Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

rominka
1. jún 2009

ahojte jdu jen na kuk mam moc prace 🙂 preji vsem miminakum vsechno nejlepsi ke dni deti hodne zdravicka ,spanku 😉 ,a spokojene briska a at nam pekne rostou 🙂 🙂 🙂

horajda
1. jún 2009

baby musim sa pochvali ze zuzka dnes ukazala 1krat znak svetlo, bola zapalena mala lampicka v spalni rano a ona sa pozerala na nu a rucickou ukazovala znak svetla skoro som odpadla az mi slzy vybehli 🙂 sa strasne tomu tesim!!!

siska_br
1. jún 2009

hora - to faaaaakt???? ty kokso, to mas inac sikovne dietatko...deticky obycajne zacinaju nejaku odozvu vysielat az okolo 8-9 mesiacika, zuzicka je strasne sikovne babatko!!! to ti verim, ze ta to tak dojalo,ja som presne taka ista 🙂 🙂 je to krasny pocit, ze? ako dlho uz na nu znakujes? my este len tak velmi light, stale som este nezvladla docitat knizku od petusky, musim sa viac snazit 😠 😠 😠

horajda
1. jún 2009

siska my uz od 4 mesiaca tak asi preto a zuzka bude mat 7mesiacov 7.6.strasne sa tomu tesim

siska_br
1. jún 2009

zuzi, to je super, normalne sa nenormalne tesim s tebou, je to taka super motivacia aj pre mna 😉 sikovnicka malicka, boztek jej posielame a velku gratulaciu....no tak si ma potesila normalne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

horajda
1. jún 2009

dakujeme krasne neboj treba mat vydrz a trpezlivost a ono to ide, som zvedava ako to teraz pojde dalej, totizto kazdy vecer ked ideme spinkat tak si precitame knizku a potom este poobzerame svetielko v izbe, no a za den jej to svetko ukazujem asi 5krat mozno aj viac aj ine samoska v celom byte no a potom uz dost vnima aj vtacika tak to bude asi druhe len to je tazsie tie dav prstiky dat dokopy 😵

amonis
1. jún 2009

ahojky

tali staforda?? No snad víš do čeho jdeš kamarádka měla a musela ho dát pryč když se jí narodil malý on potřebuje opravdu hodně tady ten psíček 😀 ...a jdou z něho takové ty krátké chlupy takže to bude mít malý všude zapíchané..no nechci tě odrazovat ale mám stím fakt zkušenosti a to oni už měly ročniho co už celkem poslouchal.....sežrala si 3 cumle atd. no děs dalí ho pryč i když to obrečeli.....

tara2
1. jún 2009

deni - 😀 😀 😀 hej to asi preto, ale nie mam o pol cisla mensie ihlice (vacsie vtedy v obchode nemali) tak som to robila na nich 😅

paskova - fuha, aj my chodime na plavanie 😕 snad nas taketo choroby obidu...ale infekcie mocovych ciest spolu s infekciami dychacich ciest su najcastejsie ochorenia detskeho veku...ja sa len modlim aby sme nieco nechytili 😝

hor - no super, Zuzanka je sikovna 😉

mojkamirka
1. jún 2009

tara, no tiež by ma zaujímalo z čoho mi opuchlo, tipujem to na prievan alebo môj šikovníček mi doň tresol čo sa mi stáva pri ňom dosť často.

paškova, a už je malej lepšie, normálne mi zovrelo žalúdok keď som to čítala

horajda, jéééj to máš akú doma šikovnicu

všetko naj detičkám k MDD 🙂 , a keďže majú sviatok tak aspoň dnes by mohli poslúchať a nechať maminy vyspať

ja najnovšie tiež uspávam hodinu a v noci je hore min.4x, ale otočím ho nabok, že chce jesť a on do sekundy zaspí, no nechápem.

sisa.b
1. jún 2009

ahojte 🙂 posielame cmuky vsetkym dnesnym oslavencom 😵 😵 😵

hor, super, mala je aka sikovnica 🙂 ja vacsinou zabudam, takze my nebudeme tak skoro znakovat 😅

amonis
1. jún 2009

tak zjišťuju že mám doma neskutečného raracha to není jak Kristýnka ta byla klidná Karolí sebou v jednom kuse šije na rukách mi šplhá až na hlavu..jak jí položím tak se furt točí a všechno tahá snaží se na mě vylest no sranda sní je teda....akorát já už se vybíjím 😀

zdenus
1. jún 2009

nazdarek..detickam vsetko naj k MDD 😉
ani neviem, co som chcela napisat, lebo je to stale dokola to iste 😀
ale asi to, ze baby spia a idem robit ceresnove gule, tano sme s eli urobili 100 do marziaku, teraz spravim nejake na veceru 😝

amonis
1. jún 2009

zdenus všechno nejlepší Lauře k svátku......a všem dětičkám ke dni dětí...my jsme si včera užily na kolotočích a byl tu klaun hopsalín super bylo....

prsky
1. jún 2009

aha hackarky ciapociek, co som nasla: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4960401

prsky
1. jún 2009

amon...u nas maju Laurinky meniny az 6teho tusim 😉

amonis
1. jún 2009

prsky je ta máš taky Lauru to mi nějak nedošlo..no u nás dneska tak slavte 😀 😀 😀

tara2
1. jún 2009

prsky vsak oslavovat mozte aj 2x, nie? 😀

zdenus
1. jún 2009

amon diky....
prsky, u nas to je 5.6., teda v patek....

prsky
1. jún 2009

zdeni...hihi...hanba mi, neviem, kedy ma moja dcera meniny..ale uz som blizsie, donedavna som bola v tom, ze je to 15 alebo 16 juna 😀

prsky
1. jún 2009

tara..aj tolkokrat, kolko narodov ma Lalu v kalendari 😉 len kto by tie darceky kupoval 😀

zdenus
1. jún 2009

prsky, ja to viem len preto, lebo segra je lenka a laura ma meniny den po nej 😉

zdenus
1. jún 2009

baby, totalne som stratila hlas, co okrem kalcioveho sirupu a sumiveho calcia je dobre

prsky
1. jún 2009

zdenus...tak nehuc po Eli tolko 😝

zdenus
1. jún 2009

prsky, sima odhalila, lebo uz som z nej total na nervy, aka je protivna,. cely tyzden 😀 😀 😀
ale uz ani nehucim ani ju nebijem po zadku, lebo to vobec nepomaha....ja uz neviem, kde robime chybu 😕

tara2
1. jún 2009

prsky 😀 😀 😀

zdenus
1. jún 2009

tara, sak vysa dosmejete, ked pride obdobie vzdoru 😀 😀 😀 , ja uz pri laurinke budem aspon ready 😝 😝 😝

tara2
1. jún 2009

zdenus nechame sa prekvapit 😀 😉

siska_br
1. jún 2009

zdeni, vraj surove zltko - ale to je 😝 😝 😝 😝 😝 a ta salmonela.... mamke najlepsie zaberali kalciove injekcie (bolia ako svina)

sme sa vratili z plavania - klasika - tatinovi sa ohromne lubilo a samuel to prezil v style - robte si so mnou co chcete, vydrziiiiiiiime....a potom sme boli na kontrolnych klbikoch a uz je vsetko ako ma byt, uz tam nemusime JUPIIIIIIIII 😀

sisa.b
1. jún 2009

siska, gratulujeme k zdravym klbikom 😉

my sme mali dnes papkaci uspech, teda aj vcera. uvarila som cuketu s baby karotkou a mala velmi pekne papala. robim to tak, ako tu uz niektora pisala - este horuce zatvaram do poharika a pcham do chladnicky, aby chytilo vicko. no a na dnes toho dokonca bolo malo 😨 urcite by spapala este viac. co robite? dovarate im este dalsie?

deni_v22
1. jún 2009

sisa, no vidis, ze to nakoniec ide s prikrmami...Rebeka sa rozje, uvidis...no fakt nechapem, co tie decka na cukine vidia ved mne taka surova pripada celkom bez chuti 😀

siska, gratulujeme ku klbikom 😵 a fotecky z plavka nemas nejake?

hor, tak to mas doma sikovnicu 😵 bystre dievcatko 🙂

a este aby som nezabudla, gratulujeme Tominkovi k polrocku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre