Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

deni_v22
16. okt 2009

cafte,
tak nam sa buduje novy zlozvyk 😕 ..kedze doobedu nemam nervy na hodinove uspavanie, tak si stale supnem malu v manduce na chrbat, mop do ruky a za 20 minut, kym pozmyvam, mala drichme...2v1- aj upratane aj dieta spi..a dokonca mam pocit, ze pri tom chudnem 😀 len neviem, ci si stupel na to moc nezvykne 😖 ... skusala som ju nechat hore az do obeda, a zlucit dve spania do 1, chvilu to uz aj fungovalo, ale posledne dni bola zase unavenejsia uz doobeda, tak spi 2x..

zuzz, ty si aky majster - sporak rozoberas, mysi likvidujes, pracku zapojis 😉 to su u mna prace v kategorii "chlapske" .. teda, nie zeby som to nedokazala, ale nech aj tatko je trosku uzitocny v domacnosti a aspon ho je za co potom chvalit 😉 😀

Dianke je nastastie jedno, co pije...ci vodu ci akykolvek caj.. a dokonca nema problem ani s teplou vodou..

siska_br
16. okt 2009

zuzi - vidis, skusim kuk aj ja...ja som obzerala whirpoolky, maju ich v akciovych cenach, ale praveze whirpoolku sme velmi nechceli, vraj su dost kazove...

zuzz
16. okt 2009

bez, ja som skusila natalii (bezne pije len prevarenu, alebo ak nestiham aj neprevarenu vodu) uvarit rascovy - za lyzicku rasce som povarila cca 3 min. vraj je dobry aj na tvorbu mlieka, ale ja to nepijem. a je aj dobry na brusko. natalke celkom chuti, netvari sa nijako inak, nez ked pije aj cistu vodu. a neprisladzujem ho.

zuzz
16. okt 2009

sisa, ja som mala doteraz whirlpoolku, este z tych starsich, ktore vraj boli kvalitnejsie, a aj tak som k nej za 9 rokov 5x volala opravara. takze teraz uz som tuto znacku ani nepozerala.

siska_br
16. okt 2009

no vidis, zuzi, dakujem. prave preto sme tiez tuto znacku nechceli, aj ked osobnu skusenost nemam

deni - u nas sa uz hadam aj mesiac ci dva spinka len cez obed - hodinku a pol az dve. a vecer zaspava medzi 8-9...niekedy mam pocit, ze je to na take male dieta sialene malo, ale tomu nasmu to zjavne vyhovuje.

inac posledne dni samika prestalo zaujimat cokolvek...nic ho nebavi, s nicim sa neprehra, len sa dotiahne za mojimi teplakmi, vytiahne sa po nich hore a natahuje ku mne rucicky. uz sa mi normalne aj tazko vari, stale sa bojim, ze mi cosi prihori

zdenus
16. okt 2009

nasa krpana nepije prevazne nic alebo cistu vodu...a z cajov je dost dobry detsky svatojansky, taky obcajny za par korun, je vazne chutny, taky dosladka, aj mne chuti ☹

a prace mame whirpool......klop, klop....uz 7 rokov slape bez poruchy, takze ked sa teraz pokazi, tak uz nadobro 😀 ...a keby si mam teraz vybrat tak asi nejaky ariston alebo electrolxu timeline 😉

zdenus
16. okt 2009

aha a u nas je tiez tatino na 2 veci...v noci ho alura voooobec neakceptuje a co je horsie, ze ani eliska nie...pride, ze chce ist cikat, ide ju dat marcel a vtedy sputi hukot - nieeeeee ty, mamina 🙄

tara2
16. okt 2009

tak u nas sa caj pije, maly ho uplne zboznuje a je jedno ci je bylinkovy alebo ovocny... teply ma uplne najradsej ale vypije aj studeny. Paplon som vytiahla asi pred 2 tyzdnami a tiez je na dve veci lebo sa stale odkopava 🙄 . Tata v noci tiez nepomoze teda nema ako...

prsky - tak to mam este super oproti tebe maly ma necha vysavat a hra sa potom...takze povysavane mame za par minut 🙂 . Lala je tusim technicky typ 🙂

zdenus - to je super cena v porovnani s ostatnymi mliekami

zuzz
16. okt 2009

deni - to keby som nechala na muza, tak periem asi az na vianoce. a sporak by mi asi cely dokrivil, ked by na to isiel silou.

zdeni, aeg patri po electrolux. 😝

pepka
16. okt 2009

no my pijeme tiez cistu vodu, teraz som mu zacala varit tiez uz aj cajiky, detske, bylinkove, neochutene, spravim ho taky slaby ze nepozna rozdiel. Dokonca mam doma nacaty uz davno jeden granulovany detsky ovocny, nech ho dominam tak raz za 2-3 dni mu spravim aj ten, a v poho vypije. Ale ako sa ochladilo, pije menej ako v lete, teraz da 2 flase mlieka a okrem toho tak 5-6 dcl vody, niekedy aj to nie.... takze uz neni taky pijan 😀

a prave som ho zvesila z teplakov a dala do postielky, tak uvidime, co bude

tara2
16. okt 2009

siska - u nas to vyzera uplne rovnako...malemu som kupila nove hracky a kasle mi na ne. Vesia sa po mne stale tak som ako deni aj ja vytiahla manducu a ked potrebujem nieco porobit tak ho tam supnem, sice tam nezaspi ale je aspon chvilu ticho...

zdenus - a ten caj maju v lekarnach alebo v nejakom obchode? Taky som tusim este nevidela

zdenus
16. okt 2009

pepka ze 5-6 dcl vody 😲 😲 😲 , tolko nasa alura stiahne za 2 tyzdne 😀
a tie granulovane caje su uplny shit, aj nejako divne smrdia, my mame nejaky hipp, co doniesla navsteva, obcas ho urobim eliske, ale ani ona ho nechce

zdenus
16. okt 2009

tara, maju ho v lekarnach a u nas ho kupijem v zelovoci 😝 ..teraz to myslim vazne, ma tam super vyber cajov...vyraba to Plavnica-agrokarpaty

aj nasa cicka sa mi vesia na teplaky a pisti....ale najspokojnejsia je s eliskou v detskej, narobia pekny bordel, ale aspon sa zabavia 😉

tara2
16. okt 2009

zdenus - musim ho niekde kuknut, v lekarni mi ponuknu vzdy hocijake druhy ale tento medzi nimi este nebol. Skusim sa na neho spytat. Zdenus to nie je zelovoc ale maly supermarket 😀

siska_br
16. okt 2009

agrokarparty su super cajiky 🙂 🙂 🙂

to si ako super napisala zdeni, ze ...obcas ho urobim eliske, ale ani ona ho nechce 😀 😀 😀 tak mi hovorime o nasom psovi, ze ani on to nechce... 😀 😀

inac 5-6 dcl tekutiny je aj u nas dvojtyzdnova norma...

tara - v nedelu boli u nas svagrovci, doniesli malemu perfektny dreveny vlacik...vcera som ho potom, ako som sa s nim po dva dni pekne pohrala spratala do krabice, lebo mi len zavadzal pod nohami...ale horsie je, ze prestali fungovat aj 100%-tne zaberaky ako varechy, sufliky, hrnce... 😝 😝 😝

u nas je vysnivana pracka miele ... su perfektne, ibaze sialene drahe a robia len 60-tky na sirku ☹

pepka
16. okt 2009

zdeni, je to riadny smrad ten caj veru, taka umelina z toho udrie, ked otvorim pixlu, tiez sa nikto z deciek za nim netrha 🙂

pepka
16. okt 2009

aaano, agrokarpaty cajiky moooozem, lubim

tara
http://www.agrokarpaty.com/index.php?m=1&sub=13...

tara2
16. okt 2009

ja mam tiez nejaky granulovany a tiez ho nikto nechce 😀 uz aj Andrejovi som ho nukala a on ze take patoky pit nebude 😀

siska - ja som malemu kupila hukacie auto, velke auticko choditko a nula bodov. Nic ho nebavi varechy a hrnce ho omrzeli uz davnejsie 😝

tara2
16. okt 2009

pepka - nejde mi nacitat tu stranku, skusim neskor a dik za link 😉

tara2
16. okt 2009

a uz mi to islo na 3x zbehnem buduci tyzden do lekarne ked mi bude lepsie

pepka
16. okt 2009

tara, my sme teraz dovliekli po hanke odrazadlo matovi od svokry, zatial sa s nim stale hra, bud ho posadim a vozim, ale radsej ma, ked ho vozi sam posediacky a hra sa s koleckami, najvacsia zabava u nas

siska_br
16. okt 2009

my mame odrazadlo objednane u babkovcov k prvym narodkam...sa tesim, ze sa s nim pekne zahram

prsky
16. okt 2009

deni...a malu sa ti potom podari zlozit z chrbta a spi dalej?

tak ja by som sla tiez do miele, kebyze mame prachy 😀

baby a preco tak trvate na cajoch? kvoli nejakym tym prevencnym ucinkom? lebo mne lala teple nevypije, takze ani neriesim...mala by som?

pepka
16. okt 2009

prsky ja akurat nech ho zahreje, ked prideme dajmetomu z vonku vymrznuti, inak ficime na vode, ta mu chuti najviac, len tepla voda nic moc ☹

pepka
16. okt 2009

a na odrazadle sa na tajnaka vozi hanka ked ju nevidim, tak robim policajta, ze ona sa vozila, ked bola mala, ze to matovi dolame, nejako ma stale pocit, ze je to jej 🙂

siska_br
16. okt 2009

prsky - ja si neviem predstavit, zeby som vonku v zime nalievala seba studenou vodou, nieto este maleho...v zime taky fajn letny cajik inac potesi...

pri poslednej navsteve elektra sme s erikom strasne slintali - miele pracka + susicka v akcii 1700....no nekup to, kdyz je to tak laciny...

tara2
16. okt 2009

pepka - maleho tiez vozim na odrazadle ale sam sa nohami odrazat este nevie takze ho bud vozim alebo prerobim auticko na choditko a spolu ho tlacime, sam sa s nim nezahra ani za nic 😒

prsky - ja som skusila ci mu bude chutit a chutil tak mu varim vacsinou caj, ale nejako extra som sa nad tym nezamyslala ci vodu alebo radsej caj...maly nema problem ani s jednym ani s druhym

prsky
16. okt 2009

siska..ja caje nemusim a lala pije zasadne iba izbovej teploty, takze je to fuk

a ake odrazadla kupujete/ste kupili? ja planujem babke navrhnut k 1 narodkam 😉

tara2
16. okt 2009
siska_br
16. okt 2009

joooj, to my sme zase moc cajikovi,...az na to nase dieta zatial

nasa babka zajednala akesi od chicca...poradili jej v hrackarstve

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre