Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

pepka
28. júl 2009

baby, mate niekto skusenosti s biolampami? pomaha to? ja som taky skeptik a nicomu neverim, mam teraz pozicanu od svagrinej, tak ak mate nejake pozitivne skusenosti, sem s nimi, nech viem, ze nad tym zbytocne nevysedavam

amonis
28. júl 2009

pepka hlavní je zdarví a aby ses cítila dobře 8 měsíců kojí i tak málokdo......mě by malá nutrilon ale nevzala do pusy to buď ráda že to tak jde......

amonis
28. júl 2009

pepka já jsem byla v lázních protože mám velkou skoliozu páteře a tam jsem chodila na biolampy .....nevím jestli mi to pomohlo podle mě se ale musí zkusit vše aspoň si odpočineš...já jsem k tomu měla ještě masáže ,cvíčení elektolečbu a parafín......parafím mi dělal na bedra nejvíce dobře......

pepka
28. júl 2009

amon, ved uz skusam vsetko, dnes ide peto natrhat zihlavu, nastudoval si, ze pomaha masaz zihlavou 😀
matovi som rano dala prvyX UM, este do rana som ho kojila, rano vypil ale 120ml, tak uvidime vecer, ale hlavne v noci, co bude, kedze my sa cez den nekojime....
ale doktor povedal, ze skor mi neda obstrek ani lieky, nechcel mi ani ibalgin dovolit, ale bez toho neexistujem.... mam prist, ked sa dokojime

amonis
28. júl 2009

no já myslela že ibalgin se může teď ho taky dost často beru.....tak snad ta masáž pomůže ale jestli je tam zánět tak bude asi potřeba něco víc....

delfinko
28. júl 2009

ahojte mamicky 😉
sme po obediku maly my prave bombarduje obyvku po spanku ani slychu 😝 vnoci sa budime tiez tak styri krat zhruba az sa to bojim nahlas napisat ze ma tu ukamenujete ale ako vidim niesme jediny pepka siska hihi zeby to bolo tym rovnakym datumom porodu 😵

pepka moja zlata tak ty sa ale natrapis s tym klbom to kokso ale tak matko potrebuje v prvom rade matku cize musis fungovat prenho dobry zaklad uz dostal urcite nerob si vycitky spravila si co si mohla tisice zien by nevydrzali ani to co ty doteraz si statocna velmi 😉

kraaaaaaasne fotocky mate z devina akurat pozeram na facebooku a neviem co mam skorej okomentovat kocandy ste vsetky riadne super vyletik ste si spravili 😉

baby ako je najlepsie cestovat s malym 10-12 hodin den ci noc ci oboje asik najlepsie co ? 😕

siska_br
28. júl 2009

delf - podla mna urcite na noc, bude spinkat a ani tak horuce vam nebude...zlatinko som ti zrovna pred chvilkou stastnu cestu na fb zelala - stale plati 😉 😉 boztek, delfi, krasne si to domka uzite!!!

pepi - biolampa je super vec, ma svoje opodstatnenie, ak ti ju lekar odporucil tak vzhuru do toho, moze ti aj ulavit od bolesti, urcite to skus!!!

delfinko
28. júl 2009

kde siska? ja som este taky motko na FB idem hladat 😀
ja som rozmysala zeby sme sli nad ranom zeby aj pospal po tme aj za vidna potom neviem si predstavit ze sa my zobudi 4-5 x vnoci a bude chciet didu potme v aute 😒 preto rozmyslam ze aj na den ist teda doobedu hmm

tara2
28. júl 2009

baby ja vas nechcem provokovat 😀 😀 🤐

amon - nabuduce sa snad podari 😉

pepka - chuda tie bolesti musis mat strasne ☹ a k tomu odstaveniu ked treba tak treba nic sa neda robit, kojila si tak dlho ako si mohla vela zien nekoji ani tolko a s bolestami sa existovat neda a uz vobec nie sa starat o dve deti a domacnost. A k tej lampe my sme ju pouzivali v nemocnici podla mna je super, podporuje to hojenie. Clovek ale nemoze cakat ze sa hned vylieci, na to treba cas...

delf - stastnu cestu 😉

pepka
28. júl 2009

delf, ja by som sla urco na noc, v noci mas istotu, ze ti spi, max ho nakojis a pokracuje, cez den je to horsie....
my sme sli do chorvatska o polnoci a spal do rana...

baby, vdaka za podporu, ste zlate 🙂

zdenus
28. júl 2009

pepka, chuda moje, pre matka si urobila vela, teraz sa musis dat dokopy ty 😉 😉 😉 , neboj, bude dobre

baby, co pisete o tom kremovani, so mnou je to hruza, nakremujem sa, az ked ma total svrbi cele telo...a to nehovorim, ze v chladnicke na dverach mam kopu kremov a kadejakych serepeticiek, musim s tym urobit poradek 😝

delfinko
28. júl 2009

nooo super tak som myslela ze po polnoci aj my vyrazime a vy ste ako dlho sli do chorvatska mojko ?

terazky musis pit salviu a mätu vela aby sa ti mliecko prestalo tvorit potom napis ako dlho ti to bude trvat to odstavenie fest som zvedava aby som vedela potom planovat na november ak dovtedy vydrzime vobec kedze uz mame styri zubky 😵

siska_br
28. júl 2009

to ste uz riadne zubaty, delf 😀 u nas tri aj stvrt...

pepi - ozaj, salvia je dobra na utlmenie mliecka, ale tebe to asi skor zastavia lekari, ze, aby to slo rychlejsie...uz nech mas pokoj, dievca moje. takto to musi byt des 😝

mirri
28. júl 2009

ahoj devcatka... 🙂
pepka,holka,ty si musis ale vytrpet...si to nedovedu predstavit.dulezite je,aby si matko co nejrychleji zvykl na um,hlavne v noci..preji hodne sil a tobe brzke uzdraveni..jo a my meli tu lampu doma a podle me ma neco do sebe,takze doporucuji..

delfinko-my jsme cestovali v noci,mame to 1000 km.vetsinou vyjizdime v dobe,kdy ma maly jit spat.tak to vse krasne prospi a kdyz se vzbudi jsme na miste.uz jsme jeli 2x tam a zpet a v pohode.pres den si to nedovedu predstavit.. 😕

amon-ja budu taky zeschla... 😀 😀 mazu se jen obcas po koupani maleho.to ho natru a prebytek kremu namazu na oblicej.... 😔 😀

no taky trochu zaprovokuju-maly se v posledni dobe budi jen 1x v noci a tak jsem stastna jak blecha...ale zase se budim ja,pac me boli bud zaludek,nebo mam revma v nohach...jak stara baba.. 🙄
novinka-dela ksichtiky a u toho se cely trepe,tak natocit a poslat do nejakeho poradu.. 😀 frajer chce stat bez drzeni a pak se rozciluje ze spadne...

elanela
28. júl 2009

ju pepka veru prajem nech sa dáš skoro do poriadku
no 2 týždne sme mali nepapacie už som bola na nervy včera som tu vyše hodiny vyčitovala temu odmietanie príkrmov a dnes bum desiata zjedená obed bez problémov olovrant ok večer kaša mnam mnam tak mi to nedalo a už máme 6.zub

horajda
28. júl 2009

cafte baby, tak dnes sme boli v hrochovi a bolo uzasne, aj Lale sa velmi pacilo, viete aka bola uzasna plavkyna a ako sa tesila, no a Zuzka tiez boli uzasne!!!no a potom sme si to dali este raz na Zlatych vo vodicke a baby boli suprovske!!!

Pepi, chudatko ale presne ako Janka hovori, to sa predsa neda, sak uz si sa s tym aj tak dost natrapila

prsky
28. júl 2009

cafte...

pepi...ujha a ze koxatroza fu...drz sa

Lala bola fakt super, o Zuzinke sa ani neoplati hovorit, ta v Hrochovi hviezdila aj predtym. Juj, skoda, ze nemame prasule, hned by som isla zas plavat

inak mam zazitok z cesty domov: http://www.facebook.com/album.php?aid=2020947&i...

rominka
28. júl 2009

ahojte vcera jsme byli s malou na kontrole kycli tak mame balit dal do 10mesicu(a to jsem ji to ted vubec nedavala)kdyz minule rikal doktor ze je to na 1 a pokud bude rengen v poradku tak koncime a ted se mu snimek jeste moc nepozdaval a sono pry v poradku a v roce kontrola jinak muj ma ted dovolenou tak dneska sel v 8 rano uspavat malou ven paraaaaada a od pondeli chceme nekam na liptov ale je to hodne obsazene a uz jedeme jen ve 4 jak se domlouva vic lidi tak konec....kdyby jste mela nektera nejaky dobry tip na ubytovani na liptove tak mi prosim tady neco hodte 😉 ,Sabca se taky budi ve spanku presne jak pisete bud ma nohy ve spruslich nebo se vzbudi jak se prevali na bricho vcerejsi noc vypadala ukazkove do 24.00 spokojene hajala a pak co 2 hodiny vzhuru a dnesni uspavacka na x-krat pepka -drzim ti palce v odvykani kojeni ja jsem dneska zkousela male dat um bebu mela jsem vzorek samozrejme ze nechtela ,nutrilon mam ten proti alergiim ten vubec nechce ani hlt kamoska rikala ze je pry takovy horky tak nevim co by u nas bylo kdyby doslo mliko.......

bezaz
autor
29. júl 2009

bre ranko
hlasim sa z bojnic, idem si konecne pre ten novy obciansky
babyyyy tak vy ste si uz nahradili hodinu a na mna sa vykakali? ste sa mohli aspon opytat.. som taka truba, ze som sa im ani neozvala, ze jo 😝
pepka zelam skore uzdravenie a s tym odstavenim, 8 mesiacov kojenia je strasne vela, niektore to z pohodlnosti nevydrzali ani tolko a nemali take problemy ako ty..
a ibalgin ja jem v pohodke, to akoze sa nemoze alebo co? sak nam ho davali aj v porodnici na bolest 😲

prsky
29. júl 2009

zuzka, oni nam volali...teda volali zuzke a potom aj mne...a boli iba 2 volne miesta na tej hodine, co sme boli

nam v porodnici dovolili len cipky do zadku

sisa.b
29. júl 2009

ahojte 🙂 nam ibalgin 400 davali tiez v porodnici

prsky
29. júl 2009

baby, mne dnes ráno drobec spadol z postele a udrela si čelo, ale tak zahadne, bo tam ma vzor dosky - ležala na chrbte čiastočne pod postelou, takze to odhadujem tak, ze zletela z postele aj s barierovym vankusom, tam sa hrala, nejak sa dostala pod postel a udrela si celo ako zdvihla hlavu, na co sa rozrevala...lenze to musela velmi prudko tu hlavu dvihnut, bo typel jak hrom a vzor tej spodnej dosky (inde ale take nemame) 😕 🤐
kelu...neviem, ako to tam zabezpecit..asi prirazime postel ku stene

prsky
29. júl 2009

jaaj..a to ideme dnes do poradne, tak som zvedava, co mi na to povedia 😅

siska_br
29. júl 2009

prsky - my sme sa zrutili z postele predvcerom....len som odbehla do kuchyni pre lieky, trvalo to asi 10 sekund...naststie mame postel asi len v 15cm vyske...

talinka
29. júl 2009

ahojte, za vcera mam A...bolo mi nejka velmi zle vcera od zaludka...ano v noci som poriadne nespala..ale uz je celkom ok... 😉

sakris, aj mne dnes skoro zletel Tomino z postele a rovno na Maxa,ale rychlo som zasiahla v poslednej sekunde,uffff 😝 ale inak sa mi srdce rozbusilo 😅 😅 😅

tara2
29. júl 2009

Caute 🙂
prsky - ze jaka zachranarka z teba 😀 🙂 za chvilu si budete musiet kupit vacsi byt alebo dom 😀 ale pekne od Teba ze si ho tam nenechala 😉

ja neviem co nam davali od bolesti v nemocke, ja som si nic nepytala tak ani neviem 😅 ale viem ze kocke co bola so mnou na izbe po sekcii pichli nejaku injekciu ale neviem co to bolo

a maly este nespadol z postele ale zato sa dnes buchol do hlavicky nastastie nie vela, nema tam ani hrcu...ale uz sa pohybuje omnoho viac takze pady mrozneho druhu uz tiez ocakavam...akurat mi skoro zdrhol z nocnika 😀

sisa.b
29. júl 2009

tara, tebe este nemuseli, ale mna hrozne bolelo to stahovanie maternice ☹ aj pri samkovi, po sarke som nic necitila. ale po rebeke este asi 6 dni pravidelne kontrakcie a ked cucala, tak som po stenach od bolesti liezla 😔
takze teba to caka az pri dalsom 😝

citam, ze ake nehody 😅 my uz take mame davno za sebou. teraz mame novinku - rebeka stiahla reprak z domaceho kina a rozmlatila nim sklo na stole 😝 no aspon to zbrzdilo ten pad, lebo by ju inak svihol 😔

prsky
29. júl 2009

sme s5...Lala ma 69 cm a 8600 g 😀 na typel nehovorila nic, len sa ma opytala, ci bola mala v bezvedomi

na zabu mi dala antimykotikum a mam vraj pred jeho aplikaciou vytriet usta gazou namocenou v roztoku vyrobenom z 40 ml vody a lyzic sody bikarbony...vraj violet sa nesmie pouzivat a hlavne nie na sliznicu babatiek, lebo je potencionalne karcinogenna 🙄 super, esteze mi ju v lekarni na zabu predali 🙄 🙄 a mam kupit a davat jej probiotika

prsky
29. júl 2009

a som sa pousmiala, ze uz mozem zacat davat lepok a zltok 😀 a ze s kravskym mliekom a teda aj jogurtami mam pockat do 10 mesiaca 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre