Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

prsky
18. dec 2009
bezaz
autor
18. dec 2009

deni to su take celokozene ako capacky, kuk topanky liliputi
tsts jaka kultura 😀
ja som dnes bez strazenia malej, lebo "opatrovatelke" rodi pes, takze budem musiet malu zobrat do skoly 😅
a mam dnes stastny den, rozbila som flasu rumu, poliala nim casaky, co som nakupila na vianoce, cely vchod aj vytah, lebo som na to dosla az doma.. a plus sa mi rozmocila detska papierova darcekova taska, co som kupila malemu synovcovi na meniny 🙄 petovi este stale nedosiel darecek, mlada mi rano po tom ako sa vycurala do nocnika este pre radost riadne ostala postel {netusim, kde si to sporila}.. no a mozem pokracovat.. ale pokial sme zdravi, tak je to ok 😅

prsky
18. dec 2009

zuzi, to mas fasa den...ja som si podobne uzivala v utorok 😠

bezaz
autor
18. dec 2009

adi no jo.. este k tomu peto os.al nejaky chlapik, co akze predaval modely, peto mu poslal prachy na ucte a nic za to.. chlapik sa stale len vykruca 😝 este ze idu tie vianoce

prsky
18. dec 2009

peto ma malo modelov? to fakt potesi ale 😖

bezaz
autor
18. dec 2009

jezin, az teraz som si to po sebe precitala, to co je!! asi silny vplyv madarov
inak mlada samozrejme spi, este neobedovala, takze do skoly nestiham, drbne ma 😠

deni_v22
18. dec 2009

jej ake chutne su tie capacky 🙂
my sme si uz nejak zvykli na klasicke Rak papucky, kedze spociatku divne naslapovala na nozky a boli sme nuteni fixovat clenok..

zuzi, to je celkom slusna zbierka "uspechov" 😉 ale ako vravis, zdravie na 1. mieste.... mas to dobre, ze ti mala zvlada pobyt v skole a mozes popri tom oducit...

bezaz
autor
18. dec 2009

deni mam naraz dve baby, 3.cky na ZS, takze jedna ju zabava a druha hra 😀
no idem ju zobudit, to je na porazenie, ked mi konecne zachrni, ze ju musim budit
a my mame papucky rohacan, pacia sa mi viac ako rak, tie mi pridu strasne komunisticke a ta podrazka total nepohodlna 😅

siska_br
18. dec 2009

zuzi, tak ti dnes dobre ide karta, inac aj mne...volala som dnes na nemecky finanzamt, nakolko na mail mi nebol nikto ochotny odpovedat, hura predvianocna skvela sprava - posielaju nam rechnung na 710 eur...no nepotesi ma ked moze? 😝 😠 😝 😠 😢 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

deni - aj my behame v Racikoch

prsky
18. dec 2009

mna picne...lala nahana uz 3ti den nessinku, ktora ma na hlave tanier, aby si nehryzla vsetko kam dociahne (ta atopia nas zabije) - a lala jej do toho taniera bucha a krici, takze ju stale musim nonokat

prsky
18. dec 2009

siska...ten telefonat si si mala radsej usetrit 🙂

siska_br
18. dec 2009

prsky - ze? ide ma rozhodit od jedu, od rana rozmyslam, koho z nasich znamich z nemecka ideme o dobru uctovnicku otravovat...predsa nebudeme platit tolke prachy za hajzlika erikovho byvaleho sefa... 😠 😠 😠

blahozelame k prvym krocikom laluskynim...my furt nic, bojime sa

zdenus
18. dec 2009

caute,
ejha, ale ste sa rozpislai, idem docitat 😉

musim pochvalit nasu lemrosku, vcera sa z nicoho nic pustila presla pol obyvacky 😕 😕 😕 , takze uz ju nebudem tolko ohovarat 😉 😉 😉

deni_v22
18. dec 2009

no trafi ma...prave prisla Emka zo skoly, ze koncert sa rusi, lebo jej tandemacka ochorela..uz asi 3. krat sa to stalo..a to mi este vcera volala jej mama, ze ako ich oblecieme, aby spolu ladili...☹ nemam sa tesit dopredu, tak mi treba...

siska, bracho ma v nemecku nejakeho znameho pravnika, ked nepochodite, mozem zistit, ci sa este kamosia a ci by vedel pomoct....

takze teraz zacinaju Laurinky chodit? blahozelame aj prievidzkej 😉

siska_br
18. dec 2009

tak aj druhej laurinke blahozelame, ked sa teda teraz rozchodilo "L" my ako "S" este mame cas 😀

deni dakujem velmi pekne za ponuku, ale nemecky pravnik by nas vysiel isto na viac, ako cely 700 eurovy vianocny danovy pozdrav ☹

zdenus
18. dec 2009

deni, to je skodaaaa......hadam im ten koncert na 4.krat vyjde ☹
ti verim, ze si sa tesila, my sme mali akcosku zo skolky a tiez som sa tesila...a nasa eli odmietla vystupovat, ma skoro siblo...ale ucka ma ukludnila, ze to je normalne, lebo je tam este kratko 🙄 🙄 🙄
tak sme vyrobili svietnik, pozreli deticky, ale dobre, ze nevystupovala, lebo by som sa asi aj aj rozplakala, taki boli zlati 😉

a veru, vyzera to tak, ze laurusky sa dohodli a prekvapili nas 😉

deni_v22
18. dec 2009

toho koncertu je oto viac skoda, ze pred nim museli absolvovat prehravky, kde ich z mnozstva deti vybrali ..no nic to, snad nabuduce to uz vyjde...

zdenus, ja tiez uz od skolky kazde Emkine vystupenie kdekolvek bojujem so slzami a hrcou v krku 😅 ...je to take uzasne vidiet svoje dieta, ako sa snazi cosi dokazat 😵 😵

amonis
18. dec 2009

ahojky přišla jsem vás pozdravit nějak moc nestíhám je toho nějak moc Kristýnka dostala antibiotika to svinstvo agumeltin nebo tak nějak teploty už nemá bohužel vůbec neslyší na jedno ucho ☹ ☹ ještě čekáme zda něco udělají ty antibiotika nemá ani nijak rýmu dýchá čistě tak se děsím co to je.....at už tenhle posraný rok skončí 😒
Karolínce lezou stoličky tak je sní taky velká zábava hlavně v noci ..furt kojím snad v kuse...... 😠 😠 už si i říká...říka šu jako chcu a to říká furt takže u ní slyším jen še,šu,šu

ale jinak fajn ne? 😅 😅 jdu vás dočíst

siska_br
18. dec 2009

amon - mas uplnu pravdu - uz nech tento posrany rok skonci, aj nas rok bol akysi taky 😢 😢 😢 aj ked mal aj svetle chvilky. je mi velmi luto malickej Kristynky, snad tie ATB zaberu a usko bude lepsie... 😢 😢 😢

pepka
18. dec 2009

ahojte

siska, to teda na.se.re ☹ najskor som to pochopila, ze vam poslu tie prachy, az potom mi doslo, ze je to opacne ☹

no a ked sa rozchodilo "L", je na rade "M", vsak? Vcera urobilo moje M dva nesmele krocky, dnes uz 3. Ale to su fakt len naznaky, potom sa hned hodi na kolena, lebo to je rychlejsie a istejsie 😀

Amon, boli ste na ORL, my sme mali pred rokom toto iste, ved som to uz spominala, tiez dychanie ciste, uz aj nos a ono jej tie zapchate dutiny sadli na usi. Tekutina v strednom uchu a zhrubnute bubienky, tiez bola hluch, hlavne na jedno usko to bolo dooost zle. Skus sa tam vypytat, spravia jej vysetrenia, audio a nasadia lieky. Je to na dlhsie sice, stale sme tam chodili na kontroly ☹ ale zase sluch neni sranda...

pepka
18. dec 2009

deni ☹ skoda
isto sa Emka tesila a pripravovala dlho 😒

tara2
18. dec 2009

Caute 🙂

vsetkym chodiacim blahozelame 🙂 🙂 🙂 pekne sa to tu rozchodilo 🙂

siska - to fakt "potesi" 😠 😠 😠 platit za nejakeho kretena 😠

amon - chudatko Krystinka ☹ snad jej tie ATB rychlo zaberu

deni - skoda, Emka sa musela fakt velmi tesit 😒

mojkamirka
18. dec 2009

ahojte, tak som sa končne dostala za net, pri mojom šidle je to bez šance. Cez deň nemôžem, lebo chce pozerať len rozprávky a nie čítať MK 🙄 . A večer som rada, že môžem nerušene pozerať telku, ak nerátam MM, ktorý ma občas ruší. 🙂

Gratulujem novochodiacim 😉

siska, nespoliehaj sa na to, že po L ide S , lebo my sme vás už dááááááááávno predbehli a sme T 😀 . By ma porazilo, kebyže sa toto dozviem pred Vianocami, vlastne by ma porazilo aj bez tých Vianoc. Snáď sa vám to podarí vyriešiť a nebudete to platiť. 😉

deni, tal, amon držím palce

deni, hm histologia?tiež som si užila svoje. čakala som na výsledky mesiac a pol, po pol roku od naťahovania, kedy som sa dozvedela, že mám ísť na vyšetrenie až po čakanie výsledkov do toho skuskové obdobie som bola s nervami na čisto v keli. Divím sa, že to MM so mnou prežil. 😢

amonis
18. dec 2009

pepka byli jsme na ORL prvě že nas poslaly trhat nosní mandli protože neslyší pry kvuli tomu mandli už nemá a je to ještě horší...kontrolovaly jí všude jen tím okem a říkaly bubínky čisté tak nevím ta tekutina na to taky myslím ...ted bere antibiotika ...co vám stím dělaly to se nějak píchá nebo co?

deni_v22
18. dec 2009

mojka, nestras, mesiac a pol??? viem si predstavit, ake stresy to boli.. 🙄 i ked popravde, ja neverim, ze toho 28. uz vysledky budu, kedze su medzi tym vianoce a vsetci dovolenkuju...

prave sme s Emkou dolepili puzzle, kazda svoje 😅 do rana musia schnut, dufam, ze na nich rano mala nenabehne, lebo lezia na zemi...

sme s muzom skonstatovali, ze tento rok si dame najzvlastnejsi vianocny darcek - elektricky stlp 😀 dnes prisiel s povolenim na stavbu, takze nam zapoja elektriku na pozemok mimo toho divneho suseda, sa tesime 🙂 medzi sviatkami sa zabetonuje stlp a v januari kablovacka...

amon, pepka ma pravdu, ked nepomozu ATB, vypytaj sa na dalsie vysetrenia, usi nie su sranda....no dufam, ze to bude len nejaky pooperacny stav a samo sa to napravi...

pepi a Hanke ta liecba zabrala a uz ma obe uska OK?

tara2
18. dec 2009

deni - my sme si dali na vianoce strop 😀 😀 😀 tak nie ste sami so svlastnym darcekom 😉 a blahozelam k povoleniu 🙂

zuzz
18. dec 2009

ahojte,

mojkamirka, dakujem za kuponik. dosiel uz vcera, len som nemala kedy sadnut si k netu.

blahozelame chodiacim babulkam. aj nasa natalia sa uz castejsie sama pusti, hoci rychlejsie jej to stale ide po styroch.

idu jej teraz tie hnusne stolicky, licka ma v kuse horuce a cervene.

neviete recept na cesto, z ktoreho sa vyrabaju tie tvrde vianocne dekoracie? ondrik si vcera na skolskej burze kupil anjelika z cesta, ale dnes ho prilis silno stisol a zlomil sa mu nadvoje. tak neviem, cim to zlepit, resp. z coho sa da spravit iny, lebo hrozne preto plakal.

deni_v22
18. dec 2009

tara, vy uz ste tak dalekooo?? supeeer 😵 😵 bola skvela dlha tepla jesen/zima, pre stavebnikov vyborne pocasie...

zuzz
18. dec 2009

peti, vdaka, presne take daco 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre