Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

prsky
30. sep 2009

siska...kelu, zabudla som ti tam pribalit fakturu..poslem postou..a zaruka ti dojde mailom..mne dosla dnes

bezaz
autor
30. sep 2009

siska ada by mala mat od toho fakturu a na mail ti dojde garancia 😉
zuzi na tu dohodu sa musim popytat aj ja v robote, dnes tam nebola ekonomka.. podla mna to bude este trvat, kym si vsetky tety na uradoch prace nastuduju, co mozes a co nie.. 😝
baby inak ja dnes zasa zlcnikovy alebo ladvinovy zachvat, normalne na mna isli mdloby, este ze ninka z toho vacsinu prespala 😅

horajda
30. sep 2009

zuzi, ja si myslim ze mozeme niekde to pisu ale nemame to este podlozene, ja teda dufam lebo sa mi to inak neoplati

bezaz
autor
30. sep 2009

zuzi len ide o to, ci to touto novelou zasa nezmenia, myslim pocet hodin a pod 😉

horajda
30. sep 2009

aha no sak hej ale snad nas to neohrozi ja robim 4.5 hodiny tyzdenne a ty kolko?len aby to nebolo sumou penazi ktoru za to dostaneme

petusaaa
1. okt 2009

tak ja stale cakam na to, ako bude kontrketne ten zakon zniet, aby som vedela, ci sa ma to tyka alebo nie 😒

ja mam taky problem, za prve sa maly stale odkopava, tak ho musim davat do vaku. aleto by mi az tak nevadilo, lenze on sa tak hrozne prekruca, a vrti, ze ked je v postielke tak, ze ma nozicky ppri tyckach, tak sa 5 krat v noci musim zobudit , lebo si bucha hlaviku v spanku o vrchne tycky. neviem, ci ma chapete 😅 no, takze ho musim znovu posunut dolu. uz osm z toho na nervy, lebo takto sa nevyspi nik 😒 vam to deti nerobia?

bezaz
autor
1. okt 2009

peti ja ninku ani neprikryvam, ona cestuje, ako keby jej za to platili.. vo vaku spat nechcela, budila sa na to, ze si nemoze vylozit nohy kde chce
dnes ti to poslem, len vcera som nevladala a teraz idem do BA, konecne musim kupit nejaky darecek mamine na 60tku, ma buduci week 😅

petusaaa
1. okt 2009

ved mne to nponahla, ja budem robit tortu az o 2 tyzdne 😉
no lenze on si vzdy tak treskne hlavicku, ze zacne plakat 😒 asi ho budem davat s prilbou do postele 😀

bezaz
autor
1. okt 2009

peti a mas mantinel? lebo u nas dost pomaha 😉

petusaaa
1. okt 2009

maly uz mantinel mat nemoz, lebo sa nanho stavia a dokonca sa naucil aj skakat, takze sa bojim, aby sa neprekoprcol 😒

rominka
1. okt 2009

ahojte kocky hlasim se po delsi dobe tak vas vsecky zdravim Sabci ted rostou zuby a vubec v noci nespime ma sice zatim jen 1 tak do pulky vylezeny ale je to dilo pres den v pohode vetcinou dospava noc ale jak se blizi 21.00 tak to zacina vcera opet hodinovy rev tak jsem ji dala cipek a stejne se kazdou chvilku budi muj mi rikal ze svitim celou noc no neda se ani prso nechtela tak jsem ju nosila na rukach jsem cela domlacena ale sak to znate 🙂 a dneska rano aby toho nebylo malo se pridala ryma asi od jeji sestrenice kazdy den jak jde ze skoly se na ni mrkne a predevcirem uz u nas smrkala a je to tady 😠 musim si vas docist at vim jak se mate.... 🙂

amonis
1. okt 2009

rominka ahojky tak si taky užíváš radosti u nás ty zuby rostou už jakoby pořád takže už nepoznám jestli jí to nějak moc vadí nebo něco jiného..

siska_br
1. okt 2009

peti - ja neporadim, samik v postielke nespava absolutne ☹

prsky - nevadiiiiii...zarucny mi dnes prisiel na mail

deni_v22
1. okt 2009

ahojte,
peti a nemate turisticku postielku? alebo moznost pozicat si od niekoho? tie maju textilne steny, tam by sa ti nedoudieral az tak..

amonis
1. okt 2009

tak dneska moje dítko malinké začíná chodit ještě ale padá na zadeček ale už se nebojí pustít a jde do toho po hlavě 😀 😀

pepka
1. okt 2009

ahojte
peti a aky si mala mantinel? ved to su take tenucke vatovane zalezitosti, tensie ako paplon, keby na to chcel stat tak to lahne, nie? u nas mantinel dost pomaha, aj ked na druhu polovicu postielky by sa tiez zisiel, ked mato cestuje 🙂 kedze je celu noc odkopany, druhu noc uz je vo vreci, moc sa mu to nevidi, ale musi si zvyknut. a tiez teraz mame zle noci, zuby su uz na spadnutie. doteraz sme boli na tom super so spanim, len som sa nechvalila, aby som nezakrikla ako vzdy, ale tak uz mozem 😀
a tiez sa pripajame do klubu soplavych, matovi tecie z nosa ako z vodovodu, najhorsie je to v noci, lebo mu to neda spat...

pepka
1. okt 2009

amon super, sikulka je to, ono dlho dlho tie deti nic a ked sa uz odhodlaju, tak to ide velmi rychlo...

pepka
1. okt 2009

so sebou som bola dnes u dokiny, tak zapal mocovych ciest, dala mi ATB

amonis
1. okt 2009

pepka tak my už máme rýmu zasebou snad ale to zas bude zachvíli znova ..nesnáším podzim......tak super ATB ti zaberou rychle

petusaaa
1. okt 2009

pepka, som sa ta chcela opytat, ci uz mas ATB 🙂
no, mame take vatove, ale akoboli uviazane, tak sa na ne dokazal postavit...

to s tou cestovnou posielkou je super napad, len mu tam budem musiet dat jeho matrac, lebo ten skladaci je hrozne tvrdy 😉

siska, tebe som chcela este napisat, ze ano, brali sme vitamin C tabletky

my teraz nemozeme ochoriet, lebo o mesiac a pol ideme na operaciu aby sme neschytali ATB 😔

a idde mu konecne po vrchnych ocnych aj prvy rezak vrchny 😀

rominka
1. okt 2009

amon-u nas zatim jen vecer poznam ze ju to boli pres den je v pohode ,Karolinka je teda sikovna Sabci se podarilo minuly tyden bez opory postavit a ted ma obdobi ze nechce za ruky chodit jen se vsude stavet kurna myslela jsem ze mi ted bude spat a houby musim letet na zahradu.....

pepka
1. okt 2009

peti, do tej cestovnej daj urco matrac z postielky, hentie si tvrde jak pre trestancov...
len ju nedavajte uplne k stene, lebo ked sa tam hodi hlavou, tak tasne rovno do steny 😅
idete s tymi ockami nakoniec predsa ?? 😒

pepka
1. okt 2009

romi, ani mato nechce spat, uz vyse hodiny je v postielke, najskor bol ticho, hral sa, potom vykecaval, povyzliekal si ponozky a gate (neviem ako dokazal) a teraz uz na mna vyrevuje, tak asi nic zo spanku nebude... 😖

deni_v22
1. okt 2009

my sme spat z prechadzky .. som sa presla na postu, prisla nam dalsia vzorka hami mlieka... celkom slusna zima je u nas, vobec sa netesim na zimne obliekanie 😖

nam asi lezie horna jednotka, teda obe ale prava je uz celkom na spadnutie, a je z nej poriadne nervna, ani hracky ju nebavia, len na mne visi..

amon, gratulujeme k prvym krocikom 😵 😵 sikovnicu mas doma 🙂

sisa.b
1. okt 2009

siska, ako pouzivas ten amaranth? normalne len nasypes do jogurtu? kupila som aj adzuki fazule, tak pojdem nieco ukuchtit.

petus pozerala som aj u nas ten sirup a vychadza na 209 korun.

deni_v22
1. okt 2009

sisa a uz si skusala malej dat nejake strukoviny? lebo ja som skusila cervenu sosovicu a nic moc...daj potom vediet, ako to dopadlo..inak kedysi som robila klicky z azuki fazule, celkom jedle to bolo 🙂

sisa.b
1. okt 2009

deni, zatial papala len strucky v polievke a hrasok. a celkom v pohode. akurat tu fazulu chcem urobit pre mna na obed 😀 ale skusim dat aj jej 🙂 vraj je sladka

deni_v22
1. okt 2009

sisa 😀 som myslela ze ides experimentovat s malou...podla niektorych zdrojov uz mozu hrach, sosovicu a fazulu..

sisa.b
1. okt 2009

hrach uz som davala od nejakych 8-9 mesiacov 😕 a strucky su skoro vzdy v polievke. ja totizto ked varim pre vsetkych, tak jednoducho polievku neochutim a potom z uvarenej odoberiem pre malu a zvysok pre nas dochutim. extra pre nu varim len cez tyzden, ked sa mi nechce pre seba varit 😀

prsky
1. okt 2009

deni...ja som davala fazulu a teda nic moc ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre