...konecne nieco pozitivne...

my by sme teoreticky na tretiu tiez vedeli prist, ked nezabludime v ba, len do siedmej sa nam asi nepodari zostat, predsa len sa nam bude treba este domov dopravit. takze ja sa mozem ked tak na to prevzatie ponuknut, ale na pripadne odovzdanie neslubujem...

pepi, mozes mi poslat este adresu toho MC? dakujem

sic - a ako si to zrealizovala s odstavnim? hlavne v noci?

mia114
23. nov 2009

ahojte
chcem sa opyta, idu na tu vasu oslavu aj manzelia?stale rozmyslam, ci mam prist, alebo nie.

cryonae
23. nov 2009

myi ja beriem aj cryonka 🙂

prsky
23. nov 2009

rudusik ma vezie, takze asi na oslave ostane 😉

mojkamirka
23. nov 2009

ahojte, tak ja tiež vymýšlam čo napečiem, snád teda dojdeme, malému je nastastie už lepsie ale tento týzden vynechám vsetky aktivity aby sme boli v nedelu uplne fit 😉

pepka, aj ja by som rada vedela presnu adresu MC, hlavne by ma zaujímalo aké električky a pod. z hlavnej stanice chodia k MC a názov zastávky. A je v MC aj nejaký osobitný kútik, kde by som potom mohla nakrmit drobca? Tipujem, že hej ale pre istotu.

siska, my budeme max. do šiestej aj to je asi veľa, ale na tretiu dojdeme isto, len záleží ako pôjdu spoje. 😅

mojkamirka
23. nov 2009

a ja beriem tiež MM, bez neho nejde ale ked ma nastve a bude vymýšľať tak pôjdem aj sama 😠

amonis
23. nov 2009

ahojky tak tady se planuje na oslavu moc vám to přeju užijte si to....

my dneska s Kiki na ORL protože furt blbě slyší takže jdeme trhat nosní mandli 11.12. bude tam 24hodin a já sní takže manžel bude s malinkou doma to jsem fakt zvědavá jestli to zvládne protože jí celý rok neuspával ani nekoupal prostě nic nějak se mu to vyhlo 😠 😠 takže do toho pujde po hlavě snad ho Karolínka veme v mylost 😀

montana13
23. nov 2009

Ahojte 🙂

Baby, tak možno nakoniec dorazíme na oslavu aj my 😵 😵 😵 . Môj mužo má ísť totiž v ten víkend na školenie, ale vravel, že to bude asi iba do soboty, tak v nedeľu by nás mohol hodiť do BA...

No idem popozerať trochu dozadu, ako ste dohodli, čo a ako... Môžete mi poslať adresu, kde to bude?
A ešte jedna otázočka... zmestíme sa tam aj my? (ked som sa rozhodla takto na poslednú chvíľu...)

bezaz
autor
23. nov 2009

jeeej to vyzera, ze nas bude pekne vela, moc sa tesim 😀
tal sandra je super cvicitelka, aspon mne sa moc lubi, okrem toho aj tym, ze nema 40kg 😵
peto neviem, ci dojde, ze on nas odvezie a pojde na moravu na ryby 🙄

talinka
23. nov 2009

cafte,

nooo baby same pozitiv spravy, to sa mi paaaaci, ze nakoniec sa nas tam zide tak vela a aj mimo BA novembrovciatka, tesiiiiiiim...do siedmej nam aj malo bude 😀 Ja Vladka beriem, vezie nas tam, a pripadne zostane este s tominom vonku,kym bude spat...ale uz dnes bol nestastny, ze zabudol, ze je hokej v nedelu..tak ma obrovsku dilemu, tak som mu povedala, nech si vyberie co je prednejsie rodina co hokej 😀 som sfinaaa???.... 😀

pepka , a ty rob co sa da, NESMIES tam chybat....moc drzim palce, uzdravte sa.... 😉

bez, ja som sandru dlhsie nevidela, ale presne ona je krv a mlieko 🙂

montana, super, ze dojdete, tak ja ti zatial nebudem posielat tie hipssy, asi, ...ci? jasne, ze sa zmestite a pepka adresu upresni 😉

sic, tak vy uz odstaveni, zavidim....a jasne s vami pocitame na 1000% aj s lius 🙂 a co sa idete stahovat, ci co?
na oslavu sme sa tak dohodli, ze kazda nieco napecieme, preto kaza pecieme, ci uz slane alebo sladke, aj ked ja este netusim co to bude...co urobim...

narodeninova torta,...no ja sa s tym babrat nebudem, na fotenie objednam a tominkovi urobim nepecenu...asi tak nejak som sa rozhodla

mia, pridi, aspon sa konecne uvidime, kedze sme sa tu u nas este nestretli,aj ked to mame od seba par metrov 😉

talinka
23. nov 2009

pepka
tara
prsky
horajda
bez
talinka
siskabr
kika
cryo
lia
sic
mia
mojkamirka
montana
kuratenko

koho som zabudla???

talinka
23. nov 2009

zuzz

talinka
23. nov 2009

no ja mam dnes po tej oslave, co kolegyna mala 60-tku, videla som si svojich "milych uprimnych" kolegov po roku 😝 ziadna zmena, opat sme sa raz vsetci velmo lubili, ako vzdy,ked sa oslavovalo...a boli sme na seba mili, vsetci ma samozrejme vychvalovali,ako mi to sekne, ze mi materska prospieva a take falosne kecy 😀 som rada, ze som na materskej....ta pretvarka mi tma liezla na nervy...aj ked par ich tam bolo normalnych a s tymi som aj dobre pokecala....
Oslavenkyna tam mala brutal kolac a tortu kakaovu s amaretom a visnami som sa napraskala....ked mi da recept na jeden orechovy zakusok , capnem ho aj vam sem, lebo bol uzasnyyyy...keby som to zvladla, hned vam ho na oslavu spravim ,ale ja s tymi lavymi rukami 😀

talinka
23. nov 2009

to fakt len ja tu trcim? vsetky chodite tak skoro drichmosit? ci sa venujete polovickam, to bude asi tym, miesanica na druhe mimi 😀 tak dobru noc !!! 😵

tara2
24. nov 2009

Caute 🙂
kde ste vsetky? To som tu prva o tomto case? 😕 😕 😕

tal - pekny sumar osob si spravila 😉 a jasne uz sa tesim na recept 😉

sicilia
24. nov 2009

tak vam opisem ako sme prestali kojit.. no my sme uz cez den nekojili vobec, uz len vecer pred spanim a potom v noci.. Najskor som ho naucila vecer zaspat bez mliecka.. mal povodne taky ritual, ze som ho okupala vyniesla hore do izby, tak obliekla nakojila a isiel do postielky spinkat.. ked som ho tam skusila dat bez kojenie, tak brutal rev.. Tak som ho pekne obliekla a spravila zniesla som ho dole na chvilu pozriet TV, aby si to nespajal s tym ritualom a isli sme spinkat presne tak ako cez den.. len som ho zaniesla, dala mu pusinku a odisla.. chvilu si tam este vykladal a zaspal.. takto som to nechala asi tyzden, ze som este v noci kojila, ale vecer uz nie..
no v noci, ked sa zobudil, tak som potom spravila presne to iste, zniesla som ho dole, pozreli sme 5 minut TV a on zabudol, ze chcel papat.. Bolo to ale len dve noci, lebo ja ho nechcem vyberat z postielky, aby si moc nezvykal🙂 ale bolo to hlavne kvoli tomu, aby sa oducil od mliecka.. On uz nebol hladny, len chcel byt pri mne, takze chvilu bol a pomaly zabudol, ze sa budil, lebo chcel papat.. potom som si povedala, ze uz ho ani nevyberiem.. a on trochu pomrnkal, tak som prisla na chvilocku pohladkala, dala cumlik a on spal dalej.. a stvrtu noc sa uz nezobudil... nechcela som mu davat nic v noci ani pit, lebo by sa mi budil potom stale..
Inak mi pokracovacie mlieko nechcel vobec, tak ked som ho spravila a on ho nevypil, tak som mu nakoniec do neho zamiesala jeho nemliecnu kasu a on to zjedol 😀
Tal, uz len v noci kojis? budem drzat palce, nech to vyjde, ja som uz musela, lebo som videla, ze uz nechce papat, ale len tak cuckat 😀 a zbytocne sa kvoli tomu budi a ze takto to bude aj pre neho lepsie 😵
baby, tesim sa na tu oslavu bude super, len my spinkame od druhej, takze prideme az okolo stvrtej pol piatej, nevadi?? mozno pridem sama o tretej, nieco donesiem a muz potom pride za mnou aj s patrikom, ked sa zobudi.. ved uvidimä 😀

cryonae
24. nov 2009

jej sicusik, mas moj neksonaly obdiv za tieto tvoje vychovne metody 🙂 tisko zavidim

baby ja nechapem 🙂 maly nechcel knizky ani vidiet, vsetky reporela roztrhal par dni potom, co ich dostal a dnes mi doniesol rozpravku o krtkovi a nohavickach, celu sme ju precitali a potom mi priniesol este knizku o krtkovi a myske, ako stavali dom a vydrzal tiez az do poslednej strany 😀 😀 😀 a potom od unavy zaspal 😵 😵 😵 😵 😵

a asi budeme mat prvy stolicku, lebo maly ma brutal naliate dasienko a sa mi zda, ze sa tam uz aj cosi pod nim belie 🙂
my tusim aj ninku dobehneme tymto tempom 😀

talinka
24. nov 2009

sic,ale kdezeeee...ja kojim este aj cez den a casto 😉 v noci tak 1-2x a vzdy pred uspanim...ak nespi v kociku

dobre ranko!

talinka
24. nov 2009

cryo, najprv som rozmyslala co je to za anglicke slovicko NEKSONALY az neskor som pochopila, ze len zamena pismeniek 😀

talinka
24. nov 2009

tomi prave upratuje, beha s papieorvou vreckovkou po celom byte a utiera dlazky, tak mam chvilu klud 😀

aaa, uz ma na nieco nervy, tak idem za nim a ide sa von....zatiiiim

cryonae
24. nov 2009

no tali, ty mas ale doma pomocnika 🙂 uz len to podchytit a za par rokov mas frei 😀
no yo, neksonaly... to som cela ja, ze si to po sebe uz neprecitam 🙄

talinka
24. nov 2009

cryo, pohoda,ja tak pisem pravidelne a necitam po sebe...to skor som na seba narazala, ze som hned myslela na nejaku angl.frazu 😀

no pomocnik ako pomocnik, nestiham tu po nom davat veci do povodneho stavu,lebo po nom spust 😀 ale tak to mate asi kazda tak... 🙂

cryonae
24. nov 2009

tali pohoda, klidek, tabacek, ja si tu sedim v obyvaku uprostred hory hraciek a kadecoho ineho, co sem tomcur navlacil a pijem studene kafco 😀 co k tomu viac dodat?

zuzz
24. nov 2009

ahojte, poslusne hlasim, ze natalia je uz konecne aj oficialne zdrava 😀 doktorka vcera skonstatovala, ze teda fakt bolo treba len vydrzat. hroza, skoro 4 tyzdne sme sa liecili, ale zaobislo sa to bez celkovych atb, iba do nosa pamycon dostala a este dake ine silnejsie kvapky.
takze na oslavu mozme v pohode ist a nikoho nenakazime.

som sa dnes rozhodla, kedze tolke idete piect sladke, ze asi spravim slane bryndzove tycinky. snad vam budu chutit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre