Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

talinka
31. aug 2009

no a co sa tyka kojenia, dufam ze nerobim zle,ale my furt sa este kojime casto a vela,kedze neje takmer nic...ale tiez kojim velmi rada a si to vychutnavam s tou mojou potvorkou 😵 aj ked na druhej strane je to dost obmedzujuce....

zdenus
31. aug 2009

helou 🙂
prsky, tak s tou sedackou si urobila bomba kseft...aspon vidis, o com to je u nas 😕 😕 😕

janejane
31. aug 2009

Ahojte,
ja som tiez novembrovka, neviem ci si este pamatate.....citam vas, len prispievat moc nemam cas....

toto ste citali? http://www.baby-web.sk/Clanky/a2538-Test-kociko...

zdenus
31. aug 2009

inac dnes tu mam A-cko, lebo zavarame ako sibnuti - rajciny, struky, leci...sme doniesli suroviny, tak aspon sa nenudime, kua 😝

u nas vsetko po starom, pohoda, klidek, bez tabacku 😝 ...

a furt kojime, aj papame......

a marodom zelam, nech su rychlo fit 😉

horajda
31. aug 2009

cafte je tu niekto ci uz vsetky chrnite?

prsky
31. aug 2009

zdenus..jojo..bojovniciprotikrize zo mna radost nemaju 😀 ale sa divim, ze susedia rakusaci nemaju take supis ceny, skor je to v tychto artikloch ako u nas a na stolicku, co chcem kupit nemaju zlavu ani nemci...nori ci kery fras to vyraba asi strazia cenu ci co 😠

janejane...kocar nepouzivam, tak sa nemusim triast, ci sa pod deckom nerozpadne 😀

tara2
31. aug 2009

adi ty si cislo 😀 😀 😀

siska_br
31. aug 2009

adi zeby stokker? 😀 😀 😀 😀 uz si prebrusila stranky? ja ju tiez o moc lacnejsie neviem zohnat 😠 bez ju kupila za 194 tusim...

horajda
31. aug 2009

fiha tak ste tu a akuze to chces adi stolicku?

prsky
31. aug 2009

siska..jj..tripp trapp - sak si na nu brusim zuby lala este ani 6 mesiacov nemala..lenze my nemame ani jedalensky stol, tak sme ju doteraz nekupovali - ale teraz sa schyluje ku kupe stola a stoliciek, tak prichadza cas aj na tripp trapp ... najlacnejsie som ju nasla v de za 119 bez postovneho, takze to je pase..ale ked sme boli v predeti tu v blave obkuknut tu autosedacku, mali tam aj tripp trapp a mam pocit, ze tam bola super cena (mam pocit ze okolo 130, len k tomu treba este aj tu "redukciu" pre mimi a podusku by som tiez rada - aj ked sikovna mamina aj to urcite usije, lebo za kusok pytaju strasne praxy)

inak malej sa sedacka velmo paci, celu cestu do obchodaku sa vyrehotavala

a aha...v tych kocaroch ide o jedovatost...njn..chemia je vsade okolo nas, dohovie, co vsetko je jedovate a denne to pouzivame...ja sa skor bojim bacilov a baktérií uvolnenych z toalety...asi zacnem kupovat domestos 😀 😀

siska_br
31. aug 2009

prsky v predeti ju maju tusim okolo 140 hola cea, plus opierka chrbatika a vpredu hrude, plus vankusik, kompletka cena 240 dovi-dopo 😝 to uz potom beriem radsej zuzkinu cenu 🙂

saminovi sa tiez velmi lubi, a aj mne, ja som sa na nu hned vytrepala, vsak nosnost 100 kg neeee? 😉

ale uz sme na nu zacali setrit, tak ked ju nahodou kdesi v dobrej cene najdes, dohod typa 😉

prsky
31. aug 2009

hor...tuto: http://www.stokke-highchair.com/sk-sk/tripp-tra...

ja som tu uz davnejsie pisala, ked sme tu vacsina vyberali stolicku, ze ju chcem - je to stolicka, ktora vydrzi pomaly do puberty - nikto sa totiz pomaly nezamysla nad tym, kam posadi dieta ked vyrastie s takej tej plastovej potvory...ja Lalu nechcem posadavat na podusku na dospelacku stolicku 😉 potom tu niekto hodil link na video ukazujuce, ze aka je nebezpecna a ja som na to napisala, ze kazda stolicka sa prevrhne, ked sa dieta poriadne odrazi od stola ako to na videu bolo 😉 sak aj bez sa inspirovala vtedy myslim a uz ju aj pouzivaju 😉 a cesi maju podobnu a o nieco lacnejsiu - Jitro, len pouzivaju maksie drevo ako stokke a nemci maju tiez cosi podobne - storchenmuhle zii, len ta sa mi dizajnovo tak nepaci : http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=3389

prsky
31. aug 2009

siska..fakt? lebo ja som bola viem ze prijemne prekvapena cenou..zeby mali vtedy akciu ci co?

prsky
31. aug 2009

a sak keby sme sa dohodli viacere, tak nam ta teta v samorine urcite spravi mnozstevnu zlavu 😉 😀 ...ze zuzi?

horajda
31. aug 2009

no zeby som predala tu moju velku ohavu co som kupila teda niekomu vyhovuje ale mne moc nie lebo je tazke a kupila si tuto a pozerali ste na ebay lebo tam sa celkom da hm

siska_br
31. aug 2009

ja som sa do nej zalubila v predeti.sk 🙂 , neviem, ta vasa diskusia o stolickach mi asik usla

tie linky, co si pridala som pozerala v tej teme o stolicke, ale o tej ceskej pisali, ze nema velmi dobre referencie, ze je z makkeho dreva, ako sama pises a nie je az tak vychytana...inac vyzera na pohlad tiez fajn, ta storchenmuhle sa mi tiez nepaci. nemci maju este nejaku taku podobnu, teraz ma nenapadne meno...phil alebo nie? neviem, ale stokker je u mna bezkonkurencny....najma kvoli rovnemu chrbatu pri sedeni a kvoli moznosti dlheho uzivania... radsej dosporime

prsky
31. aug 2009

hor...hej...samostatna stoji cca 119 €, len ja urco chcem este aj tu "redukciu" pre babo a podusku pod ritulu, takze by to bolo viac a +postovne minimalne 20€, tak sa to vysplha pomaly na tu istu sumu ako tu v obchode 🙄

siska_br
31. aug 2009

prsky, fakt, 240 je strasna palka, aj ked daju 10% dole...minuly tyzden sme sa tam zrovna o nej bavili a presne nam ju na tolko napocitali, skoro som odpadla 😝

prsky
31. aug 2009

siska, my sme uvazovali, ze rudo taku vyrobi, ale ked sme zratali cenu za material, a cas, co by tym stravil, tiez radsej kupime...a toho makkeho dreva by som sa ja az tak nebala, tieto debaty na forach su v tomto trochu divne (vacsinou sa tusim maminy predhanaju, ktora kupi drahsiu vychytavku, lebo ta je draha preto, ze je taaak straaasne testovana atp), len rudovi sa na tej ceskej este nieco podla obrazka nepozdavalo, len uz neviem presne ze co 😀

prsky
31. aug 2009

kokos...a to za 1 stolicku 😠

horajda
31. aug 2009

baby keby som ju dostala za to co predam tuto co mam tak si ju kupim ale to sa mi nepodari 😀

prsky
31. aug 2009

hor..njn...ja do nej idem, len tiez musim este dosetrit prasule a musime este pre nas ten jedalensky stol so stolickami kupit 😉 ja si to rozratavam na roky, ktore ju bude lala pouzivat - to potom neni take drahe 😀

siska_br
31. aug 2009

ved to, ze jednu stolicku ... 😝 😝 😠 😠

no ja dufam, ze ak ju teda kupime, tak fakt tych par rockov vydrzi, popripade aj nejake to druhe dieta by som v nej mozno raz vykrmila, takze ja radsej to tvrdsie bukove beriem...

hor - tak to potom asi tiez nemas daku dvakrat lacnu 🙂

prsky
31. aug 2009

dala som si teraz do vyhladavaca tripp trapp preisvergleich a vysla mi stranka ze skandic.de kde by mala byt najlacnejsie..tak ma to vyslo takto virtualne vo farbe orech s babysetom a poduskou na 193,93 + dovoz na SVK je za 25€...takze oproti predeti by to bola zlava 21€ - a to neviem, ci sa az tak oplati, ked si vezmem, ze by som ju potrebovala naaaahodou reklamovat

prsky
31. aug 2009

siska...no len ja chcem krmit 2 deti s nie takym velkym rozdielom vekovym, takze budem potrebovat 2 stolicky 😀

siska_br
31. aug 2009

prsky - no tak to kup rovno dve naraz, mozno vyda lepsia cena 😀 ....ved za tolko (194) ju kupila v samorine bez. s babysetom aj vankusom...a to tot za rohom. ja ked si priratam cestu do samorina, tak sa mi moc spekulovat neoplati ☹

takto som ja nasu sedanu kupila, tiez som vyhladavala cez preisvergleich a naslo mi najlacnejsiu, po priratani postovneho o 20 eurasov lacnejsiu ako v predeti po zlave...tak som sa na to tiez kvoli pripadnej reklamacii vyprdla 😉

sisa.b
31. aug 2009

teda to su ine palky 😕 😝

no my o kupe stolicky absolutne neuvazujeme. mlada nevydrzi nikde sediet, krmim ju pomaly v behu, inak chyta nervy. malokedy sa naje tak, ze ju mam na kolenach 😝 aj mi kamaratka ponukala svoju po malom, ale nechcem mat doma dalsi nevyuzity kram. akurat uvazujem, ze nase vibracne kreslo predam, lebo tu on len zakopavame. este by som mohla pritiahnut drevenu klasicku po deckach, ale tu sme tiez moc nevyuzivali, takze kasleme na celu stolicku 😎 😎 😎 😀

rominka
1. sep 2009

pekne rano kocky 🙂 sisab.omrkla jsem ti fotecky z dovci taky jsme chteli na lomnicak ale byli listky vyprodane hned rano ,venku je krasne tak se mi nic nechce a mam tu opet kupu pradla 😠 no nic jdu makat dokud Sabik chrape....

prsky
1. sep 2009

sisa...ta stolicka nie je len pre dojcata a batolata...tu vyuzijeme do cca 8 rokov - aj dospelak sa na nu pohodlne usadi

sisa.b
1. sep 2009

prsky, to som citala, ale nemyslim si, ze je to pre nas taka nevyhnutnost. decka sedia v pohode na velkych stolickach alebo na fit loptach. takze tato stolicka by bola pre nas nepotrebnym predrazenym kramom doma 😅 nieco podobne ako s nasim vibracnym kreslom do 18 kg. uz v nom nechce byt posledneho pol roka 😝 dakujem neprosim 😎

rominka, nam sa zdalo privela dat 72€ za zvezenie na lomnicak, tak som ani nezistovala, ci su nejake volne. no je nas vela a kazdy vylet sa u nas predrazuje.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre