Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

tara2
25. jún 2009

caute 🙂
dnes sme boli u koznej kokso 3 hodiny sme tam cakali 🙄 🙄 🙄 , naivne som si myslela ze deti uprednostnuju...iste 😠 . Keby som to vedela tak sa objednam na hodinu a kaslem na tych 10€, esteze bol muz s nami. A dokina ze ved mu nic nie je 😅 ze ma len akne (vsak to som vedela aj bez nej 😀 ). Pytala som sa este ze co mu mam davat (aku kozmetiku) lebo obcas mava take cervene flaky na chrbate (asi z potu) a doktorka na mna pozerala ako na nejakeho hypochondra ze "ved on je zdravy". Som sa na nu kukala, vsak ja sa tesim ze je zdravy a nepovazujem to za nic chore len som chcela pocut jej nazor...tak mi predpisala Oilatum do kupela a ze nemame pouzivat ziadne ine mydla a na tu plet mi dala vzorky kozmetiky na akne Biodermu - pletovu vodu Sebium H2O a krem Sebium AKN to mam potierat vecer najlepsie ked zaspi. Keby som vedela ze aj malicke deti mozu pouzivat takuto kozmetiku tak si usetrim 3 hodiny 😝 . Inak bola dokina v pohode az na niektore reakcie (hypochondrickej matky 😀 ), chvala bohu uz nemusime ist ani na kontrolu 😵 😵 😵

amon - super, som na vas dnes myslela 🙂 ...neboj sa urcite to nebude nic vazne 😉

amonis
25. jún 2009

jinak včera u doktorky malá moc nepřibrala to bude tím jak nechce ty příkrmy sakra važí jenom 7490 a měří 68cm takže nic moc....ale zatím říkala že se nic neděje že se asi více hýbe ...mám dávat jogurty prý i s tou marmeládkou pokud u nás nejsou alergie a dávat mám spíše tmavé maso než světle a ten vaječný žloutek.....jo měly jste vidět jak se tvařila u jogurtu 😠 😠

prsky
25. jún 2009

tara...tak toto nepochopim...ako kozna mala byt rada, ze to riesis

prsky
25. jún 2009

Lala je zas jak 100 certov...ale tusim sa jej tlacia horne tesaky, ma to tam take modraste a akoby trochu opuchnute...som zvedava, kolko to potrva, kym vyrasia

amonis
25. jún 2009

prsky nám ty vrchní šly skoro měsíc než se jeden prořezal teD už mame dva 😀 😀

amonis
25. jún 2009

tara díky že jsi na nás myslela určitě i to pomohlo že hodně lidí věřilo že to bude dobre.....

sisa.b
25. jún 2009

zdenus, neviem, ci je to v pamperskach jednoduchsie. ja som si mensie plienky popredala a cakam na vacsie, takze sme dva dni boli na navstevach v papierovych a teda pokadena bola zas az pod pazami 😠 😠 😠 to sa mi v latkovej plienke nikdy nestalo. takze mne je jedno, ci budem prepierat pokadenu plienku, alebo cele decko s bodyckom a pancuskami 😝 bobky este nekakame

sisa.b
25. jún 2009

holky, dnes mi prisiel papier, ze ma na skolu prijali a mam z toho celkom strach 😕 ☹ ani nie tak z toho, ci zmaknem domacnost, ale z toho, ci sa do toho budem vediet zas dostat. mam pocit, ze uz riadne trpim sklerozou, ze zabudnem, co som chcela za par minut. ako si zapamatam to, co sa budem musiet naucit? ☹

zdenus
25. jún 2009

sisa klidek, si sikovna, skolu zvladnes...a ked to velmi, velmi nepojde, tak vzdy je moznost sa na to vyprdnut, ne? 😕

a nasa lauri malo kaka, lebo malo papa...a mliecko jej asi ide do liciek a do kil. 😀

prsky
25. jún 2009

sisa...to som nejak prepasla, ze si sa prihlasila na skolu...neboj, to zvladas, ja mam sklerozu jak hrom a vidis, uz budem za chvilu tretiacka 😉 a ked sa ti nebude chciet ako mne, tak sa na to vyprdnes...mna drzi len vycitavy pohlad mojej maminy (kiez by to tak v buducnosti citila aj Lala voci mne 😀 ) a to, ze som do tej pos.ratej skoly dala praxy a 2 roky zivota 😉

tara2
25. jún 2009

prsky - no vidis a pripadala som si ako hypochnder 😀

amon - za malo 😉

sisa - neboj sa, zvladnes 😉

sisa.b
25. jún 2009

chjo, kiez by ste mali pravdu ☹ no mna tiez dost pohana pocit, ze som kedysi mamu velmi sklamala, ked som sa vykaslala na skolu 😔 a hlavne ked vidim spoluziakov, ktori koncili so 4kami strednu a urobili si vysoku, tak si stale hovorim, ze by bola hanba nespravit to, ked som koncila s jednotkami 😔

prsky
25. jún 2009

a co ides studirovat?

sisa.b
25. jún 2009

mechatroniku 😅

prsky
25. jún 2009

aha...tak take cosi moj chlap nechal v 2 rocniku kvoli rodicom (chceli praxy za stravu a tak a kedze na dennom studiu nezarabal...ale hlavne, ze sa nim pysili, ze studuje 🙄 )

sisa.b
25. jún 2009

prsky, to teda nepochopim 😨 oni namiesto toho, aby ho podporovali, este od neho pytali?

prsky
25. jún 2009

presne tak...sak kazdy sme nejaky, ze ano 😖

bezaz
autor
25. jún 2009

caveste
my sme boli na zatahu v BA, super bolo
amon supis, ze sa nepotvrdili hrozne predstavy, hlavne nech pridu na to, co to je
sisa no prosim pekne, studentka 😀
prsky nemyslis vazne? 😲

sisa.b
25. jún 2009

prsky, tak to mam dost 😒 moja krstna mama po nociach sila zakazky do butiku, aby financne utiahla sesternicinu vysku...

bez, njn, vecna studentka, robim si skoly na etapy 😀

prsky
25. jún 2009

bez..zial, myslim

sisa.b
25. jún 2009

my ideme von, konecne tu svieti slniecko 🙂

bezaz
autor
25. jún 2009

sisa na mna aj tak nemas 😀
prsky pekne, ja som v 14tich vypadla z domu na intrak, takze nasi ma museli podporovat ako tak, ale od 14tich som si aj zarabala

sisa.b
25. jún 2009

bez, ja viem, ale rada by som 😀 ked si budem robit druhy titul, ako ty, tak si na teba spomeniem 😀

krista
25. jún 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

prsky
25. jún 2009

bez...lenze popri dennom na stavebnej sa to nedalo aj zarabat - resp. brigadoval kade tade, ale to boli susne oproti tomu, co by potreboval..lebo on ked aj doma byval sa uz od strednej stravoval a obliekal sam, platil si cestovne a tak lenze na vysokej od neho chceli aj kvazi najom - ze sak mina elektrinu, vodu, teplo - takze to z brigad nemal sancu utiahnut 😖

deni_v22
25. jún 2009

prsky, to co mas za svokrovcov???? 😕 ani sa Lale nedivim, ked u nich reve...tam musi byt nejaka zla energy vo vzduchu..

sisa.b
25. jún 2009

teda prsky, to fakt nechapem, ved rodicia su povinni zivit svoje deti, pokial studuju a nie od nich pytat za najomne. ja ked som nastupila na nadstavbu, tak som sa bola na socialke pytat, ci nemam narok na nejaku podporu, lebo mi akurat skoncila materska so sarou a ostala som tehotna so samkom, ale teta ma vyprevadila s tym, ze mi musia prispiet rodicia, pokial studujem denne a mam menej ako 26 rokov!!!
akoze jasne, ze som prispievala na domacnost, ked som zacala full time pracovat, ale popri skole? to je na hlavu... 🙄

prsky
25. jún 2009

sisa...njn..vies, oni furt nemaju praxy, kupuju kraviny a stazuju sa...ale to je jedno ... je to za nami 😉

baby, malej idu jednotky hore a ma to dasienko nafuknute, co je normis, ale je az do modra...je to normalne?

zuzz
25. jún 2009

ahojte,
amon - som rada, ze to nie je nic vazne. uz len zistit, co to je.
sisa - wow, drzim palce so skolou.
prsky - divne s tymi svokrovcami, ale je fakt, ze su aj taki ludia na svete.
bez - tak rada pridem aj s deturencami buduci tyzden.

tak ja som dnes experimentovala - na desiatu som krpani namiesala ryzovu krupicu s vodou a dala tam kusok popuceneho bananu. nedala som jej predtym vyse 2 hodin mlieko, tak bola hladna a zjedla to vsetko a asi jej to aj chutilo, lebo sa neksichtila nijako odpudivo.
obed - skoro 60ml masoveho prikrmu.
na veceru zas mala mliecnu kasicku rozrobenu v 30ml vody, tiez zjedla.

takze co sa jedenia tyka, dnes uspech. akurat som si vecer o siestej musela odsat mlieko, lebo mi uz tieklo cez podprdu az na tricko.

a dnes v noci skusame novu plienku - dala som foto do albumu. som zvedava, aka bude rano postel, bo som dnes prezliekala periny 😀

prsky
25. jún 2009

baby, tak som sa docitala, ze s tym modrym na dasienku je to normalne...citujem:

Môže sa stať, že pri rýchlom prerezávaní sa na ďasne objaví malá modrinka alebo podliatina, ktorá je bolestivá. Vzniká kvôli tomu, že okolo zubu, ktorý sa tlačí von, sa nahromadí malé množstvo krvi.

Chudatko moje a ja ze co je taka nalepena na mne...ale ked dolne jednotky prespala a prekadila, myslela som, ze to bude tak so vsetkymi tesakmi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre