Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

talinka
1. jún 2010

@zdenus aj mne Vladko hovori, ze by v pohode ostal na MD 😀 😀 😀 ale podla by si to po par dnoch rozmyslel 😀

talinka
1. jún 2010

no u nas vysava a umyva riadky Vladko teda vacsinou...ja som spokojna s tym co mam doma aj co sa tyka starostlivosti o Tomina aj ked ma toho vzdy dost ,kym pride z prace,ale stara sa o maleho,ideme von vsetci spolu, povysava nam a ked my ideme spat este upratuje kuchynu aj pradlo vzdy povesia...bez repptania...to si ja zase cenim, co mam doma 😵 😵 😵

montana13
1. jún 2010

tal, a nemohol by ten tvoj dohovoriť trošku tomu môjmu? 😀 😀 😀 máte to super rozdelené 😉

prsky
1. jún 2010

baby, tak ja sa teda po vasich storkach s chlapmi nemozem stazovat a asi mu idem aj tie parene buchty spravit 😀 ...asi ma u mna svokra predsa len jedno male bezvyznamne plus (aj ked si nemyslim, ze jeho ustretovost v domacich pracach a starostlivosti o Lalu prameni z jej vychovy 😀 ). to by som si mala ja asi vstupit do seba, lebo kolkokrat este frflem a to podla toho, co citam, robi asi dost nadstandardne veci 🤐

a inak MD na mna vytahuje v hadke muzo - ze sak ok, nech idem ja zarabat a on ostane doma 😀

bezaz
autor
1. jún 2010

teeda tal, aj ja si prosim aspon pozicat takeho muza 😀
zdeni a marcela by v pohodke pustili na RD? 😲 peto sa svojho casu tiez vyhrazal, ze pojde, ale teraz ma dobru vyhovorku a to, ze ci zarobim aspon tolko ako on 😠
adi, ozaj, rudo sa mal ozvat a kasle na nas.. 😅
inak prosim vas, to co je za pocasie??? ma tu dieta zozere aj s topankami, jedina smola, ze su jej gumaky este velike, mensie sa nedaju zohnat 😝

prsky
1. jún 2010

@bezaz akurat som sa pytala, ze co s vami a on mi na to, ze sak Peto sa mal ozvat 😕 ale ze zavola 😉

talinka
1. jún 2010

@montana13 no mozes toho svojho poslat na skolenie 😀

talinka
1. jún 2010

a ja presne ako prsky, kolkokrat este frlem a pritom je asi jeden z tych vynomocnych pripadov chlapa 😀

mojkamirka
1. jún 2010

bez kdesi na stranke som natrafila na navleky do gumákov vid, http://www.e-broucek.cz/sk/scripts/zbozi.php?KI...

mozno ak pohladas najdes aj číslo pre Ninku

talinka
1. jún 2010

@bezaz no asi ho zacnem prenajimat a prilepsim si k MD 😀

mojkamirka
1. jún 2010

no zas nemôžem tolko frflat, ked mal viac casu tak aj poupratoval, ale isto nie sam od seba tomu treba povedat, ale zas ma plus, že vie variť a veľmi dobre a vie temer všetko opraviť. Hm sak nemôže byť dokonalý, že? ale mohol by byť. 😀 😀

mojkamirka
1. jún 2010

bez, u nas v jednom týzdenníku je stále inzerát citujem: "manzel na hodinu" a tel. číslo. No skôr tipujem, že je to na opravovanie menších porúch v domácnosti a tak. No stále sa na tom inzeráte zasmejem. 😀

mojkamirka
1. jún 2010

tal, možno ten izerát písal tvoj M 😀 😀

talinka
1. jún 2010

@mojkamirka mna si urcite neurazila,nepatrim k urazlivym a viem ako si to myslela 😉 kazda vychovavame po svojom, mame vlastne nazory na to, a hlavne kazda mame ine dieta a zazivame aj ine situacie a je na nas ako sa s nimi vysporiadame 😉 Ako citam mas to veru doma tazsie s malym ako ja...nastastie take nervy a sebaublizovanie sa u nas nekona..da sa lahko utisit aj pomojkat...ale tak aj to sa moze zmenit, ze? 😉 Tomino sice nervaci a vrieska sem tam,ale da sa to v poho zvladnut, zabavim ho niecim inym,alebo si ho nevsimam, je to zlate dieta v tomto...mozno aj ja cakam dospejem k nejakym takymto "trestom"...bude to nutne..a co sa tyka strasenia s bubom, vseobecne moc to neuznavam strasenie deti, preto som to aj napisala aj som o tom citala... 😉 a to , ze mi dieta pred spankom lieta ako koza vyskerena 😀 to mame na dennom programe , proste sa vyblaznime, vyskaceme a raz sa unavi,lahne a spi.. 😉 takze poznam...a pokial ide o tvojho muza, nesetri ho tak, setri hlavne seba!!! dieta mate obaja nielen ty a isli ste do toho obaja aj ste sa o to pricinili a snad ste aj predtym zvazili do coho idete,len treba ho primat, nech sa stara aj on... tak drzim palce... 😵

talinka
1. jún 2010

@mojkamirka 😀 😀 😀 tak taky aktivny zas nie je, ze by si dal taky inzerat,ale dobreeee. ....som sa pobavila aj ja...a je to jasne, nikto nie je dokonaly...kazdy ma aj klady aj zapory, tak ako aj ja doma a samozrejme aj ja... 🙂

montana13
1. jún 2010

tal, OK, daj vedieť kedy pôjdete do Hostí a ja ho pošlem na prednášku, dúfam, že to bude aj s praktickými cvičeniami 😀 😀 😀 Ale nemôžem sa moc sťažovať, keďže ten môj má toho moc a keď večer príde domov, je rád, že je 😝 a namiesto neho mi pomáhajú naši doma 😵 😵 😵 Nemôžme mať všetko, nie?

bez, ja chcem kúpiť tieto, len neviem 23 budú dobré, Ninke si kúpila aké číslo?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8199800&tab=11

talinka
1. jún 2010

@montana13 do Hosti ideme v piatok 😉 a presne, nemozme mat vsetko...to by bola nudaaaa.... 😀

a gumaky: my mame 23 a Tomino ma ledva 22 ..ved gumaky mozu byt vacsie...

bezaz
autor
1. jún 2010

mojka dik za link, my jedny gumaky mame, su 21, lenze su take 22--23 podla mna, takze ninka si z nich rovno vytiahne nohu 😝 a dalsie sa mi nechce kupovat, tieto boli z anglicka, stali asi 5libier, u nas je to neskutocne predrazene 🙄
tal ze ledva 22 😵 😵 😵 ninke sa 20 vyzuvaju 😀

mojkamirka
1. jún 2010

my mame 23, ale topanky ma 24, ked sa nastve a meta nohami tak lietaju aj gumáky. Minule som ho na ulici vyzula, že si ho dám na ramená, stačila sekunda a už bezal po ulici bosý 5 metrov 😀

talinka
1. jún 2010

bez, 😀 😀 😀 tak to vieme, ze Ninka je taka mala nozicka....ale oproti detom tu , ma aj Tomi malu nozku 😀

prsky
1. jún 2010

Lala ma 21 😉 a gumaky nechce ani vidiet 😖

zdenus
1. jún 2010

lauri ma nohu 20...zato eli ska to v nasej rodine vyrovnava..tej som teraz sandale 28 kupovala...laba jak svet..ale ona je cela velka cohana

talinka
1. jún 2010

no a Tomino este aj doma v gumakoch beha 😀 a s kosackou...

siska_br
2. jún 2010

cafte kocky

boooze, ja som uz tohto pocasia na prasky, sme sa to dozili 😝 😝 😝

my sme tiez malonohi, Samko ma 21-tky, na leto som mu kupila 23-ky a inac v nich plava. skoda, ze nie su o kus vacsie, boli by mne 😅 neviem, neviem, asi budem musiet tiez dake gumake pozhanat...

no ked citam o tych chlapoch, musim si brucho pomastit, nas tata je tiez sikovniacik 😵 😵 ..kebyze ma viac casu...ale ked je nahodou doma, nema problem umyt riad, vyvesat pradlo, volakedy aj zehlil, kym som nebola doma, v pohode operie, vari lepsie ako ja, ked som bola tehoska aj okna umyval, nepustil ma k tomu...len ked nam chodi neskoro domov, ani to od neho neocakavam a cez vikendy tiez maka na byte, nuz tak...u nas tie prace na byte idu hroooozne pomaly, nema na to popri praci cas a ked aj ma, nie vzdy ho k tomu pustim, chcem aby bol aj s nami - s malym a so mnou a aj on si musi oddychnut..tak si hovorim, ze ked konecne s tymi dokoncievackami skonci, budeme musiet odznova zacat, bude to uz v osumelom stadiu asi

mon - a kamze do kupelov idete? juj, dobre vam bude,, konecne si aj tatina uzijete 🙂

talinka
2. jún 2010

ahojte,

mne uz sibne asi z tohto pocasicka 😖 Tominko chudatko uz zase stoji s hrablickami a lopatkou nastupeny pred dverami a hovori HA HA HA HA..akoze chce ist sa hojdat na ihrisko, tak mi ho je luto potom... 😝 esteze ideme od piatka do nedele k nasim na chalupu snad sa pocasie umudri...moze byt vonku vkuse...budem sa asi modlit 😀

tara2
2. jún 2010

Cavte
mne uz tiez sibe z pocasia, dnes som pozvala aspon susedku s detmi na kavu nech je nejake vzruso...co sa kasla tyka malemu je uz ovela lepsie, sople sa tusim uz nadobro stratili tak dufam ze uz to bude dobre...

...a nohu mame aj my 21 tiez sme malonohy

talinka
2. jún 2010

tak nakoniec tu budeme mat najvacsie "laby" 😀 😀 😀 ja ze patrime medzi malonozkov a to nie je pravdaaa 🙂

bezaz
autor
2. jún 2010

bre dopoludnie
siska balicek odoslany, dufam, ze dojde v poriadku
ninka nosi 19 a su jej na ten jeden prst volne 😉
a ma riadne nasrali na poste, lebo rozbili pohare a este mi dnes dosiel list, ze neuznavaju reklamaciu a hodili dovod, ze som nedodrzala neviem ake ustanovenie postovych podmienok 😠 😝 35eur v prdeli 😢 sa mozem na take sluzby vys.at 😔
my sme boli teraz skoro hodku vonku, nastastie neprsi, len take mrholenie, tak to sme zvladli, aspon sme sa prevetrali

prsky
2. jún 2010

ja vyhodim chlapa poobede s lalaou von, vstavala totiz slecna dnes ze o pol dvanastej 😕

zdenus
2. jún 2010

prsky, to ako robis, ze tak dlho spi???? 😕 😕 😕 ..co jej davas makovice???
nasa hviezda isla o 11,30 uz spat 😉

bez no pekne, ze rozbite pohare, by ma asi slahlo 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre