Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

sisa.b
3. júl 2009

tominovi vsetko najlepsie 😵

holky, uz tyzden sa snazim tu nasu opicu natocit, ked robi tapusky alebo ked sa postavi na nohy, ale ona akonahle ma zbada , uz je na 4ch a trieli za mnou 😠 mne sa to asi nikdy nepodari 😢

rominka
3. júl 2009

mala mi spinka venku vidim ze jste prihodily fotecky tak se jdu v klidu mrknout 🙂

amonis
3. júl 2009

čauves oslavencům vše nej.......bambi jasmě že jsem nezapoměly však choď kecat k nám aspoň budeš vedět vše dopředu 😀 😀 malinká je nádherná fakt....

dneska banánová přesnidávka s cukrem uplně ta obyč co byla a bude vždycky tak půl skleničky snědla a ani neplivala no se nedivím sladké to je jak cicek 😀 😀

sisa.b
3. júl 2009

tak u nas uz prikrmy vobec ziadne, slecna opat zije len na MM 😒

cryonae
3. júl 2009

my dnes asi stvrt nektarinky a troska mlicka za cely den... uz mam nerva, ze maly chudne, ale neviem, co s nim, mam robit, ked mu v tych teplach a pri horucke nechuti?

kuk na videja: http://picasaweb.google.com/cryonae/MojePrveLoz...

rominka
3. júl 2009

horajda-nadherne fotky museli jste se met perfekt ,ja uz chcu taky aby ta nase berta rikala mama tata 😉 umi zatim hehe opakuje hej a kdyz se ji moc chce tak pri jidle rekne ham ale furt ji melu dokola mama tata sisab.me mala nechtela jist jak byla nemocna tak jen mliko a ted uz zase ji krasne postupne jsem ji mliko nedavala a co 3 hodky nejake jidlo napred jedla par lzicek a ted uz papa ostosest dneska dokonce jabko s bananem jabko u nas do ted nefrcelo tak jsem rada ,holky davate uz rohlik na zuzlani ?ja jsem male vcera dala a byla z neho hotova

rominka
3. júl 2009

cryo- 😀 😀 😀 😀 😀 malej je teda smisek uplne me tady rozesmal aj nase se smeje podobne ale tak vkuse jeste ne

prsky
3. júl 2009

som Lale pustila baby signs videjo a kuknite, kto ho pozeral http://www.facebook.com/photo.php?pid=30441689&... 😀

inak tiez gratulujem vsetkym oslavencom 😉

a dnes Lala zjedla zemiak so spenatom asi 60ml..takze uuuspech 🙂

a teraz prchame von

rominka
3. júl 2009

prsky- 🙂

rominka
3. júl 2009

cryo-dej mu mliko ja jsem malou mela taky zavesenou na sobe nic jineho nechtela

cryonae
3. júl 2009

prsky :D potom pokecaju s merlinom 😀 sleduje to lala? pustate niektora detom teletubbies?

rominka
3. júl 2009

tak je po spanku jdu se venovat pa pa

prsky
3. júl 2009

cryo...mala sleduje, hlavne ked sa tam objavia tie husenice ci co to je 🙂 povedala by som, ze ma svoje oblubene pasaze

cryonae
3. júl 2009

romi ked tomi nezje vocie, tak mu ho mixnem s vodou a dam do flasky, tak ma vacsi uspech... aj teraz je uz 3/4 nektarinky v nom
a dokonca aj asi 6 lyziciek obedu + vyvar vo flaske

inak casto tu pisete, ze prikrm ide dolu kanalom; tak toto sa u nas moc nestava.... ak nieco zostane, co stoji za zmienku, tak to hodim pred dovarenim do polievky alebo omacky a spravi to super farbu a chut 😉
dokonca aj tu vodu v ktorej zeleninku varim zcedim a dam mu to ako pitny rezim a ku kazdej davke co namrazim primrazim oddelene aj vyvar, maly to ma velmi rad a aspon nejdu vsetky ziviny prec 😎

sisa.b
3. júl 2009
elanela
3. júl 2009

dnes som skúsila malú posadit na šerblík a taký rev spustila ani no 🙄 no som zvedavá ako ju to naučím

mirri
3. júl 2009

sisa mala je fakt moc sikovna!!
elanela-vzdyt ma cas 😉 ja jsem jeste maleho nezkousela posadit na nocnik.my ho jeste ani nemame! 😀

u nas se uz pul hodiny spi.... 😵 tata odesel na veceri s kamosi a mama ma volny vecer....tak doufam,ze bude neruseny!!

prsky
3. júl 2009

mala dnes zalomila o pol osmej (takze zajtra nebude budicek az o pol osmej, budem rada, ked da budicek o siestej 😅 ), uz sa raz aj stihla trochu prebrat - sak klasika - kazdu hodinu dokojit 🙄

zdenus
3. júl 2009

ahojte krasotinky!
idem vas pozdravit, lebo prsky ma zdzubala, ze furt visim na FB a kona zanedbavam...a ma pravdu, hanbim, hanbim 😕 😕 😕

u nas nist nove, som sama, zaby uz spia, takze pc vecer....

a prajem pjekny vikend, zajtra ideme na chalupu a v nedelu asi nejaky vyletik, ked bude pekne pocko...

rominka
3. júl 2009

u nas se taky spi ale urcite ne dlouho my to mame na etapy a po dnesni vecerni kasi byla jak z divokych vajec a ja uz su ko asi aj tim pocasim dusnem co porad je cryo-ja jsem taky zkousela dat Sabci na piti vodu ze zeleniny a nechtela a nase mama mi rika prosim te priste ji to nedavej 🙂 a ja jsem si myslela jak to bude pro ni dobre 🙂

rominka
3. júl 2009

ahoj zdeni -vidim ze mas uz vikend naplanovany 🙂 ,holky dejte mi nejake tipy kam na slovensku na dovcu sousedi nam rikali ze by jsme jeli 3 pary nekde na dovcu a tady jsou ty povodne tak jsme si rikali nekde na slovensko ....

prsky
3. júl 2009

zdenus...sak sak...druha liah a sic bude z teba..uzi vikend 😉

deni_v22
3. júl 2009

ahojte, tak dnes bolo super citanicko 😵 😵 ja som cely den lietala, balila som slecny na prazdniny, prala, zehlila, varila, upratovala, stihli sme este aj sandale jednej z nich kupit...mam dost na dnes..
tak poporiadku, aby som na nic nezabudla:
cryo, gratulujeme Tomimu k 8 mesiacikom a tebe zelam pokoju noc, aby si sa rano zobudila usmievava slnieckova mamicka 😵 pozrela som si aj videjka, tak vy uz stvornozkujete ucebnicovo 🙂 ..paci sa mi ten hunaty koberec..ako sa udrziava?

hor, krasne fotecky, zvlastne ze neprsalo 🙂 mam o londyne mienku, ze tam prsi furt 🙂 mala je sikovna, tiez uz asi bude behat o chvilocku...

dzani, dalsie zihadielko tu mame 😉

tal, prve mama muselo byt super 😵 , u nas tiez len "tata" leti, stupel vie, kde sa ma smajchlovat 😉

sisa, idem pozriet malu na FB, lebo odtial sa mi nechcelo otvorit videjko

zdenus
3. júl 2009

romi, podla toho, aku dovolenku chcu...ci hory alebo nejake kupaliska.....ale da sa to aj zladit...napr v liptovkom jane je kraaaasne, a je tam termal kupko, resp blizko je aquapar tatralandia a aj besenova

rominka
3. júl 2009

zdenus -oni vymysleli chatu protoze maji kazdy par 2 deti a nejlepsi jak pises koupaliste hory a klidne zamky hrady at je proste co delat tak uz si to pisu prvni tip dekuuuju...

zdenus
3. júl 2009

ale v pohode je aj v bojniciach.....kupalisko, zamok, zoo, blizko cicmany, rajecka lesna, rajecke teplice....

rominka
3. júl 2009

no o bojnicich jsem taky premyslela a vcera jsem cetla v diskuzi tip na Rohace?

rominka
3. júl 2009

holky a kam vy se chystate na dovcu????

zdenus
3. júl 2009

ano, tam je super tiez, rohace myslim...ale bo potom zuberec....lenze to je vsetko tak vyssie, ze ked nevyjde pocko, tak aj kosa tam bude

rominka
3. júl 2009

zdenus-moooc dik mam vse zapsano

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre