Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

sisa.b
11. aug 2009

miyya a vy kedy idete byvat do svojho?

my sme neskusali, ci zvladne schody, slecna si skusala sama 😅

tara2
11. aug 2009

sisa - idete stavat? Tak Ti zelam pevne nervy ale ako pise miyya treba len vydrzat a zatat zuby 😉

maly vie akurat ukazovat papa a to je asi vsetko 😅 ...teda znakuje este aj svetlo, tiez so vsetkym trieska...

tara2
11. aug 2009

ozaj tu prsi ako z krhly a muzo si veselo muruje na stavbe 😅 ...tam vraj neprsi

miyya
11. aug 2009

jaaaj sisa neviem kedy,ale chceli by sme to stihnúť na vianoce...noo všetko je vo hviezdach.
aj môj by určite skúšal sám siska, ale to vieš u svokry nemôže hocikam....vrrr teraz je stále doma,tak si ju užívame naplno 😝

tara vy ste nato ako???

sisa.b
11. aug 2009

tak ja budem rada, ak to bude do vianoc za dva roky 😅

miyya
11. aug 2009

vieš sisa ale my nerobíme taký normálny domček, ale prístavbu a to neni také zdlhavé a je to hlavne malinké

cryonae
11. aug 2009

cafte baby, taka som nasrataaaaa
niekto tu pisal ze pouziva little bee sklicka, tak som minule kupila malemu na skusku.. bolonske spagety od 8 mesiacov.. dnes som to otvorila, ochutnala a bolo to dost slane a korenene a ja som bola taka KRAVA, ze som to skusila dat malemu, ci mu to bude chutit.. vobec mu to nechutilo, tak som to asi po 4.tej lyzicke vzdala
teraz ma maly zaparenu ritku jak hovado z toho korenia, asi ma je.ne! 😢 😢 😢 😢 😢
sorry, musela som sa vykecat a varovat vas

miyya
11. aug 2009

ty kokso to fakt??a na obale bolo čo napísané...ako to mohli soliť???nemchápem 😕 😕

miyya
11. aug 2009

babule rozmýšlali ste,aleboste už menili autosedačku??chcela by som vymeniť, malému sa vo vajku už velmi nepáči a tak by som asi kúpila novú. Len neviem načo dávať pozor,aby som nevybrala blbosť. to mám totiž vo zvyku 😝 😝 😝
chcem takú so 25, alebo 36, ale myslím,že do 36 bude zbytočná asi mi tam nebude chcieť byť.to by som dokupila to sedátko.

tara2
11. aug 2009

miyya - tak my sme skoro na zaciatku 😝 , mame hotovu pivnicu, deku a teraz zaciname tahat mury...ide to dost pomaly ked si to robime sami. Ale neva, mame kde byvat aj ked by som uz najradsej byvala vo svojom dome...

sisa - ak si to budete stavat svojpomocne tak dva roky su v pohode 😉 . Vsak uvidis kolko trvaju len tie sproste vybavovacky...neviem ci uz mate na pozemku pripojky, my sme nemali a museli sme robit vsetko od piky. A navyse to bola predtym zahrada tak sme este museli vytinat stromy...takze robota navyse

k autosedacke - ja tiez nemam ani sajnu, pozerala som crash testy myslim ze najlepsie dopadla Maxi-cosi Tobi, ale citala som ze nie vsetkym detom sa v nej paci a vraj niektore jacali uz v obchode ked ich tam rodicia dali...to ma dost odradilo a tiez hladam nejaku vhodnu. Myslim ze siska ma tu od chicco, vyzera dobre ja nad nou rozmyslam

cryo - no pekne chudacik maly ☹ . Ja som tu znacku este neskusala a teda ani nebudem 😝 dobre ze si napisala. A teraz ma napada ze zuzz kupuje prikrmy tejto znacky

tara2
11. aug 2009

miyya - nemas nahodou fotky domu na streche?

siska_br
11. aug 2009

cryo - to fakt 😝 😝 😝 chudacik malinky, ho musi stiiiiipat. tu znacku inac ani nepoznam 😨 ale bolonske spagety u nas nehrozie, malicky sa mi ohadze, ked ja k paradajke len ovoniam, takze jemu paradajku tak skoro asi nepodam. ma slahne, ked ideme byt taki haklivy na stravu 😠 miyya - inac sklicka byvaju bezne solene, pripadne s bielym korenim, bob. listom a podobne vychytavky. ja ked malemu vyberam presnidavky pripadam si ako uchylna...stojim tam ako debo a lustim tie male pismenka.....

jani - my sme nakoniec to chicco nezobrali 😀 som sa trosku pustila na nete do samostudia o sedackach a zostala som z chicca dost sklamana. nizsia cena na ukor nizsej kvality. maxi cosi su perfektne a aj romeri su super. a jednoznacne isofix, baby, ak mate v aute. vyberte na nete, ale v obchode treba jednoznacne vyskusat, kazdemu decu sadne cosi ine. miyyus, tiez som chcela kategoriu 9 - 36 kg, konkretne tuto

http://www.promimi.cz/autosedacka-britax-evolva...

sa mi to zdalo ako idealne riesenie, raz zainvestujes a pokoj, ale ked som ju videla live tak eeeee. tak malinke babo by v tom bolo ale uplne stratene. tieto sedacky riesene pre viac hmotnostnych kategorii nie su az tak bezpecne. zabila som tym autosedackovym prieskumom pomerne doooost casu, my asi vsetko moc riesime 😔 , prihliadali sme najma na bezpecnost a potom na pohodlie dietata. lebo na hof..no budes mat najbezpecnejsiu sedacku, ked v nej dieta nebude chciet sediet....takze sme ich oskusali asi 749. prisahaaaaam, zopar nam ich dokonca v obchode objednavali, aby sme mohli oskusat, a nakoniec sme zobrali tot:

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

malickemu najlepsie sadla. uz v nej asi 3 tyzdne cestujeme a zatial spokojnost 😉

tara2
11. aug 2009

siska - ta autosedacka vyzera fakt super 😉 a vdaka ze si sem hodila svoj prieskum, ja na taketo veci teraz nemam cas tak mi to dobre padlo 🙂

siska_br
11. aug 2009

jani - mne z toho istu dobu dost svitorilo 😝 ak este cosi, kludne sa popytaj, este tot nedavno som bola nabuchana informaciami. 😀 teda dufam, ze len tymi 😀 😀 😀

tara2
11. aug 2009

siska urcite sa na Teba ako na poradcu este obratim 😉 . Dik 🙂

talinka
11. aug 2009

cafte babulienky 🙂

zdenus, dobry nazor ako moj na ten nocnik, najprv musi baby vediet, na co nocnik sluzi a porozumiet tomu,samozrejme sa vyzliect sam a obliect aj zadrzat moc a kakacku a potom ho nan ucit aj ked asi vyskusam ho len tak posadit a ked nieco spravi, pochvalim zatlieskam budem sa tesit 😀 100 ludi 100 nazorov a deti su aj tak individualne a rozne...kazdemu nieco ine sadne....

siska, tak aj vy idete stavat? tak moc drzim palce a pevne nervy, co vas to tak napadlo???
aj my nad tym uvazujeme a verim tomu, ze raz aj domcek bude, lebo sme si povedali, ze ked bude domcek bude aj druhe mimi a druhy pes 😀 tak sa musi Vladino posnazit 😀

cryo, auuuu chudatko Tominko 😖 svinske sklenicky....inak ani ja tomu nechapem aj minule som videla nejaku, ze s jahodami a uz od 4 mesiacov 😝

siska druha, prekrasna autosedacka tu som povodne chcela, ale kupili sme ROMER a tiez sme spokojni.... 😉

tara2
11. aug 2009

baby este par zacne stavat a zalozim novu temu na streche Novembrovky 2008 stavaju 😀 😀 😀

siska_br
11. aug 2009

tal - to som minule kdesi citala, ze tie hipp-ky jahodove sa mozu preto, ze z jahod su alergenne len tie jadierka na povrchu plodu a ze pri vyrobe vyzivy z tych jahod sa tie jadierka z povrchu davaju rucne dole a teda su tie vyzivky pre deti jedle..... no vacsiu hovadinu uz davno nikde necitala... 😝 😝 😝

talinka
11. aug 2009

tara, 😀 😀 😀

siska, dik za poucenie 😀

siska_br
11. aug 2009

jani 😀 😀 😀 😀 mas dnes 169 bodov!

tara2
11. aug 2009

siska - ja si myslim ze mi dnes konkurujes 😀 😀 😀 ze rucne vyberanie jadierok 😀 😀 😀

siska_br
11. aug 2009

mhm, jani, beriem 😉

tara2
11. aug 2009

😀 😀 😀

tara2
11. aug 2009

siska vy nejdete stavat?

siska_br
11. aug 2009

jani, zatial akurat tak lego..

tara2
11. aug 2009

siska - ved aj to sa da stavat 😉

talinka
11. aug 2009

siska, aj ja sa zatial pripajam k tomu legu.... 😀 a pri tom asi aj skoncim

😀 radsej kupim uz postavene, nechce sa mi s tym kafrat 😀 uz len to lotto vyhrat musim

tara2
11. aug 2009

tal - ty zradca tak kupit hotove, co? 😠 😠 😠 takto ta do temy neberiem 😀 😀 😀

tara2
11. aug 2009

idem ja chrapat babule, dobru noc 🙂

talinka
11. aug 2009

tara, sak ja musim byt vzdy ina vynimka, sak som novembrovka rodila v decembri 😝 sak kupim a prerobim aj to sa rata 🙂

dobru nocku, jani 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre