Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

montana13
26. jún 2009

Ahojte 🙂

sisa gratulujem ku škole... si si teda vybrala dosť náročnú školu - mechatronika... ale ty si šikovná, zvládneš. Aj moja suseda tam chodí.... a už je tretiačka. Najhorší bol prvý polrok, to robili vždy sito 😒 . Tak musíš vydržať prvý semester a potom už bude dobre 😉. Držím palce 😵 😵 😵

zdenus, ty si z PD, že? Zajtra tam chcem ísť a kamarátka mi hovorila, že vraj v Bojnicach a v PD je akýsi vírus, nejaká brušná viróza, že si mám dávať pozor, lebo dosť detí skončilo aj v nemocnici... To vážne? Alebo je to zase nejaká haluz?

Majko dnes spraskal na obed zeleninový príkrm 150ml v priebehu 2 minút 😅 až som nechápala... 😕 😕 😕
Asi bol hladný 😀
Dnes sme sa na plávaní potápali spolu... bola sranda, najskôr si ma obzeral v okuliaroch a potom sme šli spolu pod vodu, bolo nádherné vidieť ho pod vodou...on mal normálne otvorené ústa a škeril sa na mňa, tak som sa začala smiať a napila som sa vody.... kašlala som vyše než on 😀 😀 😀 . Raz som sa zase na neho zapozerala a pozabudla sa vynoriť, potom som zase ponorila iba jeho a seba zabudla... no bol to taký nezvyk 😉 . Aspoň už viem, prečo sa mu to vždy nepáči 😀 . Mať plný nos vody, nič moc... 😝

montana13
26. jún 2009

A boli sme na poradni, už máme rovných 8 kíl! A tiež sme vyfasovali nejaké mastičky na prdelku, lebo tam mall také pupáčiky, vraj preto, lebo som zmenila značku plienok 😒 a tiež ďalšiu na líčka, tam má tiež také drobné vyrážky, ale inak sme O.K. 😉

montana13
26. jún 2009

Nikde nikto, tak idem aj ja...

sisa.b
26. jún 2009

montana, povodne som chcela studovat na matfyz, pripadne astrofyziku v presove 😅 mechatronika je od toho trosku dalej, ale v podstate tam bude matika, fyzika, informatika, tak ma to hadam bude bavit 😅

mon a super, ze sa vam to plavanie tak paci 😵 moja potapanie teda neznasa 😒

montana13
26. jún 2009

sisa, že matika, fyzika, informatika, tak ma to bude baviť... 😅 to myslíš vážne? Ešte matiku som celkom mohla, ale fyziku 😲 a ešte aby ma to aj bavilo, tak to už vôbec nie... 😀 😀 😀 A že astrofyziku 😅 😅 😅 ty máš teda koníčky 😀 😀 😀 Si pamätám tak archimedov zákon a dosť... 😀. To ťa fakt obdivujem...

A k plávaniu, možno keď sa budete potápať spolu, tak sa to zapáči aj Rebeke 🙂 , aj Majko bol dnes vcelku v pohode oproti tomu ako v poslednom kurze plakal pri potápaní... ale ten pohľad pod vodou stojí za to!!! 😵 😵 😵

sisa.b
26. jún 2009

mon, ja som si este na zakladke namiesto rozpravok z kniznice poziciavala matematicke hlavolamy 😀 a na nadstavbe som mala rovnice namiesto krizoviek. s fyzikou to bude tazsie, lebo tu som videla naposledy tak 14 rokov dozadu 😕 ale tiez ma hrozne bavila. no uz si nic nepamatam, preto mam z toho taky strach ☹

k plavaniu - neviem, ci budem mat este odvahu zacat dalsi kurz po nasich problemoch ☹

tara2
26. jún 2009

caute
tak u nas zase prsi 🙄 , esteze sme stihli ist na prechadzku este predtym 🙂 . V poslednej dobe to tu zanedbavam, ale dala som si zavazok menej sediet u PC 😅

sisa - tak ja tie predmety nenavidim...to ta obdivujem, ale ved kazdeho bavi nieco ine 🙂

sisa.b
26. jún 2009

tara, ja som nenavidela chemiu a biologiu 😝 a tiez som nejak extra nezboznovala zemepis a dejepis 😅

tak uz je po misovi... 😕

tara2
26. jún 2009

sisa - tak ja mam radsej chemiu a biologiu ako matiku a spol 😝 😀

aky miso si to odniesol?

prsky
26. jún 2009

cafte...tak dnes ste na mna malo mysleli...teta profka bola veledulezuita...boli sme 3, dusila nas 45 min a potom mi hovori, ze s prizmurenym okom by mi aj dala tu skusku a nakoniec mi zapisala Fx ako aj 2 kolegyniam 🙄 ale zapisala mi aspon prax - podotykam bez toho, aby moj elaborat aspon do ruky chytila a spytala sa nas, ci nam stacia Dcka - tolko k nasmu skolstvu 🙄 cize tento predmet prekladam - aspon to budem mat cerstve na statnice buduci letny semester 😉

Lale zubky este nevyliezli, ale je jak 1000 certov, ale aspon u nasich uz neplakala tak dlho, ked som po 2 hodkach dosla domov, vykecavala s mamou a ta sa do nej pokusala dostat desiatu - jablko s nektarinkou - nemusim ani hovorit, ze viac ovocia bolo na Lale ako v nej 😀

sisa...informatika kuuul, matika/fyzika uz ne tak kul, aj ked dnes by ma uz mozno trochu aj pri spravnom vedeni tieto predmety bavili (predstavujem si takeho pritazliveho profaka v strednom veku 😀 )

no nic...Lala otravuje svojho ocinka a ja idem kuchtit veceru 😉

tara2
26. jún 2009

prsky - neva, nabuduce urobis 😉 a toho profaka som si hned predstavila 😀 😀 😀

sisa.b
26. jún 2009

tara, miso jackson

tara2
26. jún 2009

jaj myslis Mikyho

mirri
26. jún 2009

babyyy,kde jste??
sisa-tak jen do toho... 😉
prsky-priste to urcite vyjde

no u nas novinka,pres den chce spat jen u me,jak ho chci polozit do postylky,uz jen v predklonu rev jak kdybych ho rezala za ziva.. 🙄 takze povinne odpocivam.... 😀 nastesti v kocaru usne a vecer taky neni problem...
jinak trochu zpet jste probirali rezim,no u nas 8.30 kojeni,10 ovoce(100 ml),11.30 kojeni,13 obed(180 ml),15 kojeni,17 kojeni a 19.30 kojeni.
pristi tyden chci zacit s kasi a konecne vyuzit zasoby mlika.mam otevrenou nemlecnou ryzovou,tu davam i do zeleniny..
no musime si pospisit,za necele 2 mesice nastupuju do prace.... 😝
uz mi asi tyden blbne net,tak vas jen ctu....

sisa.b
26. jún 2009

miri, aspon si oddychnes 😀

holky, ja teda obdivujem, ako to viete takto sledovat ten rezim 😨 ja ani neviem, kolkokrat za den ju kojim, nieto este cas 😅

mirri
26. jún 2009

sisa,jo jsem tyhle dny odpocata... 😀 zato doma bordel jak v tanku...a vecer misto abych uklizela tak sedim na netu... 😝
a k tomu rezimu,ty casy jsou jen orientacni...ja to sleduju jen proto,ze mam nerviky abychom stihly najet na 4 prikrmy nez zacnu delat.nechtela bych zacinat s umelym mlikem.

talinka
26. jún 2009

cauteeeeee...

zdravim vas z Klacna....je to veget, je nam supis...az na maly detail 😖 obe deti co tu maju su total soplave aj mamina ich ,tak som troska na nervy a bojim sa,aby to tomino nedostal, bo stale ho oblapaju a kaslu nanho..fakt mam co robit aby som sa ovladala,ale tie deticky za to enmozu a tomiho tak lubia a nechcem vyzerat ako debil pred ich rodicmi a vlastne vladkovym bratrancom a odhanat ich....ja len dufam, ze sa nenakaziem, aj ked ze vrja boli u dokiny a ide len o sople nic viac,ale aj to staci.... 😖 takze trooooska nervy ale inak super...zvladneme , ved zajtra padame k nasim na chalupu....inak Vladko vedel, ze decka su soplave,ale nepovedal mi to, najprv som myslela, ze schvalne a skoro som ho zabila,ale fakt mi to len zabudol povedat

talinka
26. jún 2009

no som to len tak narychlo natukala ,maly sa budil,musela som kojit, ved v nedelu sa ozvem, zaitm kocky moje zlate..skusim vas aspon docitat..prajem pekny vikendik 🙂

cryonae
27. jún 2009

Cafte baby,

mirri my mame doma to same, len maly uz cez den ruci len co vojdeme do spalne... to je upgrade k tomu rucaniu ked ho davam do postielky

baby mna drapla vecer hrozna nadcha, tak som nabalila junca tatovi do afta, zasobila jedlom a vyslala ku svokre aspon na doobedie, nech sa z toho nejak dostanem a teraz mi vola svokra, ze aj ona ma nadchu, ma picne

inak budicek 4:30.. ale definitivny 😢

tara2
27. jún 2009

Dobre rano 🙂
my sme mali super noc, maly vynechal jedno zobudenie a spal v kuse od 20:00 do 4:00, najedol sa a spal dalej do 7:00 🙂

mirri - aj mne blbne net, uz dva dni sa sused snazi dat nas PC dokopy...ale uz ide lepsie klop klop

tal - snad tam nic nenachytate...ale deticky za to fakt nemozu, oni si to neuvedomuju...snazte sa byt cim viac vonku a pekne oddychujte 😉

cryo - chuda ☹ uvar si nejake bylinkove cajiky nech ti to rychlo prejde a skus si pospat...teda ak sa ti bude dat.

bezaz
autor
27. jún 2009

cafte
mirri no pekny zahul ist uz do prace.. a maly ti to pekne nandava
tal ja by som tiez takych vrazdila, nemam rada take vyjadrenia, sak su to len sople.. ale ostava verit, ze mliecko tomina ochrani a prezijete to bez ujmy
cryo si to chytila od sic? aj ta je prechladnuta.. to asi z tych zmien pocasia, sak jeden den je rano kosa, cez obed idem umriet od dusna a vecer zasa kosa
my noc vesela, budicek 4.50, nastastie som ninku ukecala este na hodku spanku, inak by ste uz na novom case citali o vrazde v samorine 😝

tara2
27. jún 2009

tiez si neviem predstavit ist uz do prace 😝

zuzi vrazda v samorine? To snad neeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

cryonae
27. jún 2009

bez sic som nevidela ani nepamatam, takze asik nem... ale asi to hnusne pocko bude na vine 😒 a mozno aj oslabena imunita z kojenia

zuzi tomino zacal vyspevovat a vykecavat o 4:30... potom zacal po nas lozit a bolo po spanku a tak vladino o piatej isiel ku svokre, chudatko.. a ja uz som potom tiez nezaspala 🙄
baby dajte nejaky recept na nadchu, prosim

tara2
27. jún 2009

kokso ten pcitac teraz inak fachci 😕 🙂

bezaz
autor
27. jún 2009

heli na nadchu nic, len vydrzat tyzden.. a posilovat imunitu.. 😝
ved si robim srandu, som s nou v utorok volala, tak mala fasa hlas, taky erotacky 😵

tara2
27. jún 2009

heli vela pit a vitamin C a skus sa vypotit

bezaz
autor
27. jún 2009

aaa nikde nikoho? kde sa flakate? sak nie je pekne 🙂

sisa.b
27. jún 2009

ahojte 🙂 tak ja som dnes total vyriadena a to mame ist k svokrovcom 😒 v noci sa mlada zobudila, ked som liezla do postele a ako vzdy som jej menila plienocku a davala cikat. ale ona horuca a strasne usoplena do pol siestej sme nespali a potom spanok taky, ze kazdu chvilu bola hore a pytala. o pol desiatej sme mali zaverecnu a ja chodim ako matoha. myslela som, ze zuby, ale prd, zas nejaky bordel sme chytili 😢

tara2
27. jún 2009

sisa - tak to ste mali teda "super" noc 😝

zuzi - u nas je celkom fajn, akurat dovaram obed na zajtra a chystam sa s malym von...ale medzitym mi zaspal v postielke tak budem musiet pockat kym sa vyspi, dufam ze nezacne prsat

prsky
27. jún 2009

cafte...my sme doobedie stravili na pohotovosti s rudom ... vcera v noci grcal a na celom tele sa vyhadzal, bali sme sa, ze nieco infekcne, bo sak ze alergiu nema mat z coho...no a vraj to ma alergiu - pichli mu nieco a poslali nas na mickiewiczovu ku koznej (veeelice "ochotna" pani), ktora mu pichla dithiaden a poslala ho domov s receptom na prednison (ktory samozrejme zrat nebude). najlepsie je, ze mu ani nepovedala, ze po tej injekcii moze byt ospaly 😠 keby soferoval, tak neviem neviem

mala bola celkom v pohode ale teraz po 1,5 hodinovom spanku je jak dabel..ja uz neviem, co s tym dietatom robit, mam chut ju zavesit do prievanu 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre