Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

cryonae
30. sep 2009

zuzi on ma 5 zubov a horna dvojka prerezana, ale o to nejde... on si to vie rozomliet dasienkami kde narastu stolicky 🙂

zuzz
30. sep 2009

cryo, tak by to asi aj malo byt.n eviem, preco to natalii nejde. neprisla na to. vsetko len cmula. a ked jej to nahodou sklzne k hrdlu, tak ju napne.

elanela
30. sep 2009

zuzz aj my sme furt mixovaný tiež nič nechce žut a to má 8 zubov

sisa.b
30. sep 2009

ahojte 🙂

my stale patrime k tym, co rozmixovane nepapaju. mlada musi mat po kuskoch, inak to nezje. a to robi, odkedy sme zacali prikrmovat. prave mi zdrhla so slanou tycinkou, ktoru si na stole uchmatla 😠

siska_br
30. sep 2009

ahojte babulky

peti, tal - no dufam, ze samik bude nasledovat vas pripad a nie moj, lebo mna zo zeleza ale hrozne zapekalo 😝 peti a ten vit. C vam dali v akej forme, tabletkovej? inac tie gulicky ak nebudes vediet zohnat ti kludne kupim a poslem, ak by si chcela, nie je problem 😉 daju sa objednat aj cez net, len potom to postovne..

my sa tiez stale mixujeme...ale rozok kustik ozuzle a tie svoje obilninove piskoty a keksy pekne pohryzie, tak by som uz mala skusit pucit...

tara2
30. sep 2009

Caute 🙂

cryo - tak u nas dnes napodobne s tou sunkou, najskor ju nechcel jest ani za svet, par dni som ju kupavala a potom aj sama jedla a dnes zjedol 2 kolieska...chleba hodil na zem a sunku zjedol...si robi zo mna dobry den nezbednik jeden

zuzi - ja malemu natrham sunku a davam do ust a nejako si to v ustach pomelie

zuzz
30. sep 2009

tak skusim aj ja dat sunku, mozno len pecivo nechce 😝

petusaaa
30. sep 2009

baby, to normalne uz davate sunku? 😕 ja som mylsela, ze davat nebudem minimalne do dvoch rokov 😅 a aj co som citala, tak odporucaju az po troch rokoch davat. tak som z toho jelen 😕 😕 😕

inak my uz nemixujeme nic. dokonca aj banan papa tak, ze si odkusuje. male babatka zuju na dasienkach. takze to, kolko maju zubov (prednych) nie je podstatne. ani my nezujeme na tesakoch 😉

siska, no, ja to najskor skusim popozerat tu, nech vas vsetky neotravujem 😅

sisa.b
30. sep 2009

petus, aj my uz sem tam davame hydinovu alebo morcaciu sunku. to som teda nestudovala, no pri starsich mi doktor dovoli skoro naraz s masom 😅

prsky
30. sep 2009

petusa..v mudrej knizke pan doktor pise, ze sunka po roku a co najkvalitnejsia a neudena..ja uz ale obcas dam, ked sa mi sape do ranajok 😉

pepka
30. sep 2009

caute baby, prave mi pisala kamoska mail, ze akurat vraveli v radiu ze vlada schvalila dvojaky rodicovsky prispevok tak, ako slubovali.
od januara budu dostavat matky do 2 rokov veku dietata 265€ v pripade ak pred nastupom na RD boli zamestnane a platili odvody aspon 9 mesiacov. zvysok bude dostavat 164,22€.
ale neviem ci je to uz zarucene pravda

siska_br
30. sep 2009

jeeeej, pepi fakt? zeby to uz bolo vyvesene niekde na nete?

ale podla mna to uz moze byt schvalene, ved uz musia rozpocet na rok 2010 riesit...ja som s tym inac dost pocitala, ze to prejde...ved volebny rok prichadza...

zuzz
30. sep 2009

pepka, a aj tie, co uz pracuju?

pepka
30. sep 2009

siska, na nete som to nenasla nikde, ak je to pravda, je to asi dost cerstve

zuzz, navrh bol len pre tie matky, co nepracuju a su doma s detmi, pracujucim malo zostat tych 164 eur, ale neviem, ako to nakoniec skoncilo...

amonis
30. sep 2009

čaute tak u nás se taky nemixuje .hlavně že jsem si koupila super ponorný mixér 😠 ..malá si vklidu nacpe brambor do pusy a kouše ďásnama když už je to moc tak si to vybere prstama a rozpatla to všude kolem....ale asi miluje když má plnou pusu něčeho protože si tam cpe rychlostí blesku včšechno ale spapá to hezky tak jsem ráda....

siska_br
30. sep 2009

zuzz - rodičovský príspevok navrhuje ministerstvo poskytovať len rodičom, ktorí sa rozhodnú pre osobnú starostlivosť o dieťa a nevykonávajú žiadnu zárobkovú činnosť. Výnimkou je práca na dohodu.

siska_br
30. sep 2009

tak tu pisu, ze to schvalili v stredu, t.j. dnes ak dobre chapem

http://www.cas.sk/clanok/132823/mamicky-sa-mozu...

pepka
30. sep 2009

fasa, treba o to poziadat, to zase bude chaos a vybavovacky na urade, kua, ved kazda to chce, ked ma na to narok, na co treba o to ziadat.... ach ta nasa byrokracia

tara2
30. sep 2009

pepka - ja tam zase poslem muza ako vzdy 😀 😀 😀

siska_br
30. sep 2009

tara - 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sisa.b
30. sep 2009

pepka, ale ten navrh bol len do dvoch rokoch 😝 no aspon nieco

siska_br
30. sep 2009

sisa - no mne to az tak nevadi...hovorime aj tak o viac ako 30 000,-Sk....

sisa.b
30. sep 2009

no ved hovorim, ze aspon nieco 😀 keby nas toto obislo, tak by ma uz porazilo, lebo nas obchadza teda vsetko 🙄

mojkamirka
30. sep 2009

ahojte, mne to môže byť fuk, malý nezje ani mix ani nemix, ani ovocie ani zeleninu ani mäsko ale kukuričné, ryžové chrumky si ukradne stále 😠 , tak mi poradte čo s ním mám robiť, je ochotný jesť už len kašu. 😠 😠 😠 😠

prsky
30. sep 2009

no super...akoze 2r dieta potrebuje toho uz menej? a kebyze teoreticky otehotniem, tak pri druhom dietati nebudem mat narok na ten zvyseny, lebo som medzitym nepracovala? ci ako? ty kokso...hlavne ze som si 10 rokov platila odvody 😠

siska_br
30. sep 2009

adi, kebyze otehotnies tak mas pri nastupe na RD opat narok na zvyseny...platia rovnake podmienky ako pri nastupe na MD s prvym dietatom 😉

prsky
30. sep 2009

aspon tak 😉 inak stolicka uz je na ceste 😉

mojkamirka
30. sep 2009

kde ste všetky?

siska_br
30. sep 2009

prsky - stolicka dosla 😵 😵 😵 ideme montovat... ozik, babuchy, mate blocek alebo co? na mail mi nic nedoslo

horajda
30. sep 2009

cafte baby, tak sper ze to uz islo do platnosti, ale ako citam tak citam nikde sa neviem docitat ci mozeme robit na dohodu, kde si to siska nasla?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre