Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

bezaz
autor
27. júl 2009

pepka ty sa teda "mas" 😝
sisa ze mydlo.. vidis, nove pristupy k stravovaniu batoliat 😀

siska_br
27. júl 2009

pepi, au au to co preboha, vsak nech s tebou volaco robia preboha 😝 😝 😝 😝

tara2
27. júl 2009

Ahojte 🙂
tak sa po dvoch tyzdnoch konecne hlasim 🙂 , na dovolenke bolo super konecne nejaka zmena, maly sa vysantil v bazene a vyzival sa v trhani travy na travniku 😀 . Dnes od rana vybalujem, periem...a skusim aspon co to podocitavat aj ked za dva tyzdne toho bude urcite vela...

siska_br
27. júl 2009

jani, vitaj domka 😉 super, ze si si oddychla...v sobotu si nam chybala

tara2
27. júl 2009

ahoj siska aj vy ste mi chybali, len nebol cas na net 😉

zdenus
27. júl 2009

hojte baby...tak sme uz doma...u nasich som cas na net nemala, ale teraz to hadam dobehneme 😝

zdenus
27. júl 2009

pepka, co sa tebe deje, ha? mas nieco s klbami?

ja idem zajtra na sono - pecen, pankreas, oblicky...stale mam od teho znizene krvne dosticky, nevedia preco, ak bude sono to ok, tak je to pre mna zrejme normalny stav 😕 😕 😕 ..asi som uz stara, ked sa to na mna nalepilo 😀 😀 😀

prsky
27. júl 2009

caveste..drobes mi spinka, pijem kafco, citam mama a ja a nakukam sem a ako uz v tomto letnom case tradicne, nic moc popisane 🙂

pepi, tak sa frisko doporadku, to musi byt fakt bolest, nezavidim ☹

zdenus..jj..ty stara korcula 😀 ja som akurat pri uspavani malej uvazovala nad alergiami - pred 2 rokmi mi zrazu 2x po sebe na jesen opuchli oci a alergolog ma hned medzi dvermi zhodnotil na atopika - ale dovtedy ani od vtedy som nic take nemala, tak ja uz lekarom fakt neverim 😀 resp. kazdy ma vela vedomosti, ale nemoze predsa vediet vsetko...chcela by som mat take to vnutorne oko, co by videlo, co mi je 😉 a pri tehu by som bola byvala mohla smirovat Lalu do sytosti 😀

tarus...ahoooj...nepridas sa zajtra na zlate?

tara2
27. júl 2009

prsky - zajtra mi to nevyhovuje, skoda hned by som isla...

zdenus - pekna fotka 😉 som kukala ze co je to za kocku 😀 😉

talinka
27. júl 2009

ahojte..

pepka, to fakt treningove nohavicky? a to ma aky zmysel,ked to je ako plienka akurat ze to nemusim lepit??? 😀 😀 😀 no dobra som...a ved tam mali este aj na menej kil...easy up pants..tak sa volaju..ale nezda sa mi to ako treningove, ved to je aj pre uplne mimina....no neva ved je to pouzitelne... 😀 😀 a prajem uz nech sa ti to dolieci 😵

tara, vitaj domka 😉

prsky
27. júl 2009

tal...zmysel to ma taky, ze si to vie dieta dat dole a hore ako gatky/slipky ... ale asi take zacali vyrabat pleny, bo teraz je taka huggieska v mama a ja 😉

siska_br
27. júl 2009

faaakt prsky??? no tak mna odzubali, my sme tam mali klasicku huggiesku lepkosku...asponze na kila sa trafili 😀 ...to asi na predplatiteloch looooowe sporuju 😠

sisa.b
27. júl 2009

bombove nazory 🙄

tara2
27. júl 2009

tal - dik 😉

talinka
27. júl 2009

prsky, aha tak to ma nenapadlo 😀 ja som v tychto veciach este trocha zaostala... 😝 a neviem si ani predstavit ako si male 3 mesacne babo dava hore dole tie gatky.... 😀
mama a ja..uz je augustove?

prsky
27. júl 2009

tal..nee..ja som az dnes kupila julove cislo

siska...a zeby je klasicka? mne sa mari, ze som citala, ze su to gatky 😅

talinka
27. júl 2009

prsky, aha jasne sak aj ja som tam mala nejaku plenu ,ale som ju nepozerala ...zabalena putovala niekde... 😀

talinka
27. júl 2009

minule ste sa tu bavili nieco o kozmetike....tak som si vstupila do svedomia a uz druhy vecer som po kupani na seba aplikovala rozne kremy...nocny na tvar, dalsi na spevnenie krku a dekoltu, krem na ruky, krem na spevnenie brucha, krem na rit a stehna, ktory mi ich zmensi o par cm 😀 😀 to urcite 😀 😀 😀 a na zvysok telove mlieko... 😀 no ale toto ma bavit dlho nebude teda...som sa namakala....a to som si este nemastila paty a nedala ocny krem 😀

bezaz
autor
28. júl 2009

bre ranko
u nas zasa peklo noc, dieta cestuje po postielke a na jedinej strane, kde nie je mantinel si prestrci nohy cez mreze, zasekne si ich tam a potom sa zobudi a reve 😝 a to niekolkokrat za noc 😠
sisa ze.. inak ten clanok ma tiez super vypovedaciu hodnotu 😅 to je ako ked sme boli na foteni "holych cickov", podpora dojcenia na verejnosti, tak romanka kecala, kecala a nakoniec dali z toho, ze je to lacne 😖
tal som si kupila nejaky dvojfazovy olej na telo v spreji, takze len nasprejujem a mam 😀 ale tiez mam plnu krabicu takychto kremov, nehovoriac o malovackach, budem musiet urobit inventuru a povyhadzovat

tara2
28. júl 2009

Dobre rano 🙂
tak s kozmetikou to aj u mna ide dolu vodou 😝 sice tie zakladne pouzivam ale kremovat sa po sprchovani sa mi teda vzdy nechce...a malujem sa len ked niekam idem inak na to kaslem 😲 .

prsky
28. júl 2009

cafte...my dnes ideme do hrocha a potom na zlate...som zvedava, co sa mi spali dnes 🙂

tara2
28. júl 2009

prsky tak si uzite zlate a pekne sa opal 😉 ...joj hned by som isla 🙂

amonis
28. júl 2009

tali 😀 😀 tak tos jsi měla pěkný tělocvik stím krémováním já to nenávidím celá brzo zeschnu 😀 😀 ......

bez ty děcka snámi cvičí teda malá zas furt sedí zničeho nic za spaní a čeká že jí položím nebo co 😠

tara ahojky po dlouhé době.....

siska_br
28. júl 2009

am, neboj nic, ja zoschnem s tebou, moje kozmeticke maximum je napatlat si na krk a tvar niveu...

samik zase v noci ocakava, ze mu na poziadanie upcham zobacik cicikom, takze sa u nas tiez moc nespi 😝

tara2
28. júl 2009

amon - ahoj 🙂 vies ze som zvazovala navstevu Ostravy ked som bola u mamy...ale nakoniec som to vzdala lebo som zabudla pas doma a muzo za nami prisiel az v sobotu tak uz nevysiel cas...snad nabuduce

ja zoschnem s vami tiez tomu kremovaniu moc nedam 😝 . A u nas sa spi celkom dobre klop klop aj ked sa maly budi 2x v noci (a niekedy len raz) tak si da par glgov a do minuty zase spi...

siska_br
28. júl 2009

pocuvaj, jani, ty tu nedrazdi s tvojim 2x v noci (a niekedy len raz) 😠 😠 😠 😀

bezaz
autor
28. júl 2009

aaa janka dosla a uz provokuje 😠 😀

amonis
28. júl 2009

tak příště hezky šup,šup do Ostravy tara jsem tu opuštěná 😀 😀 .....

jinak já mám doma krém co jsem si koupila minulý rok nechala jsem se zlákat reklamou a koupila tu niveu s kapkou opalovacího krému to jsem si namazala a divně jsem smrděla a taky jsem měla pocit že mám na sobě kilo něčeho mastného brr a od te doby jsem se už nemazala kromě mléka na opalování......asi bych ale měla začít protože pozoruju takovou tu babičkovskou kuži 😒 😒

pepka
28. júl 2009

ahojte baby

ako pisete o tom spani-nespani, tak mato sa tiez zacal castejsie budit, ked su taketo tepla... aj 4x v noci je hore

ja toho celkovo moc nenaspim, bolest mi moc nedovoli, tak som mala v noci zazitok a o druhej nad ranom sledovala akciu hasicov vo vedlajsom baraku, nejaki vyrastkovia mali party a podpalili byt.....

inak, je mi to velmi luto, ale idem odstavit matka a prejdeme na nutrilon, nikto mi nic nechce dat, ani obvodacka ani ortoped ked kojim, len homeopatika a tie houby pomozu,,,,, ani obstrek mi nemoze dat, tam su hormony.... bohuzial, matko dostal za tych 8 mesiacov dufam dobry zaklad, teraz uz ide o mna, aby som bola schopna sa onho starat.
ortoped skonstatoval akutny zapal bedroveho klbu, puzdra, uponov blablabla a ceresnicka na torte je zacinajuca koxartroza, kua, ved o maju stare babky....... pomooooooc....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre