Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

tara2
9. jún 2009

cavte
tak uz sme doma, maly je okupany a spi 🙂 . Boli sme v nemocke za svagrom, chudak nevyzera velmi dobre ale najhorsie uz ma snad za sebou.

zuzi kokso uz 6? 😕 😕 😕

cryonae
9. jún 2009

zuzi vsak takymto tempom budete mat v 10 mesiacikoch komplet chrup!

baby ja som na prasky, maly od piatej do siedmej vkuse reval, bol unaveny, ale zaspat ani za svet a furt by sa len nosil, ked som ho polozila, tak reval az sa zakuckaval, no des a hroza.... potom sa este asi 5 krat strhol s revom zo spanku..
cely den som donho nic poriadne nenatlacila, takze musi byt aj hladny, no fajn

miyya
9. jún 2009

jeej sic to ti tak krásne papá. no krása, to u nás neni šanca....

že tri alebo štyri plienky, tak u nás aj desať denne, to je strašné ako vela kaká a ked nekaká tak aspon naprdí troška...

zuzinka že šesť zúbkov..ty kokso, tá ninka je ale zubana

miyya
9. jún 2009

jejha cryo to máte ťažké. my sme to mali podobné v sobotu. no ja som vtedy dala radšej na noc sirupček,aby sa aspon v noci netrápil

cryonae
9. jún 2009

myi zabudla som dnes skocit po sirup dp lekarne 🙄 koza sprosta, ale premyslam, ze mu dam na nac aspon viburkol... niekto tu pisal, ze to pomaha aj pri zubkoch a poriadne mu to ponatieram babydentom, snad to pomoze, lebo mi ide srdce urvat ked vidim, ako je mu zle

deni_v22
9. jún 2009

tu sa zubkuje o 106...my este nic..

bez, 6 zubkov?? 😨 nemas nejaku fotecku zubkatej Ninky? 😉

tara, to je ten svagor, co vam obcas pomaha na stavbe? predpokladam, ze je to mlady chalan..tak nech sa da cim skor dokopy..

cryo, tak vela sil do noci..snad sa Tomi unavil cez den a v noci bude spat...

martina2008
9. jún 2009

ahojte, hlasim sa spat z dovolenky u maminky 🙂 , bolo uplne super, konecne sa niekto staral aj o mna a to nadsenie, ze ma malickeho hocikedy k dispozicii....no starala sa o nas akoby sme boli ten najvacsi poklad
malicky sa dost rozpapkal, najviac mu chutia frutapury, tie zje niekedy aj dve naraz
zas mu ich davam len za odmenu, inak mu robim jablko s bananom, jablko s ceresnami, jablko samotne a pod., aj tieto moje ma celkom rad
zo zeleninky si velmi oblubil kombinaciu brokolica-ryza- masko alebo cerstvy hrasok-ryza-maso, vseobecne mu viac chuti hocijaka kobinacia s ryzou, ako bez nej
od zajtra skusime kombinacie bez ryze, nechcem mat z neho sikmookeho, nie? 🙂
gratulujem oslavencom, idem vas este docitat nech som v obraze

petusaaa
9. jún 2009

baby, hodila som videjko, ako sme sli prvy krat pod vodu http://www.facebook.com/video/video.php?v=11542... 🙂 🙂 🙂

rominka
9. jún 2009

tak nejenom ze pres den nespi ale dnesni uspavani na 6 krat nevim co to ma za moresy posledni 2 dny 😠

sisa.b
9. jún 2009

petus, krasne videjko 😵 my sme dnes odplakali to potapanie 😢 mne to pripada strasne skoro - na tretej hodine. a navyse bola minule brutalne unavena, nevyspata, tak sa jej to vobec nepacilo ☹ a oni nam kazu tak dlhsie - od seba a k sebe ich drzat pod vodickou. take obluky robime, co sa mi zda dost pre malu ☹ bojim sa, aby tu vodu neznenavidela 😢 a tie instruktorky ani mu ani bu 😠 ziadna rada, nic. no ved aj ideme menit miesto kurzu

bezaz
autor
10. jún 2009

bre ranko
peti pekne videjko, zavidim 😉
noc pohodka, len opica je od 4.15 hore, este medzi tym pospala po 10minut, ale inak zurujeme
prsky tak mne ta stupava ais nie je sudena, zajtra pride mama zo zajazdu, mali prist az v piatok, ale neviem preco uz zajtra, takze idem pre nu a bude u nas 😒 smola
este k zubom, ja som vraj mala v 8 mesiacoch 8 zubov, tak to uz ninka asi nestiha 😀 fotku zatial nemam, ale mala by som pofotit, ked teraz uz zacina vyzerat ako dospelak s tolkymi zubami, uz nemame doma babatko
martina ze 2frutapury na jeden sup 😲

cryonae
10. jún 2009

ahojte

toto bola katastrofalna noc, maly bol celu noc hladny, a nechcel jest a tak sa budil zhruba kazdu hodinu, strhaval sa zo sna, plakal zo sna.... no som na prasky
este par takych noci a odvezu ma

cryonae
10. jún 2009

peti krasne videjko 😵 😵 😵 risko je strasne sikovny 🙂 🙂

bez no len aby, podla mna ma ninka kludne sancu na 8 zubkov ako ty 🙂 vsak ma este cely mesiac 😀 ale mas pravdu, chce to foto!

bezaz
autor
10. jún 2009

heli tak dobehni ta tu slubovanu masaz 😉 detiska vyfetime von a aspon si vyvetras hlavu 🙂

cryonae
10. jún 2009

zuzi rada, ale dned uz mam o program postarane, vsak niekedy uz dobehnem 🙂

bezaz
autor
10. jún 2009

idete k lii na bazen? 😉

talinka
10. jún 2009

ahojte, hlasim sa vam 1x este z postele , zrazu mi ide net na NTB...Tomi sa tu vala vedla mna....

Vcera pri kupkani Tomi robil to, co od neho ocakavam na pevnine 😀 daval sa na styri a do sedu ako som ho drzala vo vani ...a ked lezi na brusku na zemi tak len sa snazi na styri a nejde, nieto este nabok a do sedu, no vodicka mu pomaha.......
som zvedava ako na tom budeme dnes s papanim, vcera som tiez dala do avent poharika (diky za tip ,baby) a zjedol takmer 40ml, no nic moc,ale u nas dost a to nam trvalo aj 25 min a niekto tu pisal, ze 100ml za 3 minuty, no nechytame sa 😖

pre FB negativne, kuk foto Tomiho s Maxom.....

http://www.facebook.com/album.php?aid=17897&id=...

prajem krasny horuci dnik !

bezaz
autor
10. jún 2009

jaj este som vam zabudla napisat, ze vcera mi ninka strhla chrastu z tej popaleniny, takze mi to zacalo mokvat a poobede sme sa nemohli odomknut, pokazil sa nam zamok, este ze bol peto doma, musel rozsrobovat cely zamok a vymenit tu vlozku.. takze mame obdobie "na posrateho aj hajzel padne" 🙄

mirri
10. jún 2009

dobre ranko,tak jsem vas docetla 😉
vcera mi nesel net,tak jsem nemohla zavislacit.nejhur to nesla babi,ze nemohla pres skype vykecavat s malym... 😀
cryo-ja jsem prozila takovou noc par dni nazpet,vim o cem mluvis...ja byla uplne v pr..li na druhy den.nastesti to trvalo jen 3 dny,ten prvni byl nejhorsi,pak se to zlepsovalo...a tesim se s tebou,ze maly nekouse... 😵

bez-auu,to te muselo bolet...a je fakt,jak se sere,tak se sere...a zavidim plnou pusu zoubku.. 😵

talinka-oba jsou kraaasni...mimina.. 😵 😵 chlupacek mi barvami pripomina naseho.jee,kde jsou ty casy,kdy byl takove mrne a spaval se mnou v posteli.... 😵

tara2
10. jún 2009

Dobre rano 🙂
u nas noc v pohode, v posteli som bola do 7:30 🙂 .

deni - nie to je druhy, tento je pracovne strasne vytazeny, ale ked moze tak pomoze. Je strasne zlaty, mam ho radsej ako toho druheho a hlavne je s nim sranda

peti - super video 😉

sisa - my sme sa este nepotapali teda nikto v nasej skupine a to za 3 hodiny uz koncime kurz 😕 . Ja mam pocit ze to zbytocne natahuju (asi aby si ludia zakupili este aspon jeden kurz), take divne mi to pride...

tal - krasne fotky, Tomi je zlatucky a samozrejme aj max 🙂

zuzi - ked sa dari, tak sa dari 🙄

bezaz
autor
10. jún 2009

baby tak mam pocit, ze s plavanim je zatial uplne spokojna len petka 😅

delfinko
10. jún 2009

baby potrebujem poradit co mam robit aby sa my neroztiekol vyprazany syr ja uz som z toho zufala zakazdym sa my nechutne roztecie uz nato nemam nerv robym to raz za uhorsky rok aj to pokazym to je hrozneee ☹

prsky
10. jún 2009

cafte...no tak baby co uz s vami...dojdete, ked budete moct 🙂

bez...capicu mas hotovu 😉

ja zacinam pri kojeni citit ten vyrasteny prvy tesak, ale da sa to zatial vydrzat...srandovne teraz inak Lala vyzera, bo 1 zub uz ma velky a druhy je este len kusok od dasienka 🙂

amonis
10. jún 2009

ahojky tal Maxík je nádherný zachvilku to bude maxi max 😀 😀 jsou to telata ale nadherní to je fakt.....a malinký jak se k němu má 🙂 .... u nás Karolí viděla skákat králika a byla z toho uplně paf... 😀

bezaz
autor
10. jún 2009

delf kupit syr z nizsim obsahom tuku 😉 najlepsie okolo 30percent.. a obalit 2x vo vajci a struhanke
prsky suuupis 😵
inak mame novu vychytavku, zahryznut sa do lyzicky a natahovat sa so mnou
opica mi teraz spravila dobry tlak, pekne hajkala, ja ju sledujem len cez klucovu dierku, ked sa hybe deka, je hore, teraz pozeram a deky nikde.. zhrozena otvorim dvere, dieta nie je v posteli 😲 tak ma normalne mraz prebehol.. a ona opica sa pregulala az do postielky, tam som ju za mantinelom nevidela 😀 este ze mame postielku prirazenu k posteli 😅

elanela
10. jún 2009

delfinko skús ten syr obalit 2x v obale ja tak robím vždy a neroztečie sa vyskúšaj

miyya
10. jún 2009

ty kokso bezaz to vážne??no šikovnica je to, poriadne si z teba vystrelila 😀

miyya
10. jún 2009

dievčatá chcem sa spýtať odkedy sa môže cestovina???

delfinko
10. jún 2009

jaaj baby ja som sa zapozerala prave do mein baby relacie normalne az nostalgia ma chytila ked vidim ako sa rodia deticky ☹ 😵 😵 😵

bez dakujem za tip ale ja struhanku nemozem nestravym ju nijak uz od detstva tak ja len cesticko robym na vsetko stale myslis ze je to tym a preto sa my roztecie?
ninka je riadny cetik take stresy ti robi joj no pokom to len to ditko je? 😀

delfinko
10. jún 2009

vypozerala som prave fotocky deticky su kraaaaasnuckeeeeeee

talinka maxik je zlatucky ako sa spolu hrajkaju tomino ma zivu hracku to musis mat fakt ocka na stopkach a pockaj ked ti zacne liezt 🙂 budu sa pretekat hihi a furt sa ta chcem spytat na toho tvojho predosleho havina ale stale zabudnem ze preco zomrel co sa mu stalo ked hned po porode si pisala ?

bez vy uz mate sest zubkov? to ako je mozneee no cista zavist my este ani jeden stale myslym ze uz uz a stale nic uz sa to taha mesiace ale dobre aspon nemusyme cistit takze o starost menej zatial 😉

a co sa toho plavania tyka ja som tiez feeeest spokojna maly tam santi ako delfinik odchadzame odtial stale asik najmokrejsi zo vsetkych 😀 len sa cudujem ze ponarate deti lebo nam to hebamme zakazala zevraj ten reflex pod vodou maju vyvinuty len do urciteho mesiaca po porode ze teraz by si mohli ublizit tak nam ich nedovolila ponorit 😖 😖 😖

tie plienky co menite tak nam stacia 3-4 cez den, vnoci jedna do tej sa stihne hned rano aj vykakat potom na obed menime a vecer sem tam ked si kakne stihneme este jednu vymenit ale to je fakt len zriedka este nikdy sme nemali zaparene nic takze som nadmieru spokojna s pamperskami musym teraz klop klop aby som to nezakrikla 😵
inac sa mame fajn vcera sme boli zasek na pekipe hrali sme sa na teplo more a dovolenky 😵 dneska je tomu tyzden co sa zacal plazit doma takze uz si ani neprdnem tolko sil ma v ruckach ze normalne nechapacky za vsetkym co chce sa doplazi a vytiahne vcera nam vybral cinku z policky som cumela nanho ako puk najviac ho zaujimaju kabliky od telky a flasticka z aktimelu tu ked vidi az sa trasie a hned sa priplazi 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre